Pereiti prie turinio

Nonse

Nariai
 • Pranešimai

  11
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Dirbu jau virš vienos savaitės, bandomasis laikotarpis (daug naujos info) po kurio neaišku, ar ten paliks, nes yra keli nauji darbutojai. Man rods problema tame, kad pernelyg koncentruojuos ties viena užduotim, pasąmoningai siekiu kad visada viskas būtų atlikta tobulai. Galvoju, gal yra kokių pratimų, kas pagreitintų reakciją ar šiaip kas nors... Nežinau, gal kokį laikrodį pasidėt reikia ar ką ir matuot laiką, bet tikriausiai tas streso sukeltų tik. Nors ta lėtumo problema ir anksčiau išlįsdavo, kažkaip nesinori tikėt, kad nieko negaliu pakeist, kad "dead case" čia, nes šiaip tikiu, kad visada
 2. Neseniai įsidarbinau administracinio pobūdžio darbe (info teikimas, kontaktavimas, multitasking'as) ir jau sulaukiau pastabų iš savo vadovo, kad dirbu per lėtai. Darbas man įdomus, stengiuosi viską atlikti kokybiškai, tačiau užduotis atlieku lėčiau nei kiti nauji darbuotojai. Norėčiau tikėti, kad lėtai dirbu, nes neseniai pradėjau, tačiau su panašia problema susidūriau ir paskutiniais studijų metais. Internete pilna info apie darbo organizavimą bei dažnas pertraukas darbo metu, bet mano atveju tenka atlikti daug užduočių vienu metu, greitai reaguoti, tad šie patarimai kaip ir atkrenta. Dar kar
 3. Tėvas su bitėm užsiima (pasakysiu, jei turės laiko, gal užsuks čia pats, jam visada įdomu apie bites pakalbėt), turi apie 10 šeimų, pats avilius darosi ir pan., bet tik kaip mėgėjas. Aišku, norėtų ir rimtai užsiimti, bet neturi didesnio žemės sklypo kol kas ir neaišku kaip bus su realizacija. Įdomu šiaip būtų sužinot, ko reikia oficialaus bityno pradžiai(verslo plano ar pan.?). Niekada apie tai negalvojau, bet, jaučiu, reikės pradėt domėtis, jei ir toliau bus noro šeimoje.
 4. Taigi, ar galėtumėte patarti kaip susikurti savo kompiuterinį žodyną? Gal žinot/galit rekomenduoti kokias nors programas atsisiuntimui? Man reikia nuosavo žodyno, kurį galėčiau nuolat papildyti naujais terminais (žodžiais, kurių paprasti žodynai neturi atminty, neverčia)... P.S. Dar vienas variantas būtų kurti žodyną pritaikytą android (mob.tel.)
 5. 5min. 6sek. iš antro karto. Pirmą kartą net nepažiūrėjau į paveikslėlius, tad nesupratau kuris čia vadovas, kuris ne :D
 6. pažiūrėjau per control panel, viskas normaliai, lietuvių kalba visur pažymėta. :/
 7. Sveiki, vietoj užrašų (komandų) word'e, anglon'e ir pan. programose atsirado kvadratėliai: . Nieko rodos nediegiau, antivirusinės nieko nerado. Kas tai galėtų būti? Kaip tai panaikint?
 8. Kolei kas ne kažin ką :D. Šiaip studijuoju, dabar dar darbo ieškaus vasarai. Jei čia apie tokius dalykus klausi (?) ;).
 9. Sveiki, forumiečiai. Nesu pratusi registruotis kiekviename forume, dažniausiai lieku pasyvia skaitytoja (labai galimas daiktas, kad ir čia tokia liksiu), tad tikrai nežinau, kodėl nusprendžiau prisijungti. Matyt kažkas užkeikė "Google", kad taip dažnai pas jus atveda :). Taigi esu Anglų filologijos studentė, dabar baiginėju antrą kursą (gal kas pasiklydo vertime? ;)), bandau keltis nuo "sofkutės" ir ieškot ko noriu iš gyvenimo (taip, tik dabar :D). Tiek apie mane.
×
×
 • Sukurti naują...