Pereiti prie turinio

Core

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    115
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Core sureagavo į Arvis Mokejimai lt pajungimo problema   
    Kokia naudojama specifikacija nurodęs nurodęs mokėjimai.lt puslapyje?
  2. Patinka
    Core sureagavo į iPauL PayPal surišimas su MasterCard   
    Doleris, kaip korteles prrisimo, adreso keitimo moekstis.
  3. Patinka
    Core sureagavo į GPC video tam tikros vietos uztusavimas   
    Dabar neturiu priejimo tai negaliu paziuret. Bandyk tiesiog paprasta paveiksliuka (juoda kvadrata ar pan.) ikelt ant virsaus video, kad uzdengtu tam tikra vieta.
  4. Patinka
    Core sureagavo į Kasiukas Pristatome projektą zapacany.lt   
    Sveiki, pristatome jums projektą "zapacany.lt". Laukiame komentarų ir kritikos.
     
    Po televizijos atsiradimo žmonės priprato, jog visas naujienas ir žinias galima pamatyti vieno mygtuko paspaudimu. Bet ar viskas ką mes matome per šūdų dėžę yra teisybė? Ar tikrai realybė yra atspindima tokia kokia jinai yra? Apskritai, ar mes pakankamai matome? Pasaulis yra kur kas didesnis ir visa informacija kuria gauname iš televizijos yra šimtus kartų perfiltruotą ir pateikiama taip, kaip nori valdžia. Dažnai žmonės užburti spalvotųjų ekranų net nepastebi kas vyksta realybėje.
    Zapacany.lt tinklapis, kur nėra fikcijų ir melo, mes viską pateikiame taip, kaip yra iš tikrųjų. Prostitucija, narkotikai, smurtas, gatvės gyvenimas, viskas rodoma tam, kad čiortai suprastų, jog pasaulyje yra kur kas opesnių problemų, negu Katunskytės viršsvoris. Čia daug žiaurios realybės, o tai kartais gali grūzinti, todėl pusiausvyros vardan pateikiama daug gyvenimiško humoro, smagūs straipsniai, juokingos nuotraukos, juokingi video, šūstri pacanai, mandros šliundros, tačkės, varkės, razborkės, juodas humoras ir t.t.. Kiekvienas pacukas ras ką pažiūrėti, ar net pažaisti. Išmokysime nučiešint čikitą ir atkirst gaidį. Zapacany – bendruomėnė, žmonėms, kurie turi skonį įdomybėms ir suprantą gerą humorą.
     
    http://zapacany.lt/
  5. Patinka
    Core sureagavo į kaladze Kijevas pigiau grybo   
    Taigi, pries 3menesius suzinojus apie galimybe kaip pigiau isigyti skrydzio bilietus nusprendziau isigyti bilietus i Kijeva. Kadangi Kijeve dar neturejau progos apsilankyti, pagalvojau kodel gi ne? nesvrbu, kad vasario menesi temperatura Kijeve daznai buna zemiau nulio. Isigyjau skrydzio bilietus Vilnius- Kijevas- Vilnius vasario 5-7dienomis.
    http://images116.fotki.com/v695/photos/8/534268/11757717/ukraine-vi.jpg
    http://images41.fotki.com/v9/photos/8/534268/11757717/ukraine2-vi.jpg
    Skrydzio bilietai i abi puses 23LTL!
     
    Nors iki keliones buvo visi 3menesiai, nieko iki paskutines minutes neplavanau. Neturejau jokiu planu ka pamatyti, nerezervavau nakvynes ir t.t. Zinoma, tam itakos turejo ir revoliucija Kijeve, kadangi nebuvau tikras ar saugu ten vykti.
     
    Likus savaite iki isvykimo pasitaike proga nemokamai uzsisakyti nakvyne Kijeve, tad pasinaudojes Airbnb klaida rezervavau 2miegamuju apartamentus Kijevo centre visiskai nemokamai. (apartamentai skirti 6zmonem, tad man atvykus vienam, vadybinkas siektiek nustebo :))
    http://images53.fotki.com/v1519/photos/8/534268/11757717/kievv-vi.jpg
    Nakvyne 0.00LTL
     
    Taigi skrydzio isvakarese greitai perziurejau ka verta pamatyti Kijeve, bet kazkodel nusprendziu, kad skrydzio bilietus atsispausdinsiu is ryto pries skrydi (skrydzio laikas 07:50).
     
    Ryte prabudus pamatau, kad neturiu issisaugojes skrydzio bilietu savo kompiuteryje, o iki skrydzio buvo like maziau nei 3val, tad nebegalima atsispausdinti skrydzio bilietu (tokios wizzair taisykles) Kadangi uz bilietus mokejau vos 23LT, o bauda neturint atspausdinto bilieto 70LT, jau buvo kilusi mintis, kad skristi neverta. Bet likus maziau nei dviem valandom iki skrydzio nusprendziau, jog esu pats kvailas, kad to nepasirupinau is anksto ir teks sumoketi bauda. Taigi keli daigtai i kuprine ir judu link autobuso stoteles. Oro uoste atsiduriu lygiai valanda pries skrydi, einu link Check In stendo ir duodu savo pasa.. Jau norejau traukti banko kortele, o mergina atspausdina bilieta bei palinki gero skrydzio!!! Kadangi skrydis vykdomas Wizzair Ukraine, bilieto nera privaloma atsispausdinti!! Laimingas praeinu patikra bei judu link savo vartu.
     
    Lektuvu skraidau tikriausiai dazniau nei vairuoju automobili, tad i lektuva lipu kaip visad vienas paskutiniuju ir ieskau vietos salia emergency exit, su viltimi jog stiuardese pasiulys vieta prie avarinio isejimo, jei jos nebutu rezervuotos :)) O kadangi taip ir buvo, uz savo 11.50LTL gaunu vieta salia avarinio isejimo. (beje, si taktika pasiteisina mazaug kas trecia skrydi, jei skrendu vienas)
    http://images14.fotki.com/v218/photos/8/534268/11757717/2014020508_30_40-vi.jpg
     
    9.00 ryto nusileidziu Kijevo Zhuliany oro uoste, pasiemu is bankomato 150grivniu (45LT) ir pedinu link stoteles. Stoteleje sutinku porele is lietuvos, kurie taip pat atvyko i Kijeva porai dienu, tad visi kartu kalbedami apie Kijeva pajudame link miesto centro su "marsrutka" kurios bilietas kainuoja 0.75 lietuvisku centu!
     
