Pereiti prie turinio

Lucianas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  119
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Lucianas sureagavo į Stanley Nupirktas automobilis su problemomis   
  Tai gali ir diržas nutrūkt išvažiuojant iš pardavėjo kiemo, nors pardavėjas to negalėjo nei nuslėpt nei numatyt, bet jis vistiek kaltas, kad laiku jo nepakeitė.
  Kas automobiliuose nenusimano ar nusimano paviršutiniškai tie sako, kad mašina gali sugesti bet kada ir pardavėjas to negali numatyt ir nėra už tai atsakingas. Realybėje išimčių aišku būna, bet dažniausiai kai automobilis sugenda iškart po pardavimo - gedimo simptomai buvo pradėję reikštis anksčiau ir tai buvo pardavimo priežastis. Perekupų atvejais tai būna nekokybiškai kaip įmanoma pigiau sutvarkytas gedimas ar tiesiog nupirktas suvažinėtas leisgyvis auto, kuriam padaryta prekinė išvaizda. Net jeigu ir nebuvo jokių nuslėptų defektų - blogas aptarnavimas nekokybiškos dalys ir darbas irgi yra gedimo priežastis. Vokietis mašiną prižiūri pagal reglamentą, viską keičia ką reikia, lietuvis nusipirkęs tą mašiną nieko nekeičia, tik važiuoja, po kelių metų parduoda tau. Nors pardavėjas nei vieno defekto nenuslėpė, bet tu turi mokėti netik už einamus aptarnavimus, bet ir už padarinius visko kur jis sutaupė. Tarkim pakeitei dėžės alyvą ir dėžė pradėjo smūgiuoti - pagal įstatymą pardavėjas nekaltas, nes jis juk pardavė su nesmūgiuojančia dėže, bet dabar tu turi remontuoti dėžę todėl, kad jis išvis nė karto alyvos nekeitė. 
  Taip kad nereikia sakyti, kad mašina kaip loterija ir niekada nežinai kas kada suges. Beveik viską galima patikrinti ar numatyti. Jei vietoje 0W30 C3 tepalų buvo pilami pigiausi 10w40 iš maximos po 15€, tai užsikimšęs DPF nebus staigmena, nesvarbu ar užsikimšo prieš pardavimą ar po.  
  Aišku, būna ir neadekvačių pirkėjų. Vieni po metų kreipiasi dėl gedimo. Kiti nusipirkę mašiną ant emocijų kitą dieną ima gailėtis, kad nusipirko ne tai ko norėjo ir pradeda ieškoti visko kas tik joje blogai. Būna ir aferistų, kurie pasinaudoję įstatymais bando išpešti pinigų iš pardavėjų. 
 2. Patinka
  Lucianas sureagavo į TEGAS Ką daryti , jai puola virvė ir depresija?   
  cmon.. skaiciau ir galvojau jog tau apie 30 metu- gyvenime apsirupines - nieko netruksta, bet matai jog vyenimas pro sona eina..
  O tau 19 metu.. tu isvis nieko dar nepasiekes, todel kalbeti apie tikslu neturejima yra situacijos nesupratimas. 
  Tau nebutina 19 metu tureti kazkokius tikslus. Tu easy dabar gali priimti defaultinius tikslus savo amziaus kategorijoje: stok i universiteta kitam mieste, pakeisi aplinka, nauju draugu susirasi, atsiras kitu pomegiu. 
  Gal iki kokiu 25 m . pradesi kitaip situacija, nepradesi - nu ir px. Man 34 - vis dar jokiu mistiniu gyvenimo tikslu neturiu. Ir nesuku galvos. 
   
   
 3. Patinka
  Lucianas sureagavo į Stanley Nupirktas automobilis su problemomis   
  Visada kartojau ir kartosiu, kad daug paprasčiau pasitikrinti auto prieš pirkimą nei po to bėgiot per teismus su sutartim, net jei tą teismą galiausiai ir laimėsi. Variklio defektai, ypač už 3000€, neatsiranda per vieną dieną, visada būna tam tikri simptomai. Kad auto užsiveda ir važiuoja - nereiškia, kad jis tvarkingas. 
