Pereiti prie turinio

Hadoo

Nariai
 • Pranešimai

  119
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Hadoo sureagavo į edgha Kompiuterio priežiūra   
  Aprašysiu kompiuterio priežiūros būdus, tiek operacinės sistemos(OS) pusės, tiek techninės pusės.
   
  1. Operacinės sistemos priežiūra ( Windows )
  Norint užtikrinti kompiuterio greitaveiką būtina jį reguliariai prižiūrėti iš programinės įrangos pusės.
   
  1.1. Automatizuotas kompiuterio tvarkymas
  Yra begalė programų skirtų kompiuterio priežiūrai, didelė dalis jų mokamos, aš rekomenduočiau iobit'o "Advanced SystemCare" (atsiuntimas. Nuoroda)
  Programa yra itin paprasta, tad ja naudotis sugebės net nemokantys naudotis kompiuteriu.
  Rekomenduojama kompiuterio skanavimą šia programa atlikti kelis kartus per mėnesį, kad jūsų kompiuteris veiktų kaip naujas.
   
  1.1.1 Kaip naudotis?
  Visų pirma Jūs turite atsisiųsti programą iš 1.1 punkto nuorodos. Ją įsirašę pasirenkate Sau patogų programos šabloną.
  Toliau galite pradėti skenuoti kompiuterį (programa sutvarkys : Registrus, shortcut'us, sugadintas bylas, defragmentuos failų laikmenas, nuskenuos nuo virusų, optimizuos jūsų OS, sutvarkys OS pažeidimus, pagerins kompiuterio veiklą.)
  http://www.ipix.lt/images/36077026.png
   
  Pasirenkate "Deep Care" tada "Scan". Pasibaigus skenavimui "Repair now" šiek tiek palaukiate. Jūsų kompiuteris po perkrovimo turėtų veikti žymiai stabiliau.
   
  1.1.2 Programos galimybės
  a) "Turbo boost" funkcija - sustabdys visus nereikalingus procesus, pagreitins kompiuterį žaidimams.
  b) Toolbox- Įvairių "programėlių" rinkinys, jos skirtos taip pat kompiuterio priežiūrai (Toolbox'ą sudaro : šiek tiek "protingesnė" defragmentacija, kompiuterio paleisties programų parinkimas, programų tvarkyklė, bylų laikmenų valikliai, interneto spartintojai ir kitkas)
  1.1.3 Kietojo disko gydymas (taip pat išorinio HDD, flash atmintinių, kortelių, telefonų vidinės atminties)
  Daugelis windows vartotojų susiduria su tokiomis problemomis kaip:

  Prijungus išorinę laikmeną (kortelę, flash atmintinę ar kita) ir keliant bylas iš kompiuterio ar į kompiuterį. Atmintinė pakimba (Not Responding). Kompiuteris parodo jog išorinė laikmena įdėta, bet jos atidaryti neišeina. Kiti kompiuteriai neskaito išorinės laikmenos, bet pas Jus skaito. Kaip išspręsti šią problemą?
  Ši operacija gan paprasta, bet užema daug laiko skenuojant išorinę laikmeną.

  1)Spaudžiate "my computer" ant neveikiančios laikmenos spaudžiat dešinį pelės klavišą > Properties 2)Pasirenkate skiltį "tools" 3)Error checking skiltyje spaudžiate "check now" 4)Pažymite "Scan for ant attempt recovery of bad sectors". Tada "START"
  Laukiate kol nusiskenuos (1gb ~ 5Min) Po skenavimo klaidos bus automatiškai ištaisytos. Tai turėtų pataisyti jūsų laikmeną. Jei tai nepadėjo, reiškia jūsų išorinei laikmenai galas.
   
  1.2. Rankinis kompiuterio tvarkymas
  Žinoma kompiuterį galite tvarkyti ir rankiniu būdu, trindami "laikinąsias" bylas, nereikalingus registrus( į registrus lįsti nepatarčiau) ir kt.
  Bet atminkite tai, jog 1.1 punkte įvardyta programa visa tai atliks automatiškai, taigi apie rankinį kompiuterio tvarkymą parašysiu tik kelis esminius dalykus.
   
