Pereiti prie turinio

Rolazz

Nariai
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Bo bruce- save my Dabar gal kas man pagelbesit, turiu dainos pavadinima, isgirdau per m1, pavadinimas toks WILL STAR feat. GAVIN CASTLETON - Better Tomorrow, taciau niekur nerandu jos parsisiusti, net aplamai nerandu niekur paklausyti, jokios info apie ja :)
 2. Aišku, kad galima kažkiek nuspėt, tereikia išnagrinėti daugumos autorių vertybęs, temas, problemas, kad jie visi būtų susija vienaip, ar kitaip. O taip padarius, galima jau ir spelioti temas. :)
 3. O jau klaidų, klaidelių... Tokios tavo apžvalgos tinka labiausiai nuosavame savo blog'e, o šiaip tobulėk, nes tobulėti tikrai yra kur.
 4. Mokytoja sakė, kad šiemet daug temų bus apie politiką, parlamentus ir pan.
 5. Asmeniškai man, tai šios temos arčiau širdies, kažkaip lengvai įkandamos, netokios sunkios, kaip kitos. Šiaip palyginus, tai tikrai daug temų sunkių yra. 6. Kurį Lietuvos literatūros autorių pristatytumėte Nobelio literatūros premijai ir kodėl? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais. 7. Senoji literatūra suteikia galimybę praeityje rasti ir plėtoti vertybes, kurios būtų svarbios dabartyje. Pagrįskite šią mintį arba ją paneikite. 8. Kokias asmens, šeimos, visuomenės vertybes galime atpažinti iš vaikams duodamų vardų? Savo įžvalgas argumentuokite pavyzdžiais.
 6. Begioju žiemą ir vasarą. Na savaime aišku, kad žiemą begioti yra sunkiau, ne vien tik dėl oro sąlygų, bet jau kaip ir minėjo dėl avalynės, nors šiaip, jeigu patogią turi sportinę žieminę avalynę, tai čia keblumų neturėtų kilti. Aš asmeniškai begioju ilgesnias distancijas ir tikrai negreitai bėgu, kai jau jaučiu, kad tuoj pradėsiu kaist po striuke, tai ją tiesiog nusimu ir tada bėgu su džemperiu, nes labai prakaituot nereikia, paskui vėjas greitai perpūst gali, surakins kokią nugarytę, tai tada bus po visų begiojimų :). Gal labiau su kvėpavimu sunkiau, jeigu vėjuota stipriai būna, tai gali angi
 7. Kas norėjo, tai jau prieš dieną tuo pasirūpino, o jeigu ir reikėjo, tai be jokių vargų kioskeliuose nusipirko. Taip, kad tūpas įstatymas ir tiek..
 8. Nežinau, kiek žmonių yra užsigrūdinusių, kurie maudosi po lediniu vandeniu ir žiemą ir vasarą ir savijauta jų gera ir neserga. Suprantu, jeigu iš niekur nieko žiemą ateini ir šoki į vandenį, bet jeigu palaipsniui nuo vasaros pradedi grūdintis, tai nemanau, kad tai kenkia.
 9. Nemanau, kad delioti įspėjimus būtų gana sąžininga, nes čia žmogaus pasirinkimas, jeigu jis nemoka kitaip rašyti, tai ką jau padarysi..Šiaip būna tokių, kurie moka rašyti, tačiau tingi rašyti taisyklingai ir galop pripranta prie to ir galvoja, kad taip ir reikia rašyti. Aš pats savęs nelaikau tobulu gramatiku, bet bent jau stengiuos, kad ir minimaliai, bet rašyti taisyklingai, nes pačiam nėra malonu skaityti pievas, to pasekoje suprantu, kad ir kitiem nebus smagu skaityti, jei pats pievas rašysiu.
 10. Man ir šitas buvo, tai galvojau kas per nesamonė, bet paskui instruktorius paaiškino, kad automobilis ir traktorius važiuoja vienu metu, tai gaunasi kaip viena transporto priemonė, todėl motociklas važiuoja antras. Realiai kvailas klausimas, kaip jie gali kartu pravažiuot ir skaitytis kaip viena trasporto priemonė, jeigu iš viso jų yra trys... P.s Berods yra dar 3 toki patys klausimai, tai žiūrėk, žioplio nepagauk :))
 11. Vertas dėmesio vaizdelis, tikrai suspaudė širdį. Tokiu tipo vaizdelius reiktų paaugliam per Etikos/Tikybos pamokas rodyti, gal tuomet pradės kitaip galvot, o tai dar shh visokį kiša vaikam.
 12. Normalioje kompanijoje, tai, kad žmogus negeria tiesiog yra didelis pliusas, bent yra kam visus vėliau namo išvežioti :D
 13. Jau tik nenusišnekėkit... Armija pakeičia žmogų visom prasmėm, tiek fiziškai, morališkai, psichologiškai, o ką jau kalbėti apie tuos, kurie atitarnavo Afganuose, ten jau žmonėm protas pačiuožia. Aišku, aš nekalbu, kad čia 3 mėnesiai labai jau pakeiča žmogų, tačiau kalbu apie tuos, kurie tarnauja metus, du, tris, desimt. 3 mėnesiai žmogų tik labai minimaliai pakeičia, bet paprastam žmogui to pakanka, kad savyje pakeltų kertelę. Gaila, dabar tarnyba nėra privaloma, o tai mažiau visokių balvonų būtų atsiprašant.
 14. Kaip jau kažkas minėjo keista, bet skaitydamas net akių neatitraukiau nuo ekrano. Šaunuolis taip ir toliau.
 15. O kaip ten kariuomenėje, yra galimybė tęsti mokslus, siekti karjeros ir galop įsidarbinti armijoje? Ar tam jau būtina stoti į LKA.
×
×
 • Sukurti naują...