Pereiti prie turinio

xiaeron

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  892
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  xiaeron sureagavo į scoding Ieškomi PHP developeriai   
  Programuodamas jautiesi kaip žuvis vandenyje? Nori išbandyti savo jėgas dirbdamas su įvairaus dydžio projektais?
   
   
  Išbandyk savo pirštų miklumą pas mus! Pažįsti kas norėtų? Rekomenduok mums! Tapk mūsų sparčiai augančios komandos dalimi ŠIANDIEN!
   
   
  Reikalavimai:
   
  ➡️ Patirtis (min 2m.) PHP (OOP) ir MySQL platformose
  ➡️ Išmanymas, kaip reikia dirbti su dideliais duomenų kiekiais
  ➡️ Gebėjimas pastoviai įsisavinti naujoves, palaipsniui tobulėti
  ➡️ Mokėti suprasti bei prisitaikyti prie kliento poreikių
  ➡️ Geros anglų kalbos žinios
  Atlyginimas:
   
  ➡️1500 - 2750 eur
  ➡️Įvairūs bonusai
   
  Kreipkis: siųsk savo CV el paštu [email protected] arba rašyk asmeninę žinutę mums į facebook.com/Scoding/
 2. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo kornas180 KurPolicija.lt - ar teisėta?   
  Įdomu kiek čia tiesos skelbiamoje informacijoje, greičiausiai kas antras trolina tame žemėlapyje :)
 3. Patinka
  xiaeron sureagavo į ReikiaPuslapio Startupo Sharecruit.lt Landing page Testavimas   
  No offense, bet man asmeniškai senasis variantas geriau. Atsidarau ir iškart matau ir skaitau info. Naujoje versijoje su mano 15 colių laptopu matau tik paveiksliuką su forma, ir tik paskrolinęs mažom raidytėm matau info Apie. O darbo detalių išvis nebeliko :)
 4. Patinka
  xiaeron sureagavo į wicked iPhone 6 ir iPhone 6 Plus. Ką manote?   
  O svajonė spėju būtų, kad su tabu skambint galėtum? :D
 5. Patinka
  xiaeron sureagavo į brownass Žvelgiame kitu kampu į kasininkus   
  Žvelgiam į kasininko darbą kitu kampu.
   
  Kodėl nuėjau dirbti kasininku?
   
  Pasirinkau kasininko darbą kiek netikėtai, ir nelauktai. Situacija buvo paprasta, kad šių metų vasarą teko vėl ieškotis naujo darbo, bet visgi niekaip nesugalvojau, kur norėčiau įsidarbinti, kad pats darbas man patiktų, galėčiau stabiliai išdirbti, ir nereikėtų vėl grįžti į darbo paieškas. Besidomint naujo darbo paieška, įstrigo vieno žmogaus pasakyti žodžiai: „Tegul tik neeina dirbti į kasininkus“. Kadangi dar niekada nebuvau dirbęs kasininku, kaip tik norėjosi išbandyti naują darbą, įgyti naujos patirties. Tuo labiau, jog pats asmeniškai žinojau maždaug, kokia situacija Lietuvoje su kasininko darbu. Žinoma buvo, kad kasininkai vienoje darbovietėje-parduotuvėje ilgai neišbūna, alga tik minimumas, o „arti“ reikia daug, taigi norėjosi pasižiūrėti kaip seksis man pačiam. Tuo labiau, kai pats vaikščiodavau į parduotuvę apsipirkti tikrai neįsivaizdavau savęs dirbant kasininku.
  Tokiu būdu kiek netikėtai mano gyvenimas pasisuko kita linkme:susiradau IKI parduotuvę, kuri ieškojo pardavėjo-kasininko, ir mane priėmė į savo kasininkų gretas. Tiesa, darbo vietą pasirinkau šiek tiek apgalvotai dar: t.y. tame pačiame rajone, kur gyvenu, kad man nekainuotų, kelionė į darbą/ iš darbo, pietauti galėčiau grįžti į namus. Pradžia buvo tikrai sunkoka, pats darbas atrodė gana nuobodus ir niekuom neišsiskiriantis nuo to kaip jį ir įsivaizdavau.
   
