Pereiti prie turinio

barzda2

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Pasiskaitykim pagrindinį Lietuvos įstatymą: 9 straipsnis Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu. Referendumas taip pat skelbiamas, jeigu jo reikalauja ne mažiau kaip 300 tūkstančių piliečių, turinčių rinkimų teisę. 147 straipsnis Sumanymą keisti ar papildyti Lietuvos Respublikos Konstituciją turi teisę pateikti Seimui ne mažesnė kaip 1/4 visų Seimo narių grupė arba ne mažiau kaip 300 tūkstančių rinkėjų. Tautos valia ar noras, tauta parodys, ko nori referendumo metu, pasisakydama už ar prieš. O dabar tai, kaip teigiama pagrindiniame valstybės įstatyme
 2. 300 000 - 1/10 LR gyventojų, 300 000 - 1/8 balsavimo teisę turinčių LR piliečių. 7/8 balsavimo teisę turinčių asmenų nenori šio referendumo, t.y. TAUTA NENORI šio referendumo. Tiksliau skambėtų mažoji dalis tautos ar, geriausiu atveju, dalis tautos nori referendumo. Referendumo organizatorių lozungai ir skalambyjimai, kad TAUTA nori referendumo neatitinka realybės ir to proceso metu nuvalkioja tokį svarbų žodį kaip TAUTA.
 3. "Deja, bet Algirdo Patacko atsakymas Mantui Adomėnui primena pikto senuko iš tos pačios laiptinės tiradą. Pirma, pabrėžia, kad pažinojo jo močiutę, kuriai gėda turėtų būti, tada pereina, kad kas dabar per laikai, pasiteisina, kad jis tai va didvyriškai norėjo tik gero laiptinei (nors gavosi nesąmonė), o po to dar skelia, kad va kaimynų Vytukas - tai perspektyvus vaikis, kodėl ir tu toks negalėtum būti? Ne atsakymas, o pamokėlė."
 4. Nesu atlikes savo karjeroje dar Self Assessment (pirmus metus dirbu kaip self-employed), bet manau bus klausimas apie tavo visas pajamas (iskaitant ir is employed, gal pakaks tik irasomos sumos, niekam nieko nereikes irodineti), nes pagal tai bus nustatoma, kiek turesi sumoketi NI Class 4 contributions ir Income Tax uz self employed veikla. 2013-14 finansiniais metais tavo neapmokestinamos pajamos yra £9,440 (abejoms veikloms - tiek employed, tiek self employed), o jei uzdirbai daugiau nei tiek - bus skaiciuojami mokesciai: 20 % Income Tax ir 9 % NI Class 4 contributions (sis procentas eis nuo
 5. Remiesi Russia Today. Kas toliau: Siaures Korejos Nacionaline Televizija?
 6. Labas, Vienu metu gali buti ir employed, ir self employed. Employed atveju uz tave mokescius ir National Insurance contributions moka darbdavys, o self employed - tu pats. Self employed veikla ir metiniam Self Assessment'ui gali uzsiregistruoti internetu, asmens parasiusio virs manes linke. HMRC tau sukurs anketa ju duombazeje ir per ten mokesi mokescius/bendrausi su jais. Budamas self employed pats turesi moketi: 1) Class 2 National Insurance contributions - £2.65 uz savaite, kol vykdai self-employed veikla (HMRC atsius laiska su saskaitos nr ir reikiama imoketi suma kas 6 menesius); 2)
 7. Ar tikrai? Čia teigiama, jog: "Užsienietis, įsigydamas žemės Lietuvos teritorijoje, joje gyventi ar ūkinę veiklą vykdyti turės laikydamasis Lietuvos įstatymų, privalės atsižvelgti į priežiūros institucijų nustatytus standartus bei reikalavimus ir mokės mokesčius į Lietuvos biudžetą." http://www.swedbank.lt/lt/articles/view/1959
 8. Na taip, tikimybė beveik nulinė ir toks scenarijus mažiau nei įtikimas. Vienintelė grupė žmonių, kurie išlos - referendumo organizatoriai, jiems tai gera politinė reklama.
