Pereiti prie turinio

Stepiu Burbuls

Nariai
 • Pranešimai

  14
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Puikus tinklapis, pirmasyk matau toki, kur viskas taip grazu ir paprasta :) O tie kurie nerimsta, kad negalima atsisiusti dainu nurimkit, nes leidus jas siustis be atlikėju leidimo, tinklapio autoriai būtų patraukti atsakomybėn už autorinių teisių pažeidimus. Džiaukitės tuom ką matot, viskas ir taip puiku :) Dabar belieka tik didinti lankytojų skaičių, na o poto mastyti, ką daryti, kad šis tinklapis imtų nešti pinigus :) Sekmės!
 2. Labai tiksliai viską aprašei, bet nepaminėjai savo asmeninių pasiekimų. Tai va mano toks prašymas būtų. Padaryk tai :)
 3. Pralosiau teleskopa :D Praneškit, kai jau maždaug ruošitės naują turą pradėt.
 4. Taip, tu teisus, daugiau pastatyti neimanoma, savo kailiu isbandziau :D Ir tarp kitko, šitą milijardų darymo sistemą jau antrą dieną pagavau, bet nenorėdamas kitiems kaip čia kažkas sakė išmušti noro žaisti specialiai stengiausi nesurinkti labai didelio taškų skaičiaus. Bet kai atsirado dar vienas toks kaip aš, nebelaukiau :) Na o dabar situacija ne kokia :( lankytoju skaičius kritęs keliskart (kažkiek tai mano kaltė). Reik greičiau sumastyt jums ką nors, kaip susigrąžint auditoriją.
 5. Oho kaip šustrai :D Na šeip iš rašinio tikrai matos, kad esi žmogus mastantis ir turintis tvirtą nuomonę. Taip ir toliau :)
 6. Toks vaizdas, kad autorius sugalvojo pavadinimą pakeist, bet seip cia antros temos rasinys.
 7. Labai geras rašinys! Jei labai nesumovei teksto analizės, manau gali drąsiai tikėtis šimtuko :)
 8. Labas :) Tai manai litų čia atėjęs pasidarysi? :D
 9. Opa, prizas - teleskopas? Vasara artėja, žvaigždės šviesėja, man kaip tik :D Šauniai viskas atrodo, mėginsiu jėgas :)
 10. A. de Saint - Exupery "Mažasis princas" Kažkaip kiek skaičiau nepastebėjau, kad labai kažkas šią "alegorinę pasaką" būtų minėjęs :) Mane sužavėjo kaip paprastai ir ironiškai buvo perteiktos žmonių elgesio formos. Kiekvieną kartą skaitydamas kažką naujo iškrapštai, suvoki. Dabar dar skaitau vokieciu psichologo šios knygos interpretaciją "Mažasis princas mumyse". Kas nors esat skaitę? (patį kūrinį, ne interpretaciją). Nes vistiek pardavimai net siandien iislieka milziniski, o teatro spekatakliu tvarkarasčiuose beveik visada gali rasti kažką su šia istorija susijusio :)
 11. Sveiki ! Esu Eimantas iš Visagino :) Esu abiturientas, šiuo metu laikantis paskutiniuosius brandos egzaminus. Prieš metus aptikau porą Kerniaus straipsnių, ten sužinojau ir apie šį forumą. Tačiau tik dabar atsirado galimybė prisijungti, nes paskutinieji metai mokykloje ir pasiruošimas egzaminams pareikalavo labai daug laiko ir jėgų. Per visą šį laiką svarbiausias dalykas kurio išmokau - tai mokėjimas mokytis. Pasikeitė mano vertybės, į gyvenimą ėmiau žvelgti kitu kampu. Tikiuosi čia rasti bendraminčių (o manau man tikrai pavyks!), tobulėti, įgyvendinti porą mano mintis apsėdusių idėjų.
×
×
 • Sukurti naują...