Pereiti prie turinio

Redpandelis

Nariai
 • Pranešimai

  19
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Mokytis japonų (ar betkokios kitos kalbos) rekomenduočiau busuu svetainę. Susirandi bendraminčių, sprendi užduotis, padedat vienas kitam. Šiaip kalbėti nėra labai sunku išmokti, bet vat skaityti, o juolabiau rašyti... Kitas reikalas. Mokiaus, bet pasidaviau pradėjęs gilintis į kanji, man asmeniškai be kursų be galo sunku... Na, bent hiragana ir katakana moku, tiek rašyt tiek skaityt.
 2. Puikiai tai suprantu, tik įdomu kokį būtent darbą gali dirbti andragogas. Viskas taip abstrakčiai aprašyta...
 3. Sveiki. Mane visada domino pedagogika/psichologija ir štai neseniai aptikau Andragogiką, pasidarė įdomu, bet dėja informacijos internete labai mažai (arba aš ieškot nemoku...), taigi norėjau pasiteiraut gal yra studijuojančių ir galinčių pasidalint studijų kokybe, perspektyvomis? Prie to pačio ir dėl socialinės pedagogikos/darbo perspektyvų? Suprantu, kad darbo biržos pilnos socialinius mokslus baigusių, bet visgi šita sritis mane visada labiausiai domino ir dar domina.
 4. Kai sukūriau tema pusvalandžio laikotarpyje ir atsirado rezultatai :D Abu su drauge surinkom po 2
 5. Norėjau pasiteirauti, gal kas jau žinote motyvacinio vertinimo rezultatus? Laikiau ketvirtadienį, sakė rezultatai bus paskelbti 48 valandų laikotarpyje LAMABPO tinklalapyje, bet iki šiol nieko nerodo
 6. Sveiki, norėjau pasiteirauti ar Lietuvoje galima studijuoti psichologiją neakivaizdžiai? Girdėjau, kad lyg ir galima, bet niekur nerandu :/
 7. As irgi planuoju siemet laikyti matematikos egzamina (mokykla jau esu baiges). Kada ir kur reikia eiti uzsirasyti, kad noriu laikyt?
 8. Dar prie to pačio... O kaip studijuojant su socialine stipendija? Irgi taip pat skaičiuojasi ar čia jau visai kitas dalykas?
 9. Gauname atskirai. Jokių pajamų apart socialinės išmokos negauname.
 10. Sveiki. Su drauge norime tuoktis ir vat iškilo toks dalykas... Abu kolkas gauname socialinę pašalpą. Taigi, ar susituoks niekas nepasikeis? Ar galime ir nebegauti? Ačiū už atsakymus.
 11. Taip, taip, ieskojau. Yra tu budu tik ne vienas neveikia
 12. Namie yra du kompiuteriai - stacionarus ir laptopas. Jie abu prijungti i ta pati interneto tinkla per routeri, laptopas per wireless, stacionaras tiesiogiai. Norint zaisti koki nors zaidima online per abu kompiuterius, to padaryti neimanoma, nes abieju IP adresas vienodas. Kaip pasikeisti vieno kompiuteriu IP adresa? Gal imanoma kaip nors kitaip isspresti sita problema?
 13. Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl darbo biržos. Jei esu iš Vilniaus, bet laikinai (metams) gyvenu Klaipėdoje, į kurią darbo biržą man reikia eiti? Ačiū
×
×
 • Sukurti naują...