  Pradėjau ieškoti savo darbe įvairovės
   
  Norėjau vienintelio dalyko, kad darbas man iš tikro netaptų nuobodus ir netektų ieškotis naujo darbo, pradėjau galvoti kaip paįvairinti patį kasininko darbą. Taigi, aptarnavimą pradėjau derinti su bendravimu.
  Svarbu tapo ne tik dirbti įprastai, kaip daro dauguma kasininkų: skubėti skaičiuoti pinigus,atiduoti grąžą, nesisveikinti, visada būti surūgusiam, visiškai stengtis nekontaktuoti su klientu daugiau, nei privaloma ir galvoti kaip tik atsedėti darbo valandas, ir skubėti namo. Galvojant, kaip šis darbas galėtų patikti reikia pradėti galvoti nuo kitų dalykų: Svarbus yra bendravimas, reikia atrasti laiko bendravimui, tuo pačiu sudominti klientą, išklausyti jį, pasikalbėti su juo nepamirštant ir aptarnavimo. Juk tu esi kasininkas-pardavėjas.
  Pradėjau ne tik įprastai sveikintis su klientais, tačiau klausytis jų pokalbių, pasitelkiau stebėjimo metodą, stebėjau klientų elgesį, patį bendravimą su manimi. Stebėdavau žmonių poras, kaip jos atsiskaitinėja, moka pinigus, jų bendravimą, ginčus tarpusavyje, nes tai iš dalies galima jau šiektiek pasakyti apie dviejų žmonių santykių tvirtumą. Pasimatė tiek žmonių socialinė padėtis, materialinė padėtis, tapo aišku kokias prekes žmonės perka dažniausiai, galėjau suvokti paprasčiau kiek jie uždirba, ir kiek jie išleidžia. Tapo daug aiškesnė situacija apie alkoholizmo situaciją Lietuvoje.
  Po kažkiek laiko stebėjimo pradėjau galvoti apie tai kaip įdomiai užkalbinti savo klientus, kokia svarbi yra balso tono reikšmė, ką reikia daryti, kad kaip nors išsiskirti iš kitų kasininkų ir patikti savo klientams, palikti teigiamą įspūdį, kad pamatę mane gatvėje, ar parduotuvėje ne darbo metu jie nebijotų su manimi pasisveikinti, nebijotų manęs užkalbinti. Visa tai padėjo, privalomi dalykai savo darbe,tiksliau privalomi klausimai: „Ar turite IKI nuolaidų kortelę, ar renkate lipdukus, mokėsite kortele ar grynais?“ Pradėjau nuo nuolatinių klientų: bandžiau įsiminti klientus, ir atsiminti kas atsiskaitinėja banko kortele, kas turi IKI korteles, o kas ne, kas rūko kokias cigaretes, kas perka kokius loterijos bilietus, bandžiau prisiminti, kas renka lipdukus. Net tokie dalykai tapo reikšmingi. Tos papildomos akcijos vykstančios parduotuvėse. t.y. lipdukų rinkimas, dovanų kortelių klausimas kaip tik pagelbėjo aptarnaujant klientus. Tokiu būdu norėjosi tada klientus užkalbinti neįprastai, kuo nors sužavėti. Tai tapo labai svarbu, kad mano darbas netaptų monotoniškas, o būtų įdomus.
   
