Pereiti prie turinio

Geeedas

Nariai
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. O jei nepaslaptis, į kokius univerus stojat ?
 2. Sveiki studentai, žiauriai daug klausimų iškilo dėl stojimo šiais metais. Galbūt galėsit padėt. 1. Kaip supratau tu siunti tik 11kl. pažymius ir jei tavęs pareikalaus, tai reiks ir 12 siųst ? 2. 11kl, nebuvau itin stropuolis ir vidurkis ~8, yra galimybė Škotijoj įstot ? Gerai išlaikius egzaminus ? Labiau žiūrės į egzaminus ar pažymius ?
 3. Sveiki, galbūt yra žmogus, kuris stojo į JAV universitetą, pabaigęs mokyklą Lietuvoje? Ar galbūt išmanantis apie tai daugiau ? Turiu nemažai klausimų.
 4. O JAVA - pagrindas žaidimų ir įvairių programų?
 5. Sveiki, Einu tiesiai prie reikalo. Perskaičiau gan nemažai temų, buvo kur diskutuojama apie tai, bet į mano turimus klausimus taip ir neradau atsakymo. Iš tikrųjų tai noriu išmokti programavimo. Pagalvojus apie tai iškart kyla daugybė klausimų, pabandysiu juos išdėstyt. 1)Kiek žinau yra daugybė programavimo kalbų( Ruby, php, html, c++). Nuo kurios reiktų pradėti? Turbūt kyla klausimas o ką aš noriu programuoti, tačiau taip tiksliai pasakyti negaliu. Norėčiau eigoje išmokti viską, tada nuo kurios būtų geriausiai pradėt, kad vėliau pereit prie kitos nebūtų taip sunku. 2) Peržvelgęs kelias tem
 6. Nebereikia. Ištrinkit temą.
 7. Sveiki, Noriu gauti šiek tiek informacijos, pagalbos iš jūsų. Pramookau šiek tiek programuoti su HTML, viską bandau per notepadą, rašau, sukūriau tokį kaip mini tinklapį tik per notepadą, bet noriu paklaust: Ką toliau ? Turbūt aktualiausias klausimas būtų, gal galiu pasipelnyti iš šio jau kažkiek ? Aš noriu iš programavimo užsidirbt ateityje, kurti tinklapius, man tai patinka. Ačiū iš karto už nuomonę.
 8. https://developer.mozilla.org/en-US/docs/HTML/Element Yra daug tų kodų, ar būtina man dabar juos visus geriau skaityt, ar vėliau, kai reikės, pritaikyt iš čia ?
 9. Kurių kalbų užtektų pradžiai, kurti puslapiam ? Nuo kurios siūlai pradėti?
 10. Sveiki, tiesiai prie reikalo. Noriu pradėti programuot, ir noriu paklausti jūsų nuo ko pradėti. Noriu siekti tinklapių kūrimo, programavimo, internetinį projektą stenktis ateitį suregzt, tai norėjau paklaust, kokias kalbas reikia mokėti būtent tokiems dalykams ? Mokinuosi w3schools, radau tokį tinklapį, galima ir pačiam pabandyt, įsidėmėt, gal turit kur geriau pasiūlyt ? :) Dėkui visiems už atsakymus iš anksto.
 11. Sveiki, Skaičiau daug temų, ypač tas, kurios buvo man aktualios, mano klausimu, todėl iš perskaitytų žinių, apibendrinau, kad pradėsiu mokintis nuo Ruby, nes ją daugiausiai siūlė naujokams. Tačiau aš noriu jūsų paklaust, nuo ko pradėt tame Ruby, kur rast tą "langą" kuriame reikia rašyt visas programas, kur reiks bandyt viską ? Ačiū už atsakymus, esu dar žalias. :/
×
×
 • Sukurti naują...