Pereiti prie turinio

Dawido

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Nežinau kaip Tau bus, bet šiaip klausia tokių dalykų kaip pavyzdžiui kodėl nori būti pedagogas, kaip esi labiausiai padėjęs kokiam nors žmogui, kodėl pasirinkai būtent tą specialybę, kokie tavo pasiekimai ir pan.
 2. Dirbame pagal pažymą, esame individuali įmonė todėl galime dirbti žemomis kainomis. Naudojame OEM Gorilla glass, dėl to stikliukai nėra labai brangūs. Dirbame su specialiais klijais, todėl nelieka oro tarpų Jeigu kyla daugiau klausimų, mielai atsakysime juos per AŽ.
 3. Keičiame Samsung Galaxy mobiliųjų telefonų stikliukus bei ekranus vienomis iš mažiausių kainų Lietuvoje. STIKLIUKŲ PAKEITIMO KAINOS(STIKLIUKAS ĮSKAIČIUOTAS) Galaxy S2, S2 Plus - 140 LT Galaxy S3 - 140 LT AKCIJA 120 Lt Galaxy S3 Mini - 130 LT Galaxy S4 - 160 LT Galaxy S4 Mini - 150 LT Galaxy Note - 160 LT Galaxy Note II - 160 LT Galaxy Note III - 160 LT Taip pat galime sutvarkyti ir kitų Samsung, HTC bei Sony telefonų ekranus/stikliukus, pakeisti neveikiančias dalis. Dėl ekranų pakeitimų ar kitų remonto darbų kainų teiraukitės AŽ Visos dalys yra naujos ir originalios. Galimas siu
 4. Tai paplokit, jei pralinksminau, vis šis tas ir man iš to būtų. Yra pasiūlymų, bet jie manęs nedomina, kaip ir jūsų :) Ačiū, jums taip pat.
 5. Dėkui, bet yra geresnių pasiūlymų už tokią kainą (pilna garantija) tad atsisakysiu :)
 6. Sveiki, vis dar ieškau SAMSUNG Galaxy S2 arba Note. Domina factory unlocked, su garantija, originaliu įpakavimu ir priedais. (gali būti naudotas, tačiau geros būklės.) Kainas rašom čia, arba į PM. Dėkui.
 7. Rinka tu rinka, nepasakok man to, kas manęs nedomina. Kai žmonės norės parduot, tai dės savo prekes su kainom ir aš jau atsirinksiu ko aš noriu.
 8. Tokios, kad dasidedi 200 ir iš salono pasiimi. Kiek norėtum už jį?
 9. Ieškau SAMSUNG Galaxy N7000 Note arba SAMSUNG GALAXY S II telefono. Gali būt šiek tiek naudotas, bet su garantija. Kosminėn kainom galit nesiūlyt, jau tada geriau siųsiuos iš e-bay.
 10. Pirkau ir aš. Viskas tvarkinga ir gražu. Gavau per porą dienų.
 11. Sveikas, ar šis iPhone yra factory unlocked?
 12. Sveikas, Ar dar turi šį fotoaparatą?
×
×
 • Sukurti naują...