Pereiti prie turinio

DosSantosLeite

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  143
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  96%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  DosSantosLeite sureagavo į itlead Paskola automobiliui įsigyti   
  aš puikiai suprantu, kad temos autoriui šitos auto reikia tam, kad pasirodyt "kietu" prieš bendraamžius, bet čia tik iliuzija. realiai tavo gyvenimas išliks toks pats - ar tau atrodytų "kietas" žmogus, kurio vienintelis "privalumas" - apynaujė mašina? patikėk, insta storiai filmuojant kelią bus įdomūs tik tau, kaip ir mašinos foto socialiniuose tinkluose. uždirbdamas 700 - 800 EUR ir vairuodamas auto greičiau juoką kelsi ir už nugaros tau kalbės ne "wow, koks tas kietas", o "eina nafik, koks ***" :) jau nekalbu, kad apie eksploataciją tikrai nepagalvojai - realiai kasko + civilinis draudimas + remontai tau atsistos bent 2000 - 3000 EUR metams. tai jei planuoji 7 metams imti kreditą, tai tau atsistos 30k tas laužas, gal geriau butą jau tada nusipirkti, a? :D pagalvok, 27 - erių ar norėsi, kad tavo vienintelis turtas būtų tada jau nudrožtas ir pasenęs BMW.. gal galvosi, kad čia mes nieko nesuprantam, bet patikėk, su tokiais sprendimais tikrai šauni sau į koją - padaryti žymiai didesnį įspūdį gali už 50 EUr paskaitęs bent kelias geras knygas (Peterson, Harari, Erikson)
 2. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 3. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 4. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 5. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Darkera Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Nu jau ruletės metodas ... :D
  Taip, ašku, kad nereikia prekiauti visu bankroll, pvz aš prekiauju tik su 10% savo banku, kartais su 20% ar net 40% banku, bet tik tada jei matau stiprią porą ir didelį pelningo pardavimo koeficientą.
   
  Jei stiprioje ir su didelę dieninę apimtį turinčioje poroje įvyksta panika ir krenta daugia nei tarkim 60% (kas yra praktiškai neįmanoma), tai čia tarsi BONUSAS ir galimybė uždirbti daug. Bet niekad nebus taip, kad dėl panikos kaina kris 50% ir daugiau be jokio pakylimo atgal. Pirkėjai sėdi ir laukia panikos ir kada galės vėl užpirkti pigios valiutos, to pasekoje kaina vėl kyla ir išeinama iš pozicijos.
   
  Bet tu teisus dėl rizikos, joks verslas neturi 100% garantijos, kad atsipirks ir neprarasi pinigų, tiesiog reikia žinot/mokėt ta riziką kuo labiau sumažinti.
 6. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Jasinka Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Niekada nepirk pike ar kai kaina atrod jog kyla :D negalima vaikytis kainos.
  Todėl šis metodas ir yra pagristas, jog pirkti reikia tik tada kai kaina smarkiai nukritus ir nukritus dėl panikos.
   
  Na matosi, kad neskaitei viso posto ir nežiūrėjai mano video, nes kalbi visiškai apie skirtingą dalyką.
   
  Nu bet nieko, rekomenduočiau pažiūrėti :)
 7. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Druski Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  :D :D pritrūkau žodžių... prigavai
   
   
  baigėsi licenzija ir tiek, nespėjau prasitest...
  Klaustumėt geriau apie prekiavimą, gal kokiu neaiškumų kyla ir t.t ,o dabar vienas išvis klieda, tu nors kažka praktiško pasakei :D
   
   
  Niekad nesakiau, kad čia 100% pasyvios pajamos ir nieko nereikia daryti, reikia ir dar kaip reikia ;)
  Nesiūlau aš jums nieko ;)
 8. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 9. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Druski Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  :D :D pritrūkau žodžių... prigavai
   
   
  baigėsi licenzija ir tiek, nespėjau prasitest...
  Klaustumėt geriau apie prekiavimą, gal kokiu neaiškumų kyla ir t.t ,o dabar vienas išvis klieda, tu nors kažka praktiško pasakei :D
   
   
  Niekad nesakiau, kad čia 100% pasyvios pajamos ir nieko nereikia daryti, reikia ir dar kaip reikia ;)
  Nesiūlau aš jums nieko ;)
 10. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 11. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Druski Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  :D :D pritrūkau žodžių... prigavai
   
   
  baigėsi licenzija ir tiek, nespėjau prasitest...
  Klaustumėt geriau apie prekiavimą, gal kokiu neaiškumų kyla ir t.t ,o dabar vienas išvis klieda, tu nors kažka praktiško pasakei :D
   