    Taigi pirmaja diena iskart pajudu link Maidano, kadangi revoliucija Kijeve mane labiausiai ir domino. Priejas arciau pamatau barikadas, tad minute jau buvau pagalvojau, kad neturesiu progos pasivaikscioti pagrindine gatve..
    http://images116.fotki.com/v618/photos/8/534268/11757717/2014020514_21_29-vi.jpg
     
    Priejus arciau pamatau, jog yra padarytas praejimas ir as su sypsene veide jau einu Kijevo centrine gatve! Tai ka matote per zinias yra perdeta daug kartu!
    http://images108.fotki.com/v1623/photos/8/534268/11757717/2014020514_27_28-vi.jpg
    http://images107.fotki.com/v71/photos/8/534268/11757717/2014020514_42_59-vi.jpg
    http://images14.fotki.com/v1625/photos/8/534268/11757717/2014020615_20_22-vi.jpg
    http://images108.fotki.com/v1623/photos/8/534268/11757717/2014020514_57_38-vi.jpg
     
    Taigi kelias valandas pasivaikstau po Kijevo centra, o pradejus temti gryztu namo. Pries tai apsilankau Gulliver prekybos centre eanciame supermarkete, nusiperku maisto vakarui, bei rytojau pusryciams. Kadangi kelione "low budget" visa maista pirkau tik prekybos centre.
     
    Kita diena buvau susitares su mergina is Kijevo, kuri zadejo aprodyti man Kijeva (aciu couchsurfing).
    Pries pietus buvau sistares su vadybinku jog issikraustysiu is buto, tad atejus valytojai padaviau raktus, bei trumpai pakalbejus apie lietuva bei ukraina isejau susitikti su Oksana (mergina is couchsurfing). Praleidome kartu daugiau nei 6val. vaiksciodami po Kijeva bei kalbedami apie Ukraina, keliones, kulturu skritumus ir dar daug ka, tad net nepajutome kaip lauke pradejo temti. Beje, pries tai buvome kartu uzejome i administracijos pastata, kuris yra "uzgrobtas"! Kadangi vakare ji turejo eiti i kalbos kursus, draugiskai atsisveikinome o as vel pasukau link Gulliver prekybos centro :) Labai gausi vakariene supermarketo viduje uz 7Lt (panasiai kaip pas mus maximose ar kituose didesniuose prekybos centruose) Tuo paciu apsiperku vakarui, bei rytojaus rytui pries skrydi i lietuva, bei patraukiu link vietos is kuriuos vaziuoja marsrutkos link oro uosto. Kadangi laiko buvo daugiau nei reikia pedinau pesciomis, o oro uoste atsiduriau apie 9val, vakaro. Iki skrydzio buvo likusios 9valandos, bet jos labai neprailgo. Oro uoste veikia nemokamas belaidis internetas! Vidurnakti randu randu ramia vieta nusnausti, tad ismiegojes 4.5val. ant suoliuko as jau einu link patikros ir laukiu savo skrydzio namo..
     
    Keliones islaidos:
     
    Skrydzio bilietai: 23Lt
    Nakvyne: 0.00LT
    Kelioneje isleista 55LT +7LT uz pasinaudojima bankomatu
     
    Viso 85LT!
     
    Ar verta vykti i Kijeva? Tikrai taip! Ar saugu vykti i Kijeva siuo metu? Manau tikrai taip, bent as asmeniskai ne karto nesijauciau nesaugiai!
  6. Patinka
    Core gavo reakciją nuo OutCOME 48.lt   
    Dar laisvas ir 53.lt yra :)
  7. Patinka
    Core sureagavo į Algiz Rumunijos sukčiai iš valstybės gavo 680 tūkst. dolerių dotacijų karvių priežiūrai žaidime „Farmville“   
    Grupė populiaraus „Facebook“ žaidimo „Farmville“ „gerbėjų“ iš Rumunijos apgaulės būdų iš valstybės išviliojo apie 680 tūkst. dolerių dotacijų, kurios buvo skirtos „žemės ūkiui plėtoti“. Dabar sukčiai teigia, kad jų užklausos dotacijoms skirti nuo pat pradžių numatė, jog pinigai bus skirti „Farmville“ fermoms, o ne realiems ūkiams.
     
    Sukčiai pareiškė, jog jie turi aštuonias fermas, kuriose yra apie 1860 karvių. Tokiu būdu, iš valstybės buvo gauta 163 dolerių suma už kiekvieną turimą „gyvulį“. Rumunijos valdžia tiria, kaip visa tai tapo įmanoma: nusikalstama schema buvo atskleista tik šių metų rugpjūčio mėnesį. Gyvuliai buvo gauti praktiškai iš oro: esant norui, virtualios karvės įsigijimas nereikalauja nei lėšų, nei jėgų.
     
    Programa, kurioje dalyvavo sukčiai, skirta padėti smulkiems ir vidutiniams ūkiams plėtoti savo veiklą. Sukčiai turėjo visus reikiamus dokumentus, kuriose figūravo virtualios karvės. Tiesa, dokumentuose atsirado vietos ir kelioms realioms karvėms, kad šios galėtų būti apžiūrėtos veterinarų.
     
    Po to, kai valstybinių dotacijų mokėjimas buvo nutrauktas, sukčiai nesiruošė tyliai dingti: jie padavė valstybę į teismą, tvirtindami, jog viskas buvo daroma, remiantis galiojančiais teisės aktais. Kai valdžios atstovai paprašė parodyti karves, sukčių gaujos atstovai pareiškė, kad remiantis teisės aktais, jie to neprivalo daryti.
     
    šaltinis: http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/rumunijos-sukciai-is-valstybes-gavo-680-tukst-doleriu-dotaciju-karviu-prieziurai-zaidime-farmville-646-391829#ixzz2nHOIaG7S
  8. Patinka
    Core sureagavo į knoppkius Nemokėk už skelbimų talpinimą   
    Yra viena labai aiški priežastis, kodėl neturėtumėte mokėti už skelbimų talpinimą. Norite žinoti kokia? Atsakymas čia:
     

    parduoduperku.lt/nemokek

  9. Patinka
    Core sureagavo į Meduti5 Kaip praleisti savo laika naudingai.   
    Mokykis...
  10. Patinka
    Core sureagavo į zulikiukas Kaip praleisti savo laika naudingai.   
    Užsiimk užklasine veikla. Treniruokis.
  11. Patinka
    Core sureagavo į disqdeivis Doctor Chill - Chillout Online Radio   
    http://xes.lt/di-PVD8.png
    Sveiki, gal būt jau kas nors būsite girdėję apie internetinę radijo stoty Daktaras Čilas, tačiau net neabejoju bus ir tokių kurie nieko negirdėjo.
    Mums jau vieneri metai, todėl įdėsiu trumpą straipsnį, kuris manau puikiai supažindins su mumis.
     
    Dar praėjusių metų pabaigoje savo meilę chill out muzikai jauna grupelė panevėžiečių sumanė įprasminti įgyvendindami seniai puoselėtą sumanymą.
    Per šį ganėtinai trumpą laiką jaunieji entuziastai internetinę radijo stotį gerokai patobulino, įdiegė naujų funkcijų, pavyzdžiui, galimybę balsuoti už mėgstamiausius kūrinius, klausytis radijo mobiliajame telefone ir kt. „DrChill“ jau spėjo pritraukti nemažą chill out muzikos gerbėjų būrį, radijo klausiantį nuolatos.
    Chill out gerbėjus viliote vilioja unikali muzika ir patogus naudoti stilingas tinklalapis. Be to, radijo stoties „DrChill“ eteryje reklamų tikrai neišgirsite, nes šio projekto tikslas – klausytojams dovanoti muziką, kuri maloniai skambėtų fone ir taptų neatskiriama gyvenimo dalimi.
     