  1.2.1 Laikinųjų bylų šalinimas
  Laikinųjų bylų šalinimas pagreitins jūsų kompiuterio veiklą, nes laikinosios bylos naudoja RAM atmintį (nevisos)
  Kaip šalinti laikinąsias bylas?(win os)

  1)Start>run 2)Teksto laukelyje įrašote %temp% 3)Atsidariusiame lange matote bylas, jas galite ištrinti. 3.1)Kai kurių bylų ištrinti jums neleis, jas praleiskite. (naudojamos)
   
  1.2.2 Kompiuterio greitinimas
  Vienas efektyviausių būdų pagreitinti kompiuterį: Išjungti vizualinius efektus, virtualią atmintį, procesus ir kt. (per sistemos parametrus)
  Kaip greitinti kompiuterį?

  1)Įjungiate "My computer" 2)Spaudžiate dešinį pelės mygtuką, tada properties 3)Pasirenkate "Advanced system settings" > Performance > Settings... 4)Spaudžiat Adjust for best performance > Apply> OK
  Kompiuteris atrodys kiek blogiau(vizualiai), bet tą kompensuos žymiai greitesnė kompiuterio veikla.
  (bus papildyta)
   
  1.2.3 Viruso trinimas iš atmintuko (USB)
  jei tarkime antivirusinė viruso neranda, bet žinote, jog virusas tikrai yra.
   
  1)Spaudžiam Start => Run
  2)Įrašom cmd.exe ir spaudžiam ENTER
  3)Atsidariusiame lange įrašom USB rakto raidę,pvz I: ir spaudžiam ENTER
  4)įrašom dir/w/a ir spaudžiam ENTER
   
  atsidarys visų USB rakte esančių failų sąrašas, įtartinus failus, ir tokius, kuriuos tikrai žinom, kad neturi ten būti, trinam su komanda del filename, pvz. del autorun.inf
  gedas
   
  2. Techninės pusės priežiūra
  Norint užtikrinti kompiuterio ilgaamžiškumą būtina jį techniškai prižiūrėti, palaikyti tvarką.
   
  2.1.1 Kompiuteris kaista. Kaip su tuo kovoti? (dulkės)
  Viena pagrindinių priežasčių - dulkės, sulaikančios šilumą. Susikaupus dulkių sluoksniui nebevyksta temperatūros cirkuliacija (tarp CPU, GPU, HDD, maitinimo blokio ir tarp aušintuvų) aušintuvai nebepilnai ištraukia šilumą iš prieš tai paminėtų objektų ir todėl dažniausiai jie perdega.
  Kompiuterį reikia reguliariai valyti, nuėmus šoninę skardą dulkes nusiurbti su plaukuotu šepečiu, nepažeidžiant jokių elementų, taip pat nederėtų smarkiai trinti šepečio į mikroschemas. Daugiausia dulka aušintuvai juos rekomenduoju valyti dažniausiai.
   
