Pereiti prie turinio

advantage

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  98
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie advantage

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Gal išeitų kažkokį naujoviškesnį padaryti. Galbūt dadėti JAV atributikos ir t.t. Panašų variantą jau turime, bet jis labai "konservatyvus"
 2. Sveiki, rengiame JAV logistikos srities mokymus. Reikalingas baigimo sertifikatas tai kreipiuosi į Jus. Dydis: A4 paverstas šonu Spalva: Šviesiai mėlyna (nesvarbu, tekstas, kažkokie padailinimai, ornamentai) Atlygis: 50eu Tekstas: Certificate of Completion This certifies that ____________________________________________________ Has successfully completed the course of BECOME A TRUCKING DISPATCHER IN 10 WORKING DAYS AND READY TO START WORKING IN THE BUSINESS. Date:________ Signed:________________
 3. Šiuo prekės ženklu jau prekiauja keletas parduotuvių, bet mano klausimas ar nebus kokių autorizuotų atstovų reikalų čia Lietuvoje, nesu su tuom susidūręs.
 4. Sveiki, turiu susiradęs vieną prekės ženklą,kuriuo noriu prekiauti Lietuvoje, bet susidūriau su klausimu ar galiu legaliai juo prekiauti kai tiekėjas yra kitoje šalyje ir jis nėra oficialus to prekės ženklo atstovas Lietuvoje. Kaip tai veikia ir kaip reikia tai patikrinti?
 5. Sveiki, ieškau namų kvapų tiekėjų. PM
 6. Sveiki, Šilalės rajone (~5km nuo autostrados Klaipėda - Kaunas) turime patalpas tiksliau buvusią gamyklą, kurios vieną dalį naudosime savo reikmėms, bet yra atskiras laisvas plotas tame pastate (~3000kvm) kurį galvojame panaudoti teikiant logistikos paslaugas. Patalpos tinkamos sandėliavimui (lubų aukštis apie 4.5m). Noriu šias patalpas išnuomoti arba užsiimti kažkokia kita veikla. Jei turite kokių minčių - prašau kreipkitės :)
 7. Sveiki ieškau Mustangu (nuo 2015m), Chevrolet Camaro, Mercedess CLS kebulo ir kitų dalių tiekėjų. Jei turite kažkokių kontaktų - nupirkčiau.
 8. Pm surašyk tiksliai ko reikia su vienetų skaičiais, pažiūrėsim ką galima išspausti :)
 9. Sveiki, gaunu vienoje stambioje Lietuvos įmonėje nemažas nuolaidas visai apsaugos, praėjimo kontrolės sistemos įrangai (vaizdo stebėjimo kameros, judesio/dūmų detektoriai, pultai, sirenos, centralės, laidai ir t.t.). Už komisinį mokestį galiu jums suorganizuoti visko ko reikia už labai geras kainas. Siunčiu į visus miestus. Susisiekite asmenine žinute arba numeriu 863010957. Kaip pavyzdys: savo nuosavam namui pirkau visus laidus, kameras, dūmų/judesio detektorius, centralę, skydą, sireną, pultą, na kaip sakant viską ko reikėjo tai gavosi pigiau ant beveik 500 eurų. P.s. jei turite kokių dr
 10. Sveiki, ieškau žmogaus, kuris iš geros valios arba už mokestį apšviestų apie prekybą Amazon.
 11. Sveiki, nupirkčiau naujų,originalių automobilių kėbulų dalių tiekėjų kontaktus.
 12. Sveiki, uždarbiečiai, turiu patirties supply chain managment'e. Prisijungčiau prie esamo ar naujo projekto bet kurioje logistikos srityje.
 13. Sveiki, turime galimybę skubiai (express 24h) pervežti temperatūrinius krovinius su busikais maršrutu Baljitos valstybės - Beneliuxas ir visos valstybes pakeliui. Ieškome partnerių kurie galbūt turėtų kokių pastovių (nebūtinai) krovinių šiuo maršrutu.
 14. Sveiki, ieškau kas pastoviai galėtų tiekti BTC/ETH, per savaite paimčiau už 10-50k eurų. Plačiau į PM. Papildau:jei žinot kas galėtų pastoviai parduoti, susisiekit. Už kiekvieną sėkmingą pervedimą mokėčiau jums komisinį.
 15. Ieškau kas parašytų baklaurą ekonomikos tema. Teorinė dalis padaryta, reikia tiriamosios.
×
×
 • Sukurti naują...