Pereiti prie turinio

NojusZero

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    124
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    NojusZero sureagavo į Aurenas Zalios Kortos Loterija (DV-2018)   
    Saltinis?
  2. Patinka
    NojusZero sureagavo į Karolens Zalios Kortos Loterija (DV-2018)   
    Na, puslapis jau luzta kaip ir kasmet :) Reiskias jau chebra tikrina
  3. Patinka
    NojusZero sureagavo į Fantasya 10-klasė   
    12 klasej i mokslus kimbi? nejuokink. jei i ka ir kimbi, tai tik i starcrafta arba WOW
  4. Patinka
    NojusZero sureagavo į Egnatius ebay paskyrą užblokavo   
    Siulyciau skambinti i ebay ir papasakoti visa situacija, jie tau paaiskins ir pades isspresti problema.
  5. Patinka
    NojusZero gavo reakciją nuo Zanas Clickbank   
    Na, aš patiekiau savo nuomonę apie Clickbank'ą.
     
    O turėti tiek followerių nėra sunku,nors man ir galima laisvai pradėti savo „bizniuką“. Pasidalinsiu savo „receptu“ :
     
    Geriausia yra nusipirkti 1000 Fake Followerių ( Pardavinėju aš,jeigu reik. ) ir dėti 3+ nuotraukas per dieną, ko daugiau - tuo geriau,bet nepersistengti ir tikrų followerių „nespamint“. Kodėl reikia netikrų followerių? ? Ot todėl,kad žmonėm patinka populiaresni puslapiai ir galvoja,kad kitiem irgi patinka tas ir tu dedi geros kokybės nuotraukas ir t.t...
    Jeigu turit investicija,pirkti „Shout-out'us“ yra dar geriau,tai nors kokybiškiau jūsų reitingai kils.
     
    Taip pat siūlau nepagailėti 9 eurų per mėnesį už www.instagress.com narystę.
    Aš gaunu vidutiniškai 5-10 tikrų followerių per dieną ir kylą, nes dar žmonės savo draugam parodo :).
  6. Patinka
    NojusZero sureagavo į Zanas Clickbank   
    Nebūtina reklamuoti produktus kurie yra beverčiai. :) Gali ir kokybiškus reklamuoti.
     
    Ne kiekvienas sugebės sukurti tokia anketa kurį pritrauktu bent 10,000 followerių.
  7. Patinka
    NojusZero sureagavo į Buhalteris1 Nauja nemokama buhalterinė programa - B1   
    Šiuo metu ruošiame plugin'us pagrindinėms e-komercijos platformoms (Magento, Opencart, Prestashop ir t.t.), kad būtų galim apjungti B1.lt su bet kuria el.parduotuve. Jei naudojate ne vienas iš atviro kodo platformų, Jūsų el.parduotuve vis vien galima paprastai ir greitai apjungti su B1.lt buhalterine programa.
  8. Patinka
    NojusZero sureagavo į donce16 Paleciu gamyba   
    Brolis praeitą vasarą dirbo, tai kai kalbėjosi su direktorium sakė, jog vieną paletę pagaminti kainuoja ~4lt, o parduoda už 50-60lt užsienio rinkai
  9. Patinka
    NojusZero sureagavo į n0l Sliekų auginimas   
    o tai kam skirtas tas biohumuse ? trasos? ten prie investiciju nuliu ne per daug? nelabai isivaizduoju kaip galima isleisti 17 000 ant slieku :blink:
     
    prasau papasakoti placiau
     
    edit: pats atsakau, taip, biohumuse ya trasa, jo kaina: 5L - 6,60lt :huh:
  10. Patinka
    NojusZero sureagavo į helvete Sliekų auginimas   
    Ne sliekuose esme - o jų gaminamame biohumuse. Augina ir žvėjybai, bet sliekų veislė kita ir pats auginimas vyksta kitaip. Žodžiu jiems reikia nemažai priežiūros, į savaitę du kartus važiuodavom. Minimalios investicijos apie 17000+. Pasiekimų nėra, tik gegužės mėn. pradėjom augint. Auga jie tokiose dėžėse(2m x 1m), o atrodo jie taip: (nežinau ar gerai foto įkelsiu!?)
     