  2.1.2 Kompiuteris kaista. Kaip su tuo kovoti? (sena termo pasta)
  Išvalėte dulkes, bet tai nepadėjo?
  Kitas kaltininkas - termo pasta (Tepama ant CPU ir ant radiatoriaus, kad CPU būtų laidesnis šilumai.
  Internete galite susirasti pamokų, kaip nuimti CPU aušintuvą ir užtepti termo pasta(pvz
  ). Nežinote kokią rinktis termo pastą?
  Jokiu būdu nemėginkit sutaupyti ir nusipirkti pigios termo pastos. CPU tikriausiai kais dar labiau nei anksčiau. Rekomenduočiau pirkti "TITAN NANO GREASE 3G THERMAL PASTE" kuri yra tikrai laidi šilumai(šios firmos gaminiu nesiskundžiu jau gan ilgą laiko tarpą).
  Kai kaista HDD.
  Šiuo atveju turėtumėte naudoti specialius HDD aušintuvus, arba radiatorius ( pvz HDD aušintuvas)
  Kai kaista pagrindinė plokštė.
  Dažniausia to priežastis būna per silpnas, arba per mažas kiekis sisteminių aušintuvų, pasirūpinkite 1-2 papildomais aušintuvais jūsų korpuse(rekomenduoju Prolimatech Blue Vortex Blue Wings ,nes jis: tylus, turi valdymą, didelis kiekis apsukų.)
  Kaip žinoti kokia mano kompiuterio dalių temperatūra?
  Jei jūsų kompiuteryje yra įmontuoti temperatūros davikliai, tai galite padaryti labai nesunkiai. "lavalys everest" programos pagalba.
  Kokios dalių temperatūros yra priimtinos?(pateikta budėjimo metu)
  Kietasis diskas(HDD)- 30C
  Procesorius(CPU)- 30-35C
  Vaizdo plokštė(GPU)- 35-45C
  Pagrindinė plokštė(PCB/Motherboard)- 30C
  AUX temperatūra gali svyruoti nuo 30 iki 110C
  Galim sakyti jog normali kompiuterio temperatūra yra 30C. Vertėtų susimastyti, jei jūsų kompiuterio temperatūra siekia 50-55C budėjimo rėžimu.
  3. Techniniai ir sisteminiai gedimai
  Nėra tokio kompiuterio kuris nesusidurtų su techniniais ir sisteminiais gedimais, aprašysiu kelis gedimus, taisymo būdus
   
  3.1 Kompiuteris dažnai persikrauna
  Tai yra taipogi aukštos temperatūros padarinys. Bet nebūtinai, galbūt perdegė jūsų GPU? Sistemos klaida?
  Viena iš priežasčių taip pat yra RAM.(Tarp kitko RAM plokštės genda dažniausiai) Jai norite sužinoti, ar kalti RAM:
  1) Išimkite vieną iš plokščių, jei tebepersikrauna įdėkite ir išimkite kitą.
  2) jei kompiuteris nepersikrauna - kaltas išimtasis RAM.
   
  Yra būdų "atgaivinti" RAM. Vienas iš mano patikrintų :
  Plokštės valymas spirite:

  1) Paimate servetėlę pamirkote galiuką spirite 2) Ramų "kojeles" Ištepate spiritu, paskui nusausinate 3) Po kelių valandų galite išmėginti.
   
  Taip pat galėjo sudegti GPU dėl per didelės apkrovos/ temperatūros.
   
  3.2 Kompiuteris vos įsijungęs supypsi ir išsijungia.

  Jei nieko nepridirbote, greičiausiai po ilgo nenaudojimo išsikrovė kompiuterio baterija(BIOS) esanti pagrindinėje plokštėje, ją galite lengvai išsiimti ir patikrinti su multimetru. Turėtų rodyti apie 3-3,5V. Jei rodo mažiau pasikeiskite bateriją į naują. Galbūt įdėjote naują komponentą į pagrindinę plokštę? (RAM, tv tiuneris, USB šakotuvas ar kt.) tai reiškia jog įdėtas komponentas netinka, yra sugedęs ar kitaip pažeistas. Nedelsiant jį išimkit. 4. Ištrintųjų failų atkūrimas
  Dažnai pasitaiko, kad netyčia ištrinate reikalingus failus su Shift + Delete kombinacija. Nenuleiskite rankų, ir nenusiminkite. YRA būdas juos atkurti.
   