     
    „Radiją Daktaru Čilu pavadinome ne veltui. Mūsų radijas labai rūpinasi savo klausytojais: padaro jiems atpalaiduojamąjį muzikinį masažą, išpumpuoja iš jų nervinę įtampą, domisi jų negandomis bei džiaugsmais, teikia muzikos terapiją ir kitus privalumus. Džiaugėmės kiekvienu prisijungiančiu prie mūsų klausytoju“, – pasakojo vienas interneto radijo kūrėjų D. Banevičius.
    Norint įsteigti interneto radiją, reikia turėti šiek tiek lėšų ir viziją, padėsiančią siekti sėkmės. Kiti laukiantys iššūkiai – sudominti klausytoją ir išsiskirti iš kitų radijo stočių. Pasak D. Banevičiaus, „imdamasis bet kokio projekto, turi mėgautis tuo, ką darai, šventai tikėti idėja. Tai pat ir su radijo stotimi. Tik tokiu būdu galima tikėtis sėkmės“.
     
     
    Radijo įkūrėjas D. Banevičius prasitaria artimiausiu metu laukiantis kolektyvo pagausėjimo: atsiras daugiau žmonių, padėsiančių su kasdieniais darbais radijuje.
    Nepaisant to, kad „DrChill“ radijas po truputį populiarėja už Lietuvos ribų, ir toliau planuojama didinti radijo žinomumą užsienyje.
    Kita naujovė – planuojama kurti originalius, niekur negirdėtus mix'us ir radijo eteryje juos leisti savaitgaliais. Puse lūpų chill out entuziastai prasitaria svajojantys, kad jų muziką grotų viešosiose erdvėse: kavinėse, baruose ar boulingo klubuose.
     
     
    Apie 1990-uosius atsiradęs muzikos stilius apima žanrus nuo vadinamojo popso bei roko iki lengvo transo. Populiariausi atlikėjai: Moby, Kaya Project, Banco de Gaia, Enigma, Blackmill ir pan. Chill out muzika – puiki intensyviai dirbančiųjų, besimokančių, norinčiųjų atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos, besimėgaujančių laisvalaikiu, ieškančių kūrybinio įkvėpimo nuolatinė palydovė.
     
    Ačiū už sugaištas kelias minutes internetinio puslapio, muzikos, įvertinimui. Lauksiu jūsų komentarų! :)
     
    Puslapis: www.drchill.eu
    Youtube: www.youtube.com/user/chillinsunrisee
    Facebook: www.facebook.com/DrChillRadio
  12. Patinka
    Core sureagavo į ForeverYoung Miško sodinimas.   
    As manau tikrai internete galima sia tema rasti daug medziagos.
    Galu gale yra tam tikros institucijos... kur nuejus tikrai viska paaiskintu.
     
     
    Google pats pirmas pagal parama misko sodinimui
    http://www.agroakademija.lt/miskininkyste/?SId=507
    Informacija senoka... bet bendram vaizdui tinka.
    http://www.miskai.dvi.lt/ES-paramos-galimybes-703.html
     
    http://www.paramakaimui.lt/
     
    O cia zmoniu klausimai ir atsakymai i rupimus klausimus apie misko sodinima ir t.t.
    http://www.giria.lt/go.php/lit/ES-parama-misku-iveisimui-17/246
     
     
     
    Pradziai tirai uzteks. ;)
  13. Patinka
    Core sureagavo į TonY B Kaip patikti žmonėms: 6 moksliškai pagrįsti būdai   
    Sveiki,
     
    Šiandien internete radau labai įdomų ir naudingą straipnį, kuriuo norėčiau su jumis pasidalinti. Kaip toks trumpas straipsniukas, tai duoda labai daug naudos.
     
    Kaip priversti žmones pamilti jus? Tai yra gerokai paprasčiau, nei jums atrodo, rašoma portale „Barking Up The Wrong Tree“. Štai 6 moksliškai pagrįsti būdai patikti žmonėms.
     
    1. Priveskite žmones prie pokalbio apie juos pačius.
     
    Tai suteiks jiems didelį malonumą. Pasak tyrėjų, pokalbiai apie juos pačius, ar tai būtų asmeninis pokalbis, ar bendravimas socialiniuose tinkluose, generuoja žmogaus smegenyse tokį patį jausmą, kaip ir maistas ar pinigai. Pasak neurobiologeės iš Harvardo Diana‘os Tamir, kartais dėl pokalbių apie save žmonės yra linkę atsisakyti net ir pinigų.
     
    2. Uždavinėkite klausimus
     
    Jeigu jūs naudosite atitinkamus klausimus, padėsite žmonės suvokti jų klaidas ir savarankiškai prieiti prie teisingo sprendimo. Tokiu atveju šie žmonės nejaus grėsmės ir taps jums atviresni. Štai ištrauka iš knygos „Smegenų darbas: dėmesio koncentracijos atstatymo ir vaisingo darbo visos dienos metu strategijos“: „Ne jūs ieškote problemų, o jūsų pašnekovas ieško trūkumų savo mąstyme. Jums norisi, kad žmonės sprendimus rastų savarankiškai. Padėti kitiems žmonėms patiems išsiaiškinti ir suvokti, koks yra teisingas sprendimas, reiškia pabėgti nuo vadinamosios „konstruktyvios kritikos“ ir pakeisti ją siekiu padėti pasiekti pozityvių pokyčių.“
     
    3. Paprašykite patarimo
     
    Stanfordo profesorius Jeffrey Pfefferis, įtikinėjimo ekspertas Robertas Cialdini ir daugelis kitų prašymą patarti laiko geru būdu paveikti žmones ir užsitarnauti šiltesnį jų požiūrį į jus. Profesorius Adamas Grantas savo knygoje „Imti ir duoti: revoliucinė prieiga prie sėkmės“ rašo: „Naujausias tyrimas parodė, kad patarimo prašymas – stulbinamai efektyvi dėmesio iškovojimo strategija, kai mes jaučiame autoriteto trūkumą prieš mūsų pašnekovą. Viename eksperimente žmonės turėjo susitarti dėl potencialaus komercinio nekilnojamojo turto pardavimo. Kai pardavėjai susikoncentravo ties kuo aukštesnės kainos nustatymu, tik 8 proc. pavyko susitarti. Tuo tarpu kai pardavėjais klausdavo pirkėjų, kaip geriau pasielgti, tardavosi, susitarti pavyko 42 proc. Patarimo prašymai teigiamai paveikė bendradarbiavimą ir apsikeitimą informacija, paversdami potencialiai ginčytinas derybas abipusiai naudingu susitarimu. Šie tyrimai demonstruoja, kad gamybos, finansinių paslaugų, draudimo ir farmacinėje srityse prašymas patarti – efektyviausias būdas įtakoti šio pasaulio galinguosius, viršininkus ir pavaldinius.“
     
    4. „Dviejų klausimų“ technika
     
    Paklauskite žmonių apie kažką, kas sukelia teigiamas emocijas. Ir tik po to klauskite apie kitus gyvenimo aspektus.
    Skamba kvailai, bet šis metodas remiasi Nobelio premijos laureato, psichologo Danielio Kahnemano tyrimais. Pozityvus atsakymas į pirmą klausimą leis žmonėms pajausti daugiau teigiamų emocijų dėl savo gyvenimo, net kai jūs užduosite kitą klausimą.
     
