Pereiti prie turinio

LFS

Nariai
 • Pranešimai

  37
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. O gal yra kokia nors kita išeitis kaip nesunkiai juos atstatyti? Atrodo kad padaugėjo laisvos disko vietos atsirado apie 10 GB daugiau.
 2. O tai čia po viena failą reikės atkurti ar visas programas ir programų failus iškarto atkurtų?
 3. Iš naujo įdiegus nebebus programose išsaugotų duomenų, nustatymų ir t.t. Galima sakyti kad kažkur apie puse failų ir programų kurios buvo C:\Program Files\ nebėra. Viskas kas buvo darbalaukyje atrodo kad viskas liko. Negali taip būt kad patys Windows paimė ir taip pratrynė puse programų?
 4. Jų C:\Program Files\ katalogų nėra arba jeigu yra tai tik likę vienas ar du failai.
 5. Sveiki, Buvo atsiradus problema su Bootmgr is missing todėl teko padaryti repair computer ir po jo pasileidus kompiuteriui dingo svarbūs programų failai. Dabar darbalaukyje vietoj tų programų icon rodo http://www.ibmrbrasil.com/components/content_attachment/images/filetype_default.gif ir jos nepasileidžia daugiau. Gal galite pasiūlyti ką daryti ir ar išvis įmanoma dar juos atkurti?
 6. Aišku kad bėda po viena nevaikšto. Gal galite pasiūlyti ką daryti dėl tų programų?
 7. Kas? Stebuklas pagaliau įsijungė. Bet dabar nauja problema puse nuorodų darbalaukyje yra šitokios Dar tokių niekad nemačiau. Jos nebeveikia. Dingo programų falai.
 8. Manes nieks neinformavo kad idejus dvd ir paspaudus bet kuri mygtuka ismes dar ta Windows Boot Manager langa. Startup Repair Restart your computer to complete the repairs. To restart immediately, click Finish. If repairs were seccessful, Windows will start corrently. If repairs were not seccessful, Startup Repair might run again to continue fixing your computer. Back Finish Cancel
 9. Choose a recovery tool Operating system: Windows 7 on (C:) Local disk Renkuos Startup Repair gerai? O tikrai nieks neisitrins is HDD cia?
 10. Vistos niekad sitame kompiutery nebuvo nera ir nebus o paveiksliukai tai per telefona kitokiu nerandu nei su vista todel ir rasiau kad vietj vista kas parasyta is tikruju.
 11. Jis nenesiojamas ir visu antra tas repair is dangaus nekrenta. Aisku kad jeigu visi butu operatyvus sia problema butu isspresta seniai. Aisku kad atsakymai gal ir teisingi tik neisamus. O man su telefonu rasyt sunku kai viskas stringa.a. Ir siap as tu windows nekuriau todel nezinau ka paspaudus viskas isitrints o ka paspaudus viskas susitvarkys. http://tnthelpforum.com/articles/windows/sysrec7/7rep13.jpg Spaust Next?
 12. Vieno zodzio paspaudziau start windows normally http://www.dedoimedo.com/images/computers_new_1/windows-7-install-now.jpg Ir ismete tai.
 13. Na visa diena laukdamas tikejaus ne tokio atsakymo.
 14. http://uzdarbis.lt/t235475/bootmgr-is-missing/page__view__findpost__p__2081528 http://uzdarbis.lt/t235475/bootmgr-is-missing/page__view__findpost__p__2081610 http://uzdarbis.lt/t235475/bootmgr-is-missing/page__view__findpost__p__2081628 Krauna ta dvd paspaudus bet la ismeta ta lentele apie kura rasiau jau daug kartu. Bet kaip matau jau pagalbos nebesulauksiu nes jau tuoj visa diena baigsis o dar kaip nesutvarkytas taip nesutvarkyta. Is kur tas setupas bus jeigu pasake spaust F8
×
×
 • Sukurti naują...