Pereiti prie turinio

tadx

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie tadx

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Šiaip, visi darbai yra geri, tačiau pats pirmas darbas pataikė tiesiai į dešimtuką, tad visi kiti yra lyginima su juo. Noriu taupyti visų laiką ir skelbiu nugalėtoją kesstux. Ačiū visiems už dalyvavimą.
 2. Kadangi darbų daugiau nepateikiama, o tarp esamų yra man tinkamas variantas, galiu paskelbti nugalėtoją, jei aišku niekas nepriešatauja.
 3. Sveiki, skelbiamas logotipo konkursas naujai rūbų linijai. Rūbai yra rankų darbo (hand made) siuvaimi iš trikotažo ir bus skirti vaikams bei moterims. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad logotipas bus naudojamas ant rūbų etikečių. Reikalavimai logotipui: 1. Logotipe turi būti žodis gufo ir jis turėtų būti visas mažosiomis raidėmis. 2. Žodis gufo reiškia pelėda, gal gali tai kažkiek atsispindėti logotipe, bet tai nėra būtina sąlyga. 3. Gaminai yra rankų darbo, gal tai gali taip pat atsisipindėti logotipe, bet tai nėra būtina sąlyga. Spalvos: reikalingi šie spalviniai variantai: 1. kažk
 4. Sveiki visi, kinderiai.lt dizaino nugalėtoją skelbiu lostrise Dar kartą dėkoju visiems už puikius darbus, priimti sprendimą buvo tikrai sunku.
 5. Sveiki visi, atsiprašau kad taip ilgai užtempiau su atsakymu. Rytoj būtinai informuosiu apie savo sprendimą. Tiesiog turiu kitų reikalų dabar ir noriu priimti tinkamą sprendimą.
 6. Sveiki, Labai dziugu matyti tokius gerus darbus. Šiaip tai visi dabai yra geri ir būtų tinkami atlikus tam tikras korekcijas. Per savaitgalį išsirinksiu labiausiai patikusį ir kad nebegaišinti kitų žmonių laiko tolimesnes korekcijas atsidirbsime su nugalėtoju. Ačiū visiems už dalyvavimą ir tokius puikius darbus.
 7. Sekantys pakeitimai: 1. Bandykime palikti ne 5 bet 4 prekes vienoje eilėje 2. Padidinkime (prapleskime) kairini meniu. Tiesiog reikia išlaikyti proporcija kaip dabartiniame kindeiai.lt ar open24 parduotuvese. Dabartiniu atveju dešininis meniu per daug suspaustas; 3. Pabandykite pakeisti backgrauda i maziau marga ir ne tokiu smulkiu rastu 4. Padidinkite savo vandens ženklus, nes sunku matyti bendra vaizda 5. Panaikinkite po viršutinio meniu einančia prekiniu ženklu juosta Pradžiai tiek, lauksiu pakoreguoto varianto. Ačiū Pasistengsiu iki vakaro ikelti. Negaliu surasti failu :)
 8. Geras, švarus darbas. Taipogi pateiksiu ką reikia pataisyti: 1. Pats viršus šiek tiek per tuščias. Taip pat norėtųsi matyti didesnį pirkinių krepšelį (gal net toje pačioje juostoje kur yra patikimumo ženklai) 2. Meniu pavadinimai pvz. Populiariausios prekės atrodo taip, kad po jo esančios nuorodos priklauso tai kategorijai. O šalia esančios prekės atrodo taip, jog jokiai grupei nepriklauso. Tad reiktu įgyvendinti dizaino sprendimą taip, jog pažiūrėjus į prekės automatiškai būtų aišku kokiai kategorijai jos priklauso. 3. Žalia spalva atrodo gerai, tačiau norėtųsi jos šiek tiek tamsesnės (pana
 9. Sveiki, Iš pateikto varianto matosi kad tikrai buvo įsigilinta į reikalavimus. Žemiau pateiksiu kelis pastebėjimus ir vėl lauksiu rezultato: 1. Startiniame lape jau norčiau matyti dešinėje pusėje meniu medį. Keturi blokai su išskirtomis kategorijomis (drabužiai berniukams, mergaitėms ir t.t.) atrodo puikiai, tačiau žemiau jų tūrėtu būti tolimesnis meniu medis.O populiariausios prekės būti ne per visą plotį bet atitinkamai iki meniu. Manau kad tai įgyvendinti teks pakeisti šių keturių blokų išdėstymo tvarką ir dydį. Atitinkamai keisis ir pagrindinio reklaminio skydelio proporcijos. 2. Prekių
 10. Laukiam laukiam. Kol kas norinčiū dalyvauti "apstu" :)
 11. Logo naudojamas kaip kad yra dabar: Norinčių dalyvauti konkurse tiesiog "miškas"... :) Jeigu taip ir toliau bus tai liūdna...
×
×
 • Sukurti naują...