    5. Kartokite tris paskutinius žodžius
     
    Kokiu būdu priversti žmones jūsų klausytis? Bendravimo įgūdžių ekspertas Leilas Lowndesas rekomenduoja paprasčiausią kartojimą. „... tiesiog kartokite du arba tris jūsų pašnekovo žodžius geranorišku, šiek tiek abejojančiu tonu. Tai permeta dialogo kamuolį į partnerio pusę“. Tokiu būdu galima parodyti, kad jūs klausote, jūs susidomėjęs ir leidžiate tęsti pasakojimą. Tokiu būdu ir jūsų pašnekovas jūsų klausysis, ir tai yra stulbinamai efektyvu. Ypač derybose.
     
    6. Šiek tiek paskalų, bet nepiktų
     
    Tyrimai rodo: tai, kaip jūs atsiliepiate apie kitus, veikia kitų žmonių požiūrį į jus. Pagirkite kitus, ir jūs tikriausiai prisimins kaip teigiamą žmogų. Pasiskųskite, ir jūs asocijuositės su neigiamomis savybėmis. Ištrauka iš knygos „59 sekundės, kurios pakeis jūsų gyvenimą“: „Kai jūs apkalbinėjate kitą žmogų, klausytojai pasąmonėje asocijuoja jus su bruožais, apie kuriuos kalbate. Galiausiai visa tai bus priskirta jums. Taip kad kalbėkite gerai apie draugus ir kolegas ir jumyse matys nuostabų žmogų. Ir priešingai – nuolatos skųskitės kitų trūkumais, ir žmonės pasąmonėje projektuos visus šiuo neigiamus bruožus jums.“
     
    Straipsnio šaltinis: http://www.balsas.lt/naujiena/757575/kaip-patikti-zmonems-6-moksliskai-pagristi-budai/2
     
    Pasidalinkite savo mintimis, idėjomis ar patirtimi :)
  14. Patinka
    Core sureagavo į Simonas Kaip dabar sužinoti, kiek raktažodis turi užklausų?   
    Sveiki forumiečiai,
     
    Rašau šią trumpą pamokėlę, nes jau gavau 5 užklausas su klausimu, kaip dabar patikrinti, kiek raktažodis sulaukia paieškų? Tikiuosi informacija bus naudinga visiems.
     
    Nuo rugpjūčio 27 dienos Google oficialiai pakeitė mūsų senai naudotą ir mėgtą "Google Keyword Tool" į "Google Keyword Planner".
     
    Kaip naudotis Google Keyword Planner?
    Pirmas žingsnis: einame adresu nurodytu žemiau:
    http://adwords.google.com/keywordplanner
     
    Antras žingsnis: Prisijungiame prie savo Adwords arba Google vartotojo.
    Trečias žingsnis: Pasirenkame antrąjį variantą ("Gauti raktinių žodžių sąrašo paieškos apimtį arba sugrupuoti juos į skelbimų grupes"), taip kaip parodyta pavyzdyje.:

     
    Ketvirtas žingsnis: Pateikiu pavyzdį su komentarais, kaip reikia supildyti atsidariusę formą. Greičiausiai esminis momentas tas, tai kad raktažodžius reikia įvesti laužtiniuose skliaustuose "[" ir "]". Pavyzdys, kaip reikia įrašyti raktažodžius yra paveikslėlyje žemiau:

     
    Penktas žingsnis: Spaudžiame mygtuką "Gauti paieškos apimtį", o persikrovus puslapiui spaudžiame "Raktinių žodžių idėjos"

     
    Šeštas žingsnis: Žiūrime rezultatus ir svarstome, ar verta darytis SEO :)

  15. Patinka
    Core sureagavo į Smekis Tinklapių, el.parduotuvių kūrimas   
    Atsiprašau, kad rašau bet ar ne per daug save įvertini? Parodyk savo darbų pavyzdžius kurie verti tavo nurodytos sumos :)
  16. Patinka
    Core sureagavo į ReikiaPuslapio Tai ar būtina validuoti HTML kodą? [VIDEO]   
    Tradiciškai Matt Cutts atsakinėja į klausimus apie Google paieškos variklio veikimą, ir šįkart, manau, labai aktuali tema visiems, kurie ginčijosi – tai ar būtinai reikia validuoti HTML kodą? Ar nuo to priklauso pozicijos paieškos rezultatuose?
     
    http://www.youtube.com/watch?v=j3KgrbiB1pc
     
    Jei tingite ar neturite galimybių žiūrėti video, trumpai perfrazuosiu: HTML validacija reikalinga tvarkingam atvaizdavimui naršyklėse, kodo palaikymui projekto viduje ir ateities programuotojams ir pan.
    Google paieškos variklis gi apdoroja svetaines tokias, kokios jos yra – dažnai su nekorektiška validacija – ir tai neturi įtakos paieškos rezultatų pozicijoms.
     
    Štai taip. Tam tikra prasme, mitas sugriautas.
  17. Patinka
    Core sureagavo į ReikiaPuslapio Google naujasis paieškos algoritmas “Hummingbird” – ką jis keičia?   
    Parašiau straipsnį, pagalvojau pasidalinsiu ir su uždarbio vartotojais.
     
    * * * * *
     
    Penkiolikos metų jubiliejaus proga Google pristatė atnaujintą paieškos rezultatų rūšiavimo algoritmą “Hummingbird”, kuris laikomas vienu didžiausių atnaujinimų nuo pat sistemos pradžios. Trumpai apžvelkime, ką jis atnešė mums, kūrėjams.
     
    Kodėl Hummingbird toks svarbus?
     
    Pastarieji algoritmo atnaujinimai, pavadinimu Panda, Penguin ir pan., turėjo įtakos tik daliai viso algoritmo. Hummingbird gi savo ruožtu yra viso algoritmo perdarymas. Vienas iš Google paieškos vadovų teigė, kad paskutinį kartą toks globalus perrašymas vyko gal 2001 metais.
     
    Koks tokių kardinalių pokyčių tikslas?
     
    Sudėtingos ilgos užklausos. Būtent į jas yra nutaikytas Hummingbird – o anot Google, žmonės ieško vis ilgesniais raktažodžiais ir vis sudėtingesnėmis natūraliomis frazėmis, kurias senajam algoritmui “tinkamai suprasti” buvo sudėtinga, dėl to paieškos rezultatai ne visada buvo pateikiami tinkama tvarka.
     
    Konkretus pavyzdys – užklausa “pizza hut calories per slice” anksčiau pirmose vietose rodydavo įvairius atsakymus iš interneto forumų, o nuo šiol pirmiausia rodys atsakymą iš pačių Pizza Hut.
     
    Kitaip tariant, tikslas yra taip vadinama “semantinė” paieška, kai siekiama kiek įmanoma suprasti, ko žmogus iš tikrųjų ieško – ne apdoroti atskirus raktažodžius, o paieškos užklausą suprasti kaip visumą ir pateikti naudingiausius rezultatus.
     