  Kaip ir sakė, pirmiausia reikia gauti serviso sąmatą ir kreiptis į pardavėją. Jei atsisakys, tada kreiptis į advokatą, jis surašys oficialią pretenziją pardavėjui. Po šio žingsnio dažniausiai dauguma pardavėjų supranta, kad neverta bylinėtis ir pasiduoda. Jei visgi eis ant principo, tai teks bylinėtis. Kaip supratau pardavėjas fizinis asmuo, tai byla bus civilinė ir bylinėjimasis truks ilgai, nuo pusės iki poros metų. Jeigu pardavėjas būtų perekupas, nesvarbu ar legalus ar ne, tai būtų tas pats kas pirkimas iš parduotuvės, tokiu atveju padėtu vartotojų teisės ir viskas truktų greičiau.  
  Bet reikia suprasti, kad mašina parduodama naudota, taigi kiekviena jos detalė irgi naudota, todėl pardavėjas neprivalo tau kompensuoti 100% viską keičiant naujom dalim. Netgi draudimas išmokėdamas žalą skaičiuoja nuvertėjimą ir apmoka tik dalį naujų detalių dėl būklės pagerinimo. 
 4. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo JRU Nupirktas automobilis su problemomis   
  Tai dabar prieš parduodant mašiną, pagal Jus, turėtum iki varžto išrinkti ir įvertinti kiekvieno komponento būklę? Purkštukai per mėnesį nenueis, jei išvažiavai iš krastos naują nupirkęs, jeigu perki devėtą, tai jie gali ir važiuojant namo nueiti ir tai nereiškia, kad pardavėjas kažką piktybiškai nuslėpė. 
 5. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo JRU Nupirktas automobilis su problemomis   
  Tai dabar prieš parduodant mašiną, pagal Jus, turėtum iki varžto išrinkti ir įvertinti kiekvieno komponento būklę? Purkštukai per mėnesį nenueis, jei išvažiavai iš krastos naują nupirkęs, jeigu perki devėtą, tai jie gali ir važiuojant namo nueiti ir tai nereiškia, kad pardavėjas kažką piktybiškai nuslėpė. 
 6. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo JRU Nupirktas automobilis su problemomis   
  Tai dabar prieš parduodant mašiną, pagal Jus, turėtum iki varžto išrinkti ir įvertinti kiekvieno komponento būklę? Purkštukai per mėnesį nenueis, jei išvažiavai iš krastos naują nupirkęs, jeigu perki devėtą, tai jie gali ir važiuojant namo nueiti ir tai nereiškia, kad pardavėjas kažką piktybiškai nuslėpė. 
 7. Patinka
  Lucianas sureagavo į s3cr3t Nupirktas automobilis su problemomis   
  Taip, automobilių prekyba užsiimantis žmogus turi arba prieš parduodant automobilį patikrinti, tokiu būdu kaip tą padarė pirkėjo servisas, ARBA jei netikrina - jei kažkas važiuojant namo nueitų, turėtų, kaip pats sakote, nepiktybiškai defektą ir pašalinti arba savo triperį pasiimti atgal.

  Kalba eina apie tokius pardavėjus, kur nuperka šūdą, atvynioja 200k ridos ir tada pardavęs pasiunčia pačiulpt (čia geresniu atveju, jei dar pasiseka su juo susisiekti).
   
 8. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo nudes Randų šalinimas lazeriu   
  Tai kaip tau gali kažkas patarti, kai visiškai niekas neaišku. Vienas eina gydyti aknes paliktus randus, kitas eina po sternotomijos, tai čia vienareikšmio atsakymo nėra. Kliniškai įrodyta, kad randų gydymas lazeriu pasitesina, jei tokio atsakymo ieškai, o tavo atveju viskas priklausys nuo n faktorių ir jau tik po visko galėsi ateiti ir parašyti, kad tavo manymu buvo verta ar ne. 
 9. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo d2b Tesla automobilių nuoma per Beast   
  Nežinau kaip dabar, bet prieš porą metų teko su citybee važiuoti į Klaipėdą, tai laikant 200 autostradoj, paskambino, paprašė prilėtinti. 
