Pereiti prie turinio

TheVukasLt

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.141
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į wan2o Masiskai uzdaromos internetines bankininkystes saskaitos, Monese, N26 ir t.t.   
  Yra du momentai.
  1.Monzo, Monese, N26 ir kiti “neobankai“- visada rizikuoji, kad tavo pinigai bus issaldyti. Visos sios kompanijos naudojasi daugiau ar maziau automatizuotais AML algoritmais ir yra laaaaabai daug vartotoju, kurie susiduria su problemomis. Yra FB grupe pvz “Monzo stole our money“ kur labai daug istoriju skirtingu. Galima pasiskaityti, bet visos jos panasios - vakar naudojaus, siandien negaliu, puse metu neatgaunu pinigu. 
  2.Pinigu issaldymas nera tolygu ju praradimui. Taip tai nepatogu, tai nervina, tai kainuoja laiko, - bet tai nera ju negriztamas praradimas. Tarkime jei mokejimo istaiga registruota Uk, visada galima kreiptis i FCA arba finansu ombudsmena ir veliau ar anksciau pinigai yra grazinami. Yra istoriju, kaip po tokiu bajeriu neobankui dar baudeles buvo paskaiciuotos. Opiausia problema, kad neobankai turi per daug vartotoju ir per mazai zmogisko custom supporto, kuris sprendzia bedas. Pasekoje viskas pinigu grazinimas tesiasi labai ilgai.
 2. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į integer Virtual VCC pirkimas   
  Ieskok kaip duonos ir rasi (sena lietuviu patarle :)
  https://bitcointalk.org/index.php?board=93.0
  https://plati.market/cat/prepaid-debit-cards/11355/
 3. Naudinga
  TheVukasLt sureagavo į biz REVOLUT patirtys   
  Gal pavyzdys pades.
   
  Tarkim koks nors forumo narys kokioje nors forumo temoje paraso:
  "parduotu televizoriu, skambinkit man 868112345"
   
   
  Ar bet kas gali suzinoti koks to forumo nario vardas pavarde vien atlike 1 cento pervedima i duoto numerio 868112345 revolut saskaita?
   
  Nes zmones sakp, kad kai tik atlieki pavedima, tada matai varda pavarde zmogaus, kuriam pervedei.
   
  As tuo negalejau patiketi, todel paklausiau gal yra koks barjeras - kad minetas zmogus pamates, kad kazkas jam siuncia ta 1 centa, galetu pasirinkti - priimti ar atmesti pervedima. Ir tik pasirinkus priimt pervedima, siunciantysis matytu gavejo varda pavarde.
 4. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į WinSim Nors kainos kyla, galime įpirkti gerokai daugiau, nei prieš 10 metų   
  Labai dziaugiuosi, kad galiu ipirkti daugiau. Aciu valstybei, partijai, seneliui, anukui ir visiems kurie prie to prisidejo.
 5. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į LeBro Nors kainos kyla, galime įpirkti gerokai daugiau, nei prieš 10 metų   
  Meeeh, labai lengvai manipuluojama tokia vienkriterijine statistika. Vidurkis nebutinai atspindi realios padeties, kai yra didele ekonomine atskirtis tarp tam tikru socialiniu grupiu. Tai kad on avg Vilniaus sedmaisininkas dabar gali daugiau brunchu suvalgyti parodo viena konkretu epizoda, o ne visa paveiksla. CIa reikalingos kompleksines atskiru grupiu analizes su daugeliu vertinimo kriteriju, ne paimti plikus vidurkius.
 6. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į LiTh Kriptovaliutų keityklų mini gidas (Binance, Crypto)   
  Visas šitas žodžių kratinys skirtas naujiems „user‘iams“, o ne patyrusiems „crypto trader‘iams“ ar kitiems žinovams. Trumpai supažindinsiu ir aprašysiu savo paties naudojamas kriptovaliutų keityklas (exchange), supažindinsiu su keliom funkcijomis ir terminais. Informaciją rašau iš galvos, todėl tikrai nepaminėsių visų dalykų, nes šios informacijos labai daug. Dauguma terminų geriau suprantami angliškai, minimaliai aprašau kelis dalykus kurių prieš pradedant nesupratau pats. Vis daugiau draugų įsitraukia į kriptovaliutas, todėl galvoju parašysiu šią rašliavą, kad informacija pastoviai būtų pasiekiama visiems ir galėčiau ją pastoviai papildyti.
  1.     Kriptovaliutų terminologija su kuria galimai susidursite pradėjus prekiauti
  „Altcoin“ – bet kuris „crypto“ coinas kuris nėra „Bitcoin‘as“ (visi išskyrus Bitcoiną).
  „Blockchain“ – skaitmeninė įrašų saugojimo forma kuri yra pagrindinė kriptovaliutų technologija. „Blockchain“ yra nuoseklių blokų, besiremiančių vienas ant kito, rezultatas, sukuriantis nuolatinę operacijų ar kitų duomenų grandinę.
  „Coin“ – skaitmeninės vertės vienetas ar vieneto dalis kuri gyvena tam tikroje blokų grandinėje ar kriptovaliutų tinkle.
  “Decentralization” – blockchain’as tradiciškai yra decentralizuotas, nes norint veikti ir atlikti pakeitimus reikai visų vartotojų, o ne centrinės institucijos pritarimo.
  “Halving” – pvz. į “Bitcoin” kodą įrašyta funkcija, kurioje iškasus tam tikrą blokų skaičių jo kasimas sumažėmja perpus. Bitcoino halvinimas atsitinka maždaug kas 4 metus.
  “Peer-to-peer” – 2 naudotojai bendraujantys tiesiogiai vienas su kitu, be jokių trečių šalių ar tarpininko.
  „Stable coin“ – stabili moneta susieta su neskaitmenine valiuta. Pvz. „Tether – USDT“ susietas su doleriu, dėl to jo vertė kinta labai minimaliai ir iš esmės 1 USDT kaina visada 1 doleris.
  “Dapps” – tam tikros programos kurios parašytos decentralizuotoje blokų grandinėje.
  “Smart contract” – sąlygos parašytos vienoje iš blokų grandinių leidžiančios atlikti konkrečias operacijas, kai įvykdomos iš anksto nustatytos sąlygos.
  “Scam coins” – coinai kurių tikslas pasisavinti Jūsų pinigus (coinai kurių reikėtu vengti).
  “Crypto holder” – asmuo kuris nusiperka ar kitais būdais įgyja kriptovaliutų ir ilgai jų neparduoda tikėdamasis, kad ateityje jų kaina kils. Dar kartais vadinamas “HODL – hold on for dear life”.
  “Bear market” – kai kriptovaliutų kainos krenta ir tikimasi, kad jos kris toliau.
  „Bull market“ – kai kriptovaliutų kainos kyla, priešingai nei bear market.
  „Market cap“ – bet kurio coino kaina padauginta iš total supply gaunama bendra visų coinu vertė. Total supply yra kiek išviso tam tikrų coinu egzistuoja.
  „Whale“ – investuotojas kuris turi didelį kiekį tam tikros kriptovaliutos.
   
