Pereiti prie turinio

Blooderis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  250
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Blooderis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Vilius
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Nepatiko. Neatrodo nei solidžiai, nei profesionaliai, nenoriu net daugiau komentuoti. P.S. Kad raiška būtų geresnė, patarimas saugoti .png formatu, nes net ir, jeigu rezoliucija dabar didesnė kokybė vis tiek prasta. Ikona vėl gi visiškai nepatiko, atrodo keistai, neprofesionaliai, lyg nedadirbtas "kažkas". Variantas kur susijungia V su 1 norėtųsi pamatyti patį susikirtimą "aštresniais galais" t.y. V ir 1 galai nebūtų apvalus, jeigu suprantamai paaiškinau. Paskutinis variantas visai patiko, įdomiai susižiūrėjo, gal būtų įmanoma pamatyti šrifto plonėjimą atvirkščiai t.y.
 2. Nėra jokios idėjos, net ir logotipo sakyčiau labai, tiesiog šriftas. Stilius, kaip ir į temą, bet daugiau nelabai ką ir matau. Prastai, pradedant tuo, kad net negaliu atsidaryti pilnos raiškos logotipo peržiūrai, baigiant tuo, kad idėjos labai panašios į prieš tai esančių dalyvių. Visai gerai susižiūri, bet tiesą sakant nematau daug pakeitimų nuo praeito varianto apart paryškinto teksto. Visai patiko pats šriftas, išskyrus 1 tarp v ir n - nelabai susižiūri (neatrodo nei, kaip 1, nei kaip i). Būtų įdomu pamatyti daugiau variacijų su šitu šriftu, bet pakeitus 1 ar į kitą
 3. Trūksta solidumo, šriftas nepatiko, pati idėja irgi nelabai. Pats stilius, kaip ir nieko. VM, kaip logo/ikona nepatinka, nebent tai būtų įgyvendinta labai originaliai. Ačiū už sudalyvavimą. Atrodo kiek konservatyvus, ar bent jau šriftas sudaro tokį vaizdą. Ikona taip pat nebūtinai turi būti pavadinimo inicialai. Bet bendras vaizdas neblogas.
 4. Siūlyčiau paskaityti prieš tai mano paliktus komentarus kitiems dalyviems bei pateiktus pavyzdžius. Stilius visiškai neatitinka tai ko ieškome, ikona irgi panašu, kad be idėjos.
 5. Nepatiko stilius, labiau primena logistikos įmonės logotipą. Ikonos idėja gal ir nebloga, bet turėtų būt kitaip apipavidalinta. Vienas geresnių bandymų. Žiūris, kaip ir neblogai, bet, jeigu prisikabinti - gal pasižaisčiau dar su pora panašių šriftų ir neesu tikras dėl ikonos, atrodo, kaip ir nieko, bet tuo pačiu ir truputi painiai. Kaip ir rašiau preš tai, logotipas turėtų būti simetriškas. Dalyviams taip pat siūlyčiau neprisirišti prie spalvų, kadangi spaudoje jis bus baltas/juodas.
 6. Nelabai patiko, kad logotipas ne simetriškas. Bet šriftas jau arčiau norimo stiliaus. Kol kas sakyčiau geriausias variantas, stilius ir idėja patinka, tačiau kiek tuštokas, atrodo kažko trūksta, gal kitokių šrifto variacijų ar ikonos šalia, ar pabandyti labiau išskirti skaičius (-ų) kurie pakeisti vietoje raidžių.
 7. Kaip ir minėjau Rhymes, toks logotipo tipas nebus tinkamas numerių rėmeliams (kas mums yra vienas svarbiausių aspektų spaudai). Šriftas per daug paprastas-monotoniškas. Norėtųsi matyti labiau modernų-"sportišką" logotipą, siūlyčiau atsižvelgti į pateiktus pavyzdžius kurie puikiai perteikia mūsų ieškomo stiliaus.
 8. Dėkui už dalyvavimą. Idėjos ikonai visai patiko, tik pats įgyvendinimas nelabai, taip pat ir bendras logotipo stilius. Antras variantas netinka, nes nebus pritaikomas automobilių numerių rėmaliams. Dėkui už dalyvavimą. Ikonos idėja taip pat visai įdomi, tik gal norėtųsi, kad būtų įgyvendinta kitokiu stiliumi, norėtųsi labiau smooth vietoj aštrių kampų, šriftas taip pat nelabai.
 9. Sveiki, Reikalingas logotipas automobilių prekybos verslui (orientuotas į naujesnius automobilius), konkrečių idejų nėra, tačiau apačioje prisegsiu patikusius pavyzdžius ir kokį stilių norėčiau matyti. Logotipas turėtų būti pritaikytas spaudai - lipdukams, vėliavoms ir ypač numerių rėmeliams, taip pat norėtųsi gauti papildomą variantą su subtekstu (kaip pvz.: "Autotrade Partner"). Pavadinimas: Vin Motors (VinMotors) Konkurso pabaiga: 2023.03.29 Prizas: 80 eur Iškilus klausimams, mielai atsakysiu. Sėkmės!
 10. Visiškai naujas, nenaudotas (ištrauktas tik pažiūrėti ar viskas vietoje) Iphone XS 64GB Gold, su tarptautine 1 metų Apple garantija (įsigalioja nuo pirmo įjungimo). Vilnius. 900 eurų Tik šiandien už 800!!
 11. Parduodamas visiškai naujas, nenaudotas itin galingas ir vienas geriausių rinkoje Dell XPS 15 9570 nešiojamas kompiuteris, buvo išimtas tik pažiūrėti ar neturi pažeidimų ir ar veikia. Turi tarptautinę garantiją. Ekranas: 15.6 Full HD Display with Webcam Procesorius: 8th gen Intel® Core i7-8750H Atmintis: 16GB RAM SSD: 512GB Vaizdo plokštė: GeForce GTX 1050 Ti with Max-Q Design OS: Windows 10 Professional Šviečianti klaviatūra Vilnius. 1400 eurų (iki penktadienio dar paderinčiau)
×
×
 • Sukurti naują...