    Jei kam kokių klausimų - klauskit!
     
    Jei kam kokių klausimų - klauskit!



  11. Patinka
    NojusZero sureagavo į Andrejus Neina patvirtinti tapaytybes   
    Saugią bankininkystę įsijungęs esi? Nes dažniausiai dėl to neleidžia naujoms kortelėms pervesti pinigų.
  12. Patinka
    NojusZero sureagavo į IdejosVerslui Ką reikėjo žinoti prieš pradedant verslą   
    Neapdairumas yra nuostabus mokytojas. Per mūsų neapdairumą – mes išmokstame pačias skaudžiausias pamokas savo gyvenimuose. Žmonės retai supranta, kad tai, kas vyksta jų gyvenime, jų darbe, jų versle – yra jų pačių atliktų (arba kaip tik – neatliktų) darbų rezultatas. Pasekmės. Silpnesni, žinoma, tuojau pat puola kaltinti likimą (taip buvo lemta), religiją (taip Dievas davė), aplinką (va jeigu ne krizė…), kitus žmones (jis nenupirko/nepardavė/nepaskambino) ir panašiai. Ne. Tai, kas vyksta, yra Jūsų pačių veiksmų ar neveikimo rezultatas. Nereikia ieškoti kaltų, nes kalti yra jau aiškūs – tai Jūs patys…
     
    Praėjo labia daug metų ir teko išgyventi labai daug klaidų, kad tai suprasčiau. Pasekmės, kaip ir klaidos, yra įvairios – nuo nedidelių iki itin skaudžių. Visi, turbūt, kartais pagalvojame, kaip būtų, jeigu galėtume grįžti į praeitį ir pranešti sau pačiam, kad „dabar, brolau, laikykis…“ arba „nedaryk to ir ano, nes bus taip ir anaip“. Tačiau ar tai būtų padarę mus tokiais, kokie esame šiandien?
    Verslas keičia žmones. Apie tai parašysiu kitą savaitę, tačiau šią noriu užbaigti kiek kitokiu straipsniu. Žiūriu į tai, ką darau, į patirtį, kuria dalinuosi, ir suprantu (pagal gaunamų laiškų skaičių), jog mano patirtis yra kažkam įdomi, kažkam naudinga. Ir pagalvojau – ką būčiau norėjęs žinoti, prieš pradėdamas verslą? Ko man nesakė niekas, o iš tikro – to taip trūko ir reikėjo? Taigi – žemiau, pateikiu Jums kelias savo įžvalgas į tai, ką būčiau norėjęs žinoti prieš pradėdamas verslą:
     
    Tokio dalyko, kaip “Planas B” – nėra
     
    Keista, kaip žmonės, paprastai planuojantys ir turintys „atsarginį variantą“, nedaro to versle. Eidami į naują darbą – juk pagalvojate: „na, jeigu čia nesigaus – rasiu kitą darbą„, teisingai? Darant verslą – mes pamirštame tą taisyklę. Mes darome verslą jau kitaip: užtikrinti savimi, nesisaugantys, užsidegę ir jaučiantys aistrą tam, ką darome. Mes tikime, kad daugiau nieko nėra, tik mūsų daromas verslas; nėra jokios alternatyvos; nėra jokių galimybių, kad nepasiseks. Ir toks požiūris dažnai sugadina verslą.
     
    Jeigu dar nesukūrėte savo verslo, tačiau planuojate tai padaryti – pasidalinkite savo idėja su kuo nors. Su kuo nors, kas nebus Jums artimas, brangus ir geras. Leiskite, kad Jūsų idėją įvertintų itin kritiškai. Gali būti, kad išgirsite daug negero ir neigiamo, tačiau… Iš to, ką išgirdote, galite pasidaryti atitinkamas išvadas. Greičiausiai – Jums bus užduoti labai nemalonūs klausimai ir galėsite pamatyti savo idėją kitomis akimis, rasti tikrai pažeidžiamus verslo taškus. Tai nereiškia, kad reikia viską mesti. Ne! Tai reiškia, kad reikia viską apgalvoti. Ir, šioje vietoje, aš akcentuoju žodį „viską„.
     
