Pereiti prie turinio

Hadoo

Nariai
 • Pranešimai

  118
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Hadoo sureagavo į eimis50 Webinaras "Mažoji Bendrija"   
  Gal galima būtų rasti įrašą?
 2. Patinka
  Hadoo sureagavo į zawe Kur “parsiduoda” freelanceriai?   
  Tinklalapiai skirti reklamuotis laisvai samdomiems darbuotojams (freelanceriams) pradėjo dygti kaip grybai po šilto rudens lietaus. Tai lėmė naujos verslo tendencijos bei laisvesnis mąstymas. Vadovai supranta, kad darbuotojas yra vertingas tiek, kiek pridėtinės vertės įmonei jis sukuria. Reikalingas motyvuotas darbuotojas, o ne kantriai sėdintis 8:00 – 17:00 darbe. Dažnai reikia darbuotojo trumpam laikui, konkrečiai specifinei užduočiai atlikti. Tad lengviau ir pigiau rasti laisvai dirbantį specialistą, nei ieškoti nuolatinio darbuotojo ar įmonės.
   
  Trumpalaikių sutarčių pagrindu dirbančių darbuotojų poreikis auga, tad auga ir pasiūla – žmonės randa motyvacijos dirbti savarankiškai tai kas jiems patinka, be pikto boso virš galvos. O atitinkamos platformos leidžia susitikti darbdaviui ir darbuotojui daug greičiau.
   
  Tad kokiuose tinklalapiuose gali reklamuotis Lietuvos freelanceriai?
   


   
  Versliukai.lt
  Telo.lt
  Lingjob.lt
  Kurejuagentura.lt
  dirbalaisvai.lt
  freepro.lt

   
  – Ką nors pamiršau?
   
  Smulkaus verslo reklama internete nemokama – tereikia pasiskelbti viename ar keliuose iš šių tinklalapių. Neanalizuosiu kurie geresni, kurie patogesni, tik pateiksiu porą skaičių ir faktų lentelėje, kuri manau leis susidaryti bendrą vaizdą:
   
  http://www.part.lt/img/df6b7a07f36f4bd556a0c970d0b7941a776.jpg
   
  Tad, smulkaus verslo atstovas, ypač toks kurio veiklos sritis susijusi su IT, reklama, tekstų kūrimu, tikrai turi galimybių pasinaudoti reklama internete. Ir tam nereikia didelių investicijų ar asmeninio tinklalapio.
   
  Pats laikas verkšlenimus „duokit man darbo“ pakeisti į reklamą šiuose tinklalapiuose. Parodyk ką moki ir klientas atvers tau savo piniginę. Tad jei galite ką nors pasiūlyti verslui ir norite iš to uždirbti – nebijokite užsiregistruoti.
   
  Originalas
 3. Patinka
  Hadoo sureagavo į Mr Kent Ar sunku uždirbti iš savo laisvalaikio pomėgių?   
  Tiesiog jei netinka gaminys, neperki, o heiteriai tai eina ir sako kad cia š***s, galiu pigiau ir t.t. :D
   
  Manau yra skirtumas tame
 4. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo Donatas Smile Profesijos keitimas į CNC   
  Dirbu įmonėje, kur yra ir CNC operatorių - jie buvo apmokyti darbo vietose, nes visi įrengimai šiek tiek skiriasi, nėra taip, kad išmokai prie vieno įrengimo ir dirbi prie bet kurių. Alga nesiekia VDU, darbas pamaininis, II,III,IV pamainos, kaip pasiseks pagal įmonę.
 5. Patinka
  Hadoo sureagavo į diablom Windows reinstall   
  po €10 nusipirkus yra toks pat piratavimas, tik tiek, kad dar ir piratus paremi :)
 6. Patinka
  Hadoo sureagavo į e3ikaz Windows reinstall   
  Nieko geriau nėra už švarų windows 10 installą, bei tada diskų formatavimą. Kadangi visi resetai neišvalo pilnai sistemos, prasideda bluescreens ir vėliau žmonės skundžiasi kodėl.
 7. Patinka
  Hadoo sureagavo į Tmaster Automobilis - reklama   
  Buvo toks startuotis "wowto", reklamavo zuoka.
  Uzklijavau ant seno pasato, nufotkinau, o telefone gps irasiau ir vazinedavau kaip visada, pasatas aisku buvo nejudinamas, nepravaziavo nei kilometro, berods ber tris menesius gavau 60 litu.
  Dabar man atrodo to startuolio nei su ziburiu neberasi. Bankrutavo, nes tokia reklamos forma tiesiog perdaug kiaura
 8. Patinka
 9. Patinka
  Hadoo sureagavo į xstream Siūlau nemokamą pagalbą su tinklalapiais   
  zdarova, ideja gera, bet rasybos klaidu su boldu isryskint nebutina :D
 10. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo saltoniskiu19 kas gali ismokinti rasyti   
  Nepakankamai daug.
  Autoriui, jei dar reikia, galiu padėt ar bent užvest ant kelio.
 11. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo saltoniskiu19 kas gali ismokinti rasyti   
  Nepakankamai daug.
  Autoriui, jei dar reikia, galiu padėt ar bent užvest ant kelio.
 12. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo bilekoksai Papildomi pinigai. Kas nors naujo.   
  Kreipinys išskiriamas kableliais iš abiejų pusių. Ne apie gramatiką tema. Back to topic: pradėk ieškot skelbimuose, pradėk kažką daryt. Sveikintinas žingsnis išbrist iš tokio darbo.
 13. Patinka
  Hadoo sureagavo į Banned1 Psichiatras pataria: kaip būti žaviam   
  Žavumas - visai nieko savybė. Bet iš tiesų žavumas yra daug daugiau nei visai nieko, tai ypač svarbi asmens savybė, gal net svarbiausia. Nuo jūsų žavumo priklauso ne tik santykiai aplinkoje, bet ir ateitis darbe, priklausomai nuo to, kuo jūs dirbate.
   
