Pereiti prie turinio

Appt

Nariai
 • Pranešimai

  22
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Appt

 • Rangas
  Išmestas iš forumo
 • Gimimo data 1994-02-08

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. Jei nežadi artimiausius metus vykti į ukrainą tai gali net neišmuitinti, po metų tau ta mašina nusikabins ir sutaupysi pinigų :) tiesiog vremini voz padarysi ir tiek.
 2. Bandžiau ruletę iš tų free 10eu, padariau 150eu ant spalvos dvigubindamas vis, bet po to nebedavė laimėti. Nesąmonė čia tos visos ruletės ir kazino yra kišti savus pinigus, nebent va taip galima pabandyti iš nemokamų pinigų.
 3. Į swedbanką gausi litais manau, automatiškai konvertuosis. O gausi tiek kokia dolerio vertė bus lb tą dieną. Tik vat nežinau kiek mb skaičiuoja už trasnferį. Grubiai 10lt tarkim, negaliu tiksliai pasakyti, gal atsiras kas tiksliai pasakys, šiaip turėtų jų puslapyje būtų arba supporto gali paklausti, bet ten keli litai tebus.
 4. Nereik nieko verifinti, užtenka mb užsiregistruoti ir gali atlikti depozitą, pinigai prisidės iškarto. O dėl minusinių acc su $ tai nesu dar tokių girdėjęs. Gal galit kas plačiau papasakoti?
 5. O jeigu pvz ant vieno acc bustini tuos 10eu ir susikuri naują iš to paties ip, duos ar ne?
 6. Nesedėti prie kompo, užsiimti kita veikla, manau geriausias variantas.
 7. Pats gali varyti kokius 3 kart ir net galvos nesukti, o jei kaitaliosi sienas, tai išvis nieko net nebus, blogiausiu atveju apsuka, leki ant kitos sienos ir įvažiuoji. O šiaip nebūtina pačiam vairuoti, yra pilna dušmanu kurie permeta mielu noru tau per sieną už kelis šimtus litų, o už sienos tu jau pats vairuoji ir mašina ant tavęs nepakibusi, taip kad būtų čia yra N, nežadu plėstis labai :)
 8. Savo būdų atskleisti nežadu, turiu pažinčių kurie tuom užsiiminėja ne vinerius metus ir viskas valio, o tu matai nusiteikes tik kritikuoti, pats nesusidūres su šiuo reikalu :)
 9. Rich Taip, bet tiesiog nėra iš kur dabar pasiskolinti tokios sumos, todėl siūlau bendradarbiauti :) HOST321 Per metus laiko galimas 1 įvežimas, po metų mašina nusiema ir jokių baudų nėra. O šiaip tai turiu savų ryšių ir būdų ant sienos, kad mašina ant taves nekimba t.y. manęs, nes aš pats žadu varyti vis gi, o ne kažkam kitam peršu.
 10. HOST321 Aš tau ir nesakau, kad 6000eur pelnas man lieka, geriau įsiskaityk :)) Db yra pasiūlymas reikia merso už 1200eur viza vienkartinė - 250lt benzinas - 100eur kelionė atgal - 70eur jokių viešbučių, miegi mašinoj, atgal su traukiniu ir miegi jame. Tai viso gaunasi 1500eur kažkur mano išlaidos, o atvykus į vietą duoda 2600eur už šį modeliuką. Tai skaičiuojam 2600eur-1500eur lieka 1100eur gryno pelno. hartex Taip, nes prieš važiuojant juk susitari kainą ką sumokės tau
×
×
 • Sukurti naują...