    Tai nėra asmeninio gyvenimo pabaiga
     
    Verslas – tai nėra „dar vienas gyvenimo etapas“. Verslas ir yra gyvenimas. Bent jau pirmus metus su trupučiu. Labai didelė dalis pradedančiųjų verslą to nežino, nesupranta ir, greičiausiai, suprasti nenori. Kol nebūna per vėlu. Tai nereiškia, kad pradėdami verslą, Jūs turite prarasti save. Tai reiškia, kad Jūs verslą statysite aukščiau savo asmeninio gyvenimo. Nuosavo verslo pradžia tikrai neturi būti Jūsų asmeninio gyvenimo pabaiga.
     
    Mokėkite labai aiškiai atskirti, kur yra verslas ir kur esate Jūs, kaip žmogus. Jeigu turite artimuosius – atsisukite į juos, bendraukite su jais. Pamirškite verslą nors tam tikrai dalelytei dienos ar savaitės. Specialiai palikite telefoną namuose bent pusdieniui ir pabūkite su savo antrąja puse, šeima, draugais ir artimaisiais. Aplinkos pakeitimas tikrai išeis Jums (ir Jūsų verslui) į naudą.
     
    Informacija yra lengvai prieinama
     
    Naujas verslas vystosi per greitai, kad prašytų kažkokių leidimų. Kai lekiate 160 kilometrų per valandą (pasaulyje, kuriame leidžiamas greitis yra tik 70 km/h) – leidimų prašymas, atsakymų laukimas ir veikimas tik tai padarius yra per lėtas. Juk praeis galimybė greitai uždirbti, prabėgs tinkamas laikas verslui. O Jums reikia laukti kažkokių leidimų ar nuomonės.
     
    Tikrai nesakau, kad reikia veikti „čia ir dabar“, ir daryti viską greitai. Kaip tik ne. Sakau, kad reikia planuoti. Šiandien, mes gyvename taip puikiai išvystytame (na, gal perlenkiau su puikiai) technologijų pasaulyje, kad informacijos rinkimas yra labai paprastas dalykas. Internetas yra praktiškai nemokamas, skmabučiai telefonu – taip pat. Informacijos kiekis internete yra neįsivaizduojamai didelis ir ją surasti trunka kelias minutes. Nebijokite ir valstybinių įstaigų, jeigu Jums reikia patarimo ar kokios nors licenzijos prekybai, veiklai ir panašiai. Kiek teko bendrauti telefonu su Valstybine Mokesčių Inspekcija – patarimai yra labai išsamūs, niekas neklausia asmeninių duomenų, tik reikia nebijoti klausti.
     
    Tiesiog noriu pasakyti: prieš pradėdami verslą – atlikite „namų darbus“. Sužinokite, kuo skiriasi individuali įmonė nuo uždarosios akcinės bendrovės; pasidomėkite, ar Jūsų planuojama veikla yra licenzijuojama, ar reikia gauti kažkokius leidimus; ar yra numatyti kažkokie mokesčiai veiklos pradžioje (na, čia negaliu nieko komentuoti, tokioje šalyje gyvename, kai pirma moki mokesčius, o tik paskui pradedi verslą) ir panašiai. Naudokitės informacija. Ji Jums nieko nekainuoja, o sutaupys labai daug laiko ir nervų.
     
    Už klaidas teks atsakyti
     
    Štai Jums (ne)naujiena – visi darome klaidas. Ypač – versle. Ir kai viskas juda taip greitai, klaidos yra neišvengiamos. Tačiau reikia žiūrėti ne į klaidas, o į Jūsų reakciją į jas. Klaidų bus. Ne viena, ne dvi ir ne trys. Bus kritikos, bus nepatenkintų klientų, partnerių, darbuotojų. Bus komentatorių internete. Bus visko. Klausimas tame – kaip Jūs su tuo tvarkysitės? Kaip reaguosite į tai?
     