   
   
  Asmeninis tobulėjimas
   
  Kita svarbi pusė tapo pats tobulėjimas klientų aptarnavime: Norėjau viską sužinoti apie aptarnavimo kokybę. Čia pasitelkiau šiektiek ir stebėjimo, ir psichologijos žinių: Vaikščiojau po kitas parduotuves, tiek ir į savo tinklo parduotuves, tiek pas savo konkurentus. Vaikščiojau ir kavines, restoranus, picerijas, netgi prekybos centrus. Stebėjau klientų aptarnavimo ypatybes. Stebėjau kaip dirba kiti kasininkai-pardavėjai: kaip jie bendrauja su savo klientais, kaip sveikinasi, stebėjau jų nuotaikas, šypsenas, elgesį ir būseną. Jau iš tikro pats padirbęs kasinink ir nuėjęs į kitas parduotuves apsipirkti galėjau pastebėti, kam kasininko darbas nors kiek patinka, o kam tai yra tikras pragaras. Bandžiau įžvelgti skirtumus, kas dirba įprastai, o kas savo darbą paįvairina bent šiek tiek.
  Sprendimų priėmimas. Man dirbant iškilo dar vienas aktualus aspektas mano darbe: tinkamų sprendimų priėmimas. Kaip greitai reaguoti į situaciją ir priimti teisingą sprendimą klientui paklausus: dėl prekės kainos, atsisakius prekės, ir norint ją grąžinti, kuriame skyriuje rasti tam tikrą prekes, ar Jūsų parduotuvėje yra tokia ir tokia prekė. Kaip mokėti tinkamai atsakyti į bet kokį kliento klausimą? (Netgi tokius kaip: kur Jūsų pastate yra WC, gėlių, drabužių parduotuvė). Kaip įdomiai atsakyti į kliento klausimus. Teko domėtis ne tik pačia parduotuve, o visu pastatu, kuriame dirbu. Svarbu žinoti:Kaip savo darbe bendraujant su klientais išlaikyti etiketą, neįžeisti klientų, kaip išlaikyti gerus santykius su kolegomis? Visa tai lemia komunikacijos, žinių ir psichologijos žinios.Taip savo žinias bandžiau pritaikyti praktikoje- savo darbe.
  Dar aktualu tapo patys pardavimai- kadangi turėjau šiek tiek pardavimų vadybininko patirties, tobulinausi ir pardavimų srityje, norėjau kuo daugiau sužinoti apie parduodamas prekes parduotuvėje, tekdavo net pasiklausti kai kurių klientų, kaip pavyzdžiui, tas vynas, ar alus kokybiškas ir skanus, ir panašiai. Svarbu tapo kaip vienų klientų grąžintas prekes prie kasos parduoti kitiems klientams, remiantis savo bendravimo įgūdžiais. Teko net stebėti ar kas nors pirks tokią pačią prekę, kuri buvo grąžinta prieš tai, kaip paveikti klientą remiantis psichologijos žiniomis, o svarbiausia kaip įgauti klientų pasitikėjimą ir jo neprarasti.
  Pagundos darbe. Taigi vienas iš tų dalykų, kur sunku atsispirti.Norisi išbandyti darbe naujus produktus, naujas prekes ir t.t. Visgi, aš dirbu pardutuovėje, kur prekių gausa ir pasiūla yra labai didelė, ir kai pamatai,kad klientas perką prekę,kuri ir tave užkabino, norisi nedelsiant ją ir nusipirkti. Kuo ilgiau dirbi, tuo labiau viską norisi nusipirkti iš savo parduotuvės.
  Tokiu būdu aš darbe jaučiuosi laisvas, bendraudamas su klientais, matydamas jau pažįstamus, draugus ( šiame darbe jau susipažinau net su trimis užsieniečiais iš gana retų šalių) ir žinodamas, kad mano darbas yra įdomus, tačiau tuo pačiu nepamiršdamas, kad esu kasininkas- pardavėjas. Tokiu būdu pati parduotuvė tapo kaip antrieji namai.
  Taigi jau beveik po keturių mėnėsių patirties dirbant kasininku-pardavėju, aš sakau:“Aš esu patenkintas, ten kur dabar dirbu. Galbūt taip atsitiko, jog aš neįžvelgiu pirmoje vietoje blogųjų dalykų, kuriuos mato dauguma, kasininko darbą matau kitu kampu, dėlto galvoju kaip man darbe yra gera ir faina.“
  Visų pirma, visiems kitiems nesvarbu, kur jie ir kokį darbą dirbtų patarčiau neįžvelgti visur vien tik blogio ir neigiamų dalykų, nes susidaro toks jau įspūdis, kad gyvenime esam dideli pesimistai. Žmogus, kuriam nepatinka kasininko pardavėjo darbas, jis dirbs per prievartą- niekada nebus geras kasininkas-pardavėjas. Reikia daryti, tai, kas patinka. Būk kuo nori būti. Dirbu IKI.
 6. Patinka
  xiaeron sureagavo į ModestN Padėkite išsirinkti SSD diską   
  Koks kompas ten pas tave gal pasakysi? Neįsivaizduoju kas galėtų taip šnekėti, dar + kaip supratau SSD naudojai prieš tai. Prie to pačio - kokį?
   
