Pereiti prie turinio

Tadzius147

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 1. Taip pilna tokių kurie kėbulus keičia prieš technikinia apžiūrą, mane domina kaip viską pasidaryti oficialiai ir legaliai ;) Ačiū, EddieWal už komentarą, pamėginsiu.
 2. Sorry nesekiau temos, atsiprašau kad priverčiau laukt.
 3. Sveiki, gyvenu ir dirbu Vokietijoj, domiuos įvairiais automobiliais, bei sunkvežimiais radau kelias vietas kur galima nusipirkt pigiau sunkvežimių, tačiau tai nėra einamiausi variantai. Mane domina koki leidimai reikalingi perdąrant iš kieta šonio į pvz. traliuką. Net ne abejoju, kad pats nelabai gali ir pasigamint konstrukciją norint gauti leidimą ji registruot kaip traliuką. Gal kas nors gali pakomentuoti, gal kam teko patiems tvarkytis leidimus ir dokumentus?
 4. Tokios drožlės per sausos ir perstambios briketams, gali bandyti pasmulkint ir pamaišyti ir su savadarbiu presu susipresuosi (tutų pilna, kaina apie 500eu jei pats virint moki ir techninių žinių turi)
 5. Aš noriu užregistruot mašiną jo vardu, ir klausiu kokių igaliojimų reik ir ar iš vis taip įmanoma?
 6. Sveiki klubietčiai, draugas dirba ir gyvena šiuo metu Vokietijoje ir nori įsigyti automobilį. Kai su juo šnekėjomes jis sakė nori, kad jam nupirkčiau Lietuvoje ir nuveščiau į Vokietiją. Žinoma aš jam sakiau kad labai daug pinigų išmes į balą, bet jis nenori, nemoka jos apsiforminti ten. Žinau, kad automobilį galima drausti kito žmogaus vardu su įgaliojimu, tačiau man reik ir įregistruoti ją. Gal kasnors esate susidurę su tokia problema ir galit padėt man. Man svarbu sužinoti kokių įgaliojimų reikia norint užregistruoti ir apdrausti automobilį. Ir ar išvis taip įmanoma?
 7. Sveiki, be abejo pastebėjau yra tokių postų kurie siūlo tokio dydžio investiciją, tačiau kiekvienam rašyti individualiai nenoriu , neturiu ką slėpti ir visą idėją galiu atskleisti. Man reikalinga 5000 Eur investicija , už kurią žadu įsigyti žaliavos ir įrangos jei apdirbti, bei 1200 eurų likusiai skolai padengt(buvau skolinęs transportuj įsigyti.) Žadu pirkti rąstinę taškuotą medieną iš Baltarusijos (popiermedžius) , juos pjauti, bei skaldyti, sudėt skaldytas malkas ant paletės ir parduot. Atrodo labai banalu , tačiau aš užsiimu briketų prekyba, ir bendradarbiauju su jau senai įsigalėjusia
 8. Vakare sedėdamas , aš pergalvojau viską ir -taip nusprendžiau ir aš ,kad man būtų geriau Anglijoja , nes tikrai piukiai kalbu ir suprantu angliškai. Beto ir giminių ten yra , tai manau pagelbės man
 9. Sveiki uždarbietčiai, manau čia nėra geriausia vieta ieškoti darbo ,bet aš ir niekur kol kas neskubinu. Noriu žinot ko man reik tikėtis ir pan. Be abejo ,gal kas nors ir pasiūlys man darbą :) Esu jaunas , 20 metų vaikinas , nerūkau. Pradėjau dirbti 16 metų baigęs pagrindinio išsilavinimo kursą, tada išsilavinimas nerūpėjo , dirbau sau lentpjūvėj , gavau 1000 Lt (Veliau ir 1500 Lt) ir galvojau , kad nieko man nereik , visko užteks. Pradėjau , kaip briketų fasuotojas (2 metus) baigiau lentpjūvėj kaip pjuvenų džiovintojas (Džiovyklos operatorius) pradirbau 2,5 metų lentpjūvėje, tada pradėjau la
 10. Taip , ir man aktualiausias transportas,iki 6 t pasiimtčiau pats, o kokiame mieste yra jūsų sandelis ?
 11. Ieškau tiekėjo fasuotai angliai , siųlyt ivairių išfasavimų produktus (iki 50kg) Minimaliai imtčiau 6t. A.ž., arba čia.
 12. Taip didesniais kiekias pardavinėju , iš pažystamo pasiskolinau 1000Eur , jau baigiu atiduoti , tikrai neblogai sekasi , parduodu dažniausia po 1t , bet vežu ir mažiau (min 40). Šiuo metu esu pardavęs 63 paletes (6048 pakelių). Nesigailiu pasiskolinės ir pradėjas verslauti :) Praeitą penktadienį pradėjau tvarkytis dokumentus dėl induvidualios veiklos įregistravimo :) P.S. Labai džiaugiuosi savo toke mini mini sėkme, tikiuosi įkvėpsiu ir jus ryžto kažkoke slaptai geidžiama veikla užsiimti.
 13. Sveiki. Kaip ją isteigti žinau , konsultavausi Su VMI specialistais, "VersliLietuva" specialistu, ir bendrai nutarėm , jog man optimaliausia steigti individualią veiklą, tačiau man kilo bėdų dėl teisinės formos pasirinkimo.. Mano veikla būtų: Briketų, granulių išvežiojamoji prekyba , taipat noriu šiais produktais prekiauti ir turgavietėje. -->Oficialus teisės aktas<-- Esu pasirinkęs šiuos klasifikatorius : 47.78.20 52.62 Ir nežinau ar to pakanka , ar ne. Mano ruošiamasiai veiklai vykdyti. P.S Pirmą kartą steigiu I.v. , daug nežinomų dalykų laukiu jūsų geranoriškos pakalbos :
×
×
 • Sukurti naują...