Pereiti prie turinio

ignaz246

Nariai
 • Pranešimai

  62
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Labas visiems :). Ir as turiu dar viena pakvietima i Linkomanija, jeigu kam reikia maloniai atiduosiu :)
 2. Jeigu naudoji androidą gali naudoti "ShareIt" labai lengva ir greita programėlė. Tereikia, kad telefonas ir kompiuteris būtų prie vieno tinklo :). Štai link'as https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lenovo.anyshare.gps
 3. Labas vakaras. Taigi prisireikė filmo apie laimę, kurį galėčiau panaudoti rašant lietuvių kalbos rašinį.. Bet deja niekas neateina į galvą, taigi labai norėčiau iš jūsų sulautki kokios nors rekomendacijos, kur būtų parodoma laimė. Labai tiktų kažkas panašaus į "The Pursuit of Happyness" (http://www.imdb.com/title/tt0454921/) Dėkoju :)
 4. Visiškai pritariu. Kuo mažiau to krepšinio, kuris šiais laikais nėra toks, koks buvo prieš gerus 5-10 metų. Laikas atsimerkti ir suprasti, kad mes nesame jau tokia "Krepšinio šalis".
 5. O kodėl tu rašei būtent tokiu būdu? Kodėl tiesiog neparsisiuntei ISO failo?
 6. Pirmiausia, turi gerai rašyti lietuviškai! :). O šiaip tai pradėk nuo lengvesnės literatūros, tobulink savo kalbos žinias žiūrėdamas angliškus filmus/laidas/serialus. Manau bent man tai padėjo labiausiai. Paskaitinėk angliškas naujienas internete. Taip plėsi savo žodyną :).
 7. https://www.youtube.com/watch?v=qNX1256eVw8&feature=youtu.be Nors rasizmas nėra karšta tema mūsų šalyje, bet vis vien siūlau užmesti akį į šį video.
 8. Dėkoju už pagalbą, viskas pavyko :)
 9. Na long story short, man reikia išmokinti kitą žmogų, kuris tikrai nėra gabus kompiuteriuose. Ir ALT+Enter variantas yra daug lengvesnis ir tikrai suprantamas. Tik klausimas, ar eina kaip nors atskirti kaip pavaizdavau screenshot'e? Na ta prasme, kad tuos skaičius išskirtų ta linija. http://i.imgur.com/M6Lz7FK.png Kad butų taip. Na nes to yra reikalaujama.
 10. Sveiki, prireikė truputį pagalbos. Niekad gyvenime nesinaudojau "Excel". Bet dabar truputį prisireikė. Screenshot'e su "Paint" stengsiuosi kuo geriau paaiškinti ko man reikia. http://i.imgur.com/y5xGLsQ.png Reikia veiną langelį perskirti į du, kad viršuje ir apačioje eitų įrašyti skaičių. Dėkoju už pagalbą.
 11. Nezinau kaip lietuviskai, bet vyksta veiksmas vadinamas "Allocating disk space". Priklauso nuo failo dydzio ir HDD spartos.
 12. Kokį pasvarą galima pakelti kilnojamuoju 20 N svorio skridiniu veikiant laisvajį virvės galą 210 N jėga Trintis nesiskaito. Reikia pagalbos, gal kas gali parašyti veiksmą kaip išspresti uždavinį? Ačiū.
 13. Sveiki taigi draugas turi problemą, o problema tokia kad po windows perrašymo nebeveikia mikrafonas, bandė siūsti kažkuriuos realtek driverius bet nepadėjo. Gal kas turite pasiulymų kaip ištaisyti problemą?
 14. http://www.speedtest.net/result/2568031346.png Atsižvelgiant į viską manau ir parsiuntimo greitis tada turėtų būti didesnis, kažkaip niekad neužkliuvo nueiti į speedtest ir patikrinti kiek ten rodo :)
×
×
 • Sukurti naują...