   
  Niekad nesakiau, kad čia 100% pasyvios pajamos ir nieko nereikia daryti, reikia ir dar kaip reikia ;)
  Nesiūlau aš jums nieko ;)
 12. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 13. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Jasinka Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Niekada nepirk pike ar kai kaina atrod jog kyla :D negalima vaikytis kainos.
  Todėl šis metodas ir yra pagristas, jog pirkti reikia tik tada kai kaina smarkiai nukritus ir nukritus dėl panikos.
   
  Na matosi, kad neskaitei viso posto ir nežiūrėjai mano video, nes kalbi visiškai apie skirtingą dalyką.
   
  Nu bet nieko, rekomenduočiau pažiūrėti :)
 14. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Darkera Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Nu jau ruletės metodas ... :D
  Taip, ašku, kad nereikia prekiauti visu bankroll, pvz aš prekiauju tik su 10% savo banku, kartais su 20% ar net 40% banku, bet tik tada jei matau stiprią porą ir didelį pelningo pardavimo koeficientą.
   
  Jei stiprioje ir su didelę dieninę apimtį turinčioje poroje įvyksta panika ir krenta daugia nei tarkim 60% (kas yra praktiškai neįmanoma), tai čia tarsi BONUSAS ir galimybė uždirbti daug. Bet niekad nebus taip, kad dėl panikos kaina kris 50% ir daugiau be jokio pakylimo atgal. Pirkėjai sėdi ir laukia panikos ir kada galės vėl užpirkti pigios valiutos, to pasekoje kaina vėl kyla ir išeinama iš pozicijos.
   
  Bet tu teisus dėl rizikos, joks verslas neturi 100% garantijos, kad atsipirks ir neprarasi pinigų, tiesiog reikia žinot/mokėt ta riziką kuo labiau sumažinti.
 15. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Darkera Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Na laiko užtrunka kol susidedi alertus,o po to tereikia laukti kada suskambės ir reaguoti i esamą situaciją, į esamą grafiką. Viskas trunka tikrai nedaug laiko, nes nupirkt poziciją trunka kelios sekundes, o parduot taip pat greita, bet reikia greit reaguot kada alertas suskamba, galbut kaina dar kris, tokiu atveju stebėt ir nupirkt antrą poziciją, arba kaina gali greit atšokt atgal tai reikia spėt parduot, nors galima per coinigy dėti automatinius buy ir sell orderius. Šeip laiko daug nereikalauja, bet reikia turėt galimybę iškart reaguot po alerto suskambėjimo.
   
   
  Taip, būtent iš jo viską ir išmokau ;)
 16. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 17. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Jasinka Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Niekada nepirk pike ar kai kaina atrod jog kyla :D negalima vaikytis kainos.
  Todėl šis metodas ir yra pagristas, jog pirkti reikia tik tada kai kaina smarkiai nukritus ir nukritus dėl panikos.
   
  Na matosi, kad neskaitei viso posto ir nežiūrėjai mano video, nes kalbi visiškai apie skirtingą dalyką.
   
  Nu bet nieko, rekomenduočiau pažiūrėti :)
 18. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 19. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 20. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 21. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 22. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Jasinka Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Niekada nepirk pike ar kai kaina atrod jog kyla :D negalima vaikytis kainos.
  Todėl šis metodas ir yra pagristas, jog pirkti reikia tik tada kai kaina smarkiai nukritus ir nukritus dėl panikos.
   
  Na matosi, kad neskaitei viso posto ir nežiūrėjai mano video, nes kalbi visiškai apie skirtingą dalyką.
   
  Nu bet nieko, rekomenduočiau pažiūrėti :)
 23. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 24. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
 25. Patinka
  DosSantosLeite gavo reakciją nuo Tmaster Kripto Valiutų Prekiavimas. Kaip Aš Pasiekiu 95% Sėkmingų Pardavimų.   
  Sveiki visi,
   
  Šiandien nusprendžiau parašyti ilga ‘tutorial’ apie tai, kaip aš prekiauju kriptovaliutomis ir pasiekiu net 98% sėkmingų pardavimų, kurių kiekvienas atneša nuo 5% iki 20% grąžos (ROI).
  Papasakosiu viską nuo A iki Z, kaip pradėti, kaip naudoti strategiją, kokių klaidų nedaryti ir t.t.
   