    Kada prasidės atnaujinimas?
     
    Em, jau prasidėjo. Prieš mėnesį. Tyliai ir be jokių oficialių anonsų. Taip, kad niekas net ir nepastebėjo. Google teigimu, dauguma atnaujinimo darbų jau užbaiginėjama, o diegimas prasidėjo būtent prieš mėnesį. Tad jeigu norite pažiūrėti, ar pokyčiai palietė jūsų svetainę, žiūrėkite būtent pastarųjų 30 dienų statistiką ir ieškokite netipiškų rodiklių.
     
    Ar tai pagerins ar pablogins svetainių reitingus?
     
    Kaip ir su visais atnaujinimas, gali būti visko. Kiek teko skaityti internete, labai didelių pokyčių niekas nepastebėjo – antraip visas internetas jau mėnesį šauktų “kur mano lankytojai dingo”. Įvairiuose tinklalapiuose lankomumas nežymiai pakilo ar nukrito – bet tai įvyko dėl natūralių priežasčių: kad atskiri puslapiai geriau ar blogiau atsako į jau minėtas sudėtingesnes užklausas.
     
    Tiesa, lankomumo svyravimai gali įvykti ir dėl kitų priežasčių bei dėl mažiau svarbių Google algoritmo atnaujinimų, tad sunku bus ir nuspręsti, ar būtent naujasis Hummingbird kaltas dėl jūsų rezultatų pokyčių.
     
    Tai ką daryti SEO atžvilgiu?
     
    Tai, ką Google akcentuoja jau mažiausiai pastaruosius kelerius metus – tiesiog kurti turinį, naudingą lankytojams, ir nesistengti “apgauti” paieškos robotų su įvairiomis raktažodžių paminėjimo ar kitomis “juodomis” priemonėmis. Natūralu, kad Google algoritmai vis labiau eis link natūralios žmogiškos paieškos, ir labiau analizuos jūsų svetainės naudingumą pagal tai, kiek lankytojai joje užsibūna, tad vien nuo to, kad turėsite reikiamus raktažodžius ir tinkamai sudėliosite “meta” gaires, naudos bus tik iš dalies.
     
    Jeigu jau taikotės į kokį konkretų raktažodį kaip pvz “koks yra maksimalus leistinas greitis Didžiosios Britanijos magistralėse” (čia tiesiog dabar sugalvojau tokį), tai turite ne tik paminėti šitą klausimą, bet, būkite malonūs, į jį ir atsakykite. Tada ir lankytojai bus patenkinti, sugrįš ir draugams papasakos, o taip pat ir Google geriau indeksuos svetainę.
     
    Štai tokios naujienos. O ką jūs manote apie Hummingbird?
     
    Straipsnio originalas čia.
  18. Patinka
    Core sureagavo į jonas69 „Google“ iš esmės atnaujino savo paieškos variklį   
    na įdomu įdomu bus pažiūrėt kaip pradės pozicijos šokinėt ...
     
    Bendrovė „Google“ 15 metų veiklos sukakties proga pristatė naują savo paieškos sistemos algoritmą „Hummingbird“. Šis populiariausios paieškos sistemos variklio atnaujinimas yra pats didžiausias nuo pat 2000 metų, skelbia „CNet News“.
     
     
    Įdomu, kad naująjį algoritmą „Google“ steigėjai Sergey'us Brinas ir Larry Page'as pristatė viename privačiame garaže Menlo Parke (Kalifornija) sukviestiems svečiams: būtent šiame jų išsinuomotame garaže prieš 15 metų jie pradėjo kurti geriausią interneto paieškos sistemą.
     
    Šis pristatymas buvo simbolinis, nes naujasis „Google“ paieškos algoritmas, pasak bendrovės steigėjų, buvo „Google.com“ pradėtas diegti dar beveik prieš mėnesį, o šiuo metu 90 proc. šio proceso jau pabaigta.
     
    Pasak „Google“ viceprezidento Amito Singhalo, atsakingo už paieškos paslaugas, atnaujintas „Google“ paieškos variklis geriau apdoros ilgas ir sudėtingas paieškos raktažodžių kombinacijas. Kompleksinės raktažodžių paieškos šiuo metu sudaro apie 90 proc. visų užklausų, kurias „Google.com“ pateikia interneto vartotojai.
     
    Pranešama, kad naujasis algoritmas žymiai geriau „supranta“ raktažodžių reikšmes ir ryšius tarp jų. Iki šiol naudotas „Google“ paieškos algoritmas tiksliausius rezultatus pateikdavo remdamasis labiausiai sutampančiais raktažodžiais. Pasak „Google“ atstovų, naujasis algoritmas būtinas dėl dviejų priežasčių: pirma, vartotojai pateikia vis daugiau sudėtingų užklausų, antra, jie vis dažniau naudojasi paieškos galimybe iš savo mobiliųjų įrenginių, pasitelkę balso atpažinimo funkciją. Paprastai tokiose užklausose būna daug raktažodžių.
     
    Skelbiama, kad „Hummingbird“ algoritmas yra dar vienas „Google“ žingsnis semantinės paieškos link, kai paieškos sistema nuo mechaniško žodžių atitikmenų ieškojimo pereis prie užklausų prasmės supratimo.
     
     
     
    http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-36175/straipsnis?name=S-36175&l=2&p=1&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+technologijos-be-spaudos-pranesimu+%28www.technologijos.lt+-+Publikacijos+be+spaudos+prane%C5%A1im%C5%B3%29
  19. Patinka
    Core sureagavo į campagnolo Uždarbis už įjunkta kompiuteri 1$ i diena ar daugiau .   
    https://www.youtube.com/watch?v=0NVNVQUOqOE
  20. Patinka
    Core sureagavo į Arnas Kada bus Google PR update?   
    kitą dieną
  21. Patinka
    Core sureagavo į maruxz Straipsnis: Kaip parašyti SEO straipsnį, jei esate visiškai beraštis?   
    Visada sakau žmonėms, klausiantiems, kaip man pavyksta rašyti, kad rašymas yra Dievo duota dovana. Negali išmokti rašyti, tiesiog sugebi tai arba ne. Gramatinės klaidos? Jos yra menkniekis, ypač, kai tekstas yra internete, kur bet kada galima pataisyti, duoti perskaityti draugams ir pažįstamiems. Stilius? Čia jau prasčiau, nes reikia labai daug skaityti ir domėtis literatūra, kad galėtum pritaikyti arba išdirbti savąjį stilių. Taip pat reikia daug rašyti.
     
    http://seo.straipsnis.lt/wp-content/uploads/2012/06/tekstai-skaitytojui-seo-620x594.jpg
     
    Jei žmogus sugeba tai daryti – jis tą daro su malonumu. Jei nesugeba – ieško, kas tai gali padaryti už pinigus. Taip gimė mano verslas Rasytojas.lt, tačiau šį kartą ne apie tai.
     