  MBP mano viskas absoliučiai pagreitėjo kai įsidėjau 840 Pro 256gb. Jeigu reikia prisėst prie HDD tai toks jausmas kad plaukai slenka tuo metu kai sėdžiu prie tokio kompo.
 7. Patinka
  xiaeron sureagavo į Mister Love Įsimintiniausios citatos (quotes)   
  http://25.media.tumblr.com/acacc3bad8e93eaaed74f90ab9709348/tumblr_ms9fqfLC5e1rkbqbko1_500.jpg
 8. Patinka
  xiaeron sureagavo į wicked Labas aš Lukas :)   
  Sveikas,
   
  Neslėpsiu ir neneigsiu - man tu vienas iš juokingiausių forumo narių.
   
  Sakai, kad automobiliai tavo hobis - tai kaip čia tas hobis pasireiškia? Patinka pirkti brangias mašinas? Kolekcionuoji mašinų foto telefone? Ar ką?
 9. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo Panvezys Diskusijos apie Pokerstars   
  Requests > Find tournaments ir ten suvedi id turnyro.
 10. Patinka
  xiaeron sureagavo į Justinas32 Samsung Galaxy 4 prieš Apple Iphone 5   
  Plastikinis š*do gabalas. Vistiek liksiu prie iPhone, už kokybę.
 11. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo daryZ Iliustracija pasakai   
  Gražu bet grindys tai keistai žiūris :)
 12. Patinka
  xiaeron sureagavo į dziu-mAn-dzy Geriausia planšetė žaidimams/Programoms/   
  Konkretus Apple Heiteris :D
 13. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 14. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 15. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 16. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 17. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 18. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 19. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 20. Patinka
  xiaeron gavo reakciją nuo DzWu Apple keitimas i kita laptopa.   
  Pirk Xbox.
 21. Patinka
  xiaeron sureagavo į Ramūnas Ar gyvenime užtenka 12-os klasių?   
  Jeigu tokiu mąstymu būtų gyvenę visi žmonės - dabar dar ir rato nebūtų. //irony
   
  Niekada nebus viskas sukurta. Joks genijus negalvojo, kad viskas sukurta. Remiantis logika - tu ne genijus. Eik programuot cs ar ką ten užsiimi.
 22. Patinka
  xiaeron sureagavo į Andriuslink Ar gyvenime užtenka 12-os klasių?   
  Jobs - Reed College
 23. Patinka
  xiaeron sureagavo į dozzaz Apple pristate Ipad mini   
  USB planšetėse nėra dėl paprastos priežasties - Apple nori wireless. Tokia jų ateities vizija, viskas in the could, wireless, synchronised. Pvz. naujasis iMac nebeturi CD/DVD/BlueRay diskų skaitymo/rašymo įrenginio. Juk čia ne koks Mac Air, kur reikia taupyti kiekvieną cm, bet pagal visą strategiją, vienintelė jungtis, kuri vartotojams yra reikalinga - internetas (ir ta pati dažniausiai high-speed wireless).
   