  2.     Kriptovalitų keityklos (Exchange)
  Šiuo metu kai rašau šį tekstą keityklų yra virš 500, tačiau visos jos skirtingos su savo pliusais ir minusais. Iš viso šiuo metu turime virš 12 000 skirtingų (prieš metus jų buvo per pusę mažiau) „crypto coinu“, tačiau jų visų nerasime vienoje keitykloje.
  Nepaisant daugybės dalykų kuriuos turi keityklos pagrindinis dalykas yra kokius „coinus“ keitykla pardavinėja. Nors kaip ir minėjau „coinų“ daugiau nei 12 000, tačiau populiariausios keityklos talpina iki kelių šimtų coinų (geriausiu atveju).
  Šiuo metu populiariausios keityklos:
  1.     Crypto (talpina 170+ coinų)
  2.     Binance (200+ coinų)
  3.     Coinbase (talpina 100+ coinų)
  4.     Kraken (talpina 90+ coinų)
  5.     Gemini, gate.io, kucoin ir kitos..
   
  3. Keityklų (Exchange) išduodamos bankinės kortelės ir sąskaitos
  3.1. Crypto VISA kortelės
  Išduotos kortelės vienas iš pliusų dėl kurių tapau jų naudotoju yra Cashback‘as kuris gaunamas CRO (Exchango kriptovaliuta kurios vertė šiuo metu apie 50 centų). Pvz. naudojant „Midnight Blue“ su 1% cashback’u prasčiausią kortelę išleidus 100 eurų – 1 eurą gaunate CRO kriptovaliuta, ją galite iškarto parduoti arba kaupti. Šiuo atveju gaunat 2 CRO, nes kaip ir minėjau 1 CRO šiuo metu apie 50 euro centų.
  Kortelės kaip matote žemiau (žr. paveikslėlį) yra 5 rūšių vis su didesniu Cashback‘o procentu ir papildomais pliusais tokiais kaip nemokamas „Spotify“, „Netflix“ ir t.t. Nors iš esmės reikėtų kreiptį dėmesį tik į pirmas 3 (iš dešinės), nes asmeniškai pažystamų tarpe nei vienas nenaudoja pirmų 2 (iš kairės) kortelių dėl puikiai suprantamos priežasties, jos per brangios (iš esmės jos visos nemokamos – paaiškinta toliau). Tačiau visada galima pasiimti nemokamą pirmą variantą
  CRO stake – kas yra stakinimas?
  Tai CRO (gali būti ir kita „Proof of stake“ kriptovaliuta) – tai tarsi kriptovaliutos užrakinimas tam tikram laikotarpiui. Kalbant apie korteles norint pasiimti rimtesnę kortelę reikia įsigyti CRO kriptovaliutos ir ją stakinti bent jau 180 dienų. Praėjus 180 dienų CRO crypto valiutą galima parduoti arba laikyti toliau. Esmė, kad per tas 180 dienų CRO kaina galėjo keistis, kilti arba kristi. Pvz. Šiandien noriu įsigyti CRO už 350 eurų, kad galėčiau užsisakyti „Ruby steel“ kortelę, įsigyju 700 CRO pradedu stakinti ir po 180 grįžęs parduodu, tačiau pamatau, kad 1 CRO kaina nebe 50 centų, o kaip pvz. 70 centų, todėl pardavus CRO Jūs atgausite jau nebe 350 eurų, o 490 eurų. Žinoma gali būti atvirkščiai, todėl visos kortelės tarsi nemokamos, tačiau įsipareigoji, kad šių coinų neliesi bent jau 180 dienų.
  Mano paties padaryta klaida ir iš ko galima pasimokyti. Užsisakiau nemokamą „Midnight Blue“ kortelę, pradėjau naudoti ir pamačiau, kad net su 1% prirenku nemažai CRO. Nusprendžiau, kad noriu geresnės kortelės, užsipirkau CRO ir pradėjau stakinti. Tuo metu nežinojau, kad užsisakius pirmą kortelę ją gauni nemokamai, o norint upgrade ir gauti antrą kortelę reikia susimokėti 50 eurų, todėl jei kas nors užsisakinės kortelę iškarto nuspreskite kokia ji Jums reikalinga.


