Pereiti prie turinio

Hadoo

Nariai
 • Pranešimai

  119
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Hadoo

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1996-06-07

Profilio informacija

 • Vardas
  Mindaugas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Panevėžys
 • Pomėgiai
  2D ir 3D brėžiniai;
  MS Office darbai (Excel, Word)

Paskutiniai lankytojai

1.040 profilio peržiūrų
 1. Tai facebook reklamos užsakymas - kokius pranešimus, kokiu laiku, kuriai auditorijai (amžius, lytis) rodyti. Visa tai administruoja iš to uždirbantys žmonės. Mano nuomone, geriausia per atsiliepimus arba "gyvą" reklamą - paieškok micro influencerio.Sunkiausia bus tai, kad tavo puslapio sritis nėra reikalinga kiekvienam ar net daugumai žmonių, tad sunkiai įsivaizduoju, kad turėsi labai didelę bendruomenę. Gali pamėginti pasireklamuoti populiariose grupėse apie automobilius, pvz., "Apžiūrėti automobiliai", toje grupėje daug perpardavinėtojų ir ieškančių mašinos sau. Sėkmės
 2. Kai deklaravau IV pajamas, susisiekė iš Sodros, kad reikia susimokėti mokesčius 12,52 proc. ir 6,98 proc. nuo sumos, kuri gaunama: (Pajamos - 30proc. išlaidų)/100*90 (skaičiuojama nuo 90 proc. sumos) Taip gaunasi, kad deklaruoji ir susigrąžini mokesčius, kuriuos mokėjai, pvz., dirbant samdomu darbuotoju, o mokesčius nuo IV susimoki atskirai.
 3. Užsakomos prekės nėra pasikartojančios dažnai arba nepasikartojančios išvis. Guoliai, spyruoklės, mechaniniai įrankiai ar pan.
 4. Ieškau įvairių prekių ir detalių teikėjo, domina tik legaliai dirbantys (geriau ne IV)
 5. Dirbu įmonėje, kur yra ir CNC operatorių - jie buvo apmokyti darbo vietose, nes visi įrengimai šiek tiek skiriasi, nėra taip, kad išmokai prie vieno įrengimo ir dirbi prie bet kurių. Alga nesiekia VDU, darbas pamaininis, II,III,IV pamainos, kaip pasiseks pagal įmonę.
 6. Dar geriau - už dyką panešios reklamą.
 7. Turbūt manęs, kaip ir daugelio, nebestebintų tokios dovanos kaip diržas, dušo reikmenys, nes tai elementarūs dalykai, kurių reikia. Pats draugui ieškojau dovanos, sunku rast, jei neturi ryškių pomėgių arba jei pats nieko nesupranti apie jo pomėgį (pvz., žvejyba). Kadangi mėgo aktyvų laisvalaikį, draugė patarė išrinkt pramogą. Dairiaus pramogų, susijusių su aukščiu (reiktų žinot, aišku, ar nėra fobijos kokios), išrinkau iš https://www.laisvalaikiodovanos.lt/skrydziu-dovanos, vien dėl įvairovės - yra ir su parasparniu skrydis, ir šuolis virve. Padovanojau šuolį su virve, dar ir dabar kartas nuo
 8. Siūlyčiau ieškot internete visų galimų/tinkamų variantų, o ne laukt kažkokio spec.pasiūlymo. Kad ir https://www.sofatravel.lt/article-search?q=Turkija, atrodo yra tų variantų, bet reiktų konkretumo. Tiesa, čia nusimato tik rugsėjui greičiausiai, rugpjūtį nėra. Ar miestas nesvarbus, svarbu Turkija?
 9. Sutinku su Stanley. Pradžiai siūlyčiau pradėt nuo pigesnių kelionių, kad ir į mintėtą Bulgariją. Pats praėjau keliauti nuo Bulgarijos, keliavau per https://www.novaturas.lt/paieska/poilsines-keliones/bulgarija/burgasas?travel_type=beach. Ši šalis atrodė pats tas pradėti keliauti,nes šalis nėra brangi, tačiau išties įspūdinga, o ir artima Lietuvai, tad nesijausi kaip balta varna. Asmeniškai visada renkuosi "viskas įskaičiuota", kad nereiktų sukti galvos dėl pervežimų ir pan. :)
 10. Turiu kelias idėjas nuo mobiliosios programėlės iki stalo žaidimo. Pelnas garantuotas, tačiau vienas užtruksiu. Paruošiu detalesnę informaciją ir pakalbėsim :)
 11. Įkėlus nuotrauką ir paspaudus "pasidalinti" pasirenkami laukai pilki, kur užvesi pelytę, ten ir matysi,kas parašyta. Taip turi būti pagal Tavo idėja? Pasirodė nepatogu šitas dalykas, bet daugiau viskas labai super :) Naudok snipping tools ir su ctrl+v įmesi kokį nori :)
 12. Kreipinys išskiriamas kableliais iš abiejų pusių. Ne apie gramatiką tema. Back to topic: pradėk ieškot skelbimuose, pradėk kažką daryt. Sveikintinas žingsnis išbrist iš tokio darbo.
 13. Bandei Google siūlomus Mosaic maker'ius? Blogiausiu atveju gal per photoscape pažaist dėdamas tą pačią nuotrauką, bet paslinkdamas kitaip. Visgi siūlyčiau pradžiai išmėgint Google rezultatus.
 14. Pirmasis punktas aprašomas labai dažnai, bet iš esmės, aprašei svarbius dalykus. Pliusas
 15. kaip amQaz ir sako, puiki pradžia. Dabar kaip tik iekšo taksistų, pažiūrėk skelbimus (cvbankas ir pan)
×
×
 • Sukurti naują...