Pereiti prie turinio

andriuka

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie andriuka

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ačiū visiems dalyvavusiems konkurse, kolektyvas nubalsavo už DariusBee darbą. Kviečiu DariusBee susiekti privačia žinute ir aptarsim visas smulkmenas.
 2. Noriu atkreipti dėmesį, kad darbai turintys plagijavimo požymių bus iškart atmesti, renkantis geriausią darbą.
 3. Čia taipogi gerai padirbėta, neblogai žiūrisi 🙂
 4. Sveiki, Abiejų tikrai neblogi variantai. Tik gal Rhymes pasirinktas paveikslėlis su senyvos amžiaus žmogumi, neatspindi įstaigos, kadangi kaip ir anksčiau rašiau, paslaugos teikimos įvairiems žmonėmis, bet pats rankos paėmimas gražiai žiūrisi. Pridedu keletą kitų savivaldybių tokių pačių įstaigų logotipus, Jums papildyti idėjas. Aišku netūŗėtų būti kopijuojama, bet galima juos patobulinti.🙂 Lauksim ir kitų idėjų, ir nesusietų su miesto simboliu - ąžuolu, ar su šiais pateiktais logotipais.
 5. Sveiki, Reikia logotipo Šilalės rajono socialinių paslaugų namams Įstaiga teikia visas socialines paslaugus, tiek neįgaliems, senyvo amžiaus asmenims, socialinės rizikos šeimoms, vaikams vaikų dienos centruose, bei vaikams likusiems be tėvų globos. Platesnė informacija apie įstaigą - http://www.silalesspn.lt/ Reikalavimai: - Turi būti pilnas užrašas – Šilalės rajono socialinių paslaugų namai, plius kažkoks simbolis susijęs socialinėmis paslaugomis. - Spalvos gali būti naudojamos, iš darbuotojo pažymėjimo šablono (pridedama), bet tai nėra būtina sąlyga, galima drąsiai improviz
×
×
 • Sukurti naują...