Pereiti prie turinio

Tevas LT

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  109
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Blogai kai taip dėl dalies žmonių šešėlis krenta ant visos šalies ir apsunkina visiems piliečiams pirkimus ar dar kažką.
 2. Citata: "Условия купона: 1. Данное предложение открыто и предназначено для зарегистрированных пользователей eBay, постоянно проживающих в Российской Федерации и достигших возраста 18 лет."
 3. O kaip su plaukimu ant nugaros? Ar šiuo atveju viskas gerai?
 4. Gal gali plačiau pakomentuot kaip kenkia netaisyklingas plaukimas?
 5. Padariau apklausą, kuri gal padės apsispręst, nes žiūriu gal tingit pasidalint savo patirtim ir nuomonėm, tai bent jau paspausit apklausoj savo variantą, dėkui.
 6. Dėkui už patarimą. Į baseiną važinėčiau dviračiu. Tik atstumas nedidelis, į ten ir atgal apie 4 km. O kiek realiai reiktų dviračiu kasdien numint kilometrų?
 7. Taigi esu kryžkelėj tarp šitų dviejų variantų pasirinkimo. Kuris geresnis ir kodėl? Taip pat kuris iš šių užsiėmimų yra brangesnis (skaičiuojant mėnesio išlaidas)? Pradžiai trumpai apžvelgsiu važinėjimo dviračiu ir plaukimo naudą, iš to, ką pavyko rasti internete: Važinėjimas dviračiu Dviratis – tai patogus ir sveikas transportas, sporto priemonė. Važiojant dviračiu, įvairiais rėžimais dirba visi kūno raumenys. Dėl šios priežasties sustiprėja širdies ir kraujagyslių sistemos veikla, kvėpavimas, pagerėja organizmo medžiagų apykaita. Važinėjant dviračiu, gerėja ištvermė, valia, dingsta ne
 8. Pritariu pasisakiusiems, tikrai ne kažin kas...
 9. Kada perskaitysim cunamio (temos autoriaus) mintis, žadėjo vėliau parašyt ir pats ką galvoja?
 10. Pritariu mindaugui, nelabai ko vertas šitas domenas pats savaime.
 11. Idėja gera pagauta, jei išplėtosi bus liuks projektas.
 12. Tokia tema jau buvo šiandien: http://uzdarbis.lt/t240473/kaip-uzsidirbti-is-savo-hobio/ :)
×
×
 • Sukurti naują...