    Jeigu nemokate kristi, atsikelti, nusipurtyti dulkių ir eiti toliau – verslas yra ne Jums. Nėra laiko dengti viską šokoladu ir vaidinti, koks saldus yra gyvenimas. Kai padarote klaidą – visu pirma reikia ją pripažinti. Ir ištaisyti. Ir išmokti pamoką, kad daugiau tokių klaidų nebūtų. Svarbu ir tai, kaip tas klaidas pripažįstate ir ką iš jų išmokstate. Nereikia perlenkti lazdos. Ir visada yra geriau mokytis iš svetimų klaidų. Jos, paprastai, nieko nekainuoja.
     
    Štai Jums viena iš mano klaidų – anksčiau buvau „blogiukas“. Buvau toks blogas visiems aplink save, kad tai nubloškė mane į labai tamsias gyvenimo vietas. Aš sugebėjau atsistoti, atsitiesti, nusipurtyti dulkes ir žengti toliau. Ir vėl kritau, ir vėl voliojausi, ir vėl slėpiausi nuo visko. Ir vėl stojausi, ir ėjau. Šiandien, po viso to, turiu jau dvi bėdas (vietoje vienos – buvimo blogu): mane vis dar persekioja mano blogio (praeities) šešėlis ir… tapau per geras. Tačiau kasdien mokausi. Mokausi rasti tą puikų balansą tarp klaidų, jų pripažinimo ir taisymo.
     
    Negalima slėpti savo verslo
     
    Kaip jau minėjau aukščiau – gyvename labai technologiškai pažengusiame pasaulyje. Ir šiame punkte nekalbu apie tai, kad kažkas parašys apie Jus šlykštų komentarą (beje, žinau keletą žymių žmonių, kurie seka komentarus apie save ir bando atsakyti komentatoriams). Kalbu apie tai, kad Jūsų klientams ir partneriams viskas turi būti aišku. Turi būti labai aiški kainos struktūra, turi būti paaiškinta už ką mokama, kas už tai bus suteikta (ar parduota), kokią vertę suteiksite ir panašiai.
     
    Esu turėjęs atvejų, kai klientas klausia: „o kodėl čia susidaro tokia suma?„. Ir aš tiesiai-šviesiai išdėsčiau jam kainos sudedamąsias. Liko keli šimtai litų iki galutinės, klientui pasakytos sumos, ir aš sakau: „na, ir dar šie keli šimtai už biurą susimokėti, kuro įsipilti ir gal dar antrai pusei ką nors nupirkti. <pauzė> Ne. Alui. Geriau – alui„. Klientas susijuokė ir iš potencialaus tapo pastoviu.
     
    Vidinėje pradedančiojo verslo „virtuvėje“ yra dar kitaip – čia dar nėra „hierarchijos“, nėra aiškiai apibrėžtų „aš esu bosas, o tu – verdi man kavą“. Čia visi yra (beveik) lygūs. Ir visiems reikia žinoti, kas vyksta. Tačiau ne tik tam, kad jie galėtų tinkamai atlikti savo darbą. Neslėpkite nieko. Viskuo dalinkitės. Jeigu esate smulkus verslas – Jūs labai skiriatės nuo didžiųjų, kuriuose tikrąją situaciją žino tik keli žmonės. Pas Jus taip pat viską turi žinoti keli žmonės. Keli – tai visi, iš kurių susideda Jūsų verslas. Nes tikrai malonu dirbti versle, kai žinai, kad viskas sekasi… arba kai daliniesi klaidomis ir jų pasekmėmis.
     
    Straipsnis patalpintas iš Verslo.Guru portalo.
  13. Patinka
    NojusZero sureagavo į ozzWANTED Keli klausimai apie "mini versliuką"   
    PVM mokamas, kai įsiregistruoji PVM mokėtoju, o tą reikia padaryti tik tuomet, kaip pajamos yra daugiau kaip 100 tūkst. litų per metus. Iki tol tu - ne PVM mokėtojas. Bet dokumentų vis tiek reikia - įmonės arba verslo liudijimo tokiai veiklai.
  14. Patinka
    NojusZero sureagavo į Marewx Kebabų versliukas   
    Gal verčiau jau laikas žengti į kažką naujo? :) turbūt tik kaimuose nėra kebabinių, o kiekviename mieste yra, ir net po kelias.
    Tarkim, pasigendu dar Lietuvoje amerikietiškų spurgų (donuts) su spalvingais glajais ir t.t. vienetais arba komplektais dėžutėse :)
     
