Pereiti prie turinio

Zagnu16

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  44
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Zagnu16

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. Sveiki, ieškau žmogaus galinčio padėti parašyti paraišką "Parama investicijoms į žemės ūkio valdas (2019 m. I)". Nuoroda https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/priemoniu-sarasas/parama-investicijoms-i-zemes-ukio-valdas-2019-m-i/19765?tab=1 Gal yra žmonių, kurie rašė, ar turit kontaktą, zmogaus, kuris rašo tokiais paraiškas. I Pm.
 2. Reikia sukurti dvi programas su programa Step7. Programos paprastos, blogiausiu atveju uztektu ir fragmento. Kaina sutarsim, i pm.
 3. Veikė viska gerai, paskutiniu metu taip pasidarė, as irgi taip galvoju, bet nerandu informacijos apie tai. Įdėtos naujos baterijos.
 4. Kas gali būt per bėda, pultelį veikia tik vienas mygtukas (Voice),visi kiti ne. Voice funkcija funkcionuoja. http://www.part.lt/img/5459f7b7866e9f2a5a995b0216e15ad4181.jpg
 5. Sveiki, ar kas nors bandete zaisti pokeri su iphone 6? As nerandu programeles, tik pokerstars lite, gal but kam nors yra tokia beda.
 6. Sveiki, perku CS:GO Steam Gift pavidalu. Reikalingi 2 vnt. Su kainom į pm.
 7. Sveiki niekaip nesugebu rasti draiverių loptopui ( Hp ProBook 4540s). Problema tame, kad yra integruota ir Radeon vaizdo plokštė. Nesugebu rasti AMD Radeon HD 7650M draiverio.
 8. Sveiki, gal būt kas nors gerai suprantate masyvus ir galit padėt, reiktų parašyti programą šiam uždaviniui. Duotas dvimatis masyvas R(m,n). Pradiniai duomenys (m n ir elementu reikšmės) saugomi teksiniame faile. Suskaičiuokite nelyginių stulpelių elementų reikšmių sumas ir vidurkius. Spausdinkite suskaičiuotas reikšmes ir vidurkius. Domina ir panašūs fragmentai. Pats padariau tiek. #include <iostream> #include <conio.h> #include <fstream> using namespace std; void main() { setlocale(LC_ALL, "Lithuanian"); char k; float m, n, vid = 0,sum=0, A[20][20]; ifstream Failas; c
 9. Gal būt gali parašyti pavyzdį pirmam ciklui n?
 10. Esu parašęs tik nuskaitymą nuo failo, nuo ko pradėt toliau nebežinau.
 11. Sveiki, gal būt kas nors gerai suprantate masyvus ir galit padėt, reiktų parašyti programą (c++) šiam uždaviniui. Duotas dvimatis masyvas R(m,n). Pradiniai duomenys (m n ir elementu reikšmės) saugomi teksiniame faile. Suskaičiuokite nelyginių stulpelių elementų reikšmių sumas ir vidurkius. Spausdinkite suskaičiuotas reikšmes ir vidurkius. Domina ir panašūs fragmentai.
 12. Sveiki, Norėčiau paklausti, ar versta studijuoti ASU Žemės ūkio mechanikos inžinerija. Pasidalinkite gerais ir blogais atsiliepimais.
×
×
 • Sukurti naują...