  Kalbant apie iPad mini ir jo kainą - taip, ji didesnė nei aš norėčiau, bet ne per didelė, kad neįpirkčiau. Man daug skaudesnė iPod Touch kaina - vos £20 mažesnė už iPad mini (tai kuris čia per daug kainuoja?). Dėl prastesnių charakteristikų - man nesvarbu, kiek branduolių turi procesorius, noriu tiesiog VISADA veikiančio aparato (turėjau Motorola Xoom - labai greitai nuostolingai pardaviau, nes striginėjo, lūžinėjo, persikraudavo ir t.t. O buvo cutting-edge planšetė su android). Net nelabai tikiu, kad Apple konkuruoja su 7inch planšetėmis, greičiau jie tiesiog plečia asortimenta ir padaro iPad prieinamesnį už mažesnę kainą, o ne rungiasi su Amazon ar Google. Ar tas ekranas prastas, ar tiesiog kitų ekranai geresni (net per daug geri už prašomą kainą)? Ar procesorius nepakankamai galingas viskam, ką jūs darote su planšete? Kiti gamintojai (mano asmenine ir nekompetetinga nuomone) sukiša neišdirbtas technologijas į neaiškios formos ir paskirties prietaisus, šie nėra patrauklūs nei developeriam, nei vartotojams, tai jiems ir tenka konkuruoti per kainą.
   
  Nors Apple ir keičia savo taktiką į prastesnę pusę (juk anksčiau jokios detalės apie ruošiamus įrenginius nenutekėdavo), dar kelis metus jie bus priekyje, norit jūs to ar ne. Lietuvoje vienas svarbiausių kriterijų yra kaina, tarsi Apple gaminiai būtų identiški visiem kitiem android/windows naudojantiems įrenginiams. Apple gamina labai gerus kompiuterius, ko gero geriausius kompiuterius pasaulyje, jų kainos tai atspindi, ir vartotojai pirkdami Apple gaminius žino ką perka. Aš nesivelsiu į ginčus, kodėl man patinka Apple gaminiai, o ne kokie nors kiti kompiuteriai, bet aš drąsiai rinkčiausi iMac, iPad mini ir visa kita Apple, jei tik mano finansai man tai leistų.
 24. Patinka
  xiaeron sureagavo į SameChan Netikėti interneto vingriai   
  Sveiki,
   
  Esu tik ką šviežiai iškepta fotografė, baigusi mokslus ir kaip bebūtų gaila nedirbanti pagal specialybę. Gyvenu kolkas su mama ir ieškau sau vietos po saule, o tai kolkas sudėtinga užduotis.
  Stengiuosi susirasti darbą, kuris bent šiek tiek būtų susijęs su fotografija ar bent kartą per mėnesį reikėtų pakelti fotoaparatą nuo stalo. ;D
  Ieškodama darbo skelbimu ir visokių kažkokių neiaškių pasiūlymų ir radau šią vietą.
   
  Prisistatyti nelabai kažkaip daug ir galiu, Esu vardu Ernesta, man 22 gyvenu su mama ;D
  Ieškausi darbo. Šeip esu iš tikro nuoširdus žmogus ir kišenėje žodžio neiėškantis. Dažnai sakau viską taip kaip yra ir kaip galvoju. Niekada nemėgau vinioti visko į vatą, turbūt todėl ir neturiu per daug draugų. Nors bendravimas man kaip oras reikalingas ir esu labai komunikabili. :P
  Darau neįtikėtinai daug Lietuvių kalbos klaidų, nors gyvenu čia visą savo gyvenimą, bet kaip negaliu išmokti taip negaliu. Skubu ir neatydžiai rašau :P Atleiskit man =^.^=
   
  Toks trumpas prisistatymas, asmens kuris tiesiog ieško žmonių, su kruaiis galėtų pakalbėti ir išlėto atrasti vietą pasaulyje.
   
  Susipaišysim ;)
   
  p.s. Geriausias fotografo savęs nuotraukos yra tos, kurios fotografuotos Webcam ;D JOKE!

 25. Patinka
  xiaeron sureagavo į fad Microsoft pakeite logotipą   
  Kažkodėl daugelis interneto kompanijų šiuo metu nori atrodyti žaismingai... tiek google chrome, tiek windows :)
  http://img.labnol.org/di/googlechrome.jpg
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.