  Visų pirma jums reikės tam skirtos programos(atsiuntimas Restoration 2.5.14)(Neverčiu jūsų siųstis failų iš mano nuorodų, juos susirasti galit patys)

  1)Atsiunčiate programinę įrangą "Restoration 2.5.14" 2)Programą išarchyvuokite į C/D:/Program files/Restoration 3)Kai pamatysite sėkmingos instaliacijos pranešimą galite eiti į C/D:/Program files/restoration/Restoration.exe 4)Skiltyje "Drives" pažymit laikmeną kurią norite atkurti 5)Pažymite "Include used clusters by other files", bei "Include even if the file size is zero"(nebūtina) 6)Spaudžiate "Search Deleted Files" Laukiate. 7)Pamatę reikiamą failą jį pažymite ir spaudžiate Restore by copying, pasirenkate norimą vietą. 8)Pasirinktoje vietoje atkuriami išnaikinti failai.P.S Atkurti gali pavykti ne visada.(man sėkmingai atkuria failus iki 2GB: Nuotraukas, dokumentus, muzika(ne visada, bei truputį kraipo, tas pats galioja ir filmams) Atkurtą media leiskite per "VLC MEDIA PLAYER"
   
  Naudinga programinė įranga :
  OCCT - CPU, GPU ir Memory temperatūros/ apkrovos stebėjimas.
  Nuoroda į programą
   
  SeaTools - Patikrina HDD nuo BAD'u. Jeigu HDD gauna daugiau negu 4 error vadinasi jau pats laikas keisti savo HDD. (SeaTools For Windows - Programa bus įrasyta Windows ir ją galėsite įjungti paprastai kaip kitas programas. SeaTools For DOS - Programa įjungsite tikti įrase į diską ir paleidę per DOS.)
  Nuoroda į programą
   
  CCLeaner - Puiki programa kompiuterio valymui, optimizavimui. (Labai panaši į advanced SystemCare, išvalo truputį geriau, bet šioje programoje mažiau "pribumbasu")
  Nuoroda į programą
   
  Radote klaidų? praneškit AŽ
  Straipsnis bus pildomas.
   
 2. Patinka
  Hadoo sureagavo į tadhux Kompiuterio priežiūra   
  Puikus darbas, tik ne visiškai sutikčiau dėl temperatūrų. Daugelio dabartinių vaizdo ploksčių temperatūra budėjimo režime butent ir būna ~50 laispnių ir tai tikrai normalu. Nesakau, kad visų, bet tokių tikrai nemažai. O šiaip, tikrai puikiai padirbėta, ačiū.
   
  Beje, išbandysiu tą Advanced SystemCare. Iki šiol naudojau CCleaner, žiūrėsim ką pasiūlys ši alternatyva.
 3. Patinka
  Hadoo sureagavo į eimis50 Webinaras "Mažoji Bendrija"   
  Gal galima būtų rasti įrašą?
 4. Patinka
  Hadoo sureagavo į zawe Kur “parsiduoda” freelanceriai?   
  Tinklalapiai skirti reklamuotis laisvai samdomiems darbuotojams (freelanceriams) pradėjo dygti kaip grybai po šilto rudens lietaus. Tai lėmė naujos verslo tendencijos bei laisvesnis mąstymas. Vadovai supranta, kad darbuotojas yra vertingas tiek, kiek pridėtinės vertės įmonei jis sukuria. Reikalingas motyvuotas darbuotojas, o ne kantriai sėdintis 8:00 – 17:00 darbe. Dažnai reikia darbuotojo trumpam laikui, konkrečiai specifinei užduočiai atlikti. Tad lengviau ir pigiau rasti laisvai dirbantį specialistą, nei ieškoti nuolatinio darbuotojo ar įmonės.
   
  Trumpalaikių sutarčių pagrindu dirbančių darbuotojų poreikis auga, tad auga ir pasiūla – žmonės randa motyvacijos dirbti savarankiškai tai kas jiems patinka, be pikto boso virš galvos. O atitinkamos platformos leidžia susitikti darbdaviui ir darbuotojui daug greičiau.
   
  Tad kokiuose tinklalapiuose gali reklamuotis Lietuvos freelanceriai?
   


   
  Versliukai.lt
  Telo.lt
  Lingjob.lt
  Kurejuagentura.lt
  dirbalaisvai.lt
  freepro.lt

   
  – Ką nors pamiršau?
   
