Pereiti prie turinio

trololo123

Nariai
 • Pranešimai

  55
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Cpu voltai krenta nesvarbu ar pakėlus voltažą are ne. Pakėliau 300Mhz ir iš 1.875 V iki 1.25V tačiau darant Prime95 stress testą po 20 sekundžių crashina. Kai idle 1.25 V kaip nustatyta, o kai stress testinu nukrenta iki 1.2V, kas gali būti?
 2. Koki VCore loadline deti (auto,1/2, 1/4 arba droop disabled)? Taikaus 4-4.2ghz pasiekt
 3. Sveiki, turiu asrock 980de3/u3s3 r2.0, gtx 1060, amd fx8300. Noriu overclockinti cpu, skaiciau kad zmones nerekomenduoja overclockint 8 branduoliu cpu nes si motinine turi silpnus VRM ir 4+1 fazė. Ar imanoma kazka pasiekti? Ar esate ant panasios motinines 8 core cpu overclockine?
 4. Sveiki, turiu paypal paskyrą, kurią susikūriau prieš pusantrų metų, kai buvau nepilnametis. Naudojausi labai senai vos porą kartų. Kadangi dabar esu pilnametis noriu turėti tikrą paskyrą. Senosios uždaryti neina, nes rašo "Before you close your account There's something that needs to be resolved. ". Toje paskyroje įrašiau tikrą vardą, pavardę ir adresą, visa kita netikra. Ką siūlote daryti? Ar galiu susikurti kita paskyrą su tuo pačiu vardu ir adresu? Ar pakeisti senos duomenis į naujus, bet jie gali pamatyti paprašius paso kopijos, kad kūriau paskyra būdamas nepilnametis? EDIT Žodžiu noriu tu
 5. Turiu 8 mėn s4 mini kolkas puiku. Biški užeina palaginti tai pravalai su CleanMaster Ir vėl mėnesį vargo nematai. Tiksliau, aš jį labai daug naudoju ir per mėnesį prisikaupia system junk ir dar kito šlamšto. Man jie sukelia čiu čiut lago kartais, tai pravalai ir tada super.
 6. Man panašiai. Kaip prisijungia penki prietaisai pakimba netas ir reik perkrauti modema ankščiau to nebuvo. Kas gali būt?
 7. Sveiki, vienas paypal nepatvirtintas, o kitas patvirtintas. Šiandien susikūriau ne patvirtinta bizniui. Ar galima 2 paypal iš vieno Ip? Šiandien pardaviau dėže, nusipirkau iš steam ir persiunčiau likusius pinigus i patvirtinta paypala. Ar gali kilti problemų?
 8. Tada nėra užbluokuotas. Tiesiog reikia pass ir galėsi pašalinti.
 9. Jeigu marked as lost ar kas nors panašau tai gali mesti į šiukšline. Buvau telijoje ir visur kitur. Vieni sake neįmanoma pašalinti kiti, kad neužsiims.
 10. Dėkui :) Tai man tiesiogiai mokėti kortele be paypal tada?
 11. Nekuriant naujos temos. Žadu pasiimti mastercard web j14. Ir irgi noriu pirkti iš ebay. Klausimai : 1.paypal nuo 18m o man 14 tai jai prašys atsiųsti ID kopija ir sužinos lad 14m man tai gali limituoti? 1.1 Jaigu limituotu tai negalėčiau naudotis paypal kai sueis 18m ? Ar tokiu atvėju nuiims limitą? Ar kaip nors kitaip? AČIŪ
 12. Pakeisti kortele bus galima. O vcc neapsimoka naudoti nes gali nusipirti nezinodamas uzdrausta. Vcc apskritai yra uzdrausta. Reikia tureti banka ir pasiimti savo kortele.
 13. Jap. Bet paypal reikia 18 metų tai manau reikėtų tiesiogiai mokėti kortele.
×
×
 • Sukurti naują...