  Pradėjau prekiauti kriptovaliutomis maždaug prieš 6 mėnesius ir nuo to laiko esu padaręs apie 100+ pardavimų iš kurių tik 3 buvo nepelningi. Tai iš savo patirties galiu drąsiai sakyti, jog šis metodas veikia puikiai, plius pažystu daug žmonių, kurie naudoja ta pačią sistema ir taip pat sėkmingai prekiauja.
   
  Nesu kriptovaliutų prekiavimo profesionalas ar koks guru, kaip ir sakiau pradėjau tik prieš puse metų, bet noriu pasidalinti šia sistema ir mano patirtimi su Jumis. Čia nėra būdas uždirbti daug pinigų greitai, šis metodas reikalauja patirties ir darbo kol perprasit sistema ir kol pradėsite uždarbiauti.
   
  Taigi pradėkime nuo to, jog viską pasakosiu ir rodysiu per programa pavadinimu ‘coinigy’. Visi pavyzdžiai ir grafikai bus per šią programėlę. ‘Coinigy’ yra tokia platforma, per kurią galima prekiauti kriptovaliutomis neprisijungus prie keityklos. Taip ši platforma leidžia braižyti linijas ant grafikų, dėti tokius alertus, kurie skamba kainai pasiekus Jūsų pasirinkta riba. ‘Coinigy’ kainuoja apie 20Eur mėnesiui, bet galima naudotis dykai 30 dienų.
  http://coinigy.com
   
  Šį kriptovaliutų prekiavimo būdą galime pavadinti – ‘Pagrindinės linijos’ metodu.
   
  Šis prekiavimo metodas susideda iš 3 pagrindinių komponentų iš kurių kiekvienas yra ypač svarbus ir jei nors vienas komponentas yra blogai taikomas, visas metodas grius ir bus neveiksmingas arba bus žymiai didesnė rizika, kad pardavimai nebus pelningi.
   
  Pirma surašysiu visus tris komponentus, o vėliau kiekvieną iš jų aptarsime detaliau.
   
  1. ‘Pagrindinės linijos’ metodas, kaip ją naudoti.
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas
  3. Pirkimo etapai.
   
  Taigi pradėkime nuo ‘Pagrindinės linijos’ taisyklės ir kaip ją naudot.
  Atsiverčiame grafiką ir ieškome didelių ir greitų kainos pakylimų, tokiu kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kaip matot geltonos linijos vaizduoja kur yra pradžia kada kaina šoktelėjo daug ir greitai, tai grafike nubrėžiame tokias linijas, kad mums būtų patogiau toliau nagrinėt ir taikyt ‘Pagrindinės linijos’ taisyklę.
   
  Galime sakyti, kad tos linijos ir yra ‘Pagrindinės linijos’, nes buvo dideli kainos pakylimai. Kaip pavaizduota paveikslėlyje apačioje.
   

   
  Kada pamatome tokius didelius kainos pakylimus, galime brėžti liniją toje vietoje kur ta kaina pradėjo smarkiai kilti.
   
  Kai nubrėžiame šitas linijas, jas turime prailginti ir nubrėžti ilgesnes, kad matytumėme kur kaina kirto ir kur gali kirsti šias linijas. Pavyzdys apačioje.
   

   
  Šioje nuotraukoje matome, kur kaina kirto ‘Pagrindinę Liniją’.
  Sekančiame paveikslėlyje parodysiu detaliau kur pirkti, kur parduoti.
   

   
  Kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ (Geltona linja), kaina turi nukristi minimum 10% žemiau tos linijos ir tik tada pirkti (violetinė spalva) ir parduoti, kai ji atšoka 5-8%.
   
  Idėsiu dar keletą pavyzdžių.
   

   
  Šiame pavyzdyje matome dideli kainos pakylimą, po juo brėžiame linija kuri vadinasi ‘Pagrindinė Linija’ ir matome, kad kaina kirto ją. Tai mes perkame pirma karta, kai kaina nukrito 10% ir antra kartą, kai nukrenta 20% ir parduodame kainai paliečiant ‘pagrindinę Liniją’.
   