  Smulkaus verslo reklama internete nemokama – tereikia pasiskelbti viename ar keliuose iš šių tinklalapių. Neanalizuosiu kurie geresni, kurie patogesni, tik pateiksiu porą skaičių ir faktų lentelėje, kuri manau leis susidaryti bendrą vaizdą:
   
  http://www.part.lt/img/df6b7a07f36f4bd556a0c970d0b7941a776.jpg
   
  Tad, smulkaus verslo atstovas, ypač toks kurio veiklos sritis susijusi su IT, reklama, tekstų kūrimu, tikrai turi galimybių pasinaudoti reklama internete. Ir tam nereikia didelių investicijų ar asmeninio tinklalapio.
   
  Pats laikas verkšlenimus „duokit man darbo“ pakeisti į reklamą šiuose tinklalapiuose. Parodyk ką moki ir klientas atvers tau savo piniginę. Tad jei galite ką nors pasiūlyti verslui ir norite iš to uždirbti – nebijokite užsiregistruoti.
   
  Originalas
 5. Patinka
  Hadoo sureagavo į Mr Kent Ar sunku uždirbti iš savo laisvalaikio pomėgių?   
  Tiesiog jei netinka gaminys, neperki, o heiteriai tai eina ir sako kad cia š***s, galiu pigiau ir t.t. :D
   
  Manau yra skirtumas tame
 6. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo Donatas Smile Profesijos keitimas į CNC   
  Dirbu įmonėje, kur yra ir CNC operatorių - jie buvo apmokyti darbo vietose, nes visi įrengimai šiek tiek skiriasi, nėra taip, kad išmokai prie vieno įrengimo ir dirbi prie bet kurių. Alga nesiekia VDU, darbas pamaininis, II,III,IV pamainos, kaip pasiseks pagal įmonę.
 7. Patinka
  Hadoo sureagavo į diablom Windows reinstall   
  po €10 nusipirkus yra toks pat piratavimas, tik tiek, kad dar ir piratus paremi :)
 8. Patinka
  Hadoo sureagavo į e3ikaz Windows reinstall   
  Nieko geriau nėra už švarų windows 10 installą, bei tada diskų formatavimą. Kadangi visi resetai neišvalo pilnai sistemos, prasideda bluescreens ir vėliau žmonės skundžiasi kodėl.
 9. Patinka
  Hadoo sureagavo į Tmaster Automobilis - reklama   
  Buvo toks startuotis "wowto", reklamavo zuoka.
  Uzklijavau ant seno pasato, nufotkinau, o telefone gps irasiau ir vazinedavau kaip visada, pasatas aisku buvo nejudinamas, nepravaziavo nei kilometro, berods ber tris menesius gavau 60 litu.
  Dabar man atrodo to startuolio nei su ziburiu neberasi. Bankrutavo, nes tokia reklamos forma tiesiog perdaug kiaura
 10. Patinka
 11. Patinka
  Hadoo sureagavo į xstream Siūlau nemokamą pagalbą su tinklalapiais   
  zdarova, ideja gera, bet rasybos klaidu su boldu isryskint nebutina :D
 12. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo saltoniskiu19 kas gali ismokinti rasyti   
  Nepakankamai daug.
  Autoriui, jei dar reikia, galiu padėt ar bent užvest ant kelio.
 13. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo saltoniskiu19 kas gali ismokinti rasyti   
  Nepakankamai daug.
  Autoriui, jei dar reikia, galiu padėt ar bent užvest ant kelio.
 14. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo bilekoksai Papildomi pinigai. Kas nors naujo.   
  Kreipinys išskiriamas kableliais iš abiejų pusių. Ne apie gramatiką tema. Back to topic: pradėk ieškot skelbimuose, pradėk kažką daryt. Sveikintinas žingsnis išbrist iš tokio darbo.
 15. Patinka
  Hadoo sureagavo į Banned1 Psichiatras pataria: kaip būti žaviam   
  Žavumas - visai nieko savybė. Bet iš tiesų žavumas yra daug daugiau nei visai nieko, tai ypač svarbi asmens savybė, gal net svarbiausia. Nuo jūsų žavumo priklauso ne tik santykiai aplinkoje, bet ir ateitis darbe, priklausomai nuo to, kuo jūs dirbate.
   