   
  3.2 Binance Visa Card
  Kortelė iš esmės veikia taip pat kaip ir prieš tai minėta Crypto kortelė, tačiau Cashback‘as priklauso nuo to kiek BNB (exchango kriptovaliuta) tu stakini. Šiuo metu 1 BNB kaina apie 520 usd.

  Lyginant nemokamas korteles matome, kad jei naudojame nemokamas korteles labiau apsimoka naudoti Crypto kortelę (1% cashback), nei Binance kortelę (0.10% cashback).
   
  4.     Futures (Margin/Leverage trading)
  Pradėsiu nuo to kas yra margin/leverage trading. Kai kurie exchange suteikia Jums galimybę prekiauti rizikingiau ir suteikia papildomų funkcijų. Įsivaizduokite, kad turite 1000 eurų kurie yra įdėti į Jūsų naudojama platformą. Šiuos pinigus Jūs galite pakelti tam tikrą kartų skaičių (dažniausiai platformos suteikia iki x75 kartų priklausomai nuo coino). Pvz. už 1000 eurų nusipirkote bitcoino su x5 svertu (teoriškai šie pinigai padidėja 5 kartus ir čia jau gaunasi 5000 eurų). Jei bitcoin kaina pakilo 2% jus savo pinigus pakėlėte 10%, nes pasirinkote x5 svertą. Šis metodas „high risk – high reward“ ir labai nerekomenduojamas tik pradėjus prekiauti. Taip pat kaip greit galite padidinti savo pinigus juos galite ir prarasti. Pamenu tik pradėjus prekiauti holdindamas pakėliau savo pinigus maždaug 8 kartus ir atsirado didesnis pasitikėjimas, pradėjau prekiauti su svertais. Per kelias valandas sudeginau pusmečio atlyginimą ir supratau, kad dar trūksta žinių. Nuo to laiko buvo peržiūrėta daug video ir perskaityta daug informacijos. Todėl neskubėkite deginti pinigų be žinių arba niekada neprekiaukite su svertais, nes tai daro tikrai ne visi.
  Prekiavimui su svertais naudojau Binance, tačiau prieš kelis mėnesius Lietuva atsirado tų šalių sąraše kuriuose prekiauti su svertais nebegalime, todėl grįžau į Crypto.
   
  5.     Registracija (referral nuorodos)
  Crypto nuoroda (referral kodas: k9rpn4pkpt ) iš kurios gausite 25 usd vertės CRO (šiuo metu apie 50 CRO), jeigu stakinsit bent 1k CRO 10 usd gausiu ir aš, tačiau to daryti nebūtina.
  Binance nuoroda.
   
   
  6. Deposit'as
  Binance appsas:
  1. 
   
  2.
  Pasirinkus EUR valiutą galėsite pasirinkti kokiu metodu norite deposit. Kai kurie metodai mokami.
  Crypto appsas:
  1.
   
  2.
   