    Interneto rinkodaros srityje SEO užima labai garbingą vietą. Verslininkai domisi galimybėmis, kaip daryti SEO patiems. Čia padeda įvairūs SEO kursai, seminarai, mokymai. SEO paslaugų teikėjai jau turbūt man grūmoja pirštuku „niu, niu, niu..." :) Tiek to, į jūsų daržą nelįsiu labai giliai – tik peršoksiu per tvorą, susirinksiu ko man reikia ir atgal... ;) Verslininkai bando daryti SEO patys savo jėgomis ir to niekas negali uždrausti. Tik po ilgų valandų darbo, nesėkmių ir nusivylimo yra nusprendžiama taupyti laiką ir samdytis profesionalus.
     
    Nepaisant visko, kažkas turės pakankamai kantrybės ir laiko. Šis straipsnis skirtas jiems.
     
    Sužinojote apie geriausią būdą kurti savo nuorodų tinklą (linkbuilding) – SEO straipsnių publikavimą? Puiku. Galite pradėti nedelsdami. Pirmas žingsnis – SEO straipsnio rašymas. STOP! Nemokate rašyti straipsnių, o juo labiau SEO? Nieko tokio – pamokysiu.
     
    SEO straipsnio specifika
     
    Pirmiausiai noriu pristatyti, kas tai yra tas SEO straipsnis. Tai gana neaukštos kokybės tekstas, kuriame yra pristatomas tam tikras verslas, paslauga, produktas ar objektas, susijęs su jūsų puslapio veikla. Straipsnio esmė nėra reklamuoti jūsų prekės ženklą ar įmonę, o tik patį produktą. Visas straipsnis turi tik vieną tikslą – kažkurioje vietoje ant atitinkamo raktinio žodžio uždėti "dofollow" nuorodą į jūsų puslapį.
     
    Esmė aiški? Susijusi tematika su jūsų verslu + netiesioginė reklama + [raktažodis] + nuoroda.
     
    Kokios apimties yra SEO straipsniai – mažiausiai 200 žodžių. Kuo ilgesni, tuo geriau, bet ar bus jie naudingi skaitytojui – didelis ir vis dar atviras klausimas.
     
    Kiek raktažodžių reikia tekste? Lygiai 4. Vienas jų turi būti straipsnio pavadinime, tada antras – straipsnio pradžioje, pageidautina pirmame paragrafe, trečias – straipsnio viduryje, o ketvirtas – link galo priklausomai nuo teksto ilgio. Girdėjote, kad 1% viso teksto? Taip, kažkada buvo ir 2,5%, ir 1% ir kiek tik nori, skambiai vadinama keyword density, tačiau dabar situacija pasikeitė, nes per daug raktinių žodžių yra negerai.
     
    Viskas, žaidimo taisyklės aiškios.
     
    SEO straipsnio rašymas
     
    Žinome raktažodį ir kiek kartų jį reikia paminėti, žinome straipsnio apimtį, reikia pradėti dirbti. Labai daug rašytojų pirmiausiai sugalvoja temą, o tada jau rašo apie tai, ką sugalvojo. Jūs padarykite kiek kitaip. Negalvokite straipsniui pavadinimo ir temos – tiesiog pabandykite parašyti pagal tam tikrą schemą.
     
    Schema yra tarsi nedidelis straipsnio planas, kuris leidžia parašyti patį tekstą nenukrypstant „į lankas". Štai tokios schemos pavyzdys:
     
    1 paragrafas. Pristatome verslo aplinką:

    Paminime istoriją, palyginame su dabartimi;
     
    Paminime aprašomą objektą;
     
    Objektą pristatome kaip naujovę arba ekskliuzyvą.
    2 paragrafas. Pristatome objektą:

    Pateikiame technines charakteristikas;
     
    Pristatome kainą;
     
    Pristatome galimybes ir perspektyvas.
    3 paragrafas. Apibūdiname objekto tikslinę auditoriją:

    Pristatome, kam objektas yra skirtas, paminime praeitį ir dabartį.
     
    Pristatome, kas dar objektu galėtų naudotis, bet to nedaro dėl tam tikrų priežasčių.
    4 paragrafas. Pateikiame objekto naudą tikslinei auditorijai:

    Pateikiame esminius 5 dalykus, kuo objektas yra naudingas;
     
    Pateikiame užuominą, iš kur gauti daugiau informacijos apie jį.
    5 paragrafas. Pateikiame informaciją, kokią gyvenimo problemą objektas išsprendžia ar gali išspręsti.
    6 paragrafas. Apibendriname:

    Primename kainos ir kokybės santykį;
     
    Užsimename apie reikalingumą ir naudą;
     
    Pateikiame informaciją, kur galima įsigyti/užsisakyti/pasinaudoti.
    Viskas, jūsų straipsnis baigtas!
     
    Na va, ir vėl prasideda... Sakote, „lengva pasakyti, sunku padaryti"? Gerai, pasižiūrėkime, kaip ši sistema veikia realiai. Išsirinkime verslo sritį, tarkime, statybinės medžiagos. Objektas – stogai. Raktinis žodis – stogai.
     
    1. Prieš dešimtis tūkstančių metų pirmieji žmonės pasistatė savo pirmąjį namą iš medžio. Kad nelytų lietus, jie šakomis uždengė pastatytas sienas. Vėliau ant šakų pradėjo drėbti molį, kuris saulėje sudžiūva ir padaro tvirtą dangą. Taip atsirado pirmieji STOGAI. Per tūkstančius metų statybos esmė nepasikeitė – ir dabar stogdengiai ant pastatytų sienų dengia stogus. Skiriasi tik statybinės medžiagos. Stogų danga gali būti pati įvairiausia. Tai čerpės, betoninės plokštės, keramikinės plokštės, skarda ir t.t. Technologijos tobulėja, todėl dabar naudojamos tik išskirtinės ir kokybiškos medžiagos. Nuo namo stogo kokybės priklauso namo energetinė klasė, efektyvumas ir funkcionalumas.
    2. Mūsų siūlomos stogų dangos yra aukščiausios kokybės .....iškos stogo dangos. Jų technologija gyvuoja nuo xxxx-jų metų. Per šiuos metus mokslininkai ir statybininkai ją ištobulino, todėl dabar galime džiaugtis įspūdingais rezultatais. Kaina priklauso nuo stogo ploto ir naudojamų technologijų. Pasikonsultuokite su mūsų vadybininku, ir jis pateiks tikslius paskaičiavimus. Sumontuoti STOGAI yra ilgaamžiški, jiems suteikiama 20 metų garantija.
    3. Mūsų įmonės siūlomi STOGAI yra skirti privačių gyvenamųjų namų savininkams, įvairioms įmonėms, turinčioms gamybines patalpas, sandėlius, ūkininkams ir visiems, kas nori turėti ilgaamžį ir patikimą stogą. Seniau ši technologija buvo prieinama tik užsienyje, o dabar ji atėjo ir į Lietuvą. Nors mūsų stogo danga Lietuvoje jau 20 metų, vis dar yra daugybė pastatų su asbestiniu šiferiu, kuriuos būtina renovuoti. Pagrindinė renovacija prasidėtų nuo stogo pakeitimo nekenksminga ir patikima technologija.
    4. Kuo naudingi mūsų stogai?