  1. Šypsokitės viliojančiai. Šypsotis reikia mokėti. Šypsena iki ausų yra tokia perdėta, kaip pirmoko sąsiuvinis raudono mokytojos rašalo. Šypsokitės šiek tiek prasižioję, įpūskite barakudiškumo, kad ir kaip priešiškai tai skambėtų. Šypsodamiesi vos vos išpūskite lūpas, tai padės būti žaviam!
   
  2. Jūs nesate humoristas. Daug mokslinių tyrimų grindžia, kad humoras vilioja ir padeda išlaikyti šiltus santykius. Tai yra tiesa ir aš to neginčiju, bet akivaizdu, kad kas per daug, tas nesveika. Juokaukite lakoniškai ar net viliojančiai, tačiau nebūkite humoro mašina.
   
  3. Amžius - privalumas. Dažnai išgirstame sakant: pažiūrėk, koks gražus šis vaikas! Taip žmonės sako vaikui, juk būtent jaunystė puošia žavumu. Tačiau ar iš tiesų? Iš tiesų amžius yra privalumas - kuo mes vyresni, tuo esame žavesni. Bet tam, kad ši taisyklė atitiktų praktiką, ją reikia suderinti su pirmąja taisykle. Ypatinga šypsena iš bet kokio amžiaus ginklo nuginkluos bet kurį.
   
  4. Renkitės taip, tarsi gyventumėte paskutinę dieną. Nors žavumą gretinti prie rūbų atrodo pernelyg materialu, tai vis tiek svarbu. Renkitės ir eksperimentuokite su spalvomis. Būkite grakščiai elegantiški, tačiau išlaikykite modernumą. Nėra blogų nuomonių, yra bloga apranga - išlaisvinkite savyje slypinčias spalvas!
   
  5. Būkite plaukuoti tik ten, kur reikia. Šiame etape noriu tik pabrėžti, kad pernelyg didelis jūsų kūno plaukuotumas, nors ir asocijuojasi su vyriškumu (pagal stereotipinę nuovoką), žavumo beveik neprideda. Kodėl beveik? Pasitaiko atvejų, kada plaukuotumas žavi, tačiau tai vienetiniai atvejai).
 14. Patinka
  Hadoo sureagavo į svoloth Elektroninių sąskaitų deklaravimas gyventojams – tik pasiekus 15 tūkst. € apyvartą   
  Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad palengvino administracinę naštą gyventojams, privalantiems deklaruoti užsienio valstybių kredito, mokėjimo ir elektroninių pinigų įstaigose atidarytas sąskaitas. Informaciją VMI apie tokių sąskaitų atidarymą bei uždarymą reikės pateikti pasiekus ar viršijus metinę 15 tūkst. € apyvartą. Pirmą kartą tokius duomenis už 2015 ir 2016 metus prašoma pateikti iki 2017 metų gegužės 1 dienos.
   
