Pereiti prie turinio

1000rinkodarosideju

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  39
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie 1000rinkodarosideju

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data Sausio 16

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Evelina
 • Lytis
  Moteris
 1. Sveiki, kviečiu susipažinti su naujausiu straipsniuku, gal kam pravers.. Kaip tampama turtingu žmogumi?
 2. Sveiki, Kviečiu susipažinti su naujausiu straipsniu, šį kartą apie tekstus interneto svetainei: Aukštos kokybės turinys sukuria pasitikėjimą arba sena gera rinkodaros taisyklė „Turinys – karalius!“
 3. ,,Kodėl mums tokia svarbi kitų nuomonė? Svarbu žinoti pačiam, kad padarei viską, ką galėjai ir esi patenkintas rezultatu, nes padarei iš širdies. O kitų vertinimas nėra objektyvus, žmonėms atrodo, kad vertina mus, o iš tiesų – jie išsako tik savo paties požiūrį; pesimisto ir optimisto – jis skiriasi iš esmės. Kiek mes iššvaistom energijos galvodami, ką apie mus pagalvos kiti...O jie ir galvoja...o ką daugiau veikti? Tie, kurie veikia – nėra laiko gilintis į kitų nuomones, jie gilinasi į savo širdį; ieško atsakymų į savo klausimus ir viską randa ten. Tokių darbais – ir džiaugiasi pasaulis.'' (A
 4. Sekite informaciją. Jau greitai TABAO Lietuvoje!
 5. Sveiki, visi gerieji daug uždirbantys uždarbiečiai ir visi, kas pageidaujate tapti matomais internete! Dažnai bendraujant su savo SEO klientais, susiduriu su elementariais jų klausimais, į kuriuos atsakiau šiame straipsnyje, atverdama savo SEO patirtį, kviečiu ir Jus gerieji, patys mieliausi uždarbiečiai, susipažinti: straipsnis čia.
 6. Sveiki, visi gerieji daug uždirbantys uždarbiečiai ir visi, kas pageidaujate tapti matomais internete! Dažnai bendraujant su savo SEO klientais, susiduriu su elementariais jų klausimais, į kuriuos atsakiau šiame straipsnyje, atverdama savo SEO patirtį, kviečiu ir Jus gerieji, patys mieliausi uždarbiečiai, susipažinti: straipsnis čia.
 7. Taigi, tęsiant dalykinį bendravimą :) Jums reikia rinkodaros pagalbos savo veikloje? Nesate tikri, kaip optimizuoti savo interneto svetainę, kad atsidurtumėte pirmame Google paieškos lape? - Įveskite į Google "rinkodaros paslaugos", gal surasite kas pagelbės ;)
 8. Sveika prisijungus, kolege (naujokų prasme ;) ) linkiu turiningos patirties šiame forume ;)
 9. man kiek teko susidurti su Affiliate, tai užteko nurodyti vardą pavardę, kredito kortelę, adresą. O šiaip, kiek pamenu, Avonai, Oriflame ir visi kiti AmWėjai turi atsispausdintas sutartis, kurios įsipareigoja išsiimti individualios veiklos pažymą ar kažką panašaus, bet jau jų toliau ten klausimas, kodėl jie to nepadaro.
 10. Sveiki, žiūrint, kiek esate pasiruošę "nusimaut kelnes". Pati išbandžiau šią vasarą, kaip atvykau į naują salono valymą, o gi per kažkurį grupinį portalą, ten buvo "žiauri" nuolaida salono valymui, o kaip pas mane šunys ilgaplaukiai, tai Dieve padėk daugiau tokių akcijų :-) O paskui jau iš lūpų į lūpas, čia tokia paslauga, kur jeigu patinka, tai per rekomendacijas ir pan. Paskiau jau tik reiktų lojalumą susižiūrėti esamų klientų, kad "nenuslystų" kur kitur.
 11. Aš irgi net šyptelėjau, kai pamačiau :) Dieve, Dieve, ką tas Facebook'as daro su žmonėmis :)
×
×
 • Sukurti naują...