    Stogo medžiagos yra sertifikuotos Europos Sąjungoje. Puikus kainos ir kokybės santykis. Stogus montuoja tik patyrę profesionalai, todėl jiems suteikiama 20 metų garantija. Yra galimybė rinktis įvairių spalvų ir dydžių stogo medžiagas. Jei neturime sandėlyje, užsakome ir atvežame per 2 savaites.
    5. Su mūsų stogais jūsų pastatas atrodys estetiškiau, taip pat sutaupys energijos iki 25% (priklausomai nuo sienų konstrukcijų ir apšiltinimo). Mūsų stogai yra pritaikyti Lietuvos oro sąlygoms, todėl atsparūs drėgmei ir saulės spinduliams – nepraleidžia drėgmės ir karščio, todėl namo palėpėje bus galima įrengti atitinkamos paskirties patalpas.
    6. Mūsų stogų dangos pasižymi idealiu kainos ir kokybės santykiu, tačiau, kaip ir kiekvieną investiciją, taip ir šią turite gerai įvertinti. Tai jums padės mūsų kvalifikuoti vadybininkai. Mūsų stogus galite apžiūrėti Vilniuje, Šiaurės miestelyje, arba Ermitažo parduotuvėse. Rimtai pagalvokite apie savo namų ar pastatų renovaciją, pradėkite ją nuo stogo. Dabar tai pats geriausias metas.
     
    Viskas. Daugiau nei 350 žodžių. Idealus tekstas. Belieka tik sugalvoti antraštę. Ji galėtų būti
    Kokybiški STOGAI – visada populiaru
    STOGAI kiekvienam pastatui
    Nebrangūs ir kokybiški STOGAI ir stogų medžiagos.
     
    Svarbu, kad jame būtų minimas raktinis žodis.
     
    Viskas, perskaitote dar kartą kitą dieną, ir straipsnis paruoštas publikavimui. Kodėl kitą dieną? Todėl kad kitą dieną pamatysite tam tikrų dalykų, kurių nepaminėjote, arba kurie parašyti ne visiškai taip, kaip turėtų būti. Galite nusiųsti straipsnį peržiūrėti savo kolegai, draugui ar sutuoktiniui, kuris nebūtinai susijęs su jūsų verslu. Jiems geriau matyti, kas suprantama, o kas ne tekste.
     
    Orientuokitės, kad straipsnio rašymas užima 1 valandą. Jei rašote ilgiau, padarykite pertrauką arba atidėkite kitai dienai. Taip jis bus kokybiškesnis.
     
    Vis dar sudėtinga? Galite pabandyti ir su taure vyno ar bokalu alaus. Paprastai tai padeda, bet ne dėl to, kad aplanko mūza, o dėl to, kad apsiraminate ir atsikratote tų baisių minčių „aš nesugebėsiu", „tai ne man", „oj, koks sunkus darbas!". Kai jų nebelieka, tiesiog imate ir parašote.
     
    Jei ir tai nepadeda, bijau, kad tada belieka tik kreiptis į tekstų rašytojus, kurie tuo užsiima profesionaliai, bet reiktų pasiruošti bendradarbiavimui, nes jie visiškai apie jūsų verslą nesupranta... Čia jau kita tema...
    Linkiu sėkmės rašant savo SEO straipsnius!
     
  22. Patinka
    Core sureagavo į tomuex nerodo kas skambina.   
    nes vieni kontaktai ivesti 86....... o kiti +370
  23. Patinka
    Core sureagavo į Simonas Plikas vyras [Apsikirpes, nenuplikes]   
    Idėk nuotrauką, nes iš tiesų viskas nuo veido priklauso. Kai kurie atrodo kaip ugalovnikai recidyvistai.
  24. Patinka
    Core sureagavo į 2021 Juodas darbas - juodadarbiams!   
    Gyvenimo pro langą apžvalgininkas Jurgaičių Raimucka šįsyk apmąsto, ką reiškia dirbti juodą darbą ir ar tau reikėtų tai daryti.Iš kur čia atsirado ta mada, kad vasaromis iki suaugusiųjų ūgio išstypę mokiniai ir net studentai būtinai eina padirbti kokių nors bukų, fizinių, nekvalifikuotų darbų. Nedarykite šito! Ir tuoj paaiškinsiu kodėl.
     
     
    Jei nesiruoši visą gyvenimą praleisti dirbdamas visokius juodus ir jokio išsilavinimo nereikalaujančius darbus, tai ir nereikia to pradėti.
     
    Nes imdamasis bet kokios veiklos, tu iš karto ir stoji į tą kelią, kuriuo veda šita veikla. O kur tave gali nuvesti kelias, prasidėjęs nuo juodo darbo žemiausioje socialinėje pakopoje? Teisingai, į juodadarbių aplinką ir jų gyvenimą. Tu apie tokį gyvenimą svajoji?
     
    Tai nepateisinama morališkai. Nesąmonė, kad visi darbai yra vienodai garbingi. Tai tas pats, kas pasakyti, kad visos važiuojančios mašinos yra vienodai geros ir visi žmonės – vienodai dori. Fiziniai nekvalifikuoti darbai už minimumą yra juodadarbiams, kurie per visą gyvenimą taip ir neįgijo jokios profresijos ir todėl yra verti ne daugiau kaip minimumo. Tu nori būti vienu iš jų? Tai ir nelįsk ten.
     
    Tu nė vienos dienos neturi dirbti darbo, kuris įvertinamas minimumu. Tu esi vertas daugiau, ir nebandyk leistis žemyn. Tėvai tau gali sakyti, kad padirbęs tokį darbą suprasi, kaip sunkiai uždirba pinigus tokie žmonės, ir labiau norėsi mokytis bei siekti geresnio gyvenimo.
     
    Pagal tokią logiką, tu dar turi atsisėsti į kalėjimą, kad labiau įvertintum laisvę ir pasidaryti narkomanu, kad labiau pajustum blaivaus gyvenimo vertę. Kad toks darbas yra vertybė, sugalvojo socializmo santvarka, kuri ir laikėsi ant tokius darbus dirbančiųjų nuolankumo, juos viešai paaukštindama, o iš tiesų vis tiek mokėdama minimumą. Jokios garbės uždirbti pirmus savo pinigus dirbant tokį darbą, kuriuo net teismas baudžia nusižengėlius, paskirdami jiems viešuosius darbus.
     
    Tai nepateisinama socialiai. Netikėk, jei sakys, kad tokie darbai auklėja ir suteikia patirties. Jeigu jau nusprendei gyvenime verstis iš aukštuoju mokslu įgyjamos veiklos, tai iš viso turi vengti patekti į aplinką, kurioje gyvena ir dirba nekvalifikuotą darbą dirbantys žmonės.
     
    Vengti dėl to, kad negirdėtum jų aimanuojančių ir visą pasaulį kaltinančių kalbų. Vengti dėl to, kad nematytum jų atstumiančio požiūrio į tą darbą ir jį suteikiančius darbdavius. Aplinka formuoja asmenybę. Ką naudingo gali tau suformuoti neišsilavinusių juodadarbių aplinka, jų požiūris ir jų šnekos?
     
