Pereiti prie turinio

L M B L

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Sveiki, norime padėkoti visiems, siūliusiems savo variantus mūsų logotipo konkursui, ir pasveikinti nugalėtoją MDiz, kurio darbas LMBL valdybos narių buvo išrinktas tinkamiausiu mūsų organizacijai, nes geriausiai tarpusavyje suderina modernumą, patogumą naudoti skirtinguose fonuose ir ant skirtingų paviršių bei asociaciją su biliardu. MDiz, labai prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] Norėsime dar šiek tiek padiskutuoti dėl logo spalvų ir suderinti kitus dalykus, tarp jų, žinoma, ir prizą :)
 2. Nuoširdžiai atsiprašome, LMBL valdyba intensyviai diskutuoja ir renkasi logotipą, tačiau savaitgalis buvo šventas dalykas visoms, todėl sunku suskaičiuoti visų balsus. Šiandien-ryt jau tikrai turėsime nugalėtoją :)
 3. Konkursas stabdomas. Laimėtojas bus paskelbtas liepos 21 d.
 4. kirmizzz, kaip logotipas - jūsų darbas puikus! Bet jis labiau primena statybos ar kokią nors investicinę bendrovę, o ne biliardo asociaciją... MDiz, neprastas bandymas, gal tik spalviškai kažko kito norėtųsi. Rausva spalva kažkaip "nekabina" mūsų nors tu ką :) Vis dėlto VAart variantas kol kas man atrodo stipriausias - paprastas, originalus, mažas, neperkrautas detalėmis. arnas22, neįsižeiskite, bet jūsų idėja mums atrodo silpnoka. Vytas112, jūsų variantas simpatiskas, bet primena kaklaraišti, kas yra visai priešinga moteriškumui :) Šiandien paskutinė diena įkelti siūlomą logotipą į uzdarbi
 5. Šiuo metu labiausiai linkstame prie dviejų paskutinių logotipų. Iki 17 d. dar laukiame variantų. 17 d. vakare konkursas stabdomas, laimėtoją paskelbsime iki 20 d.
 6. Atleisk peu, bet visai ne tai ko mes ieškome. VAart, kol man draugas neparodė, tol aš tos mergaitės iškeltom rankom nemačiau. Mačiau tik kampinę lūzą ir tris biliardo rutulius. BET - asociacija graži :) Tik reikėtų ją kažkaip išryškinti, ir gal visai neblogai gautųsi. Tiesa, spalvas taip pat reikėtų kitas parinkti.
 7. Dar šiek tiek papildomos motyvacijos, kuri, tikimės, kad padės atsiskleisti jūsų kūrybiniems talentams - Konkurso laimėtojui taip pat padovanosime nemokamą valandą biliardo žaidimui ENTRY sporto bare-biliardinėje, Vilniuje (Didžioji g. 28) ir asmeninę LMBL prezidentės biliardo pamoką!
 8. VAart, jūsų logotipas tiek spalviškai, tiek pagal formas mums labiau primena autosporto logotipą. Prans, su manimi veikiausiai sutiks ne visos LMBL narės, tačiau man šis logotipas simpatiškas, nors ir labai barbiškas. Vis dėlto mūsų merginos visaip kaip siekia atsiriboti nuo perdėto seksualumo, barbiškumo, "fyfiškumo" ir pan. įvaizdžių, todėl į rožinę spalvą jautriai reaguoja :) eproxs, pirmasis variantas atrodo gan senamadiškai. Trys raityti logotipai, mūsų akimis žiūrint, labiau tiktų senovinio viešbučio ar restorano iškabai, bet ne biliardo lygai. centrafuga, man jūsų darbai imponuoja
 9. gphoto, ačiū už variantą. Jis pakankamai solidus, neįkyrus, neblogai žiūrisi. Tik kaip jau rašėme, mums tas moteriškumo simbolis - kryželis kelia vulgarokas asociacijas, norėtume apseiti be jo, o palikus vien tik 8 rutulio paveiksliuka logotipas atrodo nuobodokas, "be fantazijos"...
 10. Neįsižeisk darkoo, bet truputį per paprastai ir per aiškiai. Rožinė spalva pernelyg intensyvi, o moteriškumo simbolis logotipe mums asocijuojasi su vulgarumu, norėtume to išvengti. Ir "minkštensio", "švelnesnio" logo norėtųsi, aptakesnių formų, švelnesnių atspalvių.
 11. Šiaip simpatiška :) bet kiek primena kalėdų eglutę arba pyragėlį, kai viršuje uždėtas grafinis elementas :) Aš gal jį kairiam šone dėčiau, prieš LMBL raides, ir tik trikampį su apvadu, be išmušimo rutulio :) Pirmas variantas jau yra ir gan smagus, visgi tikimės sulaukti ir daugiau idėjų pasirinkimui.
 12. Sveiki, LIETUVOS MOTERŲ BILIARDO LYGAI reikia sukurti naują logotipą. Kadangi esame savanoriška, nesiekianti pelno organizacija, galime mokėti tik 150 Lt, ateity minėti jus geru žodžiu bei rekomenduoti visiems draugams :) Taip pat yra perspektyva, kad kreipsimės į jus, kai prireiks padaryti sportinių marškinėlių dizainą, užbrandinti suvenyrus ar sumaketuoti varžybų plakatą. Laimėtojui taip pat padovanosime nemokamą valandą biliardo žaidimui biliardo klube "Entry", Vilniuje (Didžioji g. 28) + LMBL prezidentės biliardo pamoką! Konkursas tęsiasi iki liepos 17 d. imtinai (pagal uzdarbis.lt t
×
×
 • Sukurti naują...