Pereiti prie turinio

Jns

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  771
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  98.8%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Jns sureagavo į deep "Bitės“ bomba: neriboti pokalbiai ir sms už 22 Lt   
  ple iskur tokios kainos.. uz interneto 80mb per MENESI 6LT :lol: :blink:
 2. Patinka
  Jns sureagavo į Meduti5 Galanterija, rubai, drabuziai vyrams   
  Patariu paskelbti domeno konkursą šitame forume už ~20lt. Per pora dienų turėtų atsirasti jums patinkantis pavadinimas :). O dėl kainos, čia ne užsienis, žmonės per mažai uždirba kad galėtų sau leisti tokias prabangos prekes. Mano nuomonė pesimistiška galvojant apie jūsų pelną :|
 3. Patinka
  Jns sureagavo į Chaos Wordpress paveikslėlio atidarymas kitame psl.   
  Single.php pakeisk

  <?php the_content(); ?>
  Į šitą:

  <?php if ( is_attachment() ) { ?> <p><a href="<?php echo wp_get_attachment_url($post->ID); ?>" target="_blank"><?php echo wp_get_attachment_image($post->ID, 'medium'); ?></a></p> <?php } else { the_content(); } ?>
 4. Patinka
  Jns sureagavo į Leader Kas tai?   
  Peržiūrėkime, susimąstykime.
  http://www.youtube.com/watch?v=OlIYWhshr1c
 5. Patinka
  Jns sureagavo į Justinas Video blogai "Justinas apie: ...."   
  Po pirmo vlog'o sulaukiau daugybės klausimų apie studijas užsieny, kaip pats stojau, ar patinka ar nepatinka. Nusprendžiau padaryt apie tai savo antrą vlog'ą.
   
  Pamatęs galutinį rezultatą supratau, kad pats sau energijos prieš kamerą kalbėt pritrūkau ir... nors labai stengiausi karpyt daug daug dar visokių minčių iš vlogo, vistiek gavosi žiauriai ilgas. Na, bet džiaugsiuos, jei bent kam nors tos miglotos UK studijos pasidarys bent šiek tiek aiškesnės :)
   

   
  Praėjus porai valandų, vis nesusitaikau su to vlogo ilgumu ir kažkas viduj liepia visą šmotą perfilmuot į 3-4 atskirus vlog'us, nes atrodo, kad per daug info vienu metu, nors kartu apie kiekvieną dalį dar turiu nemažai ką papasakot. Ką manot?
 6. Patinka
  Jns sureagavo į Justinas Video blogai "Justinas apie: ...."   
  Sveiki,
   
  kadangi esu šimtą kartų bandęs dėstyt savo mintis raštu ir šimtą kartų visai nepavyko, nusprendžiau pabandyt savo mintis papasakot prieš kamerą:
   

   
  Update 19/05/2012
   
  Po pirmo vlog'o sulaukiau daugybės klausimų apie studijas užsieny, kaip pats stojau, ar patinka ar nepatinka. Nusprendžiau padaryt apie tai savo antrą vlog'ą.
   
  Pamatęs galutinį rezultatą supratau, kad pats sau energijos prieš kamerą kalbėt pritrūkau ir... nors labai stengiausi karpyt daug daug dar visokių minčių iš vlogo, vistiek gavosi žiauriai ilgas. Na, bet džiaugsiuos, jei bent kam nors tos miglotos UK studijos pasidarys bent šiek tiek aiškesnės :)
   

   
  Update 26/05/2012
   
  http://www.youtube.com/watch?v=NqVvJiwHMbA
   
  Štai jau trečiasis video blog'as, šį kartą pasimokęs iš ankstesnių klaidų nusprendžiau lakoniškai nušviesti jaunimą apie marketingą ir kodėl tai svarbi kasdienio gyvenimo dalis :)
 7. Patinka
  Jns sureagavo į egiokas gavau netinkamą prekę iš ebay   
  Tai drasiai dispute kelk, grazins pnigus.
 8. Patinka
  Jns sureagavo į itlead Wordpress kategorijos puslapių sk.   
  Dėl to, kad imi postus iš visų kategorijų. Turi būti:
   

  <?php if (is_category(141)) query_posts( 'posts_per_page=1&cat=141' ); ?>
 9. Patinka
  Jns sureagavo į pilietis Ieškau rimtų verslo partnerių   
  Ech tie MLM'čikai...
   
  Tai sakote verslas? Na pažiūrėkime ką apie tokį "verslą" sako įstatymas.
   
  Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo 7str.
  Klaidinanti komercinė veikla, kurios nereikia įrodinėti
   
  Preziumuojama, kad komercinė veikla yra klaidinanti, jeigu ji pasireiškia kaip:
   
  22 dalis) Piramidinės prekių platinimo sistemos sukūrimas, kai vartotojui suteikiama galimybė gauti atlygį pirmiausia už kitų vartotojų įtraukimą į tą sistemą, o ne už produktų pardavimą ar naudojimą, taip pat šios sistemos naudojimas ar reklamavimas;
 10. Patinka
  Jns sureagavo į Karolis full format ar quick format?   
  Full format ištrina visus duomenis iš HDD, taip pat sutvarko S.M.A.R.T. duomenis (pvz. reallocatina rastus nenuskaitomus sektorius į rezervinę zoną). Atlikus pilną formatavimą, sumažėja tikimybė vieną gražią dieną besisiunčiat 30 GB HD kokybės filmą gaut CRC errorą, kuris paverčia visus duomenis nenuskaitomais. Taip pat 30 GB HD filmą kaip pavyzdį pasirinkau ne tam, kad hiperbolizuoti, o dėl to, nes kuo didesni failai - tuo didesnė tikimybė, kad mažytė jo dalis pateks į nenuskaitomą HDD sektorių. Todėl visad siūlau, kai tik įmanoma, darykit full format! Tai trunka daug ilgiau, bet suteikia saugumo, jeigu HDD turi bent vieną blogą sektorių.
   
  Quick format realiai neištrina jokių duomenų, tik viename iš HDD sektorių pažymi, kad duomenys ištrinti (nors jie tokie nėra), ir vėliau naudojantis Windows nauji duomenys tiesiog rašomi ant viršaus. Kadangi diskas nėra skenuojamas, S.M.A.R.T. irgi neturi galimybės pasireikšti pvz. reallocatindama bad sektorius, todėl jie ir lieka toliau pažymėti, kaip "naudotini", o reallocatinti bus tik tada, kada iškils reali problema (minėjau apie CRC ir 30 GB HD). Vienintelis quick formato pliusas, kad po Windows įrašymo vis dar būna įmanoma atkurti senus duomenis (nes jie nebuvo ištrinti).
   
  Conclusion:
  Jeigu esi įsitikinęs, kad HDD esantys duomenis tau yra nereikalingi ir tikrai niekad nereikės pasinaudoti duomenų atkūrimo programomis, daryk Full Format. Toks formatavimo būdas sutvarkys HDD, kad nekiltų jokių problemų.
   
  Jeigu manai, kad gali Tau tų duomenų prireikti ir gali tekti pasinaudoti duomenų atkūrimo programomis, daryk Quick Format. HDD liks pradinės būsenos, bet užtat duomenis bus įmanoma atkurti dar ilgą laiką po formato (kol ant viršaus nėra užrašoma kažkas naujo).
 11. Patinka
  Jns sureagavo į mafron Lietuva->Pietu Koreja   
  Na pigiausių būdų ten nusigauti nžn, bet kai pernai keliavau, už skrydį: Vilnius (VNO) - Amsterdamas (AMS) - Seoulas (ICN) ir atgal, mokėjau ~2400Lt.
  Šiemet kiek žiūrėjau irgi kainos panašios, pigiau nerandu.
   
  O dėl pragyvenimo:
  nuoma ~ $500/mėn pakanka (pats mokėjau ~$450)
  maistui ~ $500/mėn per akis (valgant restoranuose, 1 pavalgymas nuo ~$4 iki ~$10, jei perkant prekybos centre ir darantis, tai 2~3 kart pigiau)
  Tai už ~$1000/mėn pragyvensi drasiai, lb taupant sutilptai ir į ~$800/mėn. (man išėjo ~$1500/mėn nk netaupant, tūsinantis kas 2ą dieną ir pan.. :D)
   
  O šiaip dėl kainų, tai trumpai:
  Alus: parduotuvėj ~$1,5 / klubuose ~$5
  Soju: parduotuvėj ~$2,5 / restorane ~$5
  Cola / Pepsi / kt.: ~$0,7 ~ $1,3 už "skarbą" (prekybos centruose dideli buteliai už ~$1,5)
  Kava: "skarba" ~$0,5 / kavinėse kava brangi, nuo ~$5
   
  McDonald's set'as ~$4,5
  Kebabas ~$4
  Kimbap ~$2,5
  Vaisiai ~$2 ~ $4
  Twix / Snicker ~$1,2
  Kiti saldumynai - lietuviškom kainom daugmaž
   
  Taxi - dabar tiksliai nepamenu, bet pigu, nėr ką lygint su lietuviškom kainom
  Metro / Autobusai - itin pigu, viskas centais ten. (Tik atvykęs orouoste iškart turi nusipirkt T-Money kortelę ir pasipildyt bent 10.000 won'ų, ją vėliau naudosi visuose autobusuose, taxi, metro..).
   
  Įėjimai į lankytinas vietas - iki $5, kaikur nemokamai
  Įėjimai į klubus - nuo $5 iki ~$20 ir daugiau, priklauso nuo klubo. Bet susimokėjąs gauni kortelę ar kelias (irgi priklausomai nuo klubo ir kainos) nemokamamm gėrimui.
  Dar vienas dalykas, kas man patiko, tai, kad į daugelį klubų užsieniečiai yra įleidžiami nemokamai (kai tuo tarpu vietiniai moka už įėjimą).
   
  O šiaip iš esmės kainos, kaip pas mus, kai kas dar ir pigiau, kai kas brangiau.
  Tai trumpai tiek :D
   
  O kada konkrečiau planuoji vykti ? Ir keliese ? Aš taip pat galvoju šį pavasarį / vasarą vėl ten vykti ant ~2~3mėn..
×
×
 • Sukurti naują...