Pereiti prie turinio

Blofeld

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  5.580
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  100%

Blofeld paskutinį kartą laimėjo Liepos 22 2023

Blofeld patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Blofeld

 • Rangas
  Forumo širdis

Profilio informacija

 • Vardas
  Lukas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šiauliai
 • Pomėgiai
  Fotografija

Paskutiniai lankytojai

6.036 profilio peržiūros
 1. Kiek pirkęs, niekas nevėlavo ir tvarkingai ateina. 😄 Dėl garantinio jau nepasakysiu, niekas dar nesugedo, kas iš jų pirkta.
 2. Kiek visko pirkęs iš varlės, viskas labai gerai su jais. 😄 Tiek aptarnavimas, tiek visa kita.
 3. Cyberpunkas tai nebent low ar max medium settings temps. 🙂 2070S su ryzen 5-3600 ant high veikė 45 fps. Dabar 3070 Ti su Ryzen 7-5800X3D ~80-100 fps tempė 😄
 4. Panašiau į placebo 😄 Žaidžiu cyberpunk, ar 80 fps, ar 100, visiškai jokio skirtumo, abu veikia smooth.
 5. O geras, labai įdomu, kokią naudą iš 120 fps pajauti tokiam žaidime, kaip RDR2? 😄 Kai nu jau nuo daugiau nei 80 fps tu jokio skirtumo performance nebejauti. Ar čia tiesiog reikia prieš draugus pasigirt? 😄
 6. Nu taip, performance afigėnas, viskas veikia no problem, nereikia krapštytis prie driverių ir žaidimo nustatymų, kad viskas veiktų tvarkingai. Apie radeoną dafiga info apie driverių problemas ir t.t., nelabai suprantu ko čia lyginat su bmw 😄 Patinka, naudokit radeoną, netingit krapštytis - viskas ok. Geforce pasirenka tie, kas nori ramiai naudotis ir negaišt laiko driverių remontams ir update laukimams.
 7. Vieni pasirenka problemas ir kainą, kiti sumoka daugiau ir gyvena be problemų. 🙂 Vienas draugas turėjo mid range radeoną, pastoviai vargo su driveriais ir žaidimais, dabar nusipirko rtx 4080s ir sėdi laimingas. Kitas turi high end radeoną, lygiai tos pačios problemos.
 8. Pamiršk tu tą vram. Su pigia vaizdo plokšte to vram net neišnaudosi ateity, nes plokštė bus per silpna 😄 Nu sėkmės su radeonu, tikėkimes tavo patirtis bus geresnė 😄 Btw, kodėl visko ieškai tik LT parduotuvėse? amazon.de, caseking kartais labai gerų deal turi ir pigiau.
 9. Nežiūrėk to TDP. 😄 Turėjau Ryzen 5-3600X, po 4 metų, su iškepusia termo pasta ir dark rock 4 cooleriu per stress testus net 66 laipsnių nepasiekiau. Dabar turiu 5800X3D, nauja arctic mx-6 termo pasta, tas pats cooleris, šiek tiek šiltesnę dieną cyberpunk'e turėjau 90.5 laipsnio 🙂 Nors TDP skiriasi per 10W tik šitų cpu. X3D cpu yra kitokie, jiems sunkiau aušintis, nes turi papildomą cache virš branduolių, dėl ko blogiau atiduoda šilumą.
 10. Apie cpu temp buvo rašyta konkrečiai dėl X3D cpu, nes jiems sunkiau vėdintis dėl papildomo cache virš branduolių. Kitiems cpu nebus taip svarbu, kaip su x3d. O OP kompą renkasi žaidimams ar darbui?
 11. Jo pasirinkta motininė turi 4 slotus.
 12. Nu ir ką? 😄 Sėdžiu su krūva chrome langų, įsijungęs žaidimą chrome neišjungiu. Vis tiek nesu pasiekęs daugiau 20gb. Nežinau ką tu ten darai, bet ryškiai ne daily useris. Dabar skatini žmogų permokėti krūvą pinigų dėl to, ko jam, labai tikėtina, visai nereiks. Ram įsidėti lengva bet kada, nėra tikslo juos pirkti iškart, jei nežinai, kad jų garantuotai reiks.
 13. Atkreipk dėmesį, kad kompą renka ne darbui, o žaidimams. O jei ir darbui, tada mest lauk x3d cpu, nes jis labiau žaidimams pritaikytas ir darbui mažiau tinkamas. + ram įsidėt galima bet kada, tai vis tiek perki pradžiai 32gb, ir jei jau yra poreikis, didini. Kad ir ką dariau, nesu sunaudojęs daugiau 20gb.
 14. 64 gb. ram gaming PC visiškai nereikalingi, su tokiu kompu net ir 32 gb. neišnaudos. Pats turiu 5800x3d, 3070 Ti, max 20gb ram išnaudojęs esu. Korpusą keist reikia į geresnį, kuris geriau vėdintųsi, PSU patartina gold klasės, vaizdo plokštę imčiau geforce, draugas turėjo radeoną, prasikeikė ir kiekvieną dieną su pavydu žiūrėjo į mano kompą, nes pirkau geforce. Pastovios problemos su driveriais ir softu. Beje, cpu coolerį pažiūrėk gerą, su nemažai TDP, kadangi x3d cpu kepa nemažai. Mano 5800x3d su Dark Rock 4 cooleriu (200W TDP) šiltesnę dieną užkepa ir iki 90 laipsnių (žaidžiant, kon
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...