Pereiti prie turinio

advantage

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    130
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Apie advantage

  • Rangas
    Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

3.341 profilio peržiūra
  1. Ieškau, kas galėtų FB grupei imesti memberių, būtų geriausiai USA accountų, lietuviškų spėju sunku gauti?
  2. Sveiki, viename forume man reiktų sukurti kokias 10 skirtingų temų, bet tame forume neina kurti 10 accountu ant to paties IP (tikriausiai net kompo, nes VPN nepadeda). Gal kas turi kokių variantų apeiti šiai apsaugai?
  3. Sveiki, žinau, kad čia renkasi tikri IT specai. Reikalas toks, kad esu paleidęs naują community forumą anglu kalba, focusas yra USA, bet šioje srityje dirba žmonės iš viso pasaulio. Gal pasidalintumėte mintimis/įžvalgomis kaip didinti žinomumą minimaliais kaštais. Reklamos šiuo metu sunkiai judina reikalus, CPC ganėtinai aukštas tai per didelės išlaidos 🙂 Ką turių omenyje: facebook grupės, reddit ir kitos platformos. Kokios mintys ponai?
  4. Sveiki, socialinių tinklų botai, kurie generuoja automatizuotus pranešimus tarkim facebook grupese. Still a thing? Gal kažkas užsiimate?
  5. Sveiki, kokį galėtumėt rekomenduoti user friendly ir pigesnį variantą email marketingui?
  6. Sveiki, ieškau žmogaus kuris Invision community sutvarkytų "canonical" problemą. Plačiau PM 🙂
  7. Ieškau marketingo speco padidinti web žinomumui, SEO jau darom, reikia kitų variantų/kanalų. Web USA rinka
  8. Sveiki, galvoju apie web Europos žemynui. Turiu klausimą dėl galūnės: Eu, com, net. Kažką lemia galūnė kalbant apie SEO ir t.t ar tai labiau skonio reikalas?
  9. Sveiki, ieškau SEO speco. USA rinka
  10. Tokių dėdžių nebus 🙂 p.s. jau viską pasidariau ko norėjau, ačiū už atsakymus!
  11. Gal kokių naujų įrankių, strategijų atsirado per šituos 7 metus nuo paskutinio posto? 🙂
  12. Ieškau patyrusio IT specialisto, kuris išmanytų ofšorinio hostingo sprendimus ir mokėtų užtikrinti svetainės anonimiškumą bei apsaugoti jautrią informaciją (pvz., svetainės savininkų duomenis). Užduotis butų padėti įdiegti hostingo sprendimus šalyse su stipriais privatumo įstatymais bei užtikrinti, kad visa svetainės veikla ir savininkų informacija liktų apsaugota nuo teisėsaugos ir kitų trečiųjų šalių prieigos. Veikla nėra nelegali. Kaip ir paprastas website, bet yra tam tikros informacijos kuri kaip ir galimai, galbūt, tikriausiai kertasi su tos šalies įstatymais.
  13. gal kas galėtų pagelbėti su būtent šiuo solution arba kažką patarti kaip kitaip galėtų spręsti šią bėdą 🙂
  14. Sveiki, yra tokia bėdelė, šiuo metu mano IPS forumas visus emailus (visi notificationai, registracijų patvirtinimai ir pan.) paduoda naudojant PHPmailer, kas įtakoja emailo atkeliavimo laiką ir dažnai tokie email yra identifikuojami kaip spam ar suspicious. Galvoju apie SendGrid - forumas kolkas embriono stadijoje, tai kolkas kaip ir free plano užtektų, bet žiūrint į ateitį...:))) thoughts? ideas? please help, gal yra kokiu geresnių alternatyvų 😄
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...