    http://thumbs.ifood.tv/files/images/How_to_store_donuts.jpg
    http://2.bp.blogspot.com/-DvZGwtIjWmk/UQFUz2uiZTI/AAAAAAAAD6s/YN_D7I0kXsg/s1600/donuts.n.jpg
  15. Patinka
    NojusZero sureagavo į Markas Kebabų versliukas   
    Papildau vizualiai savo komentarą apie ką kalbėjau ;)
     
    http://www.millionreasonswhylithuaniaisthebestcountryintheworld.com/im/lt/2011/11_27/98173.jpg
  16. Patinka
    NojusZero sureagavo į Markas Kebabų versliukas   
    Taip, dabar puikus laikas jį atidarinėti. Galėsi snoro kioskeliuose viską sukrauti ir pavadinti SNORKEBABS. ;) Iškarto gausi daug reklamos, nes pereisi per visus humoro puslapios ir spaudą. O tada ant piko - parduosi.
  17. Patinka
    NojusZero sureagavo į Ace Kebabų versliukas   
    Patarimai kebabų mėgėjams: Jeigu į kebabą prideda labai daug mėsos, reiškia mėsa genda ir ja atsikratinėja.
    Jeigu mėsa yra labai sūri, reiškia ji jau pradėjus gesti - druska stabdo gedimo procesą.
     
    Kebabuose yra vos ne dienos norma riebalų( padažai yra peilis, didžiausia bėda ), labai daug kalorijų. Man gaila matyti nuodijamą visuomenę.
    Jau matau kaip dalis žmonių pagalvos, kad aš nesveikas taip sakydamas.
     
    Bet jeigu jau pradėsit kebabinę, vien čia nuomonių klausyti neužteks: Tiesiog nuvažiuokit ir apsidairykit, kaip dirba "einamesnės" kebabinės, kur jos stovi, kaip aptarnauja ir t.t. Siūlau nuvažiuoti Kaune prie Girstučio kebabinės. Prie visų akių kepami viščiukai ant griliaus lauke, kebabus galima valgyti su vištiena. Nepsėja kept, gamint maistą. Gal pasisemsit idėjų? Kas be ko, vieta gera, žmonių aplink daug, sponsorių ir netrūksta.
     
    Siūlyčiau nebijot pristatyt naujovių, pvz kitokių kebabų. Daugelis Lietuvių galvoja, kad tokie kebabai kurie yra gaminami Lietuvoje yra tokie patys ir vienintėliai visame pasaulyje.
     
    Žmonės grįžta į tokias greito maitinimo įstaigas, kurios duoda dideles porcijas. Tai veikia žmonių psichologiją, jie jaučiasi pamaloninti ir jaučia, kad gauna didelę dozę už mokamus pinigus.
     
     
     