 10. Patinka
  Lucianas sureagavo į pupa962 Ką daryti? Paemiau paskola ant imones   
  Laba diena, paemiau ant imones paskola keturzenkle suma bet as nesu tos imones generalinis direktorius o buvau komercijos direktorius . Esme ta kai isejau is pareigu generalinis pradejo kalti neva as jam turiu skolos tipo paemiau paskola ant imones jeigu neatiduosiu sake susidors su manimi . Galite gal patarti ka tokiu atveju daryti su juo ? 
  As paemiau paskola kai buvau pareigose tai visas bapkes i ETH suleidau generalinis net nepastebejo kaip dingo skolintos lesos, o dabar ale mane kaltina kad as kazkokia paskola paemiau kur seniausia pries 2 men nebesu imones komercijos direktorius. 
  Aj sakysite kodel taip padariau? 
  Pries 5 metus generalinis juoda bizni sukdavo buvo sedejes bet isipirko. Na bet kur linkiu tai kad pries 5 metus tame juodame bizni mano draugeli nuskaumino uz darba pazadejo 50k€ o gavo nuli. 
  Kai buvo komercijos direktorius nezinau nieko kol draugelis nepasake kam cia pas ta aferista dirbi. Tai iskart po draugelio zodzio paemem ant imones 100k paskola ir persimetem i ETH o toliau isejau is pareigu pries 2 men . 
   
  dabar po dvieju men jis man pradejo grasinti. Ka daryti tokiu atveju? O jeigu duos jis man i teisma ir as pateikciau savo versija laimeciau ? 
  Siaip pas ji pinigai nera problema juoda biznj suka iki siol tas 100k grazinti paskolu bendrovej juokai jam . 
 11. Patinka
  Lucianas sureagavo į TEGAS kada teisiškai yra pažeista intelektinė nuosavybė el. versle?   
  Kartais reikia patyleti jei taves nieko neklausia..
 12. Patinka
  Lucianas sureagavo į deiwis kada teisiškai yra pažeista intelektinė nuosavybė el. versle?   
  Negali siekti naudos iš kito brand'o įdirbio. Tu klausi kur ta riba, bet teorinėje diskusijoje į tokį klausimą nerasi atsakymo, nes net ir praktikoje kiekvienas atvejis yra labai individualus. Priklauso nuo to kokias priemones tu panaudosi ir kaip atrodys ta visuma.
  Panašus .lt domenas nėra problema tol, kol nebandysi sudaryti įspūdžio, kad pirkėjas gauna paslaugas iš pigu.lt ar tariamai susijusios parduotuvės.
 13. Patinka
  Lucianas sureagavo į babunas Sturbūro lūžis   
  Labas, o tai gydytojo paklausti nenori? Tipo stubura susilauzei ir internete patarimu ieskai? 💪 Kazinau bandyk trauklapi deti
 14. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo sha-512 Bankrutavo viena didziausiu crypto keityklu - FTX   
  Plati tema, išsamiai apie tai galima pasiskaityti reddite, filmo verta istorija.O kas liečia kripto, tai  vienintelis sprendimas siekiant saugumo, jei turimi didesni assetai, naudoti cold wallet. Kitu atveju visada išlieka rizika. 
 15. Patinka
  Lucianas sureagavo į dziu-mAn-dzy Kur investuoti ir atsidėti oriai senatviai?   
  BMW e39, kitaip sakant slyvą.
 16. Patinka
  Lucianas sureagavo į Gudruolis Kur investuoti ir atsidėti oriai senatviai?   
  Investuokit į vaikus 🙂 Tinkamai išauklėti ir užauginti vaikai padės jums senatvėje
 17. Patinka
  Lucianas sureagavo į active122 Kaip lengvai išsirenkate dovanas? 🎁   
  😄 😄 kaip tik atrodo paprasta zoncikui dovana isrinkti. kasmet dovanociau firminius padelkinius treningus is feisubko. 
 18. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo lasickui Kas bus su elektros kainomis?   