 9. Taip, čia citata iš FB. Tekstą ir taip apkarpiau, bet paskutinį sakinį pamiršau iškirpti, be intencijos menkinti ir niekinti piliečių iniciatyvą. Štai ką norėjau pasakyti: tarkim referendumas įvyks. Kad būtų įgyvendintas Konstitucijos pakeitimas referendumu, jums reikia surinkti ne daugumą balsų žmonių atėjusių balsuoti referendume, bet už jūsų siūlomas Konstitucijos pataisas referendume turi pritarti daugiau kaip pusė visų Lietuvos Respublikos piliečių, turinčių rinkimų teisę. Rinkimų teisę Lietuvoje turi ~2,4 mln žmonių, tad, kad Konstitucia būtų pakeista referendumu reikia, kad už jūsų si
 10. Ką manot apie tai: "Referendumo įstatymo 7 straipsnio 3 punktas sako, kad sprendimas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos I skirsnio „Lietuvos valstybė“ bei XIV skirsnio „Konstitucijos keitimas“ nuostatų pakeitimo yra laikomas priimtu, jeigu tam pritarė daugiau kaip pusė piliečių, turinčių rinkimų teisę ir įrašytų į rinkėjų sąrašus. Ta prasme ne tai kad daugiau kaip pusė atėjusių. Pusė rinkimų teisę turinčių. Tai reiškia, kad net jei ateitų tie visi 320 000, kur pasirašė už referendumą ir nubalsuotų už pakeitimą, to nepakaktų, nes reiktų mažiausiai 1.3 mln. balsų, kad sprendimas būtų prii
 11. Vertingas post'as, Arvydai. Kaip manai, kokių yra svertų/kelių, kuriais būtų galima pasiekti Lietuvos ūkininkų gaunamų iš ES subsidijų vidurkį? "Žemės nuomos kaina pakils kelis kartus, tad mūsų ūkiai bankrutuos, nes daugelis žemes nuomuojasi." Bet žiūrint į Latvijos ir Estijos pavyzdį, po leidimo pirkti žemes užsieniečiams žemės nuomos kaina kelis kartus nekilo. Na, valstybės valdovė aiškiai pasakė, kad kelio atgal jau nėra ir dėl Lietuvos įsipareigojimų stojant į ES privalėsim leisti žemę pirkti užsieniečiams. Bet iki gegužės yra dar laiko ir galima prikaišioti saugiklių.
 12. Žmonės šioje temoje pasisakė už arba prieš referendumą pateikdami savo argumentus. Kiekvienas turim savo tiesą ir ja tikim. Gerbkim vieni kito tiesą, o ne menkinkim dėl kitokio realybės supratimo. Savanoris13 savo komentarais sukuria pagiežingo nomenklatūrinio visažinio įvaizdį, kas yra gerai šiuo atveju, nes man padėjo apsispręsti pasirašyti ar ne.
 13. Puiku, dabar labai gera proga parodyti tikrąjį prieš referendumą rašančių žurnalistų veidą! Prašom įvardinkit save, aprašykit situaciją, kurioje išsiaiškinot kainas, atskleiskite kainas ir demaskuokit juos!
 14. Savanoris13, išvardinkit prašau valstybes, kur Meksikos narkobaronai supirko po pusę rajono/tos šalies administracinio vieneto? Taip pat nelabai simpatiškai atrodo, kai save pozicionuojat visažiniu ir labai intensyviai brukate savo tiesą. Turima mintyje, kad dabar tu žemės neparduodi užsieniečiui, galėsi jos neparduoti ir po žemės įstatymo įsigalėjimo, t.y. niekas tavęs nevers parduoti savo brangios Lietuvos žemelės užsieniečiui.
 15. "tiems, kas čia rašo, kad parduotos žemės niekas neišves, siūlyčiau parduoti savo namus - jų taip pat niekas neišveš. Tik jūs ten nebegyvensit, gal dar pabūsit laikinais įnamiais. Paskui tik pastumdėlių vaidmuo." ?
×
×
 • Sukurti naują...