  3.
  Pasirinkus FIAT ir mūsų naudojamą valiutą EUR matysite sąskaitos numerį į kurį galėsite siųsti savo pinigus iš pasirinkto banko, pinigus gausite teoriškai per 2-5 dienas, bet niekada netruko ilgiau nei 1-2h. Šis depositas nieko nekainuoja. Depositinti galite tik iš savo paties sąskaitos (turi sutapti sąskaitų duomenys).
  Asmeniškai depositinu naudodamas Revolut, bet čia kiekvienas pagal savo naudojimą. 
  7. Naudingos nuorodos crypto coinams
  Informaciją ir marketus kur coinai yra pardavinėjami ir daug kitos informacijos matysite:
  https://www.coingecko.com
  https://coinmarketcap.com
  Ši nuoroda padės matyti coinus kur jie labiau shortinami/longinami:
  https://www.coinglass.com/
  EDIT: Pasikeitimai crypto kortelėse. https://crypto.com/product-news/crypto-com-visa-cards-update 
 7. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į lasickui Kompiuterių dalys su 30% nuolaida   
  Sveiki,
  Gal kažkam aktualu. Dabar 1a daugumai kompiuterinių prekių su kodu GAME taikoma 30% nuolaida. Taip, daugumos prekių kainos nėra žemiausios rinkoje, bet pritaikius nuolaidą galima rasti tikrai gerų dealų. Pats pasiėmiau 2x8 GB ramų. Sausį pigiausia kaina už juos radau 93,49€ skytech, dabar visur apie 100€, o čia gavosi 71€. Tarkim i9-10900KF procesoriaus kaina su nuolaida apie 319€. Niekur net panašių kainų neteko matyti ir labai vilioja atsinaujinti. Tai pasidairykite, gal ir sau ką nors naudingo rasite
   
  https://www.1a.lt/c/super-pasiulymai-zaidimu-irangai-30-su-kodu/7mp?page=7&tf=b&fbclid=IwAR3ua2WzPolMHJFGxG41csi8b2QWsOoN09QqLgBEGvDV0s6ASCmziE4YHxs
 8. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į erne456 Kokia covid-19 vakcina norėtum skiepytis?   
  Kol žmonės ar jų artimieji nepatiria ligos ir jų sintomų - būna tokie skeptiški kaip komentatoriai čia. Turėjau pažįstamų savo rate kurie buvo dar didesni skeptikai, bet kai numirė keli labai sveiki vyresnio amžiaus artimieji, vienas nejaučia skonio pusę metų, - patys dabar jau pasiskiepiję. Nėra pavojinga, bet kas nori rizikuoti ir sirgti? Gal pasiseks, gal ne, mėnesį namie gulėt arba ligoninėj, tikrai nėra labai malonu :) o dėl galimybių paso, ką siūlot geriau? Niekada pasaulis nebuvo ir nebus teisingas, visada vieni bus nuskriausti, kitiems geriau. Kaip man žinoti jog tu sveikas ir dėl tavo apsileidimo turėsiu kelias savaites kęsti ligą namie? Indija spėju pagal jus irgi tėra fake news? Ir kodėl išsilavinę žmonės su aukštaisiais ar geresniu išsilavinimu žiūri palankiau į visą šitai, nei tie kurie neturi jokio išsilavinimo, žmonės baigę mokslus kvailesni? Ar irgi viskas papirkta? 
  Niekas neverčia skiepytis, jeigu norit rizikuot ir netingit namie sėdėti tebūnie, gali sėdėt, prasirgsit, vieną, antrą kartą, bet ir nenešiosit kitiems viruso.
 9. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į Jucius AstraZeneca, klausimas tik kas jau išbande   
  Pasiskiepijo Astra Mama 60+ ir 2 broliai <40. Visi gyvi. ? Po astros sekancia diena ilgai miegojo, veliau pakilo siek tiek temperatura, bet cia normalu, po 2d viskas norma, tik del cipo radija blogai traukia.
 10. Patinka
  TheVukasLt gavo reakciją nuo Faunderis Uždarbis iš YouTube (DUK)   
  Outside US neturėtų taikyti.

  O pajamas deklaruoti ir mokesčius mokėti reiktų pačiam.
  Esu apie tai rašęs https://www.youtuberis.lt/youtube-mokesciai/
 11. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į Sypsnius Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Čia yra vat tas priešinimo aspektas, kada žmones priverčia pykti, nes yra kažkas padaroma, ištrinama, paslepiama be paaiškinimo. Kažkas pamatė postą nespėjo jo perskaityti ir jis dingo, kokios kyla mintys, kad šito forumo valdžia, kaip ir kokios šalies valdžia bando užtildyti eilinį pilietį ir kyla nepasitenkinimas. Ne pirmą kartą ir ne pirmas forumas kuris tai daro, trinamos temos, trinami postai, trinami atsilėpimai. Aš suprantu, kad tai yra lengviau nei kažką aiškinti ir panašiai, kad dažnai didelė laisvė veda prie anarchijos ir daug kas rašinėja daug Š.... bet bet koks bandymas trinti ir panašūs dalykai aišku iškelia priešinimasi. O tvarkingas ir teisingas moderavimas reikalauja daug laiko ir resursų. Bet postų trynimas visiškai yra manau blogiau nei, kad būtų palikta nuomonė. Nes jei jis tikrai išreiškė norą nebebūti forume, tai kodėl toks postas negalėjo likti? kodėl negalėjo pamatyti kiti, kad yra kažkas kam nepatinka čia būti? Nes visada nežinojimas visko kelia daug didesnes ir blogesnes idėjas galvoje.
   
