Pereiti prie turinio

BigBug

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    1.808
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    2
  • Atsiliepimai

    100%

Visas BigBug turinys

  1. Kaip jūs tiek pardavimų sugeneruojat. Kažkas nerealaus.
  2. Su palūkanų fiksavimu ilgesniam laikotarpiui yra loterija. Jei užfiksuosi brangiu laikotarpiu, arba jeigu tau persiskaičiuos ant brangaus laikotarpio, tai visus tuos 5 metus ir mokėsi dideles palūkanas. Aš asmeniškai taip nesirinkau.
  3. Nebūtinai tai apsimokės. Visgi paskolos pinigai yra vieni iš "pigiausių" pinigų. Taigi jei turi keliolika K lyčnų pinigų grąžinimui, tai reikia pasiskaičiuoti ar labiau apsimoka grąžinti, o gal visgi labiau apsimoka kažkur juos investuoti.
  4. Nebėra tokio pasirinkimo, neleidžia prasitęsti. JEi būtų, tai čia nerašyčiau. Yra tik pasirinkimas susimokėti už domeno brokeriavimą ir pasiūlyti domeno kainą. -------------------------------------------------- BYLA BAIGTA. Šiandien pavyko nuspirkti atgal domeną per serveriai.lt. Jis jau buvo laisvas. Nors man godaddy rodė užimtą ir už 100 USD siūlė tarpininkaut.
  5. Taip, godaddy turi agresyvią politiką. Jeigu į chat parašysi, tai visuomet bandys įkišt papildomas savo paslaugas. Pvz bandė auto-chargint $350usd už search engine visibility 2 metam :D
  6. Sveiki. Buvo pakabintas domenas ant Godaddy, tačiau laiku nepratęstas ir prarastas. Godaddy siūlo savo paslaugą, kad sukontaktuos su nauju savininku ir pabandys išpirkti domeną. Bet pagal ICANN aš nematau jokių naujų savininkų. Domain Status: pendingDelete. Jaučiu, kad Godaddy trina ir taip papildomai užsidirbinėja, o kolkas laiko jį pas save. Domenas ne super duper ir jokių traffikų negeneravo. Vienas variantas bašliuot Godaddy. Kitas variantas laukt kol visai dropinsis? Ar yra dar kokių variantų pasižiūrėti?
  7. Aš iš to biznio nedarau. Leisiu patiem apsispręst, kiek "arbatos" palikt. Svarbu, kad pirkimai būtų didesni, ne po keliolika eurų ir viskas ;)
  8. Esu prikaupęs Pigu.lt eurų. Jei planuojat pirkti kažką brangesnio galiu pagelbėt.
  9. Toks gal biški off topic, tačiau šiuo metu visi televizoriai yra "perspausti". Kontrastas, spalvos, detalumas yra žymiai didesni nei iš tiesų, realybėje ir sakyčiau varginantys.
  10. Clickfunnels arba wordpress + elementor + cartflows + woocomerce.
  11. Sony wh-1000xm3 puikiai grojančios, tik turi labai prastą mikrofoną. Dėl to pasirinkau bower and wilkins PX. Bet jei mikrofonas neaktualus, rinkčiausi Sony.
  12. Jei ten nepridėjo alkantaros kožų, šildomų, masažuojamų sėdynių, bose aparatūros ir t.t, tai ok.
  13. Kai aš pirkau, tai pas notarą pasirašėm pirkimo/pardavimo sutartis. Tačiau jau tą dieną buvo pervėlu apmokėti. Todėl notaras pasiūlė, kad pasirašytos sutartys lieka pas jį, kol aš sumokėsiu pardavėjui ir pardavėjas informuos notarą, kad pinigai įkrito. kitą dieną gavau visus dokus iš notaro.
  14. Aš su indišku IP ėjau į googlą, ir vedžiau youtube premium. tuomet mane permetė į youtubą su indiškom kainom. O vpn pirkti nebūtina. Naudojau šią programą nemokamai: https://www.urban-vpn.com/locations/india-vpn/
  15. Manau, jog būtų galima tikėtis 1-2 metų pelno kainos. Čia ne startuolis, kur įmetęs kažkiek pinigų galėtum dvigubint, trigubint ir t.t.
  16. Taigi, įmanoma pasidaryti youtube premium labai pigiai: Reikalingas indiškas proxis ar VPN. 1) Su proxiu keliaujate į indišką youtubą. 2) Užsisakote premium'ą. Kortelė neturi būti indiška, tik adresą reikia suvesti indišką. 3) Naudojatės youtubu. Indiškas premium kainuoja apie ~$2 mėn. Šiek tiek svyruoja nuo kurso. Youtube premium privalumai: Nėra reklamų Muzikai yra atskiras apps'as Galima klausytis muzikos ir backgroudn rėžime
  17. Kai paskutinį kartą konsultavausi su banku, dirbantiems pagal indvidualią/verslo veiklą, reikia rodyti 2 metų pajamas o ne metų. Taip pat sakė, kad alga yra panašaus "svorio", kaip ir pagal darbo sutartį dirbantiems. Tai nežinau ar čia mano ar jūsų žinios pasenusios.
  18. O tai paprasti bankai neduoda? Paskolos nesu gavęs, bet kiek domėjausi, tai visi bankai sakė, kad duoda ir pagal verslo liudijimą dirbantiems.
  19. 29 Buvo 50 bidas kažkieno, bet dingo?
  20. Visgi to nelaikau gerais pasiekimais. Dirbu prie vieno USA projekto. Iki 1 mil. laiškų per mėnesį. Html'iniai, gali būt ir 5-7 nuotraukos plius antra tiek linkų. Ir jie dažniausiai keliauja į primary inboxą. Ten naudojam "Ontraport" sistemą. Tiesa, tam pirmajam, mažajam projektui Ontraport yra per brangus. Tai visgi kažkaip įmanoma ir su htmliniais templeitais dasibelt iki primary.. Kokios jūsų patirtys? Ar kas mailinat naujienlaiškius?
  21. Amazon SES naudoju jau daug metų. Siunčiami kiekiai tikrai nėra dideli. Visi DKIM'ai užsetinti. Google Postmasteris nieko blogo nerodo. Reputacija 100, complainų nėr. Reiks išbandyt Aweberį. Bent ankščiau buvo geri atsiliepimai. Tiesa, dar galėčiau pasimti Amazon SES private IP. Tik neaišku ar tai duotų naudos.
  22. Su unsubscribe, bounce, spam report problemų neturiu.
  23. Sveiki, Naujienlaiškiams siųsti naudoju Amazon SES. Ankščiau galėdavau siųsti naujienlaiškį su html templeitu, 4-6 paveiksliukais, 4 nuorodom ir jis atsidurdavo gmail'o primary inbox. Vėliau pradėjo vis dažniau keliauti į promotions tabą. Mažindavau paveiksliukus, mažindavau nuorodas, dėdavau daugiau teksto, naudodavau vardą ir kitas rekomendacijas ir vėl grįždavau į primary inbox. Bet tą turinį visą laiką reikėjo mažint, kol likau su vienu paveiksliuku ir viena nuroda. Ir galiausiai apsoliučiai visi laiškai pradėjo keliaut į promotions. Net jei nuorodos nededu. Užtenka papoldint pavadinimą
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...