Pereiti prie turinio

Chitika

Nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Chitika

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 1. Atsiprašau:) Mano akiniai tikrai silpnoki,- nepastebėjau datos. :blink:
 2. Jeigu rasi traumatologą, kuris rašys skubiosios pagalbos temomis, jis gali būti ir visai kažko vertas. Tik surask tą traumatologą. Na gal dar policininkams tiks. :ph34r:
 3. surask nekilnojamojo turto magnatą kuris kiekvienam miestui turi po skelbimų lentą ir pirmyn. Na dar gali tikti buitinių paslaugų informacijos tiekėjams.
 4. Su domenų verte tai yra taip- įdomu tam, kas susidomi. Geriausia vieta tokiems bandymams- įmesk į ebay ir pasižiūrėk.Kartais visai įdomių rezultatų būna. Happyfly.us gali sudominti tik JAV gyventojus, taigi ir siūlyk juos ten, kur būna amerikiečių,- Lietuvoj jie tikrai bus neįdomūs.
 5. Parentsfinder,com- tai čia tiesiogiai tėvų radėjas. Na logiškai nelabai kas domėsis. Nebent kokia labdaros organizacija arba ATLEISK tipo laida. Glovesfinder.com visai skamba ir toks gali ramiai sudominti pradedantį pardavėją.Bandyk mesti į ebay arba sedo.
 6. O kodėl viskas juoda? Akis skauda tikrąja to žodžio prasme.
 7. p.s. kas yra hostingas? tai pagal auditoriją, sakykim ar blogas.lt ar wordpress.com? Hostingas yra kompanija kur leidžia talpinti tavo blogą savo serveryje. Na įsivaidzuok rašai sakykim wordpress.com. Po kažkiek laiko užaugai tiek, kad norisi pradėti dėti reklamas į blogą ir už savo rašymą gauti kompensaciją. Tada savo nuosavą blogą perkeli į hostingo kompaniją ir tada jau techniniais blogo išlaikymo dalykais rūpiniesi pats. Beje tada pats ir susirandi reklamą, kuri apmoka hostingo paslaugas. Greli - Tai rašai tik apie tai ką tu pats žinai ir apie tai kas tau įdomu. Jeigu neįdomu tau, tai
 8. Iš mano pastebėjimų blogeryje lankomumas didėjo greičiau. Įtariu, jog Google labiau mėgsta savo produktus.Tačiau wordpresas taip pat šaunus tuo, kad turi vidinę vertinimo sistemą, kuri kasdien išrenka įdomiausią dienos wordpreso straipsnį ( aš apie wordpress.com). Taigi, jeigu rinksies wordpresą, tai rašydamas kasdien, kurią nors dieną gali patekti į dienos straipsnių rinkinį. O tai labai padedant susirenkant savo skaitytojų ratą. Ypač, jeigu rašai tokia tema, kuri gali būti įdomi arba aktuali. Be to wordpresas puikus dar ir tuo, kad tavo parašytas straipsnis suindeksuojamas tikrai šiek tiek g
 9. Šitų rumunų nepatariu naudoti. Užmušė visiškai gerai veikiantį tinklapį - lankomumas krito iki 10-30 perziuru per diena po ju reklamos idejimo: visas tinklapio srautas ramiai buvo pervedamas į world warcraft serverį.O ir pačių reklamų kokybė labai abejotina- pusiau "adult" tipo.
 10. www.Qadabra.com Tikrai moka ir moka į Pay Pal.
 11. Kiek minimaliai reikia surinkti kreditų kad gauti išmoką pvz 1EURĄ?
 12. Smowtion vyrukai yra labai ir labai neetiskai besielgianti kompanija. Jų pateikiama nuoroda kaip refreral skirta atvesti naujam klientui neveikia. Ši nuoroda atveda į saitą, kurį antivirusinė sustabdo kaip "fake" tinklapį. Taip atsitiko su vieno forumiečio rodoma referral nuoroda(gaila, per šią nuorodą į kompaniją prisiregistruoti nepavyko, nes to tiesiog neleido mano antivirusinė programa). Prisiregistravus per Google search - viskas atrodė labai gražiai. Sekančią dieną valdymo pulte iš tikro buvo rodomas srautas į jų tinklapį, ir netgi žymimos konversijos. Deja, nei trafikas, nei konversij
 13. Kažką mačiau cnet, bet kokybė nekokia.
 14. O kodėl nenori pirkti kokio org. ar info. domeno? Pasižvalgyk po registrarus- būna nuolaidų ir išpardavimų tam tikrai domeno galūnei.
×
×
 • Sukurti naują...