  Šiaip čia vienas iš pasiūlymų, tikiuosi jog forumas bus atviras įvairiai nuomonei. Ir bus mažiau trinamų temų ypač tokių kaip kodėl ištrynė vieną ar kitą temą, vieną ar kitą postą. Nes kai kažkas sukuria tokią temą, ateina naujas žmogus pamato tokią temą paskaito ir kokia išvada pasidaro? Abejoju ar daug kam kyla noras tvirtinti tapatybę forume kur matai postus apie trinamus postus.
 12. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į Kernius Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Sveikinimai su puikia pradžia :)
   
  Iš tikrųjų sunkiausia per paskutinius mėnesius buvo atrasti žmogų, kurio rankose Uždarbis.lt daugiau nebestovėtų vietoje.
   
  Manau, kad dėl Manto ir jo komandos noro bei galimybių toliau jį vystyti niekam dabar neturėtų kilti jokių abejonių.
   
  Ne pakeisti forumą skelbimų portalu, o papildyti jį kai kuriomis skelbimų portalų funkcijomis. Manau, kad išanalizavęs paskutinių 10 metų Uždarbis.lt naudojimosi statistiką tokią rekomendaciją pateiktų praktiškai kiekvienas.
   
  Uždarbis.lt turi milžinišką lankytojų srautą iš paieškos sistemų – todėl nesvarbu, kokia tolimesnė vizija bebūtų, tikiu, kad forumas iš jos tikrai niekur artimiausiu metu nedings.
 13. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į Tmaster Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Svarbiausia, jog neivyko kerniaus rašyti žodžiai :D
  po atnaujinimo galėsiu atsinaujinti ir savo parašą :thumbsup:
  Sėkmės,
  lauksiu atnaujinimų, bei naujų vėjų forume
 14. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į digital Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Sveiki, uždarbiečiai!
   
  Prieš nepilną mėnesį perėmiau visas Kerniaus pareigas ir atsakomybes. Džiaugiuosi galėdamas
  prisidėti prie tolimesnio projekto augimo ir vystymo. Tikiuosi ir labai stengsiuosi, kad ateinantys
  pokyčiai visai bendruomenei būtų tik teigiami.
   
  Trumpai apie mane:
   
  Domiuosi asmeniniu tobulėjimu, verslo vystymu ir technologijomis. Užsiimu verslu ir savo sėkmės
  istoriją rašau kiek daugiau nei 10 metų.
  Didžiąją to laiko dalį dirbau skaitmeninės rinkodaros, e-komercijos ir projektų vystymo srityse.
  Mėgstu iššūkius ir galiu skirti daug energijos jiems įveikti.
   
  Artėjantys pokyčiai:
   
  Pastarąjį mėnesį labai intensyviai dirbame ties platformos atnaujinimu. Naujoji platforma turėtų
  startuoti balandžio pradžioje. Perkėlimo darbus planuojame pradėti iš karto po šv. Velykų.
  Naujoji versija dizaino prasme nebus labai atitolusi nuo esamos versijos, tačiau turės rimtą saugumo,
  funkcionalumo ir mobilios versijos atnaujinimą:
   
  1. Nuo šiol naudosime pažangų šifravimo algoritmą Jūsų slaptažodžiams ir
  tapatybėms. Jūsų duomenys liks saugūs net duomenų bazės „nutekėjimo“ atveju.
  Tokio scenarijaus vengsime visais įmanomais būdais, bet kaip rodo praktika – būna
  visko ir tam turime būti pasiruošę.
  Perkėlus forumą, visų narių prašysime pasikeisti senąjį slaptažodį – taip jis bus
  peršifruotas naujuoju algoritmu. Tapatybės bus peršifruojamos automatiškai.
   
  2. Pašalinome galimybę naudoti paprastus ir lengvai nuspėjamus slaptažodžius (pvz.:
  password, 12345, pass, nesakysiu ir pan.)
   
  3. Įdiegėme dviejų veiksnių autentifikavimą (angl. Two Factor Authentication)
  naudojant „Google Authenticator“ arba „Authy“ programėles. Visi norintys šią
  funkciją galės įsijungti profilio nustatymuose. Administratoriams ir moderatoriams ši
  funkcija bus privaloma.
   
  4. Įdiegėme vartotojo įrenginių valdymą. Šios funkcijos pagalba galėsite valdyti visus
  įrenginius, kuriuos naudojote ar naudojate prisijungimui prie forumo.
   
  5. Įdiegėme vartotojams nematomą „Google reCaptcha“ funkciją tapatybės tikrinimui.
  Ši funkcija tapatybę tikrinti leis tik žmonėms – nepraleis robotų ar botų. Taip
  apsisaugosime nuo „brute force“ ir panašių kibernetinių atakų.
   