    Kam tau reikalingos tradicijos apie prageriamą su kolektyvu pirmąją algą, pavadinus tai prisirašymu? Kam tau reikalingos tradicijos apie jauniausio kolegos vaikymą atlikti visokias kvailas užduotis ir patarnavimus? Kam tau, jei, sakykim, galvoji būti kokiu chirurgu, yra plytų nešiotojo patirtis? Tik susižalosi rankas, kuriomis tu turėsi atlikti žymiai sudėtingesnes operacijas negu bukas fizinis darbas. Ir todėl saugok jas subtilesnei veiklai.
     
    Sako, kad tokie fiziniai darbai grūdina charakterį. Geriau jau nusipirk šunį ir grūdink komandinį balsą, kurio tau prireiks, kai dirbsi vadovaujantį darbą. Jokių juodų darbų praktikos tam nereikia.
     
    Tai nepateisinama finansiškai. Populiari priežastis, kad tokie darbai padeda užsidirbti mokslams. Niekas pasaulyje dar iš minimalaus atlyginimo neapsimokėjo mokslų. Ir niekas iš viso iš tokių darbų dar neprasigyveno. Geriau jau lošk pokerį iš pinigų, išugdysi naudingesnių savo gyvenimui savybių.
     
    Pirmiausia, gerai besimokantiems mokslai pas mus yra nemokami. Todėl vietoj tų bukų darbų, eik skaityti knygas, jei dar laikas. Antra, vaikų mokslus, jei nesugebėjo jų priversti ruošti pamokų, turi apmokėti tėvai. Netikėk, jei jie sakys, kad jau nuo senų senovės lietuvių vaikai buvo spaudžiami prie darbo ir iš to išaugdavo geri žmonės.
     
    Nuo senų senovės visa šeima su visais –niolika vaikų ardavo nuo aušros iki sutemų žemę, kad galėtų vieną patį protingiausią iš savo tarpo išleisti į mokslus ir jo jau prie jokio darbo nespausdavo, nes žinojo, kad tas vienas išsimokslinęs vaikas paskui savo kvalifikuotu švariu darbu toli nuo visų dirvų ir ūkių ištrauks iš skurdo visą jų šeimą. Jei trūks mokslui pinigų, geriau jau pasiimk tą studento paskolą ir jos turėjimo našta tau bus didesnė motyvacija geriau mokytis, negu koks nors griovių kasimas, siekiant užsidirbti pragyvenimui ir mokslams.
     
    Tai nepateisinama perspektyviai. Galima išgirsti pasiteisinimą, kad dabar padirbsiu, kas papuolė, o jau paskui kada nors eisiu mokytis. Su tokiu mąstymu tu iš karto išsiskirsi iš visų juodadarbių ir savo darbdaviui tapsi darbuotoju, kurio jis nenorės išleisti į jokius mokslus, nes po jų tikrai ten nebegrįši. Ten tau nuolatos lašins į smegenis, kad iš to mokslo nieko gero ir niekur jis nepabėgs, pabūk dar šiek tiek ir dar mažumėlę.
     
    Ir taip laikinas darbas sklandžiai pereis į nuolatinį, ir įsikinkysi visam laikui. O kiekviena diena kasant griovius trina iš tavo atminties turimas žinias ir vis sunkina mokslo siekimą. Sakysi, kad ir vakarietiškuose filmuose rodo, kaip studentai uždarbiauja McDonaldo kavinėse. Gerų aukštųjų mokyklų studentai neuždarbiauja.
     
    Gerų aukštųjų mokyklų studentai visą savo laiką skirią savo būsimai karjerai, kuri visai nėra susijusi su McDonaldo kasų aptarnavimu, todėl jie lavinasi, bendrauja su savo būsimos karjeros aplinkos žmonėmis ir didina savo vertę. Ji tikrai nekyla šildant dešreles. O atostogas jie skiria poilsiui, kurio smegenims reikia labiau negu raumenims, nes jie sunaudoja daugiau kūno resursų ir energijos. Galų gale, jei tu ruošiesi būti ledi ar džentelmenas, tai jie jokių fizinių darbų nedirba. Jokiomis aplinkybėmis. Ir tai leidžia jiems visada jausti savo savivertę ir išlikti viršūnėje.
     
    Tai nepateisinama net fiziologiškai. Smegenų tūris nesikeičia. Keičiasi tik smegenų žievės plotas, kuris tampa atsakingas už tam tikrą veiklą. Todėl bet kokia veikla, kuri visai nesusijusi su tavo pasirinkta profesija užims tam tikrą smegenų dalį ir sumažins tą, kuri galėtų būti išnaudota tau reikalingiems įgūdžiams ugdyti.
     
    Jei gerai išmoksi nešioti plytas ir mikliai kasti griovius, tai tų sugebėjimų įgijimas užims tą vietą smegenyse, kuri galėjo tau padėti mikliau operuoti, išradingiau sukurti ir atsiminti daugiau mokslo informacijos. Viskas, kas naudojama - treniruojasi, o kas nenaudojama – atrofuojasi. Kam tau treniruoti juodadarbiškus įgūdžius ir tuo pat metu atrofuoti specialybinius?
     
    Yra tik vienas pateisinimas – padirbėti toje srityje, kuri susijusi su tavo būsima specialybe. Norėdamas būti chirurgu, gali padirbti ligoninės sanitaru. Norėdamas būti režisieriumi, gali padirbti scenos darbininku ir dekoracijų statytoju. Norėdamas būti biochemijos akademiku, gali padirbti laboratorijoje mėgintuvėlių plovėju. Bet tai yra aplinka, kurią tu valdysi. Tai yra žvalgyba tos teritorijos, kurioje tu kursi savo gyvenimo gerovę. Tai visai kas kita.
     
    Žodžiu, kaip sakė poetas, vergams palikim vergo dalią klaikią, šaukiu aš jūsų protėvių dvasia.
     
    Šaltinis: Kurstoti.lt
     
  25. Patinka
    Core sureagavo į Marius Pagrindiniai SEO reitingavimo veiksniai   
    SearchMetrics.com neseniai atliko įdomų tyrimą. Norėdami įsitikinti kokie veiksniai daro didžiausią įtaką rezultatams paieškos sistemose.
    http://www.searchmetrics.com/media/images/ranking-faktoren/us-ranking-factors-2013.png
     
    Pagal gautus duomenis buvo išryškinti 6 įdomiaiusi pastebėjimai:

    Raktažodžiai domene bei nuorodoje nebėra tokie aktualūs; Brandiniams raktažodžiams netaikomos absolučiai jokios taisyklės; Koreliacija tarp socialinių tinklų įtakos ir aukštų pozicijų tampa vis stipresnė; Atgalinių nuorodų kiekis vis dar išlieka labai svarbus faktorius; Vidinė optimizacija išlieka vienų iš pagrindų.
    Visa straipsnį anglų kalba galima perskaityti štai čia: http://www.searchmet...g-factors-2013/
    EDITED: ką tik radau dar vieną straipsnį su panašiu tyrimu: http://www.netmark.c...ranking-factors
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...