Pereiti prie turinio

robke7

Nariai
 • Pranešimai

  70
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. O yra cmr 24 grafoje antspaudas, parašas ir rekvizitai gavėjo?, jei ne gali įrodynėti, kad jie išvis nepristatė to krovinio.
 2. Nėra čia jokio puolimo, viskas vardan teisingos info, beje ta tavo nuoroda iš bzn start pasenus, jau yra nauja įstatymo redakcija ir aš ten nieko nerandu apie banko pavedimą. https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.93C3137C99BF/QLIrLfUaha Vis dėl to privaloma išsiūsti faktūrą, tik va tas skelbiu.lt atvejis man įdomus buvo ir iki šiol neaiškus, tikriausiai juridiniams asmenims kiti įstatymai galioja jeigu jie leidžia sau neišsiūsti.
 3. Tai, kad tu pats sau prieštarauji, iš pradžių teigei, kad privalau išduoti sąskaitą faktūrą, PVM sąskaitą faktūrą arba kasos aparato kvitą arba čekį. Dabar sakai, kad sumokėjimo dokumentu laikomas banko dokumentas. Aš tau pateikiau konkretų pavyzdį Skelbiu.lt atveju, jokio pirkimo dokumento aš pirkdamas kaip fiz. asmuo negaunu tai kodėl tu tvirtini, jog tas kitas forumo dalyvis privalo išsiūsti tą sąskaitą faktūrą? Dažniausiai jie išrašo sąs. faktūra tik jei esi juridinis asmuo, kitu atveju neįrašęs juridinio asmens kodo esi laikomas fiziniu asmeniu ir negauni jokio pirkimo dokumento.
 4. Nu tai gerai, perku aš paslaugas iš skelbiu.lt kaip fizinis asmuo, kodėl aš negaunu sąs. faktūros?
 5. Nesąmonę čia visišką atsakei, koks dar čekis? kasos aparato? Šiuo atveju pirkėjui sąs. fakt. nesiunti, tiesiog sau išsirašai ir viskas. Kitas dalykas būtų jei būtų atsiskaitymas grynaisiais, tada pirkėjui atsisakius faktūros galėtum tik užsipildyti sau pinigų priėmimo kvitą.
 6. Nemanau kad tau tas bankas taip lengvai lizinguos tuos vilkikus, viskas juk matosi įmonės įstatuose, matysis jog keitėsi savininkai, nebuvo srautų iš transporto veiklos ir t.t, nebent turėsi kažkokias ilgalaikes sutartis. Be to turėsi turėti nemažai materialaus turto, kad dengti įsipareigojimus,nes jei NK<IT tai jokia rimta finansų institucija su tavim net nesikalbės.
 7. Esi girdėjęs apie tokį dalyką kaip google? https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalActPrint?documentId=TAR.53C606789AC2 http://www.regitra.lt/lt/paslaugos-ir-veikla/transporto-priemones/registravimas-isregistravimas/verslui-prekybininkams https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=3bf97870005611e4bfca9cc6968de163
 8. Realiai net negali ventiliacijos įsirengti savame garaže, nes išmušus skylę kitoje garažo pusėje ,,sugadini'' bendrą masyvo fasado vaizdą, čia man taip sakė architektas, kuris turi tame masyve garažą ir pats jį projektavo prieš n metų. Viską turi derinti su garažų masyvo bendrijos pirmininku, tai pas jį ir kreipkis su klausimais.
 9. neims, nes skaičiuojama yra nuo vienų varžybų bendro balanso, grybe.
 10. Aš ten juokavau dėl draugelio :), o neskraidys dėl to, kad padidino oro uosto mokesčius ir nepavyko susitarti ryanair'ui. Aš ir pats buvau 2016 Kos'e tai Kefalos vietinių parduotuvėlių pardavėjai įėjus pasisveikindavo Lietuviškai!, tai manau Kos'as prašovė stipriai čia, bet lieka Rhode'as :)
 11. Pamiršau paminėt, kad vienas iš patogumų yra tiesioginiai skrydžiai be persėdimų iš Kauno su Ryanair, skaityk keletas geru valandėlių ir jau esi vietoj. Nebeskraido iš Kauno į Kosą Ryanair, apskritai iš Lt. Ai, ir užuojauta dėl tokio nuobodos draugelio, ir Lietuvoje galėjo tų driežų pasigaut :D
 12. Niekas čia konkrečiai į tavo klausimą ir neatsakinėjo berašti. Ir išvis, ant kiek reikia būti nemąstančiam, kad tokius klausimus uždavinėti, logikos 0.
×
×
 • Sukurti naują...