Pereiti prie turinio

monce

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  monce sureagavo į AurimasSK Marketingo patarimai   
  Kaip surinkti didelę potencialių klientų duomenų bazę? Lead Magnet
   
  Ačiū, kad vis dar skaitote! Savo įrašų turiniui skiriu nemažai laiko, tad man būtų didelė motyvacija ir toliau rašyti įrašus, jei jūs po šiuo įrašu parašytumėte pliusą!
   
  Kas yra Lead magnet ir kodėl tai verta daryti? Lead magnet – nemokamas, vertingas pasiūlymas, kurį gavęs žmogus turi palikti savo kontaktus. Jo pagalba jūs gana pigiai gaunate potencialių klientų kontaktus, kuriems siunčiate naujienlaiškius, skambinate.
   
  9 Lead Magnet pavyzdžiai
   
  List of resources. Dažniausiai tai yra nuorodų rinkinys į potencialiam jūsų klientui aktualų turinį. Pvz.: „TOP 10 tinklapių apie marketingą”.
   
  Webinar’as arba video instrukcija. Pvz.: „Atsisiųskite vaizdo įrašą, kuriame dalijamės patirtimi, kaip sudaryti individualų mitybos planą”.
   
  Online kursas. Trumpas kursas, sudarytas iš kelių dalių. Pvz.: „Gaukite 7 dienų kursą, kaip išmokti kokybiškai fotografuoti telefonu”. Ir taip kiekvieną dieną el. paštu kurso prenumeratoriams siųsti po vieną pamoką (straipsnį arba video).
   
  El. knyga. Trumpa PDF formato knyga aktualia tema. Pvz.: „Atsisiųskite nemokamą elektroninę patarimų knygą, kaip efektyviai mokytis”. Taip pat tai gali būti straipsnis PDF formatu.
   
  Nuolaidų kuponas. Pvz.: „Užpildykite užklausos formą ir gaukite 15 proc. nuolaidos kuponą pirmam apsipirkimui”.
   
  Uždaro klubo narystė. Mainais už kontaktus suteikite prieigą prie uždaro klubo, kuriame yra talpinama kitiems nepasiekiama informacija. Tai galima padaryti savo tinklapyje, suteikiant prisijungimus, arba įkuriant uždarą Facebook grupę (paprastesnis variantas).
   
  Šablonas. Sukurkite darbinį failą, kuris spręstų potencialaus kliento „skausmą”. Pvz.: „Atsisiųskite įmonės pinigų srauto valdymo šabloną”.
   
  Testas. Paprastas testas, kurio rezultatai būtų pateikiami tik pateikus kontaktus. Pvz.: „Atsakykite į 7 klausimus ir sužinokite, koks veido kremas jums tiktų labiausiai”.
   
  Checklist. Klausimynas, kurio pagalba potencialus klientas galės įsivertinti tam tikrą savo veiklą. Pvz.: „Įsivertinkite, ar jūs išnaudojate visas Instagram galimybes”. Potencialus klientas atsisiunčia visų Instagram galimybių sąrašą ir žymi, kurias iš jų jis naudoja, kartu pamato, kokių Instagram teikiamų galimybių dar neišnaudoja.
   
  Sąrašas nėra baigtinis. Svarbu, kad žmogui būtų aišku, ką jis gaus suteikdamas savo kontaktus. Failą žmogus turi gauti iš karto. Turinys turi būti labai kokybiškas ir teikiantis naudą klientui. Jeigu sukursite nekokybišką dokumentą, pirmas įspūdis apie jus bus nuviliantis ir vargu, ar potencialus klientas norės ateityje iš jūsų pirkti ar gauti naujienlaiškį.
 2. Patinka
  monce gavo reakciją nuo Dywaz Kur investuoti ->2016?   
  Elektra is ESO, moku kaip ir visi mirtingieji ir didelius pinigus, sunaudoju apie 6000 kW per menesi, kastus gali pasiskaiciuot pats. As kalbejau apie naujos irangos isigijima. Jokia deveta iranga cia pasitiketi neverta.
  Tai as ir kalbu apie pinigu idejima cia ir dabar. Pelningumas tik pavyzdys, kad verta investuoti, nes toki trumpa atsiprkamuma ne kiekvina investicija turi.
  O tavo linkas visikai ne i tema. Apie bitcoinu maininima as nekalbu, nes tai okupave kinieciai.
×
×
 • Sukurti naują...