  Jo, aš tikiu tuo, ką vakar pasakė per tv3 vakaro žinias 🤡 O ta ministrė jau davė tau pažadą, kad taip, kaip yra šiandien, bus ir po metų, trijų, penkių? Vasara galėsi prisigaminti pilnas kišenes ir atidavinėti už 10ct, rudenį,žiemą, kai prigaminsi 0  - galėsi pirkti už 60ct. Dabar visi naujieji ,,energetikai'' įsivaizduoja, kad čia kažkokia panacėja, tas Juščius milijonierius, kuris mąsto, kaip geriau jam ir jo verslui, tavo ministrei, patikėk, vienodai kam nuo to bus geriau 🙂 
 19. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo xanderleaner Kas bus su elektros kainomis?   
  Nenoriu pašiepti ar pan., bet eiliniam vartotojui, kuris sunaudoja mizerį - 150 kWh, ar tikrai reikia skirti tiek laiko ir pastangų renkantis, kai galutiniam variante sąskaita skiriasi 5 eurais..
 20. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo Deividao Kas bus su elektros kainomis?   
  Jo, tikrai, kad skurdžiaus. Čia tuo savo pavyzdžiu priminei tuos, kurie mieste kavos neišgeria, nes puodelis 5 eurai, o maximoj visa pakuote tiek, tai namie išgersiu. Studentai taip gyvena, kai su 200 eurų turi ir pavalgyt, ir autobuso bilietą nusipirkti, ir dar atsidėt, kad mergą į kiną nusivestum. Reikia ieškoti ne kaip daugiau sutaupyti, o kaip daugiau uždirbti.
 21. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo xanderleaner Kas bus su elektros kainomis?   
  Nenoriu pašiepti ar pan., bet eiliniam vartotojui, kuris sunaudoja mizerį - 150 kWh, ar tikrai reikia skirti tiek laiko ir pastangų renkantis, kai galutiniam variante sąskaita skiriasi 5 eurais..
 22. Patinka
  Lucianas gavo reakciją nuo Deividao Kas bus su elektros kainomis?   
  Jo, tikrai, kad skurdžiaus. Čia tuo savo pavyzdžiu priminei tuos, kurie mieste kavos neišgeria, nes puodelis 5 eurai, o maximoj visa pakuote tiek, tai namie išgersiu. Studentai taip gyvena, kai su 200 eurų turi ir pavalgyt, ir autobuso bilietą nusipirkti, ir dar atsidėt, kad mergą į kiną nusivestum. Reikia ieškoti ne kaip daugiau sutaupyti, o kaip daugiau uždirbti.
 23. Patinka
  Lucianas sureagavo į Karol Prekyba Etsy   
  Jis tau mires - toks pats argumentas kaip: man nepatinka Mars, tai mires sokoladukas. Dar nepatinka Skvernelis, irgi mires, jo laidotuves artimu metu. Zodziu nieko nereiskianti, faktais nepagrista tryda. 
  Etsy turiu apie 300k metine apyvarta, kasmet kyla + investaves i ju akcijas nuo atsiradimo birzoje. Berods 2017 jei neklystu. Prieaugis virs 500%. Siemet dirbu prie naujo produkto, savaime aisku eis i etsy, tikiu, kad labai sekmingai ir didele dalis revenue eis tikrai is Etsy su kasmetiniu prieaugiu. 
  Tavo draugei nesiseka: 
  1. vaiku prekes. Etsy gan rimta, rimtai reglamentuota ir prekes vaikam turi taisykles. Privalumas saugumo sertifikaitai ir pan. Daug kas banus gave yra su vaiku prekem. Namuose ant stalo darytos vaiku prekes jau nebetinka, nesvarbu ar rubai, zaislai ar pan. 
  2. Identiski aprasymai kaip vinted? Cia pagrindinis minusas. ETSY seo ir paieskos algoritmas labai skiriasi nuo fb, google, tiktok ir pan, zodziu atskiras mokslas, kaip ir amazon paieskos algoritmas yra atskiras mokslas. Reiskia ji neidejo jokio darbo. Jeigu sekasi projekte, kuriame pagrinda uzima padirbtos prekiu zenklu prekes, bet nesiseka pakankamai rimtame marketplace - tai cia ne marketplace kalte ir problema. Cia panasiai kaip gariunuose prekiauju, gerai einasi. Atsidarau savo parduotuve uzkampyje, labai lievai ja parekluomuoju - niekas neperka ir tada aiskinu, kad savo parduotuves neapsimoka turet, parduotuves yra mires reikalas, zmones niekada neis i parduotuves. ? 
