Pereiti prie turinio

MindeB

Nariai
 • Pranešimai

  162
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie MindeB

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Mindaugas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 1. Būtų įdomu sužinoti sąlygą ;)
 2. Galbūt daryti dar vieną ciklą ir sukurti papildomą kintamąjį, kuris nurodytu ar atitinka sąlygą. nespėjau parašyti :D ^
 3. Sveiki, galbūt buvo panaši tema, bet visgi tikiuosi, kad kažkas pasikeitė ir atsirado kokių naujovių. Esu KTU studentas, studijuoju Informatikos inžineriją. Atsirado sunkumų su pinigais ir norėjau paklausti ką dabar reiktų mokytis, kad galėčiau bent kažkiek uždarbiauti. Moku C++,C# (šiek tiek daugiau nei pagrindus), esu susipažinęs su WordPressu. HTML,CSS,PHP(moku minimaliai). Tikiuosi, kad kas nors pasidalins sava patirtimi ir užves ant kelio. Dėkui iš anksto. :)
 4. Studijuoju KTU Informatikos inžineriją. Pakol kas labai patenkintas tiek dėstytojais, tiek mokymosi medžiaga. Ypač patinka Moodle sistema, kurioje talpinama visa informacija, nereikia jokių vadovėlių nešiotis. Daugiau apie univerą pasakė Arvis, tai tiek ir paliksiu ;)
 5. Gal kas padėtų išspręsti, nes nelabai suprantu.. :/9. Raskite lygtį kreivės, jeigu kiekvienas jos taškas yra du kartus arčiau taško A(1;0) negutaško B(-2;0).
 6. Sveiki, gal kas keitė originalų Peugeot 206 magą į kokį kitą ir nusimano į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant automagnetolą? Kolonėlės gamykliškos, tiesiog noriu magą pasikeisti, gal kas galėtų patarti?
 7. Sveiki, persirašiau neseniai Windowsus ir iškilo problemėlė. Žaidžiant žaidimus ar naudojant programas kaip AutoCad, kurios naudoja NVIDIA GPU atsirado 1 sec freeze, maždaug kas 2min, kartais dar dažniau. Prieš persirašant Windowsus kažkada buvo tokia problema, bet kažkaip susitvarkiau. O dabar vėl ji išlindo. Gal kokių patarimų turit? Freeze atsiranda, nes nustoja 1 sec dirbti GPU, kas tai galėtų sukelti?
 8. Sveiki, ktu'ne moko su C#, bet labai ten mažai (man) informacijos. Gal kas pasiūlytų kokią gerą knygą, kad būtų galima pačiam savarankiškai toliau tobulėti?
 9. Labai ačiū, kad nepasivarginai ir padėjai man. Galbūt reiktų galingesnės vaizdo plokštės. ;)
 10. Sveiki, noriu susirinkti kompiuterį universitetui. Suma būtų iki 850€. Kompiuteris bus skirtas programavimui bei kartais žaidimams. Norėtųsi, kad kompiuteris greitai apdorotų informaciją bei galėčiau programuoti be jokių trukdžių. Taip pat būtų gerai, kad kompiuteris išvežtų daug resursų reikalaujančius žaidimus bent 60fps. Monitoriaus, pelės, klaviatūros bei garso aparatūros nereikia. Ankščiau domėjausi kompiuterio dalimis, tačiau šią vasarą nebuvo laiko, tai gal reiktų palaukti kokių naujos kartos dalių? Ir dar vienas svarbus faktorius, reikia, kad kompiuterio aušinimo sistema būtų kokybiška
 11. https://uzdarbis.lt/...kos-inzinerija/ - tema apie Informatikos inžineriją. Uždarbietis dalijasi sava patirtimi. Šiaip pats tai labai noriu į Programų Sistemas. Bet rašiau ir Informatikos inžinerija bei Informatika.
 12. Tiesa, dabar ir aš tik sužinojau.. :D Nuo 2015 m. visiems pretendentams būtina sąlyga yra anglų, prancūzų arba vokiečių kalbos mokėjimas B1 lygiu.
 13. Tam, kad į nemokamą :) siekiantiems, kad jų studijų kaina būtų apmokama Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis
 14. Deja, bet nuo šių metų Anglų egzaminas išlaikytas ne mažesniu nei B1 lygiu yra būtinas norint stotį į nemokamą vietą (Universitete).
 15. Dabar tiesiog užpildai prašymus lababpo sistemoje ir lauki kol gausi atestatą. Tada pagal tavo prašymus universitetai susigaudys informaciją apie tave ir tuomet turėtų atsiųsti kvietimą, žinoma gali ir neatsiųsti iš jokio pasirinkimo. O dėl stojamųjų egzaminų, užpildžius prašymus ir patvirtinus turėtų nurodyti ar reikia stojamojo egzamino ar ne.
×
×
 • Sukurti naują...