Pereiti prie turinio

paspausk

Nariai
 • Pranešimai

  84
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie paspausk

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius
 1. Prieš pradedant kažką auginti, suraskite, kur realizuosite, kas pirks.
 2. Nekuriu naujos temos. Prašom visus IT specus užpildyti iki galo. http://apklausa.lt/f/pasaulinis-it-projektas-2015-g61c3s1/answers/new.fullpage Ačiū
 3. Man ši mintis su dviem raktais visai nepatiko. Isnuomoji 3 dienom ir duodi rakta nuomininkui, jis grazina. Surandi kita nuomininka 3-im dienom. Po pirmos nuomos paros ji apvagia. Su pin kodais daug geresnis sprendimas.
 4. http://apklausa.lt/f/pasaulinis-it-projektas-2015-g61c3s1/answers/new.fullpage Ačiū
 5. Užmečiau akį. dažniausiai visi nori ne tiek savo verslo, o labiau dirbti atsipalaidavę ir pagal mėnulio fazę bei gauti pinigus į kišenę nepervargstant. Jei esi samdomas darbuotojas, kuris dirba 9-10 val. per parą, tai dirbant savo versle reikės 1,5 x daugiau ir paaukot daug daugiau nervų ląstelių, kol verslas išsisuks, ar žlugs.
 6. Gera tema. Nors kaip kazkas rase - savo puslapio ir paslaugu reklama. :) Kadangi pats esu IT srities specas, dirbantis >>15 m. , man straipsnis nelabai informatyvus. Prisikabinsiu tik prie vienos frazes - "... svarbiausiai pasirinkti šiuolaikinį procesorių...". Truksta konkretumo. Internautai teisingai issake savo pastabas, tad autorius rasydamas kita straipsni, turetu nekopijuoti svetimu minciu, o tiesiog pilt daugiau naudingos informacijos is savo patirties. Sukritikuoti lengviau nei parasyti kokybiska straipsni. Siulyciau lyginti konkrecius siu metu kompiuteriu modelius, arba ti
 7. Pratęsiu temą. Mano variantas šiek tiek kitoks. Aš turiu miško (pusė beveik brandaus, pusė jaunuolynai). Panorau pasidaryt pinigų, bet tikrai neturiu jokios patirties su miškais. Lengviausias variantas - parduot su žeme ir nekvaršint niekam galvos. Šiek tiek sunkesnis variantas, susitarti su kontora, kuri viską organizuos ir gauti mažiau nei ta kontora (kaip šuniui apgraužtas kaulas, likti plynoje palaukėje. Sunkiausias variantas, surasti tokių protingų žmonių, kurie visapusiškai prakonsultuotų ir išaiskintų visus niuansus bei atrastų galimybė ne tik iškirs, bet ir puoselėt ateities kartoms su
 8. Iš interneto platybių atėjo anekdotas, kurį šiek tiek praplėčiau. Atleiskit, jei toks jau buvo ir nepastebėjau. Tikra dozė juoko. Šiek tiek į IT temą. Panašiai susiduriama, kai jungiamasi prie sistemos su aukštais saugumo reikalavimais ir dar paprašo keisti tą slaptažodį kas mėnesį ANEKDOTAS -Atleiskite, Jūsų slaptažodžio galiojimas baigėsi. Būtina pasirinkti kitą. -rožės -Atleiskite, slaptažodyje galimos tik lotyniškos raidės... -rozes -Atleiskite, per mažai simbolių slaptažodyje! -rozines rozes -Atleiskite, slaptažodyje turi būti bent vienas skaičius! -1 rozine roze... -Atleiskit
 9. Vieta gera. Reklama skamba įdomiai. Įdomu kiek visa tai kainavo? Aš plastinių chirurgų, ar visokių kitų "verslininkų-šarlatanų" vietoje reklamuočiau penio didinimo operacijas, preparatus, vaistus, pompas ir pnš. Manau, skambučiai pasipiltų.