  Taigi mires - nes nemokat naudotis irankiu. Man visi staliniai pjuklai irgi yra mire, nes nemoku lygiai pjaut jais. Bet kazkodel ju pilnos parduotuves ?
  Pagal dabartines tendencijas - tokie craftmanship projektai saus i virsu dar labiau zmonems vis labiau linkstant prie "handmade" produktu (rinka beveik 700 milijardu metine, per ateinancius 5 metus forecastinama dvigubas augimas, Etsy pagrindinis zaidejas sitoje rinkoje). Net Amazon pries kelis metus pradejo eiti Etsy pedomis atidarymi handmade. Dauguma labai luxury brandu su labai luxury produktais jau deda craftmanship - nuo pakuociu iki produkto daliu. Pinigai siuo metu butent juda ta linkme, kuria Etsy dirba daug metu... Taip, kad ne tik, kad ne mires, o sparciai besipleciantis. 
   
   
 24. Patinka
  Lucianas sureagavo į Gudruolis Prekyba Etsy   
  Etsy labai slidus reikalas prekybai. Prekybos taisyklė griežta = tik rankų darbo vos ne homemade produkcija. Taip pat kas jiems tinka šiandien, nebūtinai tiks rytoj.
  Su viena mūsų įmonių prekiavom ten apie 3 metus. Prekės rankų darbo, bet paskutiniu metu panašias prekes pradėjo masiškai gaminti ir fabrikai. To pasekoje po 3 metų sėkmingos prekybos, viso įdirbio, sukauptos reputacijos, pasitikėjimo bei žinoma sukauptu pakartotinių klientų rato gavome permanent ban'ą. Ko tik nedarėm, visais būdais įrodinėjome, gamybos nuotraukas, video ir sertifikatus siuntėm... Gavom atsakyma kad jiem giliai pochui ir jų platformai šios prekės šiai dienai nebetinka, todėl "viniokit" iš čia. 

  Prekiaujant tokiose platformose reikia nusiteikti, kad ir kokį įdirbį turėtum šiandien, ryt gali būti paprasčiausiai išjungtas. ?
 25. Pagarba
  Lucianas gavo reakciją nuo l781 Aukstas kraujo spaudimas   
  Arterinė hipertenzija gali būti idiopatinė (pirminė) ir antrinė, kai ji yra pagrindinės ligos išraiška. Tai čia pirma, antra, tai reikia duomenų apie tave patį - lytis, amžius, KMI, gyvenimo būdas, fizinis aktyvumas, gretutinės ligos, vartojami vaistai ir t.t. Norma nėra absoliutus skaičius, o taip pat dar AKS reikia ir mokėti matuoti. Tai atliekama kelis kartus dienoje, matuojama tiek vienoje, tiek kitoje rankose ir vedamas vidurkis, taip stebima savaitė ir vėl gi - vedamas vidurkis. Taip pat tinkama poza matuojant, tinkamai uždėta manžetė, prieš tai kelios minutės jokio fizinio aktyvumo, įtampos. Ir net tokiu atveju, jei nustatoma padidėjęs sistolinis AKS, tai visų pirma pradedama nuo konservatyvaus gydymo - riziko veiksnių korekcijos ir tik negaunant teigiamo rezultato, pereinama prie vaistų. Bet kokiu atveju, jokių internetų ir forumų, o vizitas pas šeimos gydytoją yra pirmas ir vienintelis sprendimas. Tai, ką parašiau, tai tik tam, kad susidarytum bendrą vaizdą, jog tai yra labai platu - tiek priežastimis, tiek galimomis pasekmėmis, o ir tokios kaip diagnozės nustatymas, kad turi tam tikro laipsnio arterinę hipertenziją - nėra toks jau paprastas, kaip kad gali pasirodyti. 
×
×
 • Sukurti naują...