  1. Šypsokitės viliojančiai. Šypsotis reikia mokėti. Šypsena iki ausų yra tokia perdėta, kaip pirmoko sąsiuvinis raudono mokytojos rašalo. Šypsokitės šiek tiek prasižioję, įpūskite barakudiškumo, kad ir kaip priešiškai tai skambėtų. Šypsodamiesi vos vos išpūskite lūpas, tai padės būti žaviam!
   
  2. Jūs nesate humoristas. Daug mokslinių tyrimų grindžia, kad humoras vilioja ir padeda išlaikyti šiltus santykius. Tai yra tiesa ir aš to neginčiju, bet akivaizdu, kad kas per daug, tas nesveika. Juokaukite lakoniškai ar net viliojančiai, tačiau nebūkite humoro mašina.
   
  3. Amžius - privalumas. Dažnai išgirstame sakant: pažiūrėk, koks gražus šis vaikas! Taip žmonės sako vaikui, juk būtent jaunystė puošia žavumu. Tačiau ar iš tiesų? Iš tiesų amžius yra privalumas - kuo mes vyresni, tuo esame žavesni. Bet tam, kad ši taisyklė atitiktų praktiką, ją reikia suderinti su pirmąja taisykle. Ypatinga šypsena iš bet kokio amžiaus ginklo nuginkluos bet kurį.
   
  4. Renkitės taip, tarsi gyventumėte paskutinę dieną. Nors žavumą gretinti prie rūbų atrodo pernelyg materialu, tai vis tiek svarbu. Renkitės ir eksperimentuokite su spalvomis. Būkite grakščiai elegantiški, tačiau išlaikykite modernumą. Nėra blogų nuomonių, yra bloga apranga - išlaisvinkite savyje slypinčias spalvas!
   
  5. Būkite plaukuoti tik ten, kur reikia. Šiame etape noriu tik pabrėžti, kad pernelyg didelis jūsų kūno plaukuotumas, nors ir asocijuojasi su vyriškumu (pagal stereotipinę nuovoką), žavumo beveik neprideda. Kodėl beveik? Pasitaiko atvejų, kada plaukuotumas žavi, tačiau tai vienetiniai atvejai).
 16. Patinka
  Hadoo sureagavo į svoloth Elektroninių sąskaitų deklaravimas gyventojams – tik pasiekus 15 tūkst. € apyvartą   
  Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad palengvino administracinę naštą gyventojams, privalantiems deklaruoti užsienio valstybių kredito, mokėjimo ir elektroninių pinigų įstaigose atidarytas sąskaitas. Informaciją VMI apie tokių sąskaitų atidarymą bei uždarymą reikės pateikti pasiekus ar viršijus metinę 15 tūkst. € apyvartą. Pirmą kartą tokius duomenis už 2015 ir 2016 metus prašoma pateikti iki 2017 metų gegužės 1 dienos.
   
