Pereiti prie turinio

mmile

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  11
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie mmile

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. "Akiniuko kebabai"- tai bus greito maisto užkandinė: kebabai. <br>
 2. Svarbu, kad animuota dalis primintų šią foto. Vaizdas būtų lyg žiūrint iš viršaus.
 3. Taisyklės: 1. Kuriamas naujas logotipas „Akiniuko kebabai" 2. Logotipas turi atrodyti estetiškai ir patraukliai dedamas ant lankstinukų bei reklaminių iškabų. 3. Labai svarbu- logotipas turi būti iliustracija (orientacinę foto įdėsime) + užrašas „Akiniuko kebabai"; 4. Unikalumas. Spalvinę gamą paliekame Jūsų fantazijai. 5. Jūsų logotipų vektoriniu (bei paprastu) formatu lauksime iki trečiadienio (2012.07.11) 18 val. Sėkmės darbuose!
 4. Laimėjo dalyvis gphoto, ačiū kitiems už darbus. Tikėjomės didesnio darbų skaičiaus. Sėkmės darbuose.
 5. Gal geriau būtų, jei užrašas būtų ant paveiksliuko, nes dabar jis labai didelis ir būtų nelabai praktiškas.
 6. Labai įsimintinas ir užkabino! Dar gal su spalvom pažaidus, rasime geriausią variantą. Pati kebabo forma gal nieko, bet užrašas viduje labai nepatiko. Labai paprastas ir netvarkingas.
 7. Keli pastebėjimai: 1) Mūsų naujas pavadinimas bus S.U.P.E.R. KEBAI; 2) To popieriaus į kurį įmautas kebabas- nereikia. 3) Pats pavadinimas geriau būtų įdėtas į kebabą, o t.y. ant lavašo. 4) Pavadinimas atrodytų geriau pakeistus dydį, šriftą ir spalvas.
 8. Šiaip braižas linksta į tą pusę. Prisegu foto, kurioje užrašas įdėtas į patį kebabą. Dar šiek tiek spalvas, šriftus paderinus, rezultatas, kol kas, būtų artimiausiai mūsų idėjai.
 9. 4. Labai svarbu- logotipas turi kelti asociaciją su maistu. Jūsų logo to neturi. Taip pat labai panašus šriftas į konkurentų. Mes norime daugiau spalvų bei ORGINALUMO. Labai niūrus ir blankus. Pamačius nekįya noras pažiūrėti kas tai. Norime daugiau spalvų, įdomu būtų pamatyti kontūrą, kuris primintų kebabo formą. Labai niūrus ir blankus. Pamačius nekįya noras pažiūrėti kas tai. Norime daugiau spalvų, įdomu būtų pamatyti kontūrą, kuris primintų kebabo formą.
 10. Sveiki, Mūsų įsivaizdavimu, logo turi būti su kontūru, kuris būtų panašus į kebabo formą. Taip pat norėtųsi, kad jis (rėmas) būtų pakrypęs ar kažkaip įdomiai nestandartinis. Dar vienas dalykas, būtų gerai, jei vyrautų daugiau spalvų, nebūtinai visos išvardintos, bet pamačius logo, jis atrodytų skaniai. Sveiki, Mūsų įsivaizdavimu, logo turi būti su kontūru, kuris būtų panašus į kebabo formą. Taip pat norėtųsi, kad jis (rėmas) būtų pakrypęs ar kažkaip įdomiai nestandartinis. Dar vienas dalykas, būtų gerai, jei vyrautų daugiau spalvų, nebūtinai visos išvardintos, bet pamačius logo,
 11. Taisyklės: 1. Kuriamas naujas logotipas „S.U.P.E.R. KEBAI" ( buvęs „SUPER KEBABAI") 2. Mūsų spalvos: oranžinė, salotinė, raudona, juoda, sidabrinė, geltona. 3. Logotipas turi atrodyti estetiškai ir patraukliai dedamas ant lankstinukų bei reklaminių iškabų. 4. Labai svarbu- logotipas turi kelti asociaciją su maistu. 5. Mūsų produktų nuotraukas bei seną logotipą galite rasti www.superkebabai.lt 6. Darbai priimami iki trečiadienio (2012.06.27) 12 val.
×
×
 • Sukurti naują...