Pereiti prie turinio

DamnInside

Nariai
 • Pranešimai

  80
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  80%

Apie DamnInside

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Profilio informacija

 • Vardas
  Edgaras
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Drogheda
 1. M_Thing pastatė : 2013-07-10 16:40 petrask pastatė : 2013-07-12 16:40 Dabar neaišku kuris laimėjo kadangi M_Thing galėjo parašyt žinutę : 16:40:01 o petrask keliom sekundėm vėliau tai iš kur dabar sužinoti kuris laimėjo? :unsure: Neina redaguot žodžiu nežinojau jog eina pažiūrėt kuria sekundę rašė tai atradau ir pamačiau jog likus 20 sekundžių petrask pastatė tad jis ir laimėjo. petrask jai vis dar nori pirkti susisiek su manimi.
 2. Nešnekėk nesamonių, aš gana nemažai į jų supportą kreipdavaus kai turejėau savo MC serverį VPS plano pastiprinimo, pratesimo ilgesniam laikui ir panašiais klausimais. Atrašydavo man paros bėgyje, šeip tai dažniausią tą patį vakarą atrašydavo jai diena anksti parašai. Be to prisimink jog supportas būna neaktyvus savaitgaliai tai dėl to nebent neatrašyti gali. Žodžiu normaliai paaiškinus, kantriai palaukus nefloodinus jie viską man sutvarkydavo, ne akimirksniu supportas bet aš asmeniškai buvau patenkintas tokiu supportu. ;)
 3. Ieškok googlei yra informacijos bet mažoka aišku, pvž http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=29&t=53996 peržiūrėk čia kažkas yra. Be to tu turėtum suvogti jog tokio didelio tinklo kaip setti nepadarysi nes reikia mokėti netik nuo tutorialo padaryti master serverlistą.
 4. Nebekledėk žmogau, tu kai nupirkai projektą jį ant kitos dienos išjungei ir laikei išjungtą todėl jog norėjai tipo palaukti kol pluginus atnaujins iki 1.6.2. Ir koks tolkas man tavo kažkokius "unikalius" dizainus imti jai aš tau visus duomenis viską daviau ir nei karto niekur net nebuvau prisijungęs, vpsnet.lt accountą ir tą daviau bet vagiukas žiūri esi, bet nebėda emailas uždėtas. Accountą aš atsigrąžinsiu vpsnet.lt ir kaip tarėmės mėnesio gale kai jie padarys tą perleidimų sistemą tada galėsim perleisti o iki tol duosiu prisijungimą į vps nes žiūriu kitaip nesigauna čia su tavim. Domeną per
 5. Parašiau tau į skypę, buvau užsiemęs todėl negalėjau perleisti domeno kadangi prašo popierius pildyti nuo šiol IV.LT. Be to ką turi galvoje negali tiek laukti? Tu kai nupirkai projektą jį išjungęs laikai tai kaip čia dabar taip...
 6. Jai neklystu tai M_Thing laimėjo, palik kontaktus AŽ susisieksiu ryt.
 7. Ekraną buvau užsisakęs 17" tai nei lūžo nei susibraižė nieko, bet į Airiją iš Anglijos siunčiau tai o kaip iki Lietuvos nueis nežinau nes iš tikro supakuota ne itin gerai buvo.
 8. Nejau niekam daugiau nereikia šito nuostabaus domeno? :rolleyes:
 9. Aš tą supratau, tik taip sakau jog čia ne ta situacija ;) OT Pranešimai:69 :D
 10. Koks biznis? Aš nevienas iš tų kurie kuria vis naujus serverius ir parduoda jai ką. Jo atskaičius, screenshotai yra gali pats paskaičiuoti ^_^
 11. Viskas taip išklotinės yra viskas savo vietoj, serverio failai tvarkingi taipogi galiu parodyti erroru beveik nėra. O priežastis jog parduodu už 200 nes neturiu laiko pardavinėt jai užmesiu kad ir tuos 400lt manau niekas nepirks. O antra priežastis kodėl parduodu pigiai ir išvis kodėl parduodu, todėl jog išvažiuoju atostogų ir neturiu kam patikėt projekto nes reikia kartais ir pluginus atnaujinti ir žaidėjams padėti, o to padaryti negalėsiu ir serverio mirt taipogi nenoriu palikti, tai manau nupirkęs žmogus kad ir už tuos 200LT vistiek jį prižiūrėtų o nepaliktų likimo valiai.
 12. Skutuosi plikai gal jau pusantru metų, daugelis žmonių kaip ir minėjai žiūri keistai bet man tai asmeniškai atsiprašant yra poxuj.
×
×
 • Sukurti naują...