 10. Kabakas kabakui nelygus. Vieta - dar ne viskas, priklausys kas nuo kontingento kas rinksis. Karoliniškėse (kur buvo Altas, šalia Sodros)) atsidarė panašį skylė, tai vis tiek renkasi, ne su švarkais, o vietiniai pijokėliai ir pravažiuojantys. Dažniausiai tik vakarais. diena - tuščia. Ir aš ten alų gėriau, per barzda varvėjo. Ypač aktualu, kad būtų įv. pasirinkimas prie alaus. Alaus - įv. rūšių, tame tarpe ir išsinešimui. Palaikau visas inciatyvas plėtojant savo verslus. Sėkmės Jums.
 11. Man įdomu ar žmogus pradėjo, ar rado investuotojų/partnerių? Per FB grupes tokią paslaugą galima lengvai išreklamuot ir pritraukt klientų. Už papildomą atlygį padaryčiau "reklaminę kampaniją". Klainos tikriausiai bus kaip visur: ne mažiau kaip 1 euras/kg už siuntinį iki 20 kg Vienas kolega-giminė vežioja siuntinius į Airiją, gal šioje vietoje reiktų kooperuotis. Jei ką domins - až man.
 12. Idėją gaminti/auginti, aš visada palaikysiu labiau, nei įdėją perpardavinėti. Drugių auginimą aš prilyginčiau betkokių kitų gyvių auginimui komerciniais tikslais. Kažkas augina triušius, kažkas sliekus, kažkas žuvytes, žiurkėnus, papugėles, šunis ar kates... Kažką egzotiškesnio auginti visada sunkiau. Iš kitos pusės, gal tai ir nereikalauja nuolatinės priežiūros ar sudėtingų auginimo sąlygų. Gyvūnėlių augintojai tikrai neturės savaitės atostogų kur nors pajūryje, nebent kažkas pavaduotų. Norėjau pasakyti, kad kai turite augintinius, Jūsų judėjimo laisvė apribojama. Drugeliai - gražu, bet mūsų
 13. Tada užsakymas tikrai minimum už 300 Lt :) Prie visų sąnaudų priskaičiuokite siuntimo kaštus. Tada per mėn reiks parduot daug daug daug ir sumokėt mokesčius valstybei. :) Įsivaizduok, eini į draugo/draugės vestuves ir atneši 10 drugelių, paleidi į orą. Tau kainavo 300 Lt, o visi pamasto - kokių gražių drugelių draugelis prigaudė (apie dovanos kaina nieks nemastys). Norėčiau pamatyti tuos žmones, kurie perka tokias dovanas.
 14. Man patiko pati idėja. Asmeniškai klientu netapčiau, nes niekada nemėgstu "išmest" pinigų. Teko vienose vestuvėse piršliauti, tai saliutams paaukojome tik 70 Lt (tais laikais, didmenine kaina), kas dabar kainuotu dvigubai. Kažkas bandė suskaičiuot, kiek reikia parduot per mėnesį. Nemanau, kad kažkas važiuos pasiimti dviejų drugelių už 60 Lt, kurui išleisdamas tiek pat ar daugiau. Kuro, pristatymo sąnaudos čia didžiausios, neskaičiuojant maitinimo ir išlaikymo.
 15. Dėl tu tūkstančių ir mokesčių aš MariuiRODO... pritariu. Nėra tikslo imt IV pažymos ir vaidint verslininko, kol negauni pastovių pajamų (kalbu apie >minimuma per men.). Jei pajamos gaunamos kasdien, tai ir susidarys tie tūkstančiai. Išvis, steigt kažkokią bendrovę, ar imt IV pažymas reikia tik tuomet, kai jūs išrašinėsite sąskaitas kitiems. Bobutė į turgelį neša pardavinėt kažką ir jokios pažymos neims, nors tai irgi pastovios pajamos.
×
×
 • Sukurti naują...