  Šaltinis: http://topcom.lt/elektroniniu-saskaitu-deklaravimas-gyventojams-tik-pasiekus-15-tukst-e-apyvarta/
 15. Patinka
  Hadoo sureagavo į amQaz Papildomi pinigai. Kas nors naujo.   
  Mėgsti vairuoti? Taksi vairuotojai gan gerai uždirba. Gali išmėgint :)
 16. Patinka
  Hadoo sureagavo į IDK Klausimai apie "Game Developer"specialybę   
  http://www.gamedev.lt/?topic=religija-pradedantiesiems-zaidimu-kurejams
 17. Patinka
  Hadoo sureagavo į suzinok Reikia pagalbos tobulinant WP svetainę   
  <a href="tel:+370123456">8 6 12345</a> ir aktyvus. Patys pasidarysit :)
 18. Patinka
  Hadoo sureagavo į nba00 Parduotuvės, kurių patartina vengti   
  open dispute ir viskas
 19. Patinka
  Hadoo sureagavo į RockNotDead Parduotuvės, kurių patartina vengti   
  http://www.ebay.com/usr/products_just4u?_trksid=p3984.m1439.l2754 patarčiau vengti šio pardavėjo. Užsisakiau laikrodį, atėjo gana greit, bet neveikė. Galvojau bus tik baterija sėdus, pakeičiau, vis vien neveikė. Nešiau taisyt, tai pasirodo kažkokia detalė atsikabinus. Susitvarkiau laikrodį ir parašiau pardavėjui, kad 50% refundą padarytų. Atsisakė, sako siųsk atgal, kitaip nieko nepeši. Paaiškinau, kad siųst atgal neapsimoka, nes siuntimas kainuotų ~60lt, t.y. beveik dvigubai, nei kainavo laikrodis. Vis vien įsikirtęs savo aiškino, kad turiu grąžinti, kitaip jis man nieko neprivalo atiduot.
   
  Baigėsi viskas tuo, kad pradėjo mane kaltint "fraud" ir dar visaip kaip išvadino. Palikau neutralų atsiliepimą, tai dar ir ebay paskundė, bet nieko nepeš, nes daiktas laisvai galėjo būt sugadintas siuntime (gal taip ir buvo, nežinau). :)
   
  Žodžiu, patariu vengt, nes iškilus kokiai bėdai neaišku kaip baigsis. Būčiau pasielgęs nesąžiningai ir pasakęs, kad neatėjo, turbūt būčiau viską gražiai atgavęs. Oh well.
 20. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo G3D Asmeninis blogas apie bėgimą   
  Kalbama apie sportą, o puslapis labai jau nespalvotas. Jei Tau taip atrodo idealu - let it be, bet kažkaip per mažai puslapyje. Kažko trūksta (turinys patiko, bet vėlgi, perskaitai vieną nuotykį ir viskas, laukt daugiau? Užsimirš Tavo šitas puslapis, o jei būtų daugiau, paskaitytum kelis, kitą dieną vėl užmestum akį į kokį neskaitytą ir taip tęstųsi). Papasakok visko pradžią - kas patraukė į šį sportą, kokių sunkumų buvo, nukrypimų galbūt ir kas vėl trenkė per galvą, kad grįžtum į savo kelią. Sėkmės! :)
 21. Patinka
  Hadoo sureagavo į G3D Asmeninis blogas apie bėgimą   
  „Sveiki, mano vardas Mantas ir aš – bėgimo maniakas.“


   

  http://begimomaniakas.lt/wp-content/uploads/2016/12/logox2x335-1.png

   
  Būtent tokie būtų pirmieji mano žodžiai, jei būčiau paprašytas prisistatyti (Ypač kokiame bėgimo ligonių suvažiavime). Siekdamas bėgimo virusu pasidalinti su kitais, pradėjau rašyti blogą apie tai, kuo pats sunkiai sergu ir apie tai, kuo gyvenu ( kai nedirbu ir nesimokau)
   
  Pirmasis įrašas - prisiminimai iš 32km trail varžybų „Laukinis trail - Dūkštos“.
  http://begimomaniakas.lt/2016/12/10/laukinis-trail-dukstos/
   
  Komentarai, kritika, pastebėjimai labai laukiami ♥

 22. Patinka
  Hadoo sureagavo į EmilisR Hengemzover... It's all about the $$$...   
  Žiūrėk nepersistenk, nes kuo toliau tuo viskas absurdiškiau atrodo :D Sėkmės.
 23. Patinka
  Hadoo sureagavo į smoker Hengemzover... It's all about the $$$...   
  Sveikas, šiektiek juokingas aprašymas pasirodė :D Šiaip turint 30baksu ir eit 1bakso sng yra pakankamai rizikinga, ypač kai sakai, jog tavo pokeris paremtas šamanais ir alumi : D Na sėkmės
 24. Patinka
  Hadoo sureagavo į wicked A. Tapinas ir Laisvės TV   
  Čia kaip veganai, maždaug, '-Davai morką bandelėje pavadinkim hotdog'u? -Davai, bus kietai!', taip ir jūs youtube kanalą televizija vadinat. Ar esate mažiau juokingi nei veganai? Ne, nesate. Dar noriu kąnors pasakyt? Nenoriu.
   
   
  Ne, neieškau jokių kabliukų, bet.. 'Ar palaikote tokai idėja kurti internetine nepriklausoma laisva televiziją?', išvertus į normalią kalbą 'Ar palaikote tokią idėją kurti nepriklausomą youtube kanalą?' - pačiam nejuokinga?
 25. Patinka
  Hadoo sureagavo į Tuskis Pasiūlykit telefoną apie 200 eurų   
  Pats prieš savaitę pasiemiau Xiaomi Redmi Note 3 PRO, tai esu labai patenkintas.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.