   
  Taigi, apibendrinant pačią ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę. Brėžiate linija ten kur prasideda staigus ir didelis kainos kylimas, tada laukiate kada kaina kirs ta linija ir kris žemiau jos 10%, tik tada perkate. Aišku galite pirkti tada, kai kaina nukrito tarkime 7-8%, bet tada Jūsų grąža(ROI) bus mažesnis ir tiesiog daugiau rizikuosite. Geriausia laukti kada kaina krinta 10% ir daugiau. Kai pastebit, kad kaina krito 10% ir ruošiatės pirkti, įsitikinkite, kad kainos kritimas yra dėl panikos, staigus ir greitas kritimas, o ne naturalus kainos nuosmukis, kuris trunka diena ir daugiau. Nupirkos poziciją, laukite kada kaina griš atgal ir prieš paliečiant ‘Pagrindinę Liniją’ parduokit nupirkta valiutą.
   
  BET, prieš pirkdami, turite atlikti dar kelis ypač svarbius žingsnius apie kuriuos paaiškinsiu dabar.
   
  Kaip ir sakiau iš pradžių, yra 3 komponentai, kurie lemia ar jūsų parduosite pelningai ar nuostolingai, visi 3 komponentai turi būti nepriekaištingai atlikti prieš nuperkant bet kokia valiutą.
   
  Tai ‘Pagrindinės Linijos’ taisyklę išsiaiškinom kaip naudot, dabar paaiškinsiu ir parodysiu sekantį komponentą, kuris yra:
   
  2. Kriptovaliutos dieninė apimtis ir grafiko patikrinimas.
   
  Prekiaukite tik su valiutų pora, kuri turi didesnę nei 50BTC dieninę apimtį.
  (viskas rodoma per coinigy platformą).
  Aišku galima prekiauti su valiutu pora kuri turi ir mažesne nei 50BTC dienine apimtį, bet tada jūs rizikuojate ilgiau laukti kol kaina vėl pakils iki ‘Pagrindinės Linijos’, o kartais dieninė apimtis būna per maža ir kaina išvis nebepasiekia tos linijos ir jūs galite užstrigti savo nupirktoje pozicijoje. Kuo didesnė dieninė apimtis, tuo geriau, tai aš asmeniškai prekiauju tik suo tokia valiutų pora, kurios dieninė apimtis (daily volume) yra ne mažesnė nei 50BTC.
   
  Apačioje matysite kaip pažiūrėti kokia valitų poros dieninė apmitis yra.
   

   
  Kai paspaudžiat ant bet kurios BTC poros (2GIVE/BTC), tada spaudžiat ant BTC ir parodys kiek BTC buvo prekiauta per dieną. Šiuo atveju yra tik 0.9BTC kas yra tikrai labai nedaug ir su tokia pora neprekiaukite.
   

   
  Šiuo atveju dieninė apimtis yra 289BTC ir tai yra pakankamai daug, su tokia pora galima drąsiai prekiauti.
   
  GRAFIKO PATIKRINIMAS.
   
  Ką reiškia grafiko patikrinimas?
  Tai reiškia, kad Jūs turite patikrinti 3 mėnesių praeities grafiką ir patikrinti ar per tuos 3 mėnesius buvo nors vienas kartas kada kaina kirtus ‘Pagrindinę liniją’ ir nukritus daugiau nei 5%-10% nepakilo atgal iki pagrindinės linijos arba jei pasieke, bet tai užtruko mėnesį ir daugiau. Jei tokią situacija pamatote 3 mėnesių laikotarpyje, su tokia valiutos pora geriau neprekiauti, nes yra nemažas šansas, kad vėl taip pat gali atsitikti ir tokiu atveju užstrigsite savo nupirktoje pozicijoje.
   
  Keletas pavyzdžių kada grafikas ‘negerbia’ ‘Pagrindinės Linijos’.
   

   
  ‘Pagrindinė Linija’ aiškiai matome, kaina kirto ja ir užtruko beveik mėnesį kada kaina vėl pasiekė ‘Pagrindinę liniją’. Jei pamatysite tokia situacija grafike 3 mėnesių laikotarpi, tada su tokia pora neprekiaukite, nes gali ilgai užtrukti kada galėsite išeiti iš pozicijos.
   
  Dar vienas pavyzdys.
   

   
  Taigi, visada prieš prekiaudami bet kokia pora, patikrinkite 3 mėnesių laikotarpio grafika ir įsitikinkite, kad nėra nei vieno atvejo kada kaina kirtus ‘Pagrindinę Liniją’ nesugrižtu arba užtruktu labai ilgai kol pasiektu vėl tą pačią ‘pagrindinę Liniją’. Jei tokiu nerasite, galite prekiauti su tokia valiutos pora.
   