  6. Įdiegėme modernias serverio ir duomenų bazės apsaugos priemones. Jas nuolat
  tikrinsime, prižiūrėsime ir atnaujinsime.
   
  7. Dėl techninių apribojimų negalime užšifruoti tarpusavio susirašinėjimų. Forumo
  nariams, norintiems bendrauti visiškai privačiai, siūlome saugų būdą tai daryti –
  naudoti „Wickr Me“ arba „Telegram“ programėlės. Kiekviename profilyje atsiras šių
  programėlių laukeliai, ten nariai galės įsirašyti savo slapyvardžius. Taip žinosite, kad
  tikrai bendraujate su konkrečiu nariu. Noriu pabrėžti, kad forumo asmeninių
  pranešimų sistema yra saugi, asmeniniai susirašinėjimai nėra prieinami viešai.
  Tačiau duomenų bazės praradimo ar „nuleakinimo“ atveju jie gali būti perskaityti.
   
  8. Sutvarkėme mobiliąją forumo versiją. Nuo šiol mobilioje versijoje veiks visos forumo
  funkcijos.
   
  9. Įdiegėme galimybę pasirinkti tarp šviesaus ir tamsaus dizaino versijų.
   
  10. Įdiegėme „Veiklos srauto“ funkciją, leidžiančią patogiau sekti forume vykstančias
  diskusijas ir rasti kitą aktualią informaciją.
   
  11. Įdiegėme galimybę deaktyvuoti ar visai ištrinti paskyrą. Daugiau informacijos apie
  tai pateiksime naujojoje versijoje.
   
  12. Įdiegėme galimybę prisijungti ir registruotis naudojant „Google“, „Facebook“ ir
  „Linkedin“ paskyras.
   
  13. Sutvarkėme ir atnaujinome forumo taisykles, privatumo politiką ir kitus dokumentus.
   
  Labai stengiamės, kad viskas būtų aišku ir skaidru. Su visais dokumentais galėsite
  susipažinti prisijungę prie naujosios platformos.
   
  Vykdant atnaujinimą forumas veiks „read-only“ režime – negalėsite kurti temų, rašyti pranešimų bei
  siųsti asmeninių žinučių. Tikiuosi, kad tai netruks ilgiau nei 2 dienas. Detaliau apie tai informuosime
  kelių dienų bėgyje.
   
  Tokie bus pagrindiniai pirmojo etapo atnaujinimai, smulkių atnaujinimų nevardinau – su jais
  susipažinsite balandžio pradžioje. Platformą ir toliau intensyviai naujinsime atsižvelgdami į
  bendruomenės pageidavimus, pasiūlymus, problemines vietas ir saugumo reikalavimus.
   
  Ateityje itin didelį dėmesį skirsime forumo turinio kokybei, skatinsime kurti vertę bendruomenei
  suteikiantį turinį. Labai realu, kad grįš „Geriausio straipsnio“ konkursas ar startuos panašios
  iniciatyvos.
   
  Kaip jau minėjo Loganas, turėsime pastoviai forumą prižiūrintį moderatorių. Taip pat laukia ir
  Uždarbis.lt prekės ženklo atnaujinimas, bei visiškai naujų funkcijų ir produktų pristatymas.
   
  Į naujų funkcijų ir produktų kūrimą noriu įtraukti visą bendruomenę, todėl labai lauksiu Jūsų
  pageidavimų ir pasiūlymų šioje temoje. Visi norintys, savo pageidavimus ir pasiūlymus gali siųsti ir el.
  paštu [email protected]. Tik iš karto atsiprašau, jeigu kažkam neatrašysiu ar atrašysiu po kurio
  laiko – labai striuka su laiku.
   
  Laukia dideli darbai, todėl forumo diskusijose dalyvausiu mažai. Apie visus pokyčius ir kitus svarbius
  dalykus komunikuosiu trumpai ir aiškiai.
   
  Kilus klausimams, Jums padės Loganas, Renata ir kiti administratoriai bei moderatoriai. Su jais
  susisiekti galite užpildę pagalbos bilietą, parašę asmeninę žinutę arba el. paštu
  [email protected].
   
  Gražios ir produktyvios dienos,
  Mantas
 15. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į Loganas Uždarbis.lt pokyčiai – administracija, susipažinimas, atnaujinimas   
  Šiandien turime Jums didelių naujienų – Uždarbis.lt keičiasi. Tiksliau, keičiasi forumo vadovas, kuris, su Kerniaus palaiminimu, perima veiklą ir nieko nelaukdamas imasi atnaujinimų – jie, tikimės, atneš Jums dar malonesnę Uždarbis.lt naudojimosi patirtį. Tačiau apie viską nuo pradžių.
   
