Pereiti prie turinio

Kofeinas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  420
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Visas Kofeinas turinys

 1. Amsterdamas Lietuva per ateinancius du menesius kokius pigiausius bilietus eitu gauti?
 2. Aciu uz paaiskinima bet situacija tikrai absurdiska. :D Neaisku kiek jis laiko vaziavo su tuo posukiu irgi :D
 3. Sveiki buvo tokia sitaucija kad vaziavau is salutinio kelio i pagrindini ir vaziavo traktorius pagrindiniu keliu. Traktorius rode posuki i salutini kelia. Pradejau vaziuoti jisai nesisuka ir vaziuoja i mane. Sulamde mano sparna ir priekine plasmase. Policija atvaziavusi issaiskino kad traktoriaus vairuotojas neturi jokiu dokumentu nieko. Beje traktoriaus vairuotojas koks 70 metu senis. Policija pasake man reikejo ziureti kas vaziuoja ir kad jis rodo posuki tai dar nereiskia kad jis suksis. Ir traktoriaus vairuotojas yra nekaltas nors nesvarbu kad neturi jokiu dokumentu. Ir sako policija man a
 4. Pasnekejau dabar biski ilgiau ir issiaiskinau kaip viksas tikslei. Per tas 3h sudes implantus tuos keturis varztus. Kita diena atvaziuosi ides laikinus dantis ir po 9 menesiu ziures kaip bus ir ides normalius dantis. Ir cia viskas toje kainoje.
 5. Sake kad 3h kazkur ir sutvarko viska kai konsulatcijoje buvo.
 6. Nu tenai sitaucija ir yra baisi jis man atrodo nori implantus susideti. Kazkokia liga sirgo tai tipo iskrito visi po biski.
 7. Yra tokia situacija, kad artimas žmogus planuoja tvarkytis dantis ir pas ji apie 80-90 procentu dantu yra isspuve arba isskrite. Klinikoje sake, kad kaina panasiai apie 15 000 eu. Tai norejau pasidometi gal is jusu kas nors su panasia situacija susidurete ir turetumete patarimu kokioje klinikoje butu geriausia daryti?
 8. Diferencialiniu lygciu individualus namu darbas.doc Reikia kad issprestu kiekvieno uzdavinio 6 dali. Del kainos susitarsim. Ka sudomino pm. Jei viskas tvarkoj gal bus daugiau darbo is kitu grupioku.
 9. Turiu B kategorijos teises. Ir noriu laikytis praktikos A2 bet vietu klaipedoje nesimato net po 2 men. Tikrinu kiekviena diena nesu net mates kad butu laisva vieta klaipedoje. O su instruktoriu snekejau ir sake kad vienas zmogus pasieme ateinanti savaitgali vieta jo sunus irgi si sestadieni klaipedoje. O as kiek ziuriu net nerode man jokios vietos klaipedoje. Dabar pats esu uzsiregsitraves laikyti telsiuosi po menesio. Kiek teko skaityti kad jeigu neislaikei tai duoda velesnias datas ar galetu taip buti kad as kaip antra karta laikau sistema mane paiima kaip neislaikiusi ir duoda velesnias dat
 10. Turiu issilaikes B kategorija. Ir noreciau laikytis A2 teises. Taigi ar reikia laikyti atskirai teorija A2 kategorijai? Kuom skiriasi testai tarp B ir A2 kategorijos? Ir kokius testus rekomenduotumet spresti A2 teorijos egzaminui.
 11. Man čia viena neina su debit MasterCard/Visa electron atsiskaityti ?
 12. Sveiki, iškilo bėda, kad negavau barako. Ir dabar yra bumas kad visi ieško butų ir labai sunku gauti, bet kokį. Gal kas iš uždarbiečių nuomojat ar žinot kas nuomojat butu malonu, kad pasidalintumėt informacija, nes situacija yra labai prasta. Gal kas kartu norit dviejų kambarių ar dar didesnį nuomotis. Žodžiu tinka beveik, bet kas.
 13. Aš irgi stosiu į VIKO jeigu KTU nepriims :D balas 4,34
 14. Gera gliucha :D bet siaip tai man labai nepatinka tas visa sistema lamabpo tokia nepatogi visai.
 15. Nu vilniaus kolegija fiziniu mokslu sriti man neduoda rinktis daugiau kaip tik informa ir chemija nesuprantu kodel... cia pildant prasyma jeigu ka
 16. Kryptis fiziniu mokslu siaip tai :D 4.34
 17. Pildant prasyma lamabpo fiziniu mokslu srityje duoda pasirinkti tiktai informatika ir chemija. O viko puspalpyje http://www.viko.lt/lt/page/Studiju-programos Kaip dabar daryti jeigu noriu pasirinkti ir programu sistemas ?
 18. Gal zinote kokioje kolegijoje butu geriausiai stoti su programavimu? Kur daugiausiai pliusu butu.
 19. Kretingos. Bet nusimato kelione neuzilgo į Druskininkus tai gal prasukčiau pro šalį.
 20. Parduodu mezon internetą. 17 menėsių sutartis. 20 litų kainuoja perrašymas + sąskaitoje 39LT mokestis. Ką sudomino pm arba į temą rašykit su klausimais.
 21. Mano brolis aštuntokas. Mokykloje neseniai jam buvo toks įvykis kad jisai priremė vieną vaiką prie sienos. Ir po to jį prilupo kažkas. Tas vaikas nuėjo pasiskusti auklėtojai. Ir jinai susikvietė visus tėvus ir maždaug pradėjo grasinti, kad išmes iš mokyklos mano broli dėl to, kad jis veikiausiai buvo stipriausias iš jų visų ir lanko karatė. Visu vaikų kuriuos tas priluptas vaikis apkaltino istorijos buvo skirtingos, apkaltintu buvo išviso 6. Ta auklėtoja yra labai gera draugė prilupto vaiko tėvų. Prilupto vaiko tėvai, bent kiek žinau tėvas buvo direktorius tos mokyklos. Po to buvo ekskursija į
 22. Sveiki. Įdomu pasidarė kokie žaidėjai jūsų nuomone lošia pokerio kambariuose? Pats žaidęs unibet, ps, winmax, fulltilt. Žmones visur skirtingi ir labai skiriasi pats žaidimas. Būtu šaunu jeigu kas pasidalintumėt patirtimi apie pokerio kambarių žaidėjus ir jų lygi.
 23. Galit kas patarti kuri butu geriausia programavimo kalba norit pradėti nuo nulio ? Kiek internete skaičiau tai Java, C# ir C++. Kas galėtu iš savo patirties patarti kuri kalba būtų geriausias variantas ?
×
×
 • Sukurti naują...