Pereiti prie turinio

planky

Nariai
  • Pranešimai

    9
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    0%
  1. Visi seniau piešdavom, tik PS kažkoks sadomazochizmas kurt svetaines. Aš net nenoriu prie jo grįžt. Su juo ir yra kuriama vien iš inercijos ir stagnacijos, nes pripratimas, mat anais laikais nieko geresnio ir nebūdavo įrankio.
  2. Na pilną PDF su viskuo viename, visais linked failais folderiuose ir t.t. Atsidaro ir iškart gali matyt programoj. Taipogi ir AI failą.
  3. Pakūriau puslapių krūvą su Illustratorium ir man pareiškia programuotojas, jog mat jam netinka, nes jis pratęs dirbt su fotošopu ir kad mat visi daro ti su PS. Pamatęs paruoštą patogų PDF šoko į sieną išsigandęs. :D Tai pasakykit man išmintingieji kurmiai, ar programuotojai tikrai tokie mazochistai, kuriems patinka knistis po 500+ PS sluoksnių, nematyti intuityviai objektų išmatavimų, spalvų ir kitų reikalų, ar čia kame reikalas? Ar čia tik aš užsiroviau ant tik PS temokančio karpytojo... Labai įdomu, kaip jūs darot reikalus, gal sakau kažko nemoku ar kažką pramiegojau. :)
  4. Labiausiai, kas nervina puslapiuose, tai kai nepasidaro žmonės align center. Vien šitas dalykas iškart viską sušvelnintų. O darbo tikrai yra.....
  5. Klausimėlis. Kokiomis programomis pagrinde dirba pvz kad ir per teliką einančių reklamų kūrėjai? After effects ar Adobe Flash labiau, gal dar kažkas? Vienur peza kad Flash jau atgyvena, kiti jau gina. Koks yra standartas šiais laikais? Tiesiog įdomu, ką dar papildomai prie illustrator ir photoshop galėčiau išmokt, nes man patinka visokios judančios nesamonės... Atsibodo statiniai vaizdai.
  6. Pasirodo, naudoja Rivilę. Kažkur skaičiau, kad Rivilė turi priedą Opencart sistemai, bet nesigilinau kol kas. O Eshop reikia iš tikrųjų paprastos - pradžiai su išjungta pardavimo funkcija (tiesiog informacinė-reklaminė funkcija su prekių aprašymais ir bendru sandėlio likučiu) ir viskas. Ateityje pardavimo funkcija bus tiesiog įjungiama. Prekių likučio pagal filialus nereikės, pilnai užteks tiesiog bendro jų likučio, tad kaip suprantu nereiks ir didelių programavimo darbų ir pakaks vos ne pakoreguoto standartinio template. Ar klystu?
  7. Tai vat ir svarstau, ar bandyt pačiam, ar samdyt žmogų. Realiai tai klientas ateina į svetainę, pamato brangų tušinuką dovanai, pamato, kad jam tinka, yra tokiam ir tokiam mieste ir žino, ar jam vykti į jo mieste esančią pardę ar ne (jam patogu, nereikia skambinėt, klausinėt, gaišti laiką). Bet jeigu sakot, kad yra velniavos, tai nekas. Kokia sistemą naudojam? Nežinau, pasidomėsiu.
  8. Sveiki. Klausimas paprastas jums, sudėtingas man. Kurią platformą rinktis? Esmė tokia. Prekių yra keli tūkstančiai rūšių, ir žinoma kiekvienos jų dar po 20-50 vnt. Reiktų ne pardavimui, o tiesiog, kad klientas galėtų paieškoje tas prekes susirasti, pamatyti aprašymą, pamatyti kuriame filiale yra ir atvykti į pardę. Turime sandėlio sistemą nusipirkę, visus sandėlio likučius matome. Aš įsivaizduoju, kad pakaktų paprasto puslapiuko su išjungta pirkimo funkcija ir tiek, tad php failiuką pakonfiginus nieko sudėtingo nebūtų. Bet va kaip tie sandėliai būna sujungiami su svetaine ir t.t. ? Didelis pro
  9. O apskritai žiūri darbdaviai į tokius kursus? Na arba kad ir mokamus lynda.com ar panašiai? Nes CV visad papuoš parašymas apie praeitus kursus ir panašiai. Bet realiai gi visi žino, kaip jie baigiami paprastai... Daleiskim, aš esu medikas, bet gerai dirbu photoshopu, dreamweaver ir panašiai. Bet gi niekam neįdomu savamoksliai. Tad ir sakau, ką rinktis - online užsienietiškus, ar kokius lietuviškus? Pagal kokybe užsienietiški kursai daug geresni..
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...