Pereiti prie turinio

nep

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  96
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Už Grybauskaitę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=599393686824541 :)
 2. Atsižvelgus į jūsų gerbiamieji pastabas, dabar puslapyje parašyta, koks laukia prizas.
 3. Dėkui už pastabas. Taip ir turi rašyti. "Atmintinė" tai programėlės dalis/funkcija, skirta įsiminti patinkančias parduotuves/pirkinius, pasiekima paspaudus žvaigždutę viršuje kairėje. Na gal ir sudėtinga nesusipažinus su programėlės funkcijomis. Hm. Šiaip yra tekstas šalia, kur parašyta, ką reik daryt norint atsistoti į eilę. Tikrai neužtenka paspaust logotipą. Na žiūriu čia jau tampa labiau iššūkiu, kas sugebės atsistoti į eilę :) Visiems matyt būtų aišku, jei būtų standartinė frazė - "paspausk patinka ir laimėk prizą" :) Be čia labiau skirta išmaniems išmaniųjų telefonų programėlių na
 4. Koks mygtukas? Kad nėra jokio mygtuko. Yra žingsniai, kuriuos reikia atlikti ir tada atsirandi eilėje. Nebent turėjai galvoje ne mygtuką, o nuorodą, kuri rodoma programėlėje. O dėl tikslo/prasmės - kol neatsistosite, nesužinosite. Gal būt ten jūsų laukia šaunūs prizai. Mintis yra suintriguoti, kad atsistotų norėdami sužinoti, prie ko stovi kiti. Aišku, kol mažai stovinčių, tai neveikia.
 5. Sukūriau tokį mini projektuką: http://eile.mshops.lt Jo tikslas pritraukti daugiau vartotojų pagrindiniam projektui - www.mshops.lt. Ką manote, suveiks? EDIT: Dabar stojantys į eilę matys, kokį gali laimėti prizą!
 6. http://www.login.lt/apdovanojimai Kas dar dalyvaujate? Kas iš pateiktų darbų patinka? Šiaip kokie pirmi įspūdžiai?
 7. Kadangi norinčių dalyvauti (uždarbiečių 2013 metais sukurtų geriausių projektų rinkimuose) praktiškai neatsirado, iniciatyva atšaukta.
 8. Leisk jam pačiam išsirinkti: http://dovanos.mshops.lt/rinkykla
 9. Jei šunis mėgstate labiau nei kates, jei patinka linksmi piešinukai, gal sudomins šis naujas lietuviškas FB puslapiukas. P.S.: taip, tai atkirtis padlyzoms ;)
 10. http://dovanos.mshops.lt Padeda sužinot, ko Kalėdoms nori draugai (Rinkykla), duoti draugams spėti, ko nori pats (Spėlionė). Gal prevers sprendžiant, ką pirkti dovanų.
 11. Svetainė: http://www.skelbt.lt PR3 Nuorodos kodas: <a title="Nemokami skelbimai" target="_blank" href="http://www.skelbt.lt">Skelbt.lt</a> Keičiuosi su svetainėmis nuo PR2, geriausiai skelbimų svetainėmis, el. parduotuvėmis, bet galima ir su kitokia, jei patiks pati svetainė. Rašykite PM.
 12. Nelogiška, kad jie sako "aš nežiūriu TELEVIZORIAUS", o tada GALA reklamuoja televiziją, kurią rodo per TELEVIZORIŲ. Tai kam jie meluoja, kad nežiūri televizoriaus? Suprasčiau, jei tą GALA rodytų internete per kompiuterį, o ne per televizorių, tada būtų logiška. Žodžiu, matyt niekam ta logika nerūpi... Jei nesupratai, tai šis paveiksliukas yra mano sukurtas, televizorių su klaustuku pats įdėjau, kaip klausimą. Žodžiu, matyt per sudėtingai paklausiau...
×
×
 • Sukurti naują...