   
   
  Naujas Uždarbis.lt vadovas
   
  2020 metų pabaigoje sulaukiau Kerniaus, Uždarbis.lt įkūrėjo ir vadovo, laiško – jis užsiminė galvojantis apie puslapio pardavimą. Apsisprendęs dar nebuvo, tačiau aš, žinodamas priežastis (jos kur kas rimtesnės, nei laiko ar motyvacijos trūkumas), supratau, jog šis žingsnis yra neišvengiamas.
   
  Po viešo paskelbimo apie Uždarbis.lt pardavimą ir po įvairiausių nuomonių dėl šio sprendimo atlaikymo, Kernius pagaliau man pranešė – forumas turi naują vadovą. Energingą, turintį patirties ir norintį imtis teisingų pokyčių.
   
  Netrukus tiek aš, tiek kiti administratoriai sulaukėme laiško iš Manto – naujojo Uždarbis.lt vadovo.
   
  Sutarėme su Mantu pasidaryti konferencinį skambutį – susipažinti bei pakalbėti apie tai kas vyko praeityje, kokia yra dabartinė situacija, ką Mantas norėtų nuveikti ateityje ir panašiai. Likau maloniai nustebintas, jog labai panašiai žiūrėjome tiek į Uždarbis.lt ateitį, tiek ir į gyvenimą apskritai. Kernius rado sau puikų įpėdinį.
   
  Mantas padarė man labai teigiamą įspūdį, tad džiaugiuosi ir tvirtai sakau – viskas tik į gerą. Manau, kad tai yra labai kūrybingas ir proaktyvus žmogus, turintis daug patirties bei priėjimą prie įvairiausių įrankių, kurių dažnai čia stigdavo.
   
   
   
   
  Kas dar naujo?
   
  Vykstant tokiems pokyčiams, natūralu, jog jų yra ir administracijoje.
   
  Iš dabartinės administracijos paskutiniuosius keletą metų Top 3 aktyviausi Administratoriai pagal jų atliktą administravimo veiksmų skaičių buvo:
   
   
  ● Loganas (1229 veiksmai)
   
  ● techno (363 veiksmai)
   
  ● Kernius (45 veiksmai)
   
   
   
  Top 3 aktyviausi Moderatoriai bei Administratoriai pagal jų atliktą moderavimo veiksmų skaičių buvo:
   
   
  ● Loganas (5455 veiksmai)
   
  ● techno (2180 veiksmų)
   
  ● Simonas (1028 veiksmai)
   
   
  Atsižvelgus į aktyvumo statistiką, kitus veiksnius bei tai, jog saugumo sumetimais neaktyvių administracijos anketų būti negali, neaktyvūs moderatoriai ir administratoriai neteko savo teisių ir užsitarnavo VIP statusus. Didžioji dalis jų savo laiku buvo labai aktyvūs už ką labai dėkojame. Jei esate vienas iš jų – susiekite, turime jums dovanų.
   
  Kadangi Kerniaus administracijoje nebėra, jam uždėsime specialų „Uždarbis.lt įkūrėjas" rank'ą bei VIP statusą.
   
  Taip pat, nuo šiol turime ir naują administracijos narę Renatą (slapyvardis Renata). Ji padeda Mantui su įvairiais darbais, taip pat – moderavimu, pagalba nariams (įskaitant el. paštu, kuris dabar veikia pilnu pajėgumu) ir panašiai. Jos atsiradimas leis administracijai (ypač man) susikoncentruoti ties kitomis užduotimis siekiant auginti forumą.
   
  Aš būsiu tas žmogus, kuris prisidės prie Uždarbis.lt augimo, padės Mantui bei užtikrins, jog Kerniaus turėta vizija išliktų. Kaip ir dirbant su Kerniumi pastaruosius keletą metų buvau jo dešinioji ranka, taip ir dabar padėsiu Mantui eiti teisingu keliu.
   
   
   
  Manto žodis
   
  Na, o dabar smagiausia dalis. Dienų bėgyje, mes turėsime naująją Uždarbis.lt forumo versiją! Apie ją Jums daugiau papasakos Mantas, tad suteikiu žodį jam!
   
   
   
  Pagarbiai
   
  Loganas
 16. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į eXPy Lietuva grąžina šauktinių kariuomenę   
  https://www.karys.lt/tarnybos-budai/nuolatine-privalomoji-pradine-karo-tarnyba/2021-metu-saukimo-planas/432
 17. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į mantas666 LinkdIn nauja paslauga leis surasti bei pasamdyti freelancerius   
  LinkedIn socialinis tinkas per visą pandemiją pamatė, kad yra didelis poreikis freelancerių.
  Dabar jie paleidžia paslaugą, kuri leis lengviau juos rasti bei pasamdyti.
  Šis žingsnis įneš konkurencijos kitoms platformoms, tokioms kaip Fiverr, Peopleperhour ir t.t.
  LinkedIn planuoja imti procentą nuo sudaryto sandorio tai papildys Microsoft priklausančiam tinklui biudžetą.
   
  https://www.linkedin.com/services

 18. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į yEzas Nulaužtos LT interneto svetainės ir paslaugos   
  BDAR yra tik nuostatai, pagal kuriuos visos kompanijos turi ištrinti tavo visus duomenis.
  Radau šabloną va tokį ir visiems siunčiu. Gal pravers gal ne. Čia visi pagrindiniai duomenys nurodyti, kad nereikėtu vargintis ir kiekvienai svetainei personalizuoti.
   
