Pereiti prie turinio

FiXmanish

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  153
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie FiXmanish

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, parduodu el. parduotuvę https://dezinfekuoju.lt/. Veikla buvo sustabdyta praeitų metų pradžioje, kadangi atsirado kiti projektai didesnio prioriteto, o šitas liko "dulkėti". Todėl pagalvojau, gal bus norinčių įsigyti šį projektą. Prekes taip pat turiu, galėčiau parduoti už savikainą. Taip pat suteikčiau tiekėją ir perleisčiau Facebook puslapį: https://www.facebook.com/dezinfekuoju Dėl pardavimų tai paleidžiant reklamą Facebook visada įkrisdavo užsakymų. Projekto kaina: 500 Eur + prekės (pagal poreikį) Daugiau informacijos į PM.
 2. Sveiki, įmonė ruošiasi pardavinėti dezinfekcinius skysčius Lietuvoje. Tiekėjas bus iš Latvijos, turintis visus sertifikatus ir licencijas. Ar Lietuvoje parduodant rankų dezinfekcinius skysčius būtina turėti kažkokią licenciją ar higienos pasą? Gal kas tiksliai žino arba žino kur galima kreiptis tokiais klausimais? Ačiū už atsakymus :)
 3. Sveiki, ieškau žmogaus arba įmonės, kuri galėtų apsiimti nedidele MB apskaita. Trumpai apie įmonę: - 1 narys, MB vadovas - 1 sąskaita klientui per mėnesį (kartais gali būti ir 2-3, bet labai retai) - PVM mokėtojas - Prekiaujama tik paslaugomis. T.y fizinių prekių nėra (kol kas) - Pagrindinis klientas - USA įmonė, sąskaita išrašoma eurais - Planuojama įsigyti automobilį lizingu - Komandiruotės ~3-5 kartus per metus Laukiu pasiūlymų su kainomis į PM. P.S Pageidauju atsakyti į visus papildomus klausimus per PM.
 4. Siūlau internetinių svetainių/sistemų kūrimo bei administravimo paslaugas. Nuo paprastų reprezentacinių puslapių, el. parduotuvių iki sudėtingų web sistemų (aplikacijų). Galimas tolimesnis jų administravimas. Priklausomai nuo kliento poreikių ir norimo rezultato, naudoju: PHP programavimo kalbą HTML5 / CSS3 / JavaScript Symfony (3.4 / 4.1) karkasą arba WordPress (WooCommerce) / Joomla / PrestaShop / ProcessWire turinio valdymo sistemas Norėdami pamatyti atliktus darbus, kreipkitės į PM. Galiu išrašyti sąskaitos faktūrą. El. paštas: [email protected]
 5. Sveiki, Gal kas norėtų padaryti nedidelį universitetinį darbelį. Reikia implementinti kelius metodus, kuriuos biblioteka (simpleAI) naudos paieškai įvykdyti. Kodas yra pilnai paruoštas, yra aiškūs užduoties reikalavimai bei kodo aprašymas. Jeigu ką sudomino, rašykite AŽ. Darbas, žinoma, ne už ačiū.
 6. Man rašo, kad negaliu kurti el. pašto dėžučių: http://puu.sh/q3X1r/540b73bd58.png
 7. Tai, kad sakiau, jog supportas nedirba. Beliko sukurti čia temą, galvojau, gal kas atsidūrė panašioje situacijoje ir galėtų pagelbėti.
 8. Niekas neverkia. Tiesiog gal aš ne taip kažką darau, todėl rašau čia. http://puu.sh/q3Qw9/d7cb4ec966.png
 9. Kreiptis dabar be šansų, nes normalus supportas dirba tik darbo dienomis. O man reikia iki sekmadienio sutvarkyti šį reikalą.
 10. Aš esu jį pridėjęs, jis yra matomas tarp mano visų domenų OVH paskyroje. Tačiau užsakant paslaugą aš jo negaliu pasirinkti, jo tiesiog nėra sąraše.
 11. Sveiki, turiu problemą, reikia skubiai sukurti el. paštą domenui, kuris buvo pirktas iš IV.lt ir priparkuotas OVH hostinge. Jie suteikia tokią galimybę užsakius MX planą, tačiau pasirinkime nematau reikiamo domeno. Rodomas tik vienas - pagrindinis, kuris yra kartu su hostingu. Aš pakeičiau DNS zoną MX į jų serverius, viską padariau, kaip rašoma giduose, tačiau vis tiek neleidžia rinktis. Skambinau šiandien jiems, tai pakėlė anglas ir nieko negalėjo padėti, nes neturi prieigos prie mano paskyros... Gal kam teko susidurti su šia situacija?
 12. Aš irgi taip maniau kai stojau ir buvo oficialiai skelbta, kad didina 20% finansavimą IT studijoms, bet 8 ir liko.
 13. Manau, kiek to finansavimo bebūtų, vis tiek VU bus nuo 8.0 KB priimami, bent jau per pirmą turą tikrai. Labai yra daug norinčių, o vietų jie turi ribotai, todėl toks ir yra aukštas balas. O šiaip nesvarbu kurį universitetą rinktis, svarbiausia, kad pats papildomai domėtumeisi namie ir praktikuotumeisi. P.S Pats studijuoju Programų inžinerija (PS) VGTU.
 14. Sveiki, nupirkčiau nešiojamąjį kompiuterį, kuris atitiktų šiuos reikalavimus: nuo 8 GB RAM Intel i7 Quad-Core Nebūtų senesnis nei 2-3 metai Neintergruota vaizdo plokštė (privalumas) laukių jūsų pasiūlymų su kainomis!
×
×
 • Sukurti naują...