    Galbūt išeis kažkam padaryti sveikesnę kiek įmanoma kebabinę, pvz su ne tokiais prišiktais padažais? Gal tada atsiras ir daugiau konkurencijos su sveikais kebabais, bus nauda ir Jums ir žmonėms. Įtikinkit žmogų, kad jis sumokėjęs 2-3 Litais daugiau į savo organizmą investuoja daug geresnį produktą "ne toj skylėj už kampo".
  18. Patinka
    NojusZero sureagavo į asdf Kebabų versliukas   
    reiktu labai demesi atkreipti i higiena.. Sanitaizerio turi turet, nuolat valyti savo "virtuve", kurioje gamini valgyti. Turi buti kriaukle su karstu vandeniu, kas 30 min "virtuves sefas" turi plautis rankas, arba pavalges/parukes/paemes pinigus ir t.t. Maisto produktai turi buti saldytuve, neaukstesneje nei +6laipsniai silumos, optimaliausia +5. Maisto produktai kuriuos naudoji gaminimui turi buti neaukstesneje nei +16 laipsniu temperaturoje ir neilgiau nei 4 valandas, maistas kuri padedi klientui laukti - turi stoveti ne mazesneje nei 70 laipsniu temperaturoje, nes kitaip pvz su vistiena gali uzkresti salmonelioze, kadangi visa vistiena be isimties turi siu bakteriju ir jau tik nuo kepejo/virejo priklauso kaip jis jas isnaikins. "Virtuves sefas" privalomai turi buti apsirenges rubais, kuriais neina i lauka, o buna tik virtuveje, ant plauku turi buti tinklelis, kuris uzdengia 100 proc. plauku, ant tinklelio kepure.. Kiekvienas maisto produktas turi buti metalineme arba plastikiniame konteineryje (priklausomai nuo produkto), kiekvienas produktas turi tureti galiojimo laiko etikete. Maisto pjaustymui turi tureti atskiras 6, skirtingom spalvom pazenklintas pjaustymo lentas, bei skirtingom spalvom pazenklintus peilius, kad isvengti vienu maisto produktu bakteriju susimaisymo su kitais, o tas yra labai svarbu, nes jei pvz pjaustai vista, tada tiesiog nuvales pjaustai salotas, salotos jau tures salmaneliozes bakteriju, ir jei tarkim zmogus imunine sistema yra vidutine ar prasta, jis jau uzsikretes..
    Aisku kiek teko buti LT is tu kebabiniu Kaune tik viena maciau, kad laikytusi tokiu minimaliu higienos normu.. Butu mano valia uzdarineciau visas, paziurekit i vidu kaip dazniausiai dirba ten tie kepejai.... Nusikta viskas :D
     
    O siaip bandyk sushi restorana, maciau Kaune baisiai populiarus :) Dar gali bandyti ne tik kebabus, bet ir picas kept: tarkim iskepi didele pica, supjaustai i kelis gabalus, laikai karstai ja ir klientas gali nusipirkti bet kuri gabala picos, kuris jam ale skanesnis atrodo, dar gali visokius mesainius gaminti, sanitexe pigiu mesu visko gali prisipirkti, ir tuos mesainius ziauriai didelius gali pagaminti, anglijoje jie populiarus, pagamina kad su dviem rankom reik paimti.. Tada manau zmones dazniau keistu makdonalda i tave.. Taip pat kava issinesimui, graziuose puodukuose su dankteliu, kola su ledukais ir t.t.... Sekmes
  19. Patinka
    NojusZero sureagavo į mikas1982 Kebabų versliukas   
    Padarykit nors vieną kebabinę tokią,kokius kebabus pasiulo Vokietijoi kepantys turkai.Ir visai bus nesvarbu ,nei vieta nei kaina.Žmonės patys suplauks.Ir faktas reikalinga ,estetinė išvaizda ,tiek pačios kebabinės tiek pačių produktų.+ Nepapmaišytų ir koks akcentas ,tai viešojo maitinimo marketingo rėmuose ypač suveikia.Kad pav.koks futuristinis dramblys ant stogo ,ar ten koks plasmasinis negras su numautom kelnėm prie kebabinės .
    Nes tada suveikia reklaminis gero viešo maitinimo taško pozicionavimo "varikliukas" skirtas vartotojui ,tipo " nu kokie kebababai močni " kur? "nu ten?", "Kur ten ?" Nu ten pas "drambly" ar pas "negrą" "aaa,žinau ,jo močni,daug kas sako "
    Taip,kad kriterijai:
    1. Geras produktas(paklausk kokio auto "perekupo" ,kuris išmaišė vokietija,tau psaskys kad nėra LT gerų ,tikrų turkiškų kebebų.Geras tikras kebabas yra butent Doner kebabas,ir geriau "pitoi" arba tikroi turkiškoi duonelei "pidoi"o ne kažkokiam armėnų išradime ,surogatiniam pakaitale "lavaše".
    Butinai turi būti tikra marinuota ėriukų ar veršiukų mėsa, o ne kaip dabar kioskai grūda skerdyklų ir mėsinių atiekų faršą (pats žinau kaip taip daroma) todėl ir skrandis juos labai sunkiai virškina.
    Dabar parašysiu vieno man žinomo kioskinio kebabinio receptą :į paprastą bandelę įspraudžia sojos erzaco gabalėlių (tipo mėsa), užpila cheminiais konservantais pridrėbtų kečupų ir majonezų ir tipo kebabas,o ką ,sako man perka...Po tokiu kebabų ir Mezym Fortes kilogramo reikia skrandžio darbui atstayt.
    Esmė ,kad reikia ant vertikalių iešmų kabint marinuotos mėsos gabalus(tipo,turkiškas šašlykas gaunasi,skony kebabo keičia kardinaliai,vokietijoi tik taip ir daro)),o ne faršą (!) Pamatysi žmonės patys atras tave,nesvarbu kad kaina bus didesnė .
    2. Antras ne ką mažesnis kriterijus tai maitinimo taško estetika.Kad ir tą papigei pirktą vagonėly ,įdėjus darbo gali tikrai perdaryt, kad jis atrodytų gražiai ,maloniai ir estetiškai.Ideali švara,staliukai kažkokie kieme nedideli.Jei išvaizda nuteiks maloniai tai klientas ir kitą kartą atvažiuos ir draugams parekomenduos
     
