Pereiti prie turinio

naujasz

Nariai
  • Pranešimai

    15
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%
  1. Nėr ten ką mokint, nes daugelyje firmų tikrai pakanka mokėt add, commit ir push, branch'int.
  2. Tas bendravimas labiausiai vilioja. Tuo ir skirtųsi, manau, nuo tutorialų, kad viskas panašėtų į junior programerio darbą ir galimybę pasikonsultuoti su senior. Palaikau.
  3. $(".grid").children( "div" ).on("click", function() { $(this).css("visibility", "hidden"); }); Šitą pasidariau. Aš noriu padaryti a la žaidimą, kad žmogus naikintų tuos div'us, bet ne bet kaip, o eilės tvarka. Žaidimukas 3 metų vaikui. Tarkim divai sunumeruojami skaičiais (randomu) ir tada pagal tai, leistų naikint arba rašytų, kad pasirinktas netinkamas divas.
  4. Aha, kaip tik dabar skaitau. Viskas ten kaip ir ok. Dabar reikia tik sugalvoti mechanizmą, kaip patikrinti ar teisingą kvadratą paspaudė.
  5. Laukiu normalių atsakymų, o ne pukšėjimų su 1,4 karbiuratoriniu protu.
  6. Mintis tokia: Noriu į esančius kvadratus (div'ai) sugeneruot atsitiktinius skaičius ir leisti vartotojui ant jų suspaudyti iš eilės ir panaikinti, tą div'ą, jei paspaudė teisingai. PVZ. Sugeneravau 2 3 1 4 ir vartotojas spaudžia ir lieka 2 3 _ 4, paskui _ 3 _ 4 ir t.t. Ką naudoti? jQuery? Kokias komandas?
  7. Įmanoma Python'u pasirašyt kokį skriptuką, kad pvz automatizuot mano veiksmus pele: kopijuoju vieną lauką iš excel'io, tekstą paste'inu į text lauką, tada paste'inu kitą lauką ir t.t. ir galiausiai išsaugau įrašą joomla sistemoje.
  8. Sveiki, pradėjau programuoti python. Iškilo klausimas: ką su juo galima padaryti? Domina pats workflow. Visą laiką gi IDLE nežaisi. Įdomu kokie žingsniai gaminant kokį nors apps'ą arba web'ą. Tarkim programini IDLE išsaugai .py, kas toliau? Kaip prieiti iki .exe ar index.html?
  9. Super, ačiū už resursus. Taip pat, matau, jau yra tikrai įsigilinusių į šias kalbas/framework'us. Gal galite rekomenduoti ir bendruomenes ar forum'us, puslapius kur tikrai galima gauti geros informacijos ir naujienas.
  10. Blyn, pusę minties praleidau. Ten turėjo dar tęstis sakinys apie hosting'o pasiūlymus. Ok, neesmė. Norėjau temoje tiesiog surinkti šiom, bepopuliarėjančiom kalbom resursus, kad norintys paleisti savo app'sus į viešumą, tai padarytų lengviau :)
  11. Spėju tokių VPS Lietuvoje už prieinamus ir neskaudžius pinigus galima net neieškot, nes kiek kur pažiūrėsi visur tik php.
  12. Sveiki. Esu susipažinęs su html/css/php ir aišku wamp ir t.t. Kilo klausimas - programuojant Ruby/RoR ar Python/Django/Flask ir t.t. kur hostinat projektą? Kokį localhost naudojat? Kaip jį susikurti ir t.t. Klausimas kilo, nes niekur apie tai nekalbama, visur pamokos tik console ir pan. Domina darbo seka ir tiesiog kaip kuriant šiomis kalbomis dirbat, kur testuojat ir pan. Jei kažką netiksliai paklausiau, sakykit, patikslinsiu.
  13. Tokia problema buvo, yra ir bus. Ir antikos laikais bėgdavo iš užsiėmimų chebra ir t.t. ir pan. Labai daug ką polinkiui į mokslą duoda tėvų požiūris ir auklėjimas pradinėse klasėse. Tema iš tikrųjų gilesnė nei gali pasirodyti. Daug sudedamųjų dalių. Daug priklauso ir nuo atsineštinių savybių ar paauglys sugebės nepalūžti aplinkoje ir būti moksliuku, ar nebijos parodyti, kad mokslas jam įdomus. Taip pat ir super įdomų dalyką gali greitai sugadinti kirvis mokytojas ir jo požiūris. Pasikartosiu, diskusija tikrai plati ir, sakyčiau, begalinė, nes kiekvienam šiuo klausimu, atskiras receptas :)
  14. Pasitikrink ar reikiamiem failam (config ir t.t.) suteiktos teisės. Gal negali execute'int jų tiesiog. Nes būtų kas rimčiau, tai mestų ir front-end'e error'us.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...