  Šaltinis: http://topcom.lt/elektroniniu-saskaitu-deklaravimas-gyventojams-tik-pasiekus-15-tukst-e-apyvarta/
 17. Patinka
  Hadoo sureagavo į amQaz Papildomi pinigai. Kas nors naujo.   
  Mėgsti vairuoti? Taksi vairuotojai gan gerai uždirba. Gali išmėgint :)
 18. Patinka
  Hadoo sureagavo į IDK Klausimai apie "Game Developer"specialybę   
  http://www.gamedev.lt/?topic=religija-pradedantiesiems-zaidimu-kurejams
 19. Patinka
  Hadoo sureagavo į suzinok Reikia pagalbos tobulinant WP svetainę   
  <a href="tel:+370123456">8 6 12345</a> ir aktyvus. Patys pasidarysit :)
 20. Patinka
  Hadoo sureagavo į nba00 Parduotuvės, kurių patartina vengti   
  open dispute ir viskas
 21. Patinka
  Hadoo sureagavo į RockNotDead Parduotuvės, kurių patartina vengti   
  http://www.ebay.com/usr/products_just4u?_trksid=p3984.m1439.l2754 patarčiau vengti šio pardavėjo. Užsisakiau laikrodį, atėjo gana greit, bet neveikė. Galvojau bus tik baterija sėdus, pakeičiau, vis vien neveikė. Nešiau taisyt, tai pasirodo kažkokia detalė atsikabinus. Susitvarkiau laikrodį ir parašiau pardavėjui, kad 50% refundą padarytų. Atsisakė, sako siųsk atgal, kitaip nieko nepeši. Paaiškinau, kad siųst atgal neapsimoka, nes siuntimas kainuotų ~60lt, t.y. beveik dvigubai, nei kainavo laikrodis. Vis vien įsikirtęs savo aiškino, kad turiu grąžinti, kitaip jis man nieko neprivalo atiduot.
   
  Baigėsi viskas tuo, kad pradėjo mane kaltint "fraud" ir dar visaip kaip išvadino. Palikau neutralų atsiliepimą, tai dar ir ebay paskundė, bet nieko nepeš, nes daiktas laisvai galėjo būt sugadintas siuntime (gal taip ir buvo, nežinau). :)
   
  Žodžiu, patariu vengt, nes iškilus kokiai bėdai neaišku kaip baigsis. Būčiau pasielgęs nesąžiningai ir pasakęs, kad neatėjo, turbūt būčiau viską gražiai atgavęs. Oh well.
 22. Patinka
  Hadoo gavo reakciją nuo G3D Asmeninis blogas apie bėgimą   
  Kalbama apie sportą, o puslapis labai jau nespalvotas. Jei Tau taip atrodo idealu - let it be, bet kažkaip per mažai puslapyje. Kažko trūksta (turinys patiko, bet vėlgi, perskaitai vieną nuotykį ir viskas, laukt daugiau? Užsimirš Tavo šitas puslapis, o jei būtų daugiau, paskaitytum kelis, kitą dieną vėl užmestum akį į kokį neskaitytą ir taip tęstųsi). Papasakok visko pradžią - kas patraukė į šį sportą, kokių sunkumų buvo, nukrypimų galbūt ir kas vėl trenkė per galvą, kad grįžtum į savo kelią. Sėkmės! :)
 23. Patinka
  Hadoo sureagavo į G3D Asmeninis blogas apie bėgimą   
  „Sveiki, mano vardas Mantas ir aš – bėgimo maniakas.“


   

  http://begimomaniakas.lt/wp-content/uploads/2016/12/logox2x335-1.png

   
  Būtent tokie būtų pirmieji mano žodžiai, jei būčiau paprašytas prisistatyti (Ypač kokiame bėgimo ligonių suvažiavime). Siekdamas bėgimo virusu pasidalinti su kitais, pradėjau rašyti blogą apie tai, kuo pats sunkiai sergu ir apie tai, kuo gyvenu ( kai nedirbu ir nesimokau)
   
  Pirmasis įrašas - prisiminimai iš 32km trail varžybų „Laukinis trail - Dūkštos“.
  http://begimomaniakas.lt/2016/12/10/laukinis-trail-dukstos/
   
  Komentarai, kritika, pastebėjimai labai laukiami ♥

 24. Patinka
  Hadoo sureagavo į EmilisR Hengemzover... It's all about the $$$...   
  Žiūrėk nepersistenk, nes kuo toliau tuo viskas absurdiškiau atrodo :D Sėkmės.
 25. Patinka
  Hadoo sureagavo į smoker Hengemzover... It's all about the $$$...   
  Sveikas, šiektiek juokingas aprašymas pasirodė :D Šiaip turint 30baksu ir eit 1bakso sng yra pakankamai rizikinga, ypač kai sakai, jog tavo pokeris paremtas šamanais ir alumi : D Na sėkmės
×
×
 • Sukurti naują...