  Paskutinis, bet taip pat labai svarbus sėkmingo pardavimo komponentas yra ‘Pikrimo etapai’.
   
  Pirkimo etapai reiškia, kad, kai kaina kerta ‘Pagrindinę Liniją’ ir ji nukrenta 10%, jūs perkate, bet jei kaina toliau krenta ir nukrenta jau 20%, jūs būtinai turite pirkti antrą kartą, jei kaina ir toliau krenta ir nukrito 30%, jūs vėl turite būtinai pirkti trečią kartą.
   
  Kodėl reikia pirkti dar karta kainai krentant daugiau? Todėl, kad neužstriktumėte savo pirmoje nupirktoje pozicijoje ilgai arba visam laikui. Jei kaina krenta 20%, 30% ir daugiau, jai reikia daugiau laiko, tam, kad atsigauti ir vėl pakiltu iki pagrindinės linijos, kartais būna taip, jog kainai nukritus 40%, ji pakyla 20%-30% ir nebepasiekia pagrindinės linijos išvis, nes kainos krytimas buvo per didelis.
   
  Pažiūrėkite i pavyzdį, bus aiškiau.
   

   
  Šitas atvejis lengvesnis ir paprastesnis, nes kaina vis dėl to pakilo iki pagrindinės linijos, nes kaina krito apie 20%. Šiuo atveju gavosi štai kas:
   
  Jei perki tik pirmą kartą ir daugiau nebeperki – Graža yra apie 7-8% per 3 dienas truputi rizikuojant, kad kaina gali nebegrižti iki ‘Pagrindinės linijos’.
   
  Jei perki ir pirmą kartą ir antra kartą – Grąža yra apie 12-15% per vieną dieną ir nerizikuojant laukti kol kaina griš iki pagrindinės linijos.
   
  Kitaip sakant, Jūs privalote pirkti etapais tam, kad neįstrigtumėte nupirktoje pirmoje pozicijoje. Jei kaina nukrito 10%, jūs perkate, jei kaina nukrito 20%, jūs perkate antra kartą, jei kaina krenta daugiau ir nukrito tarkim 40%, jūs perkate trečią kartą.
   
   
  Mano dieninė rutina.
   
  1. Atsidarau coinigy platformą ir suvedu į poros paiešką ‘BTC’.
  2. Paspaudžiu ant kiekvienos poros ir patikrinu kokią dieninę apimtį turi ši pora. Jei daugiau nei 50BTC tada patikrinu 3 mėnesių grafika ir ieškau ar kaina negrįžta kirtus ‘pagrindinę liniją’, jei nerandu tokio atvejo tada ieškau paskutinės ir naujausios pagrindinės linijos, nuo jos atskaičiuoju 10% kritimą ir uždedu ‘alerta’.
  3. Jei dieninė apimtis yra mažesnė nei 50BTC, einu prie kitos poros ir tikrinu ja.
  4. Šitaip patikrinu visas BTC poras ir galiausiai turiu uždėjas apie 50-100 alertų.
  5. Alertui suskambėjus, žiūriu ar kaina krito dėl panikos ar dėl naturalaus kritimo. Jei matosi aiški panika, tada perku ir seku, jei kaina nukristu daugiau nei 20%, tada vėl perku.
  6. Laukiu kada kaina griš atgal iki ‘Pagrindinės linijos’ ir parduodu gaudamas 5-8% grąžos. (Pagal situacija grąža būna 10%-30%).
   
  Nesu profesionalas, prekiauju dar ganėtinai neilgai, tačiau rezultatai yra geri ir šis prekiavimo būdas veikia be priekaištu.
   
  Turiu savo youtube kanalą kuriame postinu naujus video būtent apie šį prekiavimo būdą, todėl jei jums įdomu ir norite detaliau suprasti/išmokti šio metodo principus, aplankykite mano kanalą ;)
   
  http://youtube.com/c/KukelkaCryptinitLT
   
  Taip pat galite prisijungti prie facebook PREKIAUTOJŲ grupės: https://www.facebook.com/groups/1590351954394094/
   
  Esu didžiausioje Lietuvoje kripto valiutų DISCORD BitcoinTeamLT grupės 'TRADING' kanalo moderatorius, todėl visada galite mane ten rast ;)
   
  https://discord.gg/hyxf46
   
  Ačiū už dėmesį !
×
×
 • Sukurti naują...