Pereiti prie turinio

Andriucha

Nariai
 • Pranešimai

  33
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. O eina kaip nors padaryti, kad jis savo kompiuteryje nepastebetu tos programos?
 2. Buvau ant jo kompiuterio apribojas greiti, bet jis vel atsistato kiek jam reik... :D buvau nustates, kad kai ijungia windows neijungtu torrent, bet su laiku pasidaro vel kaip jam patogu, todel atsibodo... ir nusprendziau iki galo ieskot reikiamos informacijos arba rasiu arba susitaikysiu su tuo, kad lagins kaip ir visada..
 3. Sveiki, iškilo šiokia tokia problema. Namie stovi du kompiuteriai ir naudoja vieną internetą, kai brolis paleidžia savo torrent`us seedint, man beprotiškai pradeda laginti ir lagina tik del torrent`u, nes kai juos išjungia man lagas dingsta, gal eina kaip nors sumažinti brolio kompiuterio interneto greiti ar padidinti sau, pažiuret kiek procentais interneto valgo jis ir kiek aš? Internetas veikia per TEW-731BR routeri, internetas bevielisi. Ačiu.
 4. Sveiki, gal yra Chemiku kurie neturi ka veikt ir galetu padeti isspresti? 1. Parašyti bendrąją ir pilną joninę lygtį pagal šią sutrumpintą joninę lygtį: 3MG + 2PO4 -> Mg3(PO4)2 2. Su kuriomis medžiagomis reaguos vario sulfatas? A Sidabras B Anglies(IV) oksidas C Bario chloridas Parašyti vykstančių reakcijų bendrąsias ir jonines lygtis. 3. Su kuriomis medžiagomis reaguos bario hidroksidas: A sieros(VI) oksidas B kalcio oksidas c Natrio hidroksidas Parašyti vykstančių reakcijų bendrąsias ir jonines lygtis. 4. Kaip įvykdyti šiuos kitimus? P -> P2O3 -> K3PO4 -> AG3PO4 Paraš
 5. Taip pas mane Nokia E52, cia gal visai ne itema bet, gal dar zinot kaip padaryti, kad pvz pas mane irasyta programa sports tracker butu lietuviska? Ar reik Lietuviskos versijos ar eina kokiom kitom programom pakeisti kalba..?
 6. Dar karta aciu, tikrai padejot.. :D o gal zinot kaip vadinasi tos firmos? pvz nokia e52 firmu themes..? :D Ta prasme kaip apibudinti ar kazkas tokio vienu zodziu visas firmas..?
 7. Sveiki, gal zinot is kur butu galima atsisiusti nokia telefonams ekrano temu, noreciau, kad butu firmu zenkai tokie kaip Armani,Guess,D&G, ir kitos zinomos firmos. Aciu
 8. Oba, aciu labai!! ;] nebera nereikalingu programu!! :D aciu!
 9. O gal butu galima kazka tiksliau, nes gal pora valandu maigau telefona tapati per tapati ir niekaip nesugebu rasti kur atjungti..
 10. Sveiki, gal zinot kaip isjungti/panaikinti programos kurios yra ant telefono desktopo? ---> nuotraukoje programos pazymetos raudonai. http://foto.terpe.lt/inkelti/20120701/i18_Nokia-E52-Black.jpg
 11. Oba geras,kazkas kazka rado :D bet as toi svetainei nerandu prie download savo modelio.
×
×
 • Sukurti naują...