Pereiti prie turinio

Marciuss03

Nariai
 • Pranešimai

  26
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Marciuss03

 • Rangas
  Išmestas iš forumo

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Manau kiekvienas žmogus daro rašysenos klaidų, tai nėra realus žmogaus raštas tušinuku pagal kuri butu galima indetifikuoti; ) Prašau surink įrodymus , nors tokiu nebus , tiwk man tiek tau bus ramiau ir galesiu ramiai prekiauti, gali paprasyti administracijos pagalbos, sutikrinant ip adresus bei kitą kontaktinę informaciją, apie tave asmeniškai aš pirmą kartą girdžiu , Jei likai apgautas tai nereikia kaltinti žmonių kurie yra nieko dėti,.aciu ir kokios bėdos kila jei pasiruošęs surašyti sutarti ir duoti žmogui apsidrausti? Manes neiinteresuoja apgauti nei tavęs nei kitų aš kaip ir kiekvie
 2. Mano vardas Martynas kos dar egidijus žmogau atsipeikėk paprašyk administracijos palyginti IP ADRESUS., o apie edaiktai.lt pirma karta girdziu; ) Sio projekto ideja isigyjau jau pries 3 mrnesius ir ją vysčiau, o kam kils abejones galime sudaryti pirkimo sutartį; ) Galima bus įrašyti ir skolų ir kitus nepasitikėjima keliancius punktus
 3. As nekalbu apie google ar facebook reklamą, aš kalbu apie reklaminių pozicijų pirkima reikiamuose vietose, facebook puslapio konkursu rengimus, ir t.t.
 4. As nekalbu apie paspaudimus as kalbu apie tikslinę auditorija , kuriai reikalingas yra mano tinklalapis ir kuriame jie mielai leidzia laika :)
 5. Aš investuodamas , vos 200 per mėnesi turiu 2,000 unikalių , o su tukstančiu tai ohohoho kiek butu galima nuveikti , kaip sakoma tegul pinigai gamina ponigua
 6. Priklauso nuo tinklalapio tematikos , is kur ateina lankytojai ir t.t. :) , man 19-metų :) Reikia taikytis į tikslinę auditorija . Tu minėjai , kad pas tave tinklalapis kuris generuoja Premiuim Linkus? Tai tada drąsiai gali reklamuotis įvairiuose warez tinklalapiuose.
 7. http://uzdarbis.lt/t233128/versla-islaidauklt/page__pid__2065718?do=findComment&comment=2065718 Facebook puslapis: https://www.facebook.com/Islaidauk.lt Per savaite Fanų puslapyje apsilanko vidutiniškai 11, 000 žmonių
 8. Jei nori dirbti legalizuotai imk IV , jis nieko nekainuoja tik reikes moketi tam tikrus mokescius. Arba gali prekiauti nelegaliai nelabai kas ten gaudo :) , čia jau nuo tavęs priklauso :)
 9. Pirk iš wholesale-dress.net arba ebay.com , turesi didesni pasirinkimą :)
 10. išvykstu mokytis ir dirbti į užsienį , o ši veikla pritaikyta Lietuvos rinkai ir darbui Lietuvs viduje .
 11. Na dėl to ginčitis galima mano Note daug stabiliau ir greičiau dirba nei obuolys , turi geresnę kamerą daugiau galimybių , didesnį ekraną ir geriau išvysto tiek mobiluji tiek wifi interneto greitį :) , nedergiu aš iOS , bet jie tikrai yra pervertinti tiek jų kaina , mokėti papidlomus 600Lt už braną yra nesamonė :) , nes rinkoje S2,S3 Note Tabai visi , Galaxy Plus yra tikrai pranašesni negu obuolys :)
 12. 2,3.6 tobula versija buvo mano NOte atejo ICS atnaujinimai prasidejo bedos , mielai pereiciau atgal i gingerbread :), HOST321 tiek per Android tiek Ios gali tvarkyti serverius pasijunges prie visokiu ssh , ftp , sftp kleintų jų markete yra begale :) iOS yra gerasn , bet kas liečia s2 , Note ,s3 tikrai jie yra geresni už obuoliuką :)
×
×
 • Sukurti naują...