Pereiti prie turinio

Auksinis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.825
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

Auksinis paskutinį kartą laimėjo Gegužės 31 2019

Auksinis patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Auksinis

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.173 profilio peržiūros
 1. Aukštųjų technologijų laboratorija, kiti verslai greit nukopijuojami, nukonkuruojami, numušamas įvaizdis ir kainos.
 2. Rašyk konkrečiau, o tai sulauksi tik tokių, kurie pasiruošę bet ką daryt :) O taip nebūna, kad žmogus išmanytų viską ir galėtų viską daryt.
 3. Sukčiai, tik mandagūs :) Man tai ateina anglų kalba gąsdinimai, kad galiojimas domeno tuoj baigsis ir sumokėčiau 89 USD už pratęsimą. Tokie pastoviai eina, kaip ir žinios, kad mano domenas nulaužtas ir sumokėčiau pinigų (daug daugiau, nei už pratęsimą). Tipo hakeris rašo. Tai, ką gavote - lietuviškas variantas.
 4. Užkalbini kokia neutralia tema, apie orą ar šiaip, tiesiog šiaip ką aktualaus kas aplink vyksta, ir tiek. Jokiu būdu nesitikėk nieko ir nelauk išsižiojęs reakcijos. Bet ir nevaizduok tokio krūtuolio, kaip kad pataria Airinas. Tokie vaizduojantys atrodo juokingai. Na, nebent sužavėtų kokią visiškai nemačiusią gyvenimo.
 5. Pasiskaityk kad ir temą treiderių forume apie tą akademiją: https://www.traders.lt/forums.php?m=posts&q=1320
 6. Viskas yra Karma. Netikėjimas, kad egzistuoja gyvenimas po mirties - taip pat Karma. Tiksliau, neigimas. Siūlymai gyventi šia diena - Karma. Siūlymai susimąstyti apie tai, kad yra kažkas daugiau, aukščiau - žinoma, taip pat Karma - bet jau geresnė, galbūt, nors ir ten visaip gali būti... galbūt žmogus, remdamasis šia filosofija, pridarys bėdų vietoj to, kad tobulėtų. Žmogus dažnai silpnas ir pasiduoda įvarioms įtakoms.
 7. Ne produktas svarbiausia iš tiesų, o praturtėjimo viltis. Ji ir yra svarbiausia prekė. Iš tų produktų pardavinėjimo nepraturtėsi, o vat pardavinėdamas viltį praturtėti - gali ir žmonių daug pritraukti, ir pinigų.
 8. Grindų plyteles kloja 15 EUR už kvadratą privačiai, kiek klausinėjau. Bet bėda su tais plytelių meistrais. Jau trečias meistras dingo. Iš pradžių prižada, kad bus, padarys, po to neatsakinėja į skambučius. Pats pirmas išvis niekada neatsiliepdavo. Plytelės stovi penkis mėnesius, meistrų nėr. Jie tokie užimti, kad baisu.
 9. Prisimenu, palikdavau planšetę seife kambary, bet tai Europoj, o trečiojo pasaulio šaly net registratūros seife bijočiau palikt ką vertingesnio, tuo labiau - grynus pinigus.
 10. Ko čia toks piktas, man tai kas, dėl manęs tegu kuriasi...
 11. Na, tai tiesiog bandymas grąžinti emigrantus į LT. O jie išsimokę nebūtinai čia dirbs - gali varyt ten, kur jiems geriau ir / arba freelancinti. Transcom, Booking com, WU, kaip minėjo, ir dar kiti visokie... su tokia tendecija, kad steigiasi vis naujų.
 12. Tai gal dirbtinis palydovas ten praskrido. Dabar daug jų.
×
×
 • Sukurti naują...