Pereiti prie turinio

WhoCaresYo

Nariai
 • Pranešimai

  50
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie WhoCaresYo

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Eligijus
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Žadu pirkt 330d E90 2006. 3l dyzelis, 170kw. Mieste važinėjant kokių kuro sanaudų galėčiau tikėtis maždaug?
 2. Yes, we need justice ######. Man irgi įdomu kaip baigėsi.
 3. Va, va, pagooglinau, kad tas numeris pardavinėja ne vieną, matomai perikupas, plius tas skelbimas jau apie mėnesį stovi. Ir kaina atrodo gan per didelė, man tik tas "vienas savininkas, pirktas lietuvoj, aptarnauta oficialiam" daug patikimumo sukėlė, bet ne tiek, kad 1000+ galėtų prašyt daugiau, o tai, kad jis nekeičia kainos matos, kad neskuba parduot ir mažiau neims.
 4. https://autoplius.lt/skelbimai/honda-accord-2-0-l-sedanas-2008-benzinas-5581731.html Atrodo labai geras variantas, kas ką pasakytų? Gal kas buvot apžiūrėt?
 5. Bandei visiškai resettint chrome? Yra "Factory reset" nustatymuose.
 6. Siūlyčiau taip pat bandyti įtikti ir marketintis per facebook jaunesnei auditorijai, jei vilniuje, kaune. Taip pat vietos ieškotis prie universitetų ar kitų "taškų", kur dažnai jaunimas renkasi. Labai puikus pavyzdys Sinano Kebabai. Belekaip užsimarketino per feisbuką kaip "studentam" maistas, pats geriausias spotas, draugiškiausias virėjas. Pamenu prieš kelis metus eidavau vis, pats tas savininkas darydavo, porcijos didelės, viskas idealiai pasidaryta, žmonių nedaug, pastatas mažas, kainos mažos. Išsipopuliarino netyčia, dabar va atidarytos dvi kebabinės, dirba žmonės už jį, kebabų ko
 7. Sveiki, Įdomų pastebėjau dalyką, vietoje kur gyvenu vis būdavo įkištas "stulpas", vienoje parkavimo vietoje, priėjau ir pastebėjau, kad ant šaligatvio tiesiog kaip dažais užrašyti kažkokie numeriai ir savininkas vis grįžęs tą stulpą ištraukia (Medinis stulpas tiesiog įkištas, bet kas gali ištraukt) ir pasistato į tą vietą. Labai sudomino, ar išvis įmanomas vilniuje prie daugiabučių kur aplink visur laisvos statymui vietos, kažkaip išsipirkt ir rezervuotis sau vietą? Ar ten nelabai normalus tiesiog žmogelis sumanė pagudraut? Tyčia norėtūs patraukt jo tą stulpą ir pastatyt mašiną ten. :)
 8. https://autoplius.lt/skelbimai/bmw-530-3-0-l-sedanas-2005-dyzelinas-5445445.html Ką apie šitą? :) Gal kas buvo?
 9. Ačiū visiems už atsakymus, tikrai verčia susimąstyti. Suprantu, kad pasirinkimas galų gale bus mano, bet kaip ir minėjau iš šono kitų žmonių nuomonę išgirsti yra labai įdomu ir naudinga. Kaip matau daugelis atsakiusių išviso mano, kad daug pinigų leisti automobiliui, kuris tik iš taško A į B nuveža yra neprotinga. Verčia susimąstyti. Tie 8000, kuriuos galbūt išleisčiau galėtų būti būsto paskolai pusė pradinio įnašo, tada iš kitos pusės žiūrint kas daugiau man suteiks "laimės"/ "gyvenimo kokybės" automobilis, kuriuo ir "pavaidint" galėsiu, į kurį malonu bus įsėst, žiūrėt, rūpintis juo ar išvi
 10. Sveiki, Pastebėjau kelias panašias temas. Šiuo momentu ieškau automobilio ir man įdomu ar aš nepevertinu savo finansų. Apie mano situaciją: Vilnius, 22 metai. Pajamos: Alga į rankas: 900 ( Greitu metu turėtų kilti +100~) Išlaidos: Vienintelės už butą apie 200 + pragyvenimui. Balansas banke: 4000. Tai dabar man įdomu kokios kainos automobilį galiu sau leisti? Šiuo momentu dairausi į visokius variantus. Nuo 4000 iki 10000. Dalis manęs mąsto, kad geriau nelysti į paskolas ir pirkti kažką už turimas santaupas, bet tada mąstau, kad metus pavažinėsiu, galbūt dar mažiau ir vėl turėsiu ko
 11. Sveiki, Taigi praktikai darbovietėje reikia susigalvoti temą, kuria darysiu savo "projektelį" ir pristatinėsiu jį kaip praktikos darbą, galvoju gal tą patį dalyką ką turėsiu praktikoje vėliau išplėsti ir į baigiamajį darbą. Tiesa, nenoriu, kad tema būtų labai banali ar lengva todėl norėjau paklausti Jūsų pasiūlymų kokią sistemą galėčiau sukurti praktikai? Galbūt jūs kažką panašaus kūrėte ar darbovietėje darote kažkokią įdomią kliento paprašytą sistemą? Dabartinė mano idėja padaryti sistemą, Sandėlio Užsakymų Valdymų Sistema. Padaryčiau tinklapį su registracija ir prisijungimu ir rolėmi
 12. Nežinau ar kam nors įdomu, bet sudariau sutartį, alga pakilo iki 750 eurų pilnu etatu, nesitikėjau, buvau maloniai nustebintas, ačiū už atsakymus.
 13. Taip, suprantu, kad informacijos nedaug, bet aš nežadu vadovautis ir keisti gyvenimo savo pagal Jūsų pasiūlymus, klausiu tik maždaug kitų "patyrimų", kaip kas buvo, ačiū tiems, kurie atsakė, tikrai nežadu plėštis daug, tokį kaip aš studentą surastų tikrai labai lengvai, bet ne tame esmė. Jei iššoks toks klausimas paminėsiu 400-500. Dar kartą ačiū atsakiusiems, paminėsiu dar, kad milijonų tikrai nesitikėjau, tik įdomu buvo išgirsti kitiems kaip buvo ir ko aš galėčiau tikėtis, ačiū dar kartą.
 14. Dirbu vilniuje, gan didelėje programavimo įmonėje ir jau eina į pabaigą bandomasis laikotarpis trijų mėnesių, kai dirbu pusė etato už 210~ eurų per mėnesį rankas. Turėtų po šito viso būti dar vienas pokalbis per kurį pasirinksiu kokiu etatu dirbsiu toliau ir kiek man mokės, iškarto klausiu, ko galėčiau tikėtis? Jei manęs klaus kokios algos noriu ką maždaug sakyti, gal yra patarimų? Backgroundas: 3 kurso studentas, bet prasideda praktikos laikas ir galiu dirbti pilnu etatu. Dirbu su Java/Front Endo truputį. Pirmasis darbas programavime. Vilnius. Dabar gaunu 210 eurų į rankas per mėnesį.
×
×
 • Sukurti naują...