   
 19. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į HWP Ar verta imti Reseler Hostingo planą?   
  Kazkaip jus ponai labai jau uzsicikline ant to inode kiekio. Biski sviesos inesiu:
   
  1. Inode apibudinimas:
   
   
  2. Kodel jis egzistuoja? Failu skaiciaus limitas ivedamas tuo pagrindu, jog svetaines administratorius kontroliuotu besikaupianciu failu kieki savo paskyroje.
   
  3. Kodel svetaines administratoriui tai turi rupeti? Rimtose hostingo imonese yra vykdomas atsarginiu duomenu kopiju kaupimas. Priezastys ivairios, taciau susiveda i viena ir ta pati - duomenu sauguma. Jums jug patinka kai yra ka atstatyti kai jus nulauzia ar patys istrinat ko nereikia? Kuo failu daugiau, tuo letesnis tsarginiu duomenu kopiju kurimas/atstatymas.
   
  4. Kaip dar didelis failu kiekis paveikia paslauga? Failine sistema turi failu skaiciaus limita, kuo failu daugiau, tuo teoriskai failine sistema veikia leciau. To pasekoje serverio disku posistemes veikla leteja, greiciau devisi diskai.
   
  Keli patarimai:
   
  1. Trinkite senus failus. Bendra higiena dar niekam nepakenke.
  2. Jei istrinti negalite, tuomet suspauskite juo i .tar.gz ar .zip archyva. Taip jusu 200 000 failu virs i 1 faila (taip, archyvas skaitosi kaip 1 failas).
  3. Venkite hostingo palsaugu teikeju kurie netaiko failu skaiciaus limito. Jie arba nezino ka daro, arba vistiek prieis isvada jog limitus reikia taikyti.
   
  Nenorite su viso sito pakesti? Isigykite VPS arba dedikuota serveri ir tvarkykites kaip jums patinka.
 20. Patinka
  TheVukasLt gavo reakciją nuo finansai Docker klausimas   
  Docker volume yra persistent memory.
  docker volume ls | grep data surask savo pagal prefix. Ir tada trink:
  docker volume rm
   
  Jeigu nieko svarbaus nėra, gali ir bendrą išvalymą padaryti.
  docker volume prune
 21. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į Blackbeard Kelionė per karantiną   
  Būkit protingi, nevažinėkit po tas egles. Dėka tokių važinėjimų ir Juodojo penktadienio apsipirkinėjimų mes negalėsim sutikti Kalėdų šeimoje.
   
  Saugiausia ir sąmoningiausia dabar būti gamtoje, miške. Apie tai kalbant, prieš kelias dienas užsisakėm trobelę su kubilu dviems žmonėms Naujuosius sutikt. Už 2 naktis 260 € su kubilu.
 22. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į Frankenstein VMI pardavė konfiskuotas kriptovaliutas už 6.4 mil. EUR   
  Mano siu metu top istorija, draugo komiuteri kuris dirba TV3 nulauze su ransomware virusu, tai jis paime ir iskviete policija, jis zala ivertino apie 15k EUR, atvyko policija, apziurejo kompa, surinko duomenis etc. uzvede tyrima. Po savaites paskambina is lietuvisko cyber police padalinio, atsiuncia kazkokia programele, dave instrukcijas ka daryti ir nulauze ransomware virusa ir isvadavo failus :D Tai buvo paskutinis dalykas kurio tikejausi is lietuvos policijos :D
 23. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į RTS Lietuvos bankas išleis pirmąją pasaulyje skaitmeninę kolekcinę monetą LBCOIN   
  Čia kaip 6 drakono ritulius reikės rinkti tuos žėtonus 😂
 24. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į ITcore Kalendorius + Pinigai   
  Sveiki!
   
  Neseniai į viešumą paleidau nestandaritinę idėjų kombinaciją: kalendorių pinigų planavimui. Susivedi vienkartinius arba pasikartojančius (tarkim mėnesinius) mokėjimus ir iškart matai kaip ateityje tavo turima pinigų suma kinta. Jei reikia, atitinkamai keiti planus.
   
  Taip pat, iš bankų automatiškai suplaukia tavo dabartiniai balansai ir praėję mokėjimai.
   
  Anyway, mažiau šnekų, galit išbandyt patys:
   
  Calendar.Money
 25. Patinka
  TheVukasLt sureagavo į babunas Programuotojo savybės   
  aukšto IQ reikia, geros vizualinės atminties ir to dalyko kur atskirus vaizdo segmentus sugeba sujungti į bendrą visumą, nebeatsimenu kaip vadinasi
×
×
 • Sukurti naują...