    O jei dar ir kokybė produkto gera bus tai aš ir pats atlekčiau ir draugams parekomenduočiau,ir jokio skirtumo KUR(!) .Kartais buna kad pasiilgus mano skrandžiui gero kebabo ir pagaves papigei RyanAir bilietuką nuskrendu ir į vokietiją :)
    Viską subalansavus,tampa nesvarbi ir taško vieta.Skrandžiui neįsakysi,jei bus tikrai skanu ir estetiška ,žmonės važiuos ir iš kito miesto galo.
  20. Patinka
    NojusZero sureagavo į !karolis Kebabų versliukas   
    Šiaip atidaręs kebabinę dar galėtum padaryti reklamą su sveiku maistu. Parašyk, kad į mėsą nededi jokių e ypač e621 (natrio glutamato), kiaulieną perki tik lietuvišką arba iš tokio ir tokio ūkininko :D. Padažai padaryti be konservantų ir tt. + jei dar bus geras kebabų skonis - lankytojų bus laaaabai daug.
  21. Patinka
    NojusZero sureagavo į biz Kebabų versliukas   
    yra su vistiena nemazai, pvz liuks visciukai (prie girstupio ir dar lyg poroj vietu)
  22. Patinka
    NojusZero sureagavo į biz Kebabų versliukas   
    Atsimenu senais laikais kai atejo patys pirmi Kebabai i Lietuva, jie budavo ne lavase, o pitoje ar turkiskoje duonoje. Ten tai dalykas, dabar praktiskai visur vien lavasai. Kazi kodel cia taip?
    O del skonio sutinku, man irgi visur jie vienodi :)
  23. Patinka
    NojusZero sureagavo į serenio Kebabų versliukas   
    O atsiminiau dar viena i tema pavyzdi, super ispudingas produktas - "OLIALIA COLA"!!!!! Reklamos pilna, karta nusipirkau, paragavau ir viskas uzteko.. :) Kaina man rodos tokia pat buvo ar net didesne nei iprastos kolos, o skonis ... labai panasus kaip anksciau po 1 lt kazkur 2,5 litro buteliai buvo :) Man atrodo kad jau ir nera to superinio gerimo parduotuvese..
  24. Patinka
    NojusZero sureagavo į biz Kebabų versliukas   
    Prie girstupio yra trys kebabines. Gera voeta matomai, kad net trys isitenka :D
  25. Patinka
    NojusZero sureagavo į seiN Kebabų versliukas   
    Kaune yra gera kebabine prie Girstupio :) Esu is kito rajono ,bet butinai ten nueisiu ,nes deda gera mesa ,laikosi higienos ir labai skaniai pagamina ,o ir klientu ten netruksta 12h~ Nuvaziuoji ,o dar vistiek daug zmoniu buna :)
     
    Seip kaip kazkas siule siulyciau daryti prie mokyklu .Kadangi dabar uzdraude mokyklose berods visokius saldumynus tai tikrai per pertraukas sulauktum klientu :D
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...