Pereiti prie turinio

InFormer

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  181
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie InFormer

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Benas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Parduodat vienetais? Jei taip, kokia kaina? Ir koks miestas/adresas?
 2. NordVPN, yra article dėl Netflix streamingo, tai jeigu atsitinka, kad esantys serveriai nebeveikia su Netflix, article iškart updatinamas su naujais serveriais. Naudoju gan seniai ir dažnai.
 3. Nenoriu ir neperku, o čia yra forumas ir parašiau - neapsimoka. Kad toks, kuris nieko nesupranta apie programavimą, kainas, neužsirautų ir neišmestų 500e į balą. Toks ir buvo tikslas posto, argumentuotai informuot.
 4. Nesuprasiu niekad kaip ir kodėl iš tokių šūdprojekčių perkat net nepasigooglinę nieko. https://prnt.sc/1b2k700
 5. Ant Python galima tokią "logiką" galima pasirašyt greičiau nei per valandą. Jau čia įskaičiuojant su datų atėmimu/sudėjimu, savaitės dienos apskaičiavimu, savaitės numeriai t.t. - iš esmės viską, kas pas tave puslapyje yra. O programuotojui, kuris 60-70e/h ima ir greičiau nei per 30min susisuktų 😄 O rezultatus sukelt į HTML naudojantis Flask/Django belieka. Kosmonautas esi, jei tikies 500 gaut. Pagal puslapio vertę, jis max 50e vertas, ir tai tik už dizainą.
 6. Trumpa versija: gal kas turit rekomendacijų/atsiliepimų dėl mokslų (universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, etc.) apie automobilius Vilniuje? Ilga versija: Dirbu programuotoju, bet traukia mokslai/darbas ties automobiliais. Bandžiau žiūrinėtis konkrečiai Vilniuje automechaniko specialybę, tai radau tik vieną variantą - vavm.lt (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla), basically profkė. Kiek radau atsiliepimų online, nors ir mažai jų buvo, bet visi neigiami, tai šiek tiek atbaido šitas variantas. Pati specialybė šitoj mokykloj gundo - automechanika, šaltkalvystė, suvirinimas vien
 7. Tai kad Lietuvoj praktiškai ta pati kaina https://www.kainos.lt/zaidimu-kompiuteriai/sony-playstation-5-digital-edition-white-baltas-v1381925
 8. Duočiau pakvietimą tokiom pat sąlygom, kaip Tmaster'is išdėstė.
 9. Vienetais parduodi? Pats privažiuočiau pasiimt.
 10. Autobusus ir traukinius buvo, kad tikrina, bet labai retai. Mergina vyko 4 kartus traukiniu, tai nei sykio nestabdė ir stoty nelaukė. Kaip jau keli ir minėjo važiuok darbo dieną, ne kartą ir ne du taip važiavau ir pravažiavau. Kambariokas irgi Vilnius-Panevėžys ir atvirkščiai važiavo ne kartą ir nieks nestabdė. Net jeigu ir sustabdys, primeluok kažką (net jeigu ir neturi jokių įrodymų, pažymų ir t.t.), blogiausiu atveju apsuks atgal. Baudos pirmą sykį niekas nerašys. Tik nebūk naglas mentui į veidą.
 11. Jau kelis mėnesius seku vieną FB grupę: https://www.facebook.com/groups/apziuretasnt Vienas pats žmogelis nemokamai rašo/kelia tam tikrų objektų/projektų reviewsus. Pasiskaitinėjęs pamatysi į ką atkreipiamas dėmesys, o dažnai rasi tokios info, kuri nėra skelbiama skelbime ir apie tai nežino jokie tuometiniai kaimynai.
 12. "Deja, šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs. Greičiausiai šis automobilis jau yra parduotas."
 13. atidaryt, uždaryt, sukurt naują tab'ą, nustatyt home page, išvalyt history.
 14. Kasko ir taip apdraudžiau, bet dėl Kasko išmokos --> bankui, nepagalvojau. Ateičiai žinosiu. Kaip bebūtų, man lizingu nedavė (net ir paskolos daug kur nedavė), nes arba suma per maža (auto kainavo 5.5k) arba tai, kad man 21, neturiu jokios kredito istorijos ir pusmetį dirbu. O paskolos arba neduodavo, arba net nesiekdavo tos 5.5k sumos (gavau 4.9k)
 15. Nes pirma mašina ir jeigu imčiau mašiną lizingu ir ją sudaužyčiau / kažkas nutiktų, aš jos negalėčiau parduot, nes priklauso bankui. Tai ne tik, kad turėčiau toliau mokėt bankui, bet ir laužo krūva stovėtų kieme, kurios negaliu parduot. Pasiėmus paskolą su mašina galiu daryt ką noriu, kaip noriu ir kada noriu. Tai taip ir padariau, tuo metu kai ieškojau, geriausias (nors ir ganėtinai prastas) sąlygas davė Šiaulių bankas.
×
×
 • Sukurti naują...