Pereiti prie turinio

Grizli

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    37
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Grizli gavo reakciją nuo Rhymond Kas ieškote partnerio, dirbančio su grafikos dizainu ir kalbančio EN (B1) + NO (A2) + RU (A2) kalbomis?   
    Sveiki,
    Turiu 6+ metų patirtį kaip laisvai samdomas grafikos dizaineris (specializuojuosi logotipų kūrime).
    Kalbu anglų, norvegų bei rusų kalbomis. Norvegų ir rusų šiek tiek primiršęs, bet greit įsivažiuočiau.
    Teko vesti derybas anglų kalba su skirtingų užsienio rinkų kompanijomis, pasitikti bei išlydėti svečius, organizuoti renginius.
    Ieškau partnerio, suteikiančio poziciją, kurioje galėčiau vystyti savo asmenybę, augti.
    Esu tikras, jog mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.
    Domina konkretūs pasiūlymai.
    Dėl papildomos informacijos bei grafikos dizaino pavyzdžių susisiekite AŽ.

    Ačiū,
    A. ?
     
     
     
  2. Patinka
    Grizli sureagavo į Nesako Įsimintiniausios citatos (quotes)   
    Mūsų pasąmonė priima viską, kuo tikime. Gyvenimas yra labai paprastas. Ką duodame, tą ir gauname. Tikiu, kad už kiekvieną savo gyvenimo patirtį – ir geriausią, ir blogiausią – esame atsakingi patys. Kiekviena mūsų mintis kuria mūsų ateitį. Kiekvienas iš mūsų formuoja savo gyvenimą mintimis ir žodžiais. Jei jūsų požiūris į kokią nors galimybę yra ribotas, tai šita riba jums tampa realybe. Visatos jėgos niekada mūsų nekritikuoja ir neteisia. Ji priima mus tokius, kaip patys save įvertiname. — [L.Hay]
     
    Tiesiog nuostabi mintis, man.
  3. Patinka
    Grizli sureagavo į wault Įsimintiniausios citatos (quotes)   
    "Neverta kalbėti su žmogumi, kuris, siekdamas Teisingo kelio, gėdijasi prastų savo drabužių ir paprasto maisto" Konfucijus
  4. Patinka
    Grizli sureagavo į Kernius Kaip apsaugoti savo idėją?   
    Čia yra problema: founderiai turi dirbti abu. Negali būti: "mano idėja, o tu dirbi". Ne techninis žmogus turi turėti žinių ir sugebėjimų, kurių trūksta programuotojui - tuomet programuotojas supras, kad vienas visko nepadarys ir niekur nedings. Tie įgūdžiai svarbūs startup'ui, kurių dažniausiai stokoja programuotojai: komunikacija (kontaktai, bendravimas su klientais ir žiniasklaida), rašymas (tekstai, PR, mokėjimas kurti istorijas apie savo produktą, kurios sudomintų), verslumas.
     
    Jokiu būdu nesiginčioju. Tiesiog keliais sakiniais atpasakojau tai, ką skaičiau Wikipedijoje (kas, žinoma, nėra visada patikimas šaltinis) ir įvairiuose žiniasklaidos priemonėse. Jeigu turi gerų / įdomių šaltinių apie Facebook gimimą, būtų šaunu, jei pasidalintum. Mėgstu argumentavimą su nuorodomis :)
  5. Patinka
    Grizli sureagavo į Kernius Kaip apsaugoti savo idėją?   
    Labai gera tema.
     
    Pirmiausia: jeigu tavo idėja gera, ją anksčiau ar vėliau vis tiek nukopijuos, - tai neišvengiama. Jei sukursi pirmas, tai vis tiek klonas atsiras po kelių mėnesių - jei visi matys, kad tavo projektas sėkmingas.
     
    Du svarbūs dalykai, kuriuos, norėčiau, kad suvoktų kiekvienas žmogus, turintis idėjų, bet negalintis jų pats įgyvendinti:
     

    Idėja yra tik pradžia, pradinis taškas. Ją įgyvendinant atsiranda daugybė pakeitimų ir galutinis rezultatas retai kada bus lygiai toks, apie kokį galvoji prieš pradėdamas. Esmė - tavo idėją gali pavogti, bet tavo proto - ne. Šie žodžiai reikalauja išsamesnio paaiškino, todėl siūlau perskaityti nuostabų straipsnį: They Will Steal Your Idea. They Cannot Steal What Really Matters. Jei idėja yra techninė (reikia programavimo žinių) ir tu pats jos negali įgyvendinti, tau reikia ne darbuotojo, o partnerio (cofounder). Bet koks projektas internete niekada nėra baigtas - visada atsiras klaidų, trūkumų ar naujų funkcijų, kurias reikia sukurti. Paleisti projektą toli gražu nėra jį pabaigti kurti. Tai reiškia, kad tau programuotojo reikės visą projekto gyvavimo laiką. Ar tu nori jam nuolatos mokėti, dar nežinodamas, ar projektas bus sėkmingas? O kiek problemų bus, jei įdarbintas programuotojas vėliau dings ir reikės ieškoti kito? Turėdamas techninį partnerį gali būti ramus, jog darbas nenutrūks, nes abu siekiate tų pačių tikslų. Jei vidury nakties tavo projektas "nuluš", tai techninis partneris bus žmogus, kuris miegos apsikabinęs kompiuterį ir darys viską, kad jis veiktų kuo greičiau. Paprastam samdomui žmogui - tai ne darbo valandos ir ne jo projektas, jis miegos ramiai ir pradės dirbti iš ryto – nebent pulsi mokėti daugiau. Tiesa, gerą programuotoją rasti sunku. To paties autoriaus straipsnis: What To Look For In A Technical Co-Founder
    O dabar tikra istorija situacijos, kurios tu bijai.
     
    Keli vaikinukai turėjo idėją, bet nebuvo programuotojai. Savo universitete jie rado programuotoją, nupasakojo idėją ir sutarė, kad per porą mėnesių jis darbą atliks. Visą tą laikotarpį programuotojas juos informuodavo, kad "darbai klostosi puikiai". Galiausiai atėjus pabaigimo laikui jis pranešė, kad atsisako darbo ir jo nebaigs. Dar po kelių dienų jie išvysta savo idėją įgyvendintą - tik kitu adresu. Tas programuotojas - Mark Zuckberg, ta idėja - Facebook.
     
    Visą istoriją (tikrai įdomi) galima išsamiai aprašytą rasti čia: http://en.wikipedia....Mark_Zuckerberg
     
    Pats Markas to niekada nepaneigė ir neseniai tiems vaikinukams (broliams dvyniams) numetė keliasdešimt milijonų: http://en.wikipedia....cebook_lawsuits (dar eilinį kartą juos šiek tiek išdurdamas)
     
    Išvada: turėdamas idėją, ieškok ne darbuotojo, o partnerio-kolegos, su kuriuo kartu ją įgyvendintumėte. Antraip dar prisišauksi antrą Zuck'ą :)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...