Pereiti prie turinio

ThE EnD

Nariai
 • Pranešimai

  128
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie ThE EnD

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  Darbas internete, Programavimas, WWW Kurimas, Grafika, Futbolas, Bendravimas ...
 1. Aš taip pat gavau :twisted: Naujokai visai suįžūlėjo: nei taisyklių laikosi, postina belenkur ir beleką, per PM spamina... :twisted:
 2. Jūs dar ir patys šeimai dovanas dovanojat :?: Aš nuo vaikystės pripratęs tik gaut dovanas per Kalėdas ir anksčiau net nesusimąsčiau apie dovanojimą kitiem šeimos nariam :) Gal reikia pasikeisti man? :)
 3. Turėjau omeny, kad OS apsaugos priemonės tiek SP1, tiek SP2 nėra svarbios, jeigu įdiegtos geros papildomos apsauginės programos (antivirusinė ir firewall'as). O dėl SP1 firewall'o tai esi teisus... Jokio skirtumo ar jis įjungtas ar ne vistiek koks trojanas pralenda.
 4. Na va ir vėl išmokėjo :) $2 šįkart. P.S. paulenas sveikinu :) Mačiau loterijoj $4 laimėjai :(
 5. Kadangi aktyviai dirbu tik viename PTR - MailingMania, todėl jis man geriausias, nes pinigai kiek pastebėjau renkasi gana greitai, ypač kai dirbi ir su mail'ais ir su ptc...
 6. Nematau prasmės diegti SP2, jei naudojamasi ne IE... Mano PC turi tik SP1 su keletu jam skirtų updeitų ir su saugumo priemonėmis viskas eina kuo puikiausiai... Turiu ir kitą pc, jame SP2. Skirtumas tarp abiejų PC operacinių sistemų tik tai, kad PC, kuriame SP2, ilgiau kraunasi, šiek tiek daugiau "lagina", o problemų dėl saugumo tiek vienam, tiek kitam nėra. :idea:
 7. Firewall naudok ZoneAlarm arba Outpost... Man šios dvi pačios geriausios... Bent jau aš naudoju Norton'ą 2005, bet labai jau jis... Šiaip stengiuosi neprisigaudyt virusų. Daug trojanų ir visų kitų š užblokuoja firewall'as. PC visuomet skanuoju su Panda ActiveScan. Spyware šalinu su Ad-aware arba Spybot S&D.
 8. Na bent jau kai aš užsisakinėjau lygiai tą patį, tai dar prieš sutarties pasirašymą paklausė ;)
 9. Bent jau man labai lėtai ten eina turiu kelis stationus po $1 tai jiems jau vos ne trys savaitės ir pelno daugiausiai iš vieno 25% :/
 10. Užjaučiu... Mano pasiūlymas būtų atjungt LAN laidą, ištrint visas hard disko particijas, sukurt per naują, suformatint, instalint naujus winus, tada neprisijungiant prie neto instaliuot firewall'ą, antivirusinę, anti-spyware programas naudot, naudot gerą naršyklę (Firefox, Opera), filtruot paketus iš LAN (neužstatyt LAN connection - trusted), nesharint failų, kiekvienam akauntui skirtingas pass, naudok IRC antivirusinę (BitDefender irc antivirusas yra per google paieškok nemokamas jis), updatinkis windowsus, neinstalink jokių nereikalingų programų... Skanuok pc bent kartą į savaitę... Na daugi
 11. Domėjausi jau ir ankščiau gal prieš 2-3 metus, tačiau pradėjau tik prieš 6-